Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28201) qqzs válasza Jackal2 (#28198) üzenetére


qqzs
őstag

Koszi, gondolhattad hogy elirtam :)

De dischargre még valaki oszlassa mar el a homalyt , ott is lenyeges az A es ha igen ott mi akalkulacio alapja?

Plusz a nagy aramforrasra mar van kitalalva valami? vagy ti mivel hasznlajatok az ISDT-t meg a B6-ot?

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#28202) Teréz Atya válasza qqzs (#28201) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

500w-os pc tap 2,5mm2 keresztemtszetu szilikon kabellel.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#28203) NightLord válasza Jackal2 (#28172) üzenetére


NightLord
tag

Ezt

Androidra.

(#28204) Arti1 válasza SpydeR3412 (#28200) üzenetére


Arti1
aktív tag

Megrendeltem délután mind a kettőt, utána jelzett PNP fórumtárs, hogy talált dedikáltan EF01-re tervezett tartót, ki is nyomtatja, úgyhogy most lesz 3, amiből választhatok :) majd írok róla egy-két bekezdést, hogy váltak be :)
Most u807 van alatta, a rögzítése 6 db befőttesgumi :) (najó, ezek már a plusz 1 db 1s akksit is fogják :) )
Az u807 teteje eléggé domború, lehet, hogy fújok majd a tartó alá purhabot :DDD

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#28205) KaiotEch válasza Arti1 (#28204) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Aztán majd már nem is fog repülni :)

(#28206) Zoty4 válasza Arti1 (#28204) üzenetére


Zoty4
őstag

Fel teglat ne felejtsd ki :)

(#28207) Arti1 válasza KaiotEch (#28205) üzenetére


Arti1
aktív tag

Jóvanna :)
Pont azon elmélkedek most, hogy mi legyen alatta.
Itt az ősz, nagyon viszket az ujjam a buy gomb felett, hogy legyen egy normális kezdő brushless gépem (X1 vagy XK251), de:
- nem biztos, hogy ki tudnám már használni, mire megérkezik és megtanulom irányítani, tél lesz
- még mindig nem tudok dönteni, hogy X1 vagy XK251. FPV-hez mi lenne a jobb? Van már szemüveg, minden hozzá, már csak maga a hordozó gép kellene, melyiket ajánlanátok?
- bírják ezek a szelet? Mióta az u807-nél kamerástól dobott be a szél a kukoricásba (pedig a levelek is alig rezdültek, olyan minimális szél volt) azóta olyan gépet szeretnék, ami bírja a szelet, tudja kompenzálni...
Ezeket fel lehet gondolom szerelni minden földi jóval, bírják (vagy bírniuk kellene...)

Szerk:
meg ahogy fejlődik a technika...
tavasszal találtam rá a fórumra, akkor még mindenki épp csak túl volt az X5C-n a nagyok közül...
most meg...
El se tudom képzelni, mi lesz jövő tavaszra a technikával, ha csak akkor veszem majd az első brushlesst...
lehet, hogy arra már alap lesz a baro meg a GPS meg az SMS küldős elvesztésgátló :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#28208) medvegy válasza medvegy (#28199) üzenetére


medvegy
aktív tag

Lehet megvan a gond. Rcgroups-on javasolta egy fórumtárs, hogy csekkoljam az ESC-et és a reciever-t összekötő szalagkábelt, mert nála az szar és néha másodpercekre kihagy az irányítás. Felnyitottam a gépet, és a reciever-en lévő csatlakozóban a szalagkábel valóban elég laza, kézzel tudtam mozgatni, és nem is lehet jobban megszorítani. (Az ESC oldalon rendben van, nem lehet kézzel mozgatni.) Holnap kipróbálom a másik X251-em reciever boardjával. Remélem télleg ez a baja, mert egy reciever-t talán ki lehet sírni GB-től.

[ Szerkesztve ]

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#28209) kriszbon válasza Arti1 (#28207) üzenetére


kriszbon
őstag

"Ezeket fel lehet gondolom szerelni minden földi jóval, bírják (vagy bírniuk kellene...)"

Egy fityfenét, állandóan méregetni kell, hogy hol is tartasz mert igaz hogy elvisz sokkal többet mint a másik motoros gépek, de lomha lesz, és lerövidül a rep. idő nem is kicsit.
Na meg azt is nézni kell hogy hova is teszed a + súlyt, mert ha nem jó akkor trimmelgethetsz ész nélkül, mégsem lesz igazán jó az irányítás.
Az X251 sodródik mint a veszedelem ha már 65-70g + teher van, és kicsit nem jól van elosztva(elosztani azon a gépen meg elég nehézkes).

Más. Nekem az Imax B6 Pc tápegységről az istenért sem enged 1A felett tölteni, kiírja hogy input error(a gyári csipeszes madzaggal próbálva). :F

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#28210) KaiotEch válasza Arti1 (#28207) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hova valósi vagy? Kijöhetnél velünk és ki tudod próbálni mind2-t.

(#28211) FID válasza Arti1 (#28207) üzenetére


FID
őstag

Nekem x1 van, de ma reptettem x251-et

X1:

Erősebb váz és nagyobb üzemidő.
Erősebb motor, ezért jobban bírja ha ráteszelsz valamit. (3x akkora motorja van)
Nem egyedi a prop felfogatás tehát olcsón feltehetsz másikat.
Van mode 1, 2, 3, sebesség fokozat.
Itthon is van hozzá alkatrész.

Sokkal szarabb táv és késik kanyarodásnál. Ezt meg lehet szokni, de elsőre tényleg gáz!

X251:

Remek táv.
Fürge és jól kezelhető.
Időben jelzi ha merül.
Szerintem jobb hatótáv.
Jobban láthatóak a ledek.

Eléggé törősnek néz ki. Kevesebbet repül időben. És a rápakolt kevés súly is megérződik rajta.

Nehéz választani, viszont normális fpv-vel ami nem bohóc kamera csak az x1. Mert a 251 nem vinné fel, az adó+antenna+kamera kombót.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#28212) DJGABI válasza Arti1 (#28207) üzenetére


DJGABI
addikt

hasonló a két gép. azért az XK picit komolyabb. már legalább is távirányító tekintetében. ja meg nincs yaw lag. negatívum: speckó prop, akksin csak balance csati.
fpv: wltoys kamerák jó hozzá [link] [link] vagy valami mini AIO fpv cam

(#28211) FID 3x akkora motorja van :Y 1806 vs 1307... elvileg még nagyobb kV-s is 2280 vs 3000

szerk: ma olyan szépen nekimentem vele az egyetlen tereptárgynak a közelben (behajtani tilos tábla), repült tovább. 80gr-os nagyobb akksival mentem -amíg nem jönnek meg a gyárik- picit az orra felé tudom csak feltenni, és semmi, nem melegednek a motorok jobban mint a gyárival. jó, akciókamerát nem ezzel reptetnék, egyszerűen nem erre valók.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#28213) kimista válasza NightLord (#28203) üzenetére


kimista
aktív tag

és hogyan csatlakozol? usb kábellel+otg?

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#28214) FID válasza DJGABI (#28212) üzenetére


FID
őstag

Sokkal nagyobb az x1 motorja. Egymásmellé tettük.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#28215) Zsee75 válasza Jackal2 (#28197) üzenetére


Zsee75
tag

Nagyon köszi. De már egy csomoszor megcsináltam. Amikor elhúz, az nem javítja meg csak ez a hovering kalibrácio. De egyébként olyenkor látszik hogy ferdén áll a gép. Na mindegy én is írok s supportnak.

(#28216) kriszbon válasza FID (#28211) üzenetére


kriszbon
őstag

"Időben jelzi ha merül.
Szerintem jobb hatótáv.
Jobban láthatóak a ledek."

1. Nálam biztos hogy nem jelzi időben a gyári aksival.
2. Úgy kb 300m-nél még simán irányítható volt(pocsék FPV kép).
3. Erről más a véleményem, mert 100m körül/még alatta is semmit nem érnek, főleg alacsonyabb magasságban szemből semmi nem látható.
Alkonyatkor még úgy ahogy elmennek, de nappal semmi sem látható.

Nappal 120-150m felett még ezek sem látszanak igazán szépen.

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#28217) FID válasza Zsee75 (#28215) üzenetére


FID
őstag

Nem lazult ki az FC csavarja és repülés közben berezonál? Mivel a többi csavar is kiesik magától pár repülés után. Lehet hogy mozgolódik és ezért csinálja.

Az x1-nél jobban látható az biztos :D

[ Szerkesztve ]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#28218) erikke17


erikke17
őstag

Hoztak egy Blade 350QX2-t Spektrum 4-es távval. A gép őrült, GPS nélküli modvan ha élesítem álló helyzetben borul oldalra. Mint az ökör úgy húz egyik felébe.
A legszebb, hogy az istenért sem tudom compass meg a többi kalibrációs módban elindítani.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#28219) DJGABI válasza kriszbon (#28216) üzenetére


DJGABI
addikt

az X1-hez képest azért jobban láthatóak ezek a ledek. :DDD
ja meg ha a táv önmagában nem lenne elég, itt legalább nincs idióta bindelési procedúra.

(#28214) FID mondom, ott vannak az adatok, tényleg nagyobb -> nyomatékosabb, de az xk meg pörgősebb. amannál meg lehet a propikkal variálni. most ez h jelent-e bármit vagy sem, nem tudom.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#28220) PNP válasza kriszbon (#28186) üzenetére


PNP
őstag

Nekem is dupla széles, igaz csak alul. Thingiverse-t érdemes nézegetni, ezek ingyenes modellek. Logo-t kiszedni, hornyot szélesíteni nem nagy cucc.

Ez a felső elem tetszik, de csak fizetős verzióban láttam, elkezdtem megtervezni, de nincs időm megcsinálni rendesen.

(#28221) Arti1 válasza KaiotEch (#28210) üzenetére


Arti1
aktív tag

Vidéki vagyok, a nyugati határ mellett, innen kicsit nagy kiruccanás lenne egy reptetésre felugrani pestre :)
Bár lehet, hogy egyszer odaérek :)

Köszönöm mindenkinek a tippeket meg a segítséget :R
Lehet, hogy mivel nem tudok választani, inkább racer lesz belőle u807 után ;] (najó, csak vicc volt)
szerintem megvárom a tavaszt a nagygépre váltással, addig begyakorlom az FPV-t az u807-tel (fel- leszállás, fordulás, stb... ) aztán majd meglátjuk addig mit fejlesztenek :)
de ismerem magam, ha bedobnak egy nagyobb akciót valami EU-s raktárban, lehet, hogy elcsábulok :)

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#28222) FID válasza DJGABI (#28219) üzenetére


FID
őstag

Ja tényleg az x1-nél negatívumkén lemaradt hogy hülyén kell indítani. Bár engem nem zavar.

Meg van devo7 mod és akkor a táv is okés meg jó máshoz is.

Sokat számít a prop mert a 350hez is csak 4 volt, egy tört és helló repülés.

Bár a 251, 252-nél már rutinos vagyok és lesz mellé prop. De itthon nincs rájuk mert specko.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#28223) KaiotEch válasza Arti1 (#28221) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekem még megvan az U807, azt már lassan csukott szemmel is elvezetem, és most jött a Falcon 180, hát ez bizony gyors gép és törni is fog. Ma már elhajlítottam az antennákat.

(#28224) Dji Phantom


Dji Phantom
csendes újonc

Sziasztok!

Kezdő drónos vagyok, de úgy vagyok vele, ha veszek akkor már normálisat vegyek.
Phantom standardot néztem ki, csak a saját és környezetem szórakoztatására.

Véleményetek az ár-érték arányra és bármi másra?

http://shop.modell.hu/dji-phantom-3-standard.html

(#28225) DJGABI válasza Arti1 (#28221) üzenetére


DJGABI
addikt

mennyire nyugat? ide is lehetne szervezni lassan valamit :) csak hol... azt hiszem ezt a csánigit szoktam vonatról látni, de Szombathely gondolom jobb lenne

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#28226) FID válasza Dji Phantom (#28224) üzenetére


FID
őstag

Előtte vegyél valami gagyit hogy az irányítással tisztában legyél. Oké, hogy a Phantom hülye biztos, de könnyen le lehet amortizálni.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#28227) Tegla80


Tegla80
addikt

Nem ertek hozza,de ez most asszem jo arban van a kb 1$/akku araval.5x 3.7v750mAh +tolto: ~6.5$
Nekem 600mAh a gyari,igy megkockaztatom mert ha meretben jo akkor ha jol olvastam itt hasznalhatom hozza attol fuggetlenul,h picit nagyobb.

Sony® & PlayStation®

(#28228) Zoty4 válasza Dji Phantom (#28224) üzenetére


Zoty4
őstag

Hat phantommal nem nagyon fogsz szorakozni. Azzal kb felszallsz videozol majd leszallsz. Meg akar automatan is. Folyamatosan lebegsz ha akarsz. Sokat nem kell gepeszkedni vele. Ez persze csak az en velemenyem

(#28229) Zoty4 válasza Tegla80 (#28227) üzenetére


Zoty4
őstag

Ezek mihez jok? Jjrc H31 vagy nihui u807hez jok?

[ Szerkesztve ]

(#28230) KaiotEch válasza Dji Phantom (#28224) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én amondó vagyok, hogy vegyél egy Nihui U807-et, azzal könnyen megtanulsz repkedni és akkor jöhet a nagyobb móka. Phantom a nyugis vezetéshez van kitalálva, meg a videózáshoz, ha izgalmat, gyorsaságot akarsz akkor Nihui U807 -> X251 -> racer

(#28229) [chelloZotya: H31-hez jók ezek, Nihuihoz át kell forrasztani JST csatira.

[ Szerkesztve ]

(#28231) Teréz Atya válasza FID (#28211) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Az x251 a C4002-t viszi. Mondjukra nem bohoc fpv, csak komikus. :)

Az x1 atalakithato kb 27 dolcsibol valodi racerre. 16v-osra cserelve a kondit meg megy 3s akkuval. :)
Persze ezek mar nem pik-pakk atalakitasok es mar erteni kell a cleanflighthoz.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#28232) Zoty4 válasza KaiotEch (#28230) üzenetére


Zoty4
őstag

Lecsaptam :) 5$ ala pontoztam, ennyiert ez ajandek

(#28233) kriszbon válasza PNP (#28220) üzenetére


kriszbon
őstag

Igen megtaláltam már azt az oldalt, csak amit mutattam elemet, azt nem találtam, na meg egy másik oldalt is végignéztem(több ezret) ott sem volt az.
Jól néz ki amit mutattál, csak nem tudom milyen nehéz lenne, de nekem ahogy gyárilag van, az jobban bejön(kicsit olyan futurisztikus az egész gép) jópofa na, jól néz ki. :D
Most én mind a 3 elemet duplán rakom(kíváncsi leszek mennyit nyomnak +ba), de súlyt spórolok majd a kamera burkolat cserével [link] már úton van ez is.
Na meg sürgősen kell rá tennem [Motor Cover Protectiont] mert hogy azt hogy elbaltázták az már hihetetlen.
Azért nem is próbálkozom még nagyon földközelben, mert se perc alatt le lehetne gyilkolni a motorokat.
Semmi nem védi őket, alul teljesen nyitott, és ráadásul a karok szélei sem állnak ki még egy kicsit sem. :U

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#28234) Arti1 válasza DJGABI (#28225) üzenetére


Arti1
aktív tag

Szombathely jó lesz :)
kibéreljük a repteret? ;]

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#28235) FID válasza Teréz Atya (#28231) üzenetére


FID
őstag

A 251? Én sajnálnám a 251et lezúzni fpv-nél. Aranyos kis gép. Majd meglátjuk az x1 akkukat, hogyan viseli.

Én is x1ből akarok racert. Nem gond! Mindent meg kell tanulni. Link van?

[ Szerkesztve ]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#28236) mobbo válasza Dji Phantom (#28224) üzenetére


mobbo
senior tag

phantommal nem tudsz mellélőni, ha teljesen kezdő vagy (0perc) akkor azért egy olcsó kis drónnal kellene gyakorolni és csak utána/mellette a p3, nekem erre egy x250 van de egy x5c is jó vagy bármi

ha nem akarsz messzebb menni mint 800-1000 méter és magasabbra mint 300-400 akkor a standard hibátlan, sokan úgy vannak vele, hogy ha valamit filmeznek inkább közelebb mennek, nem kell nekik p3pro, a stabil jelhez azért egy windsurfer ajánlott
amire figyelj, hogy a régebbi standardok az új fw-től kifinganak, 50 méterig se jutnak el jelvesztés nélkül, velem is megtörtént, szerencsémre egy új gépre cserélte a dji és ez már kimegy a világból is (nem is frissítek rajta)
amúgy ez eladó, ha érdekel küldj üzit (összesen 2x repült a gép)

(#28237) Teréz Atya válasza FID (#28235) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Hat a blogom a link :) Tudtommal rajtam kivul meg senki nem epiette at SP F3-al.. Mar ossze van rakva a gep, a finomhangolas van hatra.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#28238) DJGABI válasza Arti1 (#28234) üzenetére


DJGABI
addikt

én nem tudom hogy működik, vagy mi van ott, de ja. az rc térképen a rendes reptér van bejelölve [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#28239) virbo


virbo
csendes tag

Ha már úgyis x251 a téma pár oldalon keresztül.
Én se bírtam ki, és berendeltem egyet a nagy fene szülinapos akciókon.

Kérdés, hogy megéri hizzá megvenni a gyári akksipakkot töltővel? Vagy van hozzá valami épkézláb "tuning" akksi? Nem baj ha gépészkedni kell, egy csaticserétől nem ijedek meg. :D
Meddig repül ténylegesen (nem katalógusadatra vqgyok kíváncsi, hanem tapasztalatra)?

(#28240) Zoty4 válasza virbo (#28239) üzenetére


Zoty4
őstag

Hobbykinges akksit vedd hozza
En berendeltem 2x3 gyarit , nincs vele semmi bajom, de ha most kene dontenem a hksat vennem

[ Szerkesztve ]

(#28241) kriszbon válasza FID (#28235) üzenetére


kriszbon
őstag

Nem muszáj azt lezúzni, szépen finoman kell használni. :D
Most én is vettem rá másik [FPV-t] hogy ne cipeljen annyit.
Jelenleg ez a [Transmitter] [Kamera] van rajta, na meg pluszba világítások, antenna kábel hosszabbító, DC-DC átalakítók, elvesztés buzzer, sok sok kábel, +ba még ugye antenna is.
Kicsit sok már szerencsétlennek, de azért elviszi még a cuccot.
Túl sokat nem nyerek a cserével, de ezeknél minden gr. számít szerintem.

(#28239) virbo: Ha nem gyilkolod nagyon, és nincs ráaggatva minden vacak, akkor 9-10 percig lehet vele repkedni gyári aksival(nagyobb nem igen fér be a tartóba).
Nekem csak a felét a sok vacak miatt, mert fogyaszt az adó+kamera+lámpák is. :D

Arra a 10 percre kamerával mindennel külön kíváncsi lennék.

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#28242) DJGABI válasza virbo (#28239) üzenetére


DJGABI
addikt

10 perc feletti idő kamerával, mindennel is megvan.
csatit nem kell cserélni, 2S felett minden van balance plug -ami kell-. a felfogatás gázos. gyári akksitartóba a gyárin kívül más nem nagyon fér.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#28243) Zsee75 válasza kriszbon (#28216) üzenetére


Zsee75
tag

Az 1.-el egyetértek. nálam se jelzi. érzem már a gázkar állásából hogy nem sok van hátra, akkor már közel hozom magamhoz gyorsan. de repülök vele nem villog, nyomok egy gázt és egyszer csak el kezd villogni és szép lassan lelandol hiába nyomom a gázt már fel nem megy. villogás után kb. 5 másodperc és annyi.

(#28244) Arti1 válasza mobbo (#28236) üzenetére


Arti1
aktív tag

Gyorsan ránézte EU raktárra, se X5C, se nihui u807...
Viszont találtam alu koffert X5C-hez, potom 5 eFt-ért, plusz 2,5 eFt szállítás... kicsit felül van árazva szerintem :)
Egy Phantomhoz még OK, de egy X5C-hez... majdnem drágább a táska mint a gép :)

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#28245) DJGABI válasza kriszbon (#28241) üzenetére


DJGABI
addikt

nem mértem, de a v686-os cam nálam nem eszik sokat, minimális a különbség h fenn van-e vagy sem

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#28246) Allien válasza kriszbon (#28241) üzenetére


Allien
veterán

Én viszont pont azon filózok, hogy kellene egy 3D-s tervet csinálni az X251 akksi tartója helyére, hogy beférjen akár nagyobb akksi is kényelmesen. Nem ördöngösség, hisz 4 csavar tartja, arra kellene tervezni egy újat, majd kinyomtattatni (amire van lehetőség amúgy itt is). :K Csak sajna, nem értek hozzá, kérdés, mikorra lennék készen a tervezéssel. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#28247) Zsee75 válasza virbo (#28239) üzenetére


Zsee75
tag

ha nem FPV-zni szeretnél vele. akkor simán elmegy olyan távolságra, hogy szabad szemmel már nem látod.

(#28248) Zoty4 válasza Arti1 (#28244) üzenetére


Zoty4
őstag

Penteken vettem ems posttal banggodrol nihuit 28$ert

Ja FID mondta, hogy irjam be, ma nekem is lerepult a NUT es elszallt a propi is a geprol, rohadt nagy mak volt hogy kb 5 meterre tolem lebeges kozben, igy meglett minden alkatresz, banggoodon mar jo nutot kuldenek ha rendelek?

[ Szerkesztve ]

(#28249) Zsee75


Zsee75
tag

nektek is jönnek levélben ilyen kamu paypalos update-s levelek?

(#28250) kriszbon válasza DJGABI (#28245) üzenetére


kriszbon
őstag

Nem tudom mennyit fogyaszthat az a kamera.
Az biztos, elég egy erősebb légáramlattal szembe menni kicsit hosszabb ideig, és az is nagyon lerövidíti a rep. időt.
Én kénytelen vagyok mérni, mert egyrészt nem látom a gépet, mert szemüveg van rajtam, ha nem lenne rajtam szemüveg akkor mondjuk nem is engedném el ilyen messze, mert akkor meg azért nem látnám.
Na meg nincs kedvem 2-300 méterre keresgélni a gépet ha közben megadja magát az aksi. :D

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.