Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16701) Voice24


Voice24
őstag

A digisportokon igazából mi maradt? Talán a francia bajnokság, meg az EL. Engem max ez utóbbi érdekelne, de ez sem annyira, hogy csak emiatt fenntartsak egy előfizetést. Erősen gondolkodom a mindigtévére való visszatérésen, mert nálunk fontos szempont a spanyol bajnokság és a BL.

(#16702) g0dl válasza tomic (#16700) üzenetére


g0dl
addikt

Megtartod a digi műholdast, és mellette használod a földfelszíni dvb-t mindigtv extra alapcsomagot (ez havi 1000Ft), amiben van spieler tv. Lehet még így is olcsóbb mint a upc.

(#16703) tomic válasza g0dl (#16702) üzenetére


tomic
addikt

4290Ft a UPC előfizetés. A Digi most 3300 plusz a Mindigtv 999ft-ja. Ott vagyok ahol a part szakad. Egyszerűbb az UPC.

(#16704) Voice24 válasza tomic (#16703) üzenetére


Voice24
őstag

Ráadásul a mindigtv csak 6 hónapig annyi, utána a duplája...

(#16705) repvez


repvez
addikt

Egy egyszerü kérdésem lenne viszont nem találom a hivatalos oldalon sem.

Melyik müholdra és milyen értékekre kell az antennát állitani ha a magyar digitv csatornáit akarom fogni?
És azon még melyik más mühol vagy csatorna fogható egyszerre? beltérim és kártyám van .

Mert németországban szeretném beállitani a vételt, csak elég macera ,mert a föbérlőnek meg kell mondanom, mit hova állitson és lehet , hogy nem is lesz belöle semmi, ha mellette a német adások elmennek, mert központi antenna van és én miattam a többiekét nem hiszem elállitják.
Saját antenna kirakásást meg nem engedték az erkélyre.

(#16706) vpanangin válasza repvez (#16705) üzenetére


vpanangin
senior tag

[link]

A német adások jellemzően más műholdon vannak.

[ Szerkesztve ]

(#16709) Carvus


Carvus
senior tag

Úgy hallottam mégis marad a DigiSporton az olasz foci! Jó lenne... :U

(#16710) tomic


tomic
addikt

Közeleg a Spanyol bajnoki. Van valami változás a csatorna kiosztásban? Lesz Spíler tv-k szerintetek vagy esélytelen?

(#16711) Voice24 válasza tomic (#16710) üzenetére


Voice24
őstag

Én nem fűzök hozzá sok reményt, a mikulás annál fukarabb, és a rengeteg adókedvezménye miatt amúgy sincs rászorulva egy-két szolgáltató plusz pénzére.
Épp ma néztem, a spíler2 tegnap indult, de ha igaz, most még csak a Tarr kft-nél érhető el. Nevetséges...

(#16712) tomic válasza Voice24 (#16711) üzenetére


tomic
addikt

Fa..a.
Amúgy milyen mikulásról beszélsz?
Melyik szolgáltatónál elérhető el majd az összes Spíler?

(#16713) Voice24 válasza tomic (#16712) üzenetére


Voice24
őstag

A mikulás a Timikének a folyószámlája ;]
Nem tudom, hol lesz hivatalosan elérhető mindkét spíler tévé, gondolkodom a mindigtévére váltáson, de a 2-es még ott sincs.

(#16714) tomic válasza Voice24 (#16713) üzenetére


tomic
addikt

Jaaaa Az ámerikaira gondolsz..... :B

Mindig tv az melyik műholdról jön? Ugyan erről?

(#16715) AtHoS válasza tomic (#16714) üzenetére


AtHoS
nagyúr

MindigTV az földfelszíni sugárzású, nem parabola antenna kell hozzá, szóval külföldön az coki

read-only mode on the forum

(#16716) Voice24 válasza tomic (#16714) üzenetére


Voice24
őstag

A mindigtévé földi sugárzású. Tőlük jöttem át 2-3 éve a digihez, amikor ott szó nélkül kivették a sport1-2-t a kínálatból. Nekünk fontosak a spanyol meccsek, így váltottunk, de sajnos ez megint szükségszerűnek mutatkozik.

(#16717) tomic válasza Voice24 (#16716) üzenetére


tomic
addikt

Nekem is a Spanyol és a Bl valamint esetleg a Motogp miatt kellene a tv.Mást szinte nem is nézünk. Mivel külföldön vagyok így nem sok választásom marad a UPC-n kívül.

AtHoSHát ez a szívás itt.

(#16718) cooi11


cooi11
senior tag

Sziasztok!
Nem játsza le a Digi online adást a laptop.
HDD-t kicseréltem SSD-r fel telepítettem a Win 7 home premium op.
Bekapcsoltam a Digi online adást és működött.
Majd az első Win frissítésami 179 db volt ,ez többé kevésbé meg is
történt és ezt követően nem indult az online adás, rá kikelek a képernyő közepén
a lejátszás nyílra és jön egy hang szösszenet, és fent kétoldalt bevillan két függőleges vonal.

(#16719) Winnie The P válasza cooi11 (#16718) üzenetére


Winnie The P
őstag

Szia! Ez a műholdas topik, ennek semmi köze hozzá. Inkább a win7 topikban kéne feltenni a kérdésed.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#16720) Carvus válasza Carvus (#16709) üzenetére


Carvus
senior tag

Hivatalos: SerieA

[ Szerkesztve ]

(#16721) AtHoS válasza Carvus (#16720) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez talán hivatalosabb [link] (focis totyikban linkelték tegnap)

read-only mode on the forum

(#16722) Inhouse válasza AtHoS (#16721) üzenetére


Inhouse
őstag

Akkor így már a legkisebb reménysugara is elveszett a Digi-s focirajongóknak a Spílerre. Még jó, hogy utálom a focit.

Üdv Inhouse

(#16723) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Sziasztok!

Egy fontos problémám lenne, kérlek adjatok tanácsot:

A box-ot kicserélték mert meghalt. Kapunk egy más fajtát helyette ami tökéletesen müködik DE... mióta kilett cserélve azóta tönkrement egy JVC LCD TV rajta, be se kapcsol már, majd azt helyettesítve egy képcsöves meg 2 órát bírta majd kattant egyet, minden elment, és vissza jött csak a hang. Kép zéró, de teljesen, semmit nem mutat, mint ha kilenne kapcsolva a TV, de a csatorna hangja megy.

Tehát a box csere után 2 TV is tönkrement egymás után amik elötte hibáltanul müködtek minden körülmények között. Kicsit gyanús hogy az új box csinálta ki öket. Namost nem akarunk venni egy másik TV-t hogy azt is kinyírja. Most nincs mit nézni mert a házban található 2 TV készüléknek annyi... :O

Ügyfélszolgálatossal nem akarok beszélni mert jönne a sablon szöveggel hülyének nézve hogy cseréljek kábelt, jól van e csatlakoztatva, bla bla bla.

Történt ilyen valakivel? Mit tegyek?

Köszi elöre is!

[ Szerkesztve ]

(#16724) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

miért van az, hogy a hd adások halkabbak ?

(#16725) Voice24 válasza nagysandor79 (#16724) üzenetére


Voice24
őstag

Én csak m4-nél vettem ezt észre, ott viszont durván.

(#16726) cigam


cigam
félisten

Van valami akadálya annak, hogy Magyarországon a Román Digi előfizetést használjam? A Romániai digi-nél elő tudok fizetni? Milyen jogi akadályai lehetnek az előfizetésnek? Ott mi szükséges az előfizetéshez?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#16727) kecsawi válasza cigam (#16726) üzenetére


kecsawi
senior tag

Szerintem amíg nem árulod el hol használod, nem fogják tudni. Elképzelhető, hogy román bejelentett lakcím szükséges hozzá.

(#16728) Atomantiii válasza cigam (#16726) üzenetére


Atomantiii
őstag

Csak román lakcímmel fizethetsz elő, tehát kell egy ottani ismerős hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#16729) cigam válasza Atomantiii (#16728) üzenetére


cigam
félisten

A kezedbe nyomják a kártyát, vagy fel is akarják telepíteni(parabola felrakása, kábelezés, beüzemelés)?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#16730) kecsawi válasza cigam (#16729) üzenetére


kecsawi
senior tag

Az lenne a legjobb, ha élő előfizetés (ismerős) kérne még egy stb-t, vagy kártyát, és rád lenne bízva a beüzemelés.

(#16731) Bl.Gyo. válasza Bl.Gyo. (#16723) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Erre valakinek valami tanácsa, ötlete: [link] ? :F

(#16732) AtHoS válasza Bl.Gyo. (#16731) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez sajnos ingoványos terület, ha van lakásbiztosítás, akkor a biztosítót lehet keresni az ügyben, mert hogy a szolgáltató nem fogja bevállalni a hibát az szinte borítékolható

read-only mode on the forum

(#16733) cigam válasza Bl.Gyo. (#16731) üzenetére


cigam
félisten

Hívj ki egy tévé szerelőt. Neki van megfelelő műszere, szakképesítése, és hamar kiderítheti, hogy a műholdvevő kimenetén van-e valami káros feszültség, vagy a box és TV között kialakul-e földhurok.
Mielött kijön közöld vele, hogy szakvéleményt kérsz, és mérési jegyzőkönyvet(legyen benne a box pontos gyári száma!, Hogy a kimenet tartalmaz-e DC komponenst, vagy egyéb káros, nem odavaló összetvőt, stb...). Ez alapján már eljárhatsz a biztosító ill. a digi felé.

kecsawi
Igen, csak hát olyat nem találni egyszerűen, sok utánajárás, és nem is biztos hogy az első akit találok bevállalja egy vadidegennek.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#16734) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

AtHoS
cigam

Köszi-köszi! :R

(#16735) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Hoppá! Eltűnt jó pár csatorna a kínálatból pl. M3, RTL Klub HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 SD és HD verziója, M4 HD, Viasat3, stb... :Y

Szerk.

Bakker új szoftver került a Kaon1000HD-ra? Nyomtam egy gyári visszaállítást és olyanokat kérdez amire nem emlékszem, hogy korábban lett volna (pl. Pan and scan)

Szerk2.

Valami nem stimmel, mert már másodszor indul újra csatorna keresés közben 64%-nál :(

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#16736) AtHoS válasza AtHoS (#16735) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem volt semmi szoftver frissítés csak nem emlékeztem már az üzembe helyezési menüre :B

Minden esetre a másik Kaon1000HD beltérivel is pontosan ugyanez a probléma. Kikapcsolás után végzett egy csatorna frissítést (piros led villogott) ezt követően eltűntek ugyanazok a csatornák, ami az emeletinél is hiányoztak és csatorna keresésnél pontosan ugyanúgy 64%-nál (97 csatorna) ez is újraindul.

Itt most a parabola fejjel lesz probléma (iker fej 2 csatlakozási ponttal) vagy csatorna keresés közben jut olyan jel a készülékre aminek következtében mindkettő ugyanabban a fázisban indul újra? Mert, hogy mindkét beltéri ugyanakkor adta volna meg magát, azt kétlem.

Párszor 28%-nál (61 csatorna felismerés után) felugrott 100%-ra és kínálta a csatornák mentését, de ugye ilyenkor hiányzik rakat csatorna :F

read-only mode on the forum

(#16737) Drexler válasza AtHoS (#16736) üzenetére


Drexler
tag

1272 hivd,, központi hiba. :W

A fecske egy költöző madár olyan, mint a gólya, csak sokkal kisebb és nem hasonlit rá !!!

(#16738) AtHoS válasza Drexler (#16737) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Öröm az ürömben :B

read-only mode on the forum

(#16739) AtHoS válasza Drexler (#16737) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mire ma hazaértem megoldódott a probléma, de most szerkeszthettem újra a kedvenceket a tegnapi reset miatt :(

read-only mode on the forum

(#16740) Voice24


Voice24
őstag

Miért szórakoznak ennyit a csatornákkal? Pár napja ugyanez volt, a kedvencek nagy része eltűnt, újrarendezgettem őket, erre ma megint ez a helyzet. Van valami nyomós oka vajon, hogy ennyit pakolgatják őket, ráadásul jórészt ugyanazokat?

(#16741) AtHoS válasza Voice24 (#16740) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ezt én is szeretném tudni :F

read-only mode on the forum

(#16742) tomic válasza AtHoS (#16741) üzenetére


tomic
addikt

Kell a hely a Spilernek ;) :P

(#16743) Voice24 válasza AtHoS (#16741) üzenetére


Voice24
őstag

Ráadásul a teljes listában sem látom az Rtl Klub HD-t és a sport1 hd-t. Tüzetesen nem néztem végig, de a szokott helyükön nincsenek, az biztos.

(#16744) AtHoS válasza Voice24 (#16743) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam megjelentek gyári alapértelmezett visszaállítás utáni keresést követően, de egyik beltérinél többször is kerestetni kellett, mert csak 61 csatit sikerült találnia. Szerencsére másodikra már meglett mind a százakárhány, köztük azok is amit írtál. Előtte azok sem voltak a listában

read-only mode on the forum

(#16745) Voice24 válasza AtHoS (#16744) üzenetére


Voice24
őstag

Nálam egy sima kikapcs-bekapcs helyrehozta a csatikat, de persze a kedvenceket újra kellett rendezgetni.

(#16746) draco31 válasza Voice24 (#16745) üzenetére


draco31
veterán

Nálam nem volt ilyen gond. Szomszédban is ugyan így 3db beltéri van, egynek kellett egy gyári resi, hogy a csatornák előkerüljenek, a többi megoldotta magának.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#16747) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

üdv.
nálam is eltűntek a csatornák. gyári beállítás vissza . box kikapcsol . majd mikor kapcsolna vissza . csak fekete kép. mi lehet a gond?

(#16748) Voice24


Voice24
őstag

Mindjárt kivágom a beltérit a p...ba, ismét ugyanaz a jelenség, ugyanazok a csatornák tűntek el, a kedvencekből és a teljes listából is. Újraindítás után a teljes lista már jó, de természetesen a kedvenceket megint rendezgethetem. Azért egy héten belül harmadszor ez már kicsit sok. Ahogy olvasom, nem mindenkinél és mindegyik beltéri csinálja, ha jól láttam, nálam is a ritkábban használttal semmi gond. Akkor ez valami egyedi beltéri hiba, amit le kellene jelenteni? Más hogy tett?
Érdekes a dolog, mert este kikapcsolom, előtte rendben van minden, erre a mostani bekapcsnál meg fele nincs meg.

(#16749) AtHoS válasza Voice24 (#16748) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Kikapcsolás után nem sokkal indít egy auto csati ellenőrzést a beltéri. Na ekkor dobálja el az előtte amúgy rendben működő csatornákat.

Sajnos nálam is ugyanezt játszotta el 3-4 alkalommal, de most nem vagyok otthon egy hétig, így egyelőre nem érdekel (kedvenceket most már más szisztéma szerint pakolom - lényegében sportokat dobom előre - többi csatornát, ami érdekel pedig megjelenési sorrendben és inkább a műsorújság oldalakon rendeztem át a csatornalistát, hogy igazodjon a ehhez, mert így lényegében 1 perc alatt vissza tudom dobálni a kedvenceket).

Amúgy meg, ha továbbra is szórakoztat ezzel a hülyeségével, akkor kikapcsolom az automata kikapcsolást és nem lesz kikapcsolva a beltéri, így remélem nem fog magától auto csatornakeresni.

Azt viszont nem értem amúgy, hogy gyári alapra állítás után az első csatorna kereséskor miért sikerül neki megtalálni a csatornákat, míg a kikapcsolást követően pedig miért nem :F

read-only mode on the forum

(#16750) codi1993


codi1993
csendes tag

Sziasztok, digi tv-s kaon beltérit szeretném lecserélni cam modulra, olvasgattam a forumban hogy rosszabb mint a beltéri. Mondana erről valaki valamit hogy miért nem éri meg és esetleg egy pro és kontrát.
Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.