Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34899) twine


twine
addikt

Január 01. reggel 8:00,
-8°C

Nincs jobb dolga a másnapos(aznapos?)hülyének, meglátja a deret, kimegy a ház elé repülni :B :D

Ismét egy gyakorlati tapasztalattal gazdagabban...(bár elméletben már megvolt, mert sokat olvastam róla)miután leszálltam, gyönyörű vékony jég(dér)réteg fedte a gép testét is, meg a propellereket is...Kapott törölgetést, meg infra hőhullámos szárítás, mert nagyon szeretem.. :D
Érdekes tapasztalat volt...Aksi felszálláskor 22°C, repülés közben, 34°C....Jópofa ahogy az újévi erdei csendben a gépet nem látni a ködben, de hallani a hangját, és bár úgy tűnik teljes a szélcsend, az élő képen olykor látni, ahogy "húznak" a ködfelhők, és néha hallani ahogy a gép motorjai felpörögnek, ahogy egyszer egyszer "beleáll" egy egy erősebb légmozgásba....
Újévi első cselekedetnek a reggeli kávé után, egy élmény volt....

Szerk:

MIért is fontos, hogy másnapos....mmert a hülye beleéli magát, hogy "csuda" felvételek készülnek, aztán később szembesül az igazsággal, hogy a 3 nappal azelőtti, verőfényes napsütésben repült kamerabeállításait használta :W :W :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.