Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16601) dethroner válasza jui (#16600) üzenetére


dethroner
veterán

Hali!
Muternl van a tévé, elvileg ő is a 11785-ös frekvanciát kereste le, láttam amint a tévé kiírja hogy 0db csatornát talál rajta. Ami azért is furcsa, mert csak apámnak akartuk a sport2-t megkeresni, és ezen kívül még több csatorna is ezen a frekvencián jön, amiből van olyan amit tudnak fogni. Most vagy a samsung tévé szivatja, vagy nem tudom. Kb tavaly volt egy frekvencia váltás, amikor szintén nem jött be pár adó, akkor egy fórumtárs javasolta hogy egy tp-t törölni kell, ahhoz hogy meg tudja egy másikon találni a csatornákat. Na, a samu tévé erre sem képes, nem tud törölni a a tp listából :F Akkor egy digi szerelő ment ki hozzájuk, aki pár perc alatt bevarázsolta a hiányzó csatornát 2500 magyar fizetőeszközért. Nem túl nagy biznisz ez a muteréknak hogy minden ilyen frekiváltás alkalmával csengetni kell a szerelőnek.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#16602) Atomantiii válasza dethroner (#16601) üzenetére


Atomantiii
őstag

Tv-hez nincs valami program amivel lehet buherálni a csatornalistát, esetleg az tudhat olyat is, hogy a frekiket lehessen szerkeszteni?

(#16603) dethroner válasza dethroner (#16601) üzenetére


dethroner
veterán

Samschannel editor ez van. De pont annyit tud, mint a chansort, lehet sorrendet rendezni, törölni a nemkívánatos csatornát és átnevezni. Semmi többre nem alkalmasak ezek.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#16604) ArsenalPA


ArsenalPA
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy Amiko HD mini dekódert, amibe beleraktam a DIGI TV kódkártyámat, de sajnos nem tudom a beállításokat, így nincsenek csatornáim! Tudtok ebben segíteni?

(#16605) Clever0 válasza ArsenalPA (#16604) üzenetére


Clever0
senior tag

Honnan van a kártyád? Ha digis beltériből, akkor nem fog menni, mert párosított. Régebben adtak kártyát olvasóval együtt, ami a tévékben működött, boxokban már kevésbé.

(#16606) kpeter0121


kpeter0121
csendes tag

Üdv. Tudna valaki ajánlani egy megbízható műholdas beltérit, ami kezeli a digis ci+modult ???

"venni vagy, nem venni, ez itt a kérdés ! "

(#16607) Clever0 válasza kpeter0121 (#16606) üzenetére


Clever0
senior tag

Az olvasottak szerint az Amiko HD8260+ kezeli.

(#16608) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Le szeretném mondani a tányéros digit,mi a teendő,milyen címre,mit kell írni ? Emailbe lehet ? Szóval hogy megy ez ? (A hűség időm már rég lejárt)
Köszi előre is !

[ Szerkesztve ]

(#16609) Wildgreen


Wildgreen
aktív tag


Sziasztok! Az lenne a problémám hogy kb 10 percenként kikapcsol a beltéri és ezt futatja! Kb 5 mp az egész és utána működik tovább!! Tudja valaki mi lehet a probléma és a megoldás?

(#16610) kecsawi válasza DonMarco (#16608) üzenetére


kecsawi
senior tag

"A szolgáltatást személyes ügyfélszolgálati pontjainkon, valamint írásban (levélben vagy faxon) lehet lemondani. Minden esetben vissza kell adni a beltéri egységben található smart kártyát/kártyákat, valamint a beltéri egységet, amennyiben azt nem vásárolta meg (Bérléses konstrukcióban kötött szerződés esetén). A felmondási idő 8 nap, amit a lemondási szándék bejelentésétől, levél esetén annak beérkezésétől számítunk. A 8 nap lejártával szűnik meg a szolgáltatás és a számlázás is."
olvasható a digi honlapján.

[ Szerkesztve ]

(#16611) doberman válasza Wildgreen (#16609) üzenetére


doberman
senior tag

húúú ez még a "régi" Humax II ?? hány éves? nekem először 8 éves korában kellett tápegységet cserélni benne...

8lnu

(#16612) Wildgreen válasza doberman (#16611) üzenetére


Wildgreen
aktív tag

Pontosan nem tudom de 4-5 éve kb!

(#16613) doberman válasza Wildgreen (#16612) üzenetére


doberman
senior tag

nekem is volt újra indulós időszaka a humaxnak, akkor bejelentettem hibára, egy srác kijött, ránézett majd szétkapta, 4 csavar és kinn volt a tápegysége - teli púpos kondival... 2 perc alatt kicserélte. ha jól emlékszem csak a kiszállást kellett a következő havi csekkel együtt kifizetni... tavaly ismét kezdett rakoncátlankodni akkor váltottam kaon-ra.. 12-13 évig évig tette a dolgát. - már ha jól emlékszem.. ;]

8lnu

(#16614) Wildgreen válasza doberman (#16613) üzenetére


Wildgreen
aktív tag

Valószínűleg én is hívni fogom a szerelőt! Annyiból szerencsém van hogy úgy bérlem a beltérit így díjmentesen kicserélik! :)

(#16615) tkomlosi


tkomlosi
aktív tag

sziasztok,

nem találtam jobb topikot neki, de a digihez tartozik. hozzá értőket kérdezném, hogy a lyukacsos antenna hozza ugyanazt, mint a hagyományos acél? szél miatt szeretném cserélni...

köszi

(#16616) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Sziasztok,

3. beltéri a már meglévő 2 beltéris előfizetéshez mennyibe kerül vajon?
Köszi előre is ha valaki fejből tudná :)

Illetve már 2 HD beltéri van, és most a digi honlapján azt olvastam, hogy a 3. meg kell vásárolni.
Viszont nekem van egy saját tulajdonú KAON Digis HD beltérim amiről vissza lesz mondva az előfizetés. Ezt vajon lehet használni?

;) - The Power of the Light Side

(#16617) Prien válasza tkomlosi (#16615) üzenetére


Prien
addikt

Milyen lyukacsos antennára gondoltál, van róla képed? :F

Nekünk a sima tányér is (90cm) átvászelte a legnagyobb szélviharokat is, meg se mozdult.

A kevés is több a semminél.

(#16618) tigipuf válasza Prien (#16617) üzenetére


tigipuf
senior tag

Gondolom ilyenről lenne szó:[link]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#16619) tkomlosi


tkomlosi
aktív tag

Igen, ilyenre gondolok.

(#16620) Gyurka6 válasza tkomlosi (#16619) üzenetére


Gyurka6
őstag

Hali!
Azonos méretű teli +10-20%kb.

Gyurka

(#16621) tkomlosi válasza Gyurka6 (#16620) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

Köszi. Jól értem, hogy jobb is mint a teli?

(#16622) Anonymus23 válasza tkomlosi (#16621) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szerintem arra gondolt, hogy a normálhoz képest annyival nagyobb kell ebből, hogy megfelelő nyeresége legyen.

;) - The Power of the Light Side

(#16623) Clever0 válasza tkomlosi (#16621) üzenetére


Clever0
senior tag

A neten (parabola)talált adatok szerint:
Hálós 83x91 nyereség: 35.4 dB
Tele 57x61 nyereség: 37 dB
Tele 76x82.5 erősítés: 38.86 dB
Tele 85x90 erősítés: 39.5 dB

A különbség 4.1 dB vagyis a hálós nyeresége 10.38%-al kisebb, mint egy teli a két konkrét antennánál, még a 60-asét sem éri el.

[ Szerkesztve ]

(#16624) tkomlosi válasza Clever0 (#16623) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

Köszönöm szépen. Akkor marad a teli, abból veszek nagyobbat.

(#16625) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Tegnap olvastam valami cikkben, hogy elsejétől a Diginél is elérhető a műholdas platformon is a sport2 hd és a spectrum home. Ez utóbbit megtaláltam, de a sport2 hd-t nem. Kacsa volt a hír, vagy csak én vagyok béna?

(#16626) vpanangin válasza Voice24 (#16625) üzenetére


vpanangin
senior tag

Forrás?

(#16627) Voice24 válasza vpanangin (#16626) üzenetére


Voice24
őstag

(#16628) Prien válasza Voice24 (#16625) üzenetére


Prien
addikt

Csináltam egy gyári adatok visszaállítását Kaonon, nálam még nem érhetők el ezek. Biztos a hétvége miatt. ;]

A kevés is több a semminél.

(#16629) Clever0 válasza Voice24 (#16627) üzenetére


Clever0
senior tag

Sajnos HD változat csak a kábeleseknek lesz. Műholdon a Spektrum Home FTA lett a 11785H TP-n, ugyanitt van a Sport 2 SD is.

(#16630) Mezcal válasza Anonymus23 (#16616) üzenetére


Mezcal
addikt

Nekünk három Kaon van, egyiket sem kellett megvenni.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#16631) truffle


truffle
újonc

Sziasztok!

Igazi kihívás hozzáértőknek.
Szomszédom betolta a konyhaablakomba a paraboláját, egyelőre nem hajlandó levenni. Mielőtt leflexszelem, valami zavarási lehetőség elképzelhető?
Kösz, aki együttérez velem :K

(#16632) Tibi1977 válasza truffle (#16631) üzenetére


Tibi1977
csendes tag

Dobj rá egy rongyot a vevőfejre. :)

(#16633) Gyurka6 válasza Tibi1977 (#16632) üzenetére


Gyurka6
őstag

Amíg vizes ér valamit, seprűnyéllel egy kicsit arrébb bökdösni a fejet esetleg..., de a flex jobb.

[ Szerkesztve ]

Gyurka

(#16634) truffle válasza Tibi1977 (#16632) üzenetére


truffle
újonc

Kösz, nem gondoltam, hogy ilyen egyszerű. :C Állítólag az is jó, ha gombostűvel megszúrkálom a kábelt.

[ Szerkesztve ]

(#16635) Janaboy válasza truffle (#16631) üzenetére


Janaboy
veterán

Vagy egyszerűen átmehetnél hozzá (esetleg közös képviselő), és megkérnéd, hogy tegye el onnan.

Janaboy

(#16636) Anonymus23 válasza Mezcal (#16630) üzenetére


Anonymus23
veterán

Köszönöm!
Felhívtam a Digit, és ott a hölgy ugyan ezt mondta. Mondjuk amikor említettem neki, hogy a honlapjukon ettől eltérő infó van, akkor azért kért pár perc türelmet és megkérdezett valaki tájékozottabbat.

;) - The Power of the Light Side

(#16637) truffle válasza Janaboy (#16635) üzenetére


truffle
újonc

Janaboy hidd el, hogy ezzel indítottam. Amikor észrevettem, áthívtam, hogy nézze meg innen és szeretné-e, ha ezt látná az ablakából. Válasz: "nincs nekem most erre időm...egyébként meg jóvanazúgy". Nem csak bunkó, flegma is. ;-)

(#16638) Janaboy válasza truffle (#16637) üzenetére


Janaboy
veterán

Akkor közös képviselő aztán flex :)

Janaboy

(#16639) tkomlosi


tkomlosi
aktív tag

digi.hu oldalon nem találtam róla infó, de fogható a Film4

(#16640) Clever0 válasza tkomlosi (#16639) üzenetére


Clever0
senior tag

Igen: 12130H 28000 7/8 netboard Digi TV, kingofsat Thor 5

[ Szerkesztve ]

(#16641) Clever0 válasza Clever0 (#16640) üzenetére


Clever0
senior tag

Tapasztalat szerint a szolgáltatói boxokon még nem jön a Film 4, de remélhetőleg hamarosan oda is eljut.

(#16642) tkomlosi


tkomlosi
aktív tag

én ahogy észrevettem a Spektrum Home kb. 1-2 héttel később jelent meg a szolgáltatói boxokon, akkor lehet itt is ez lesz

(#16643) Clever0 válasza tkomlosi (#16642) üzenetére


Clever0
senior tag

Talán nem kell olyan sokáig várni: "Film4 Kaon boxon 31-es helyen." (DigiTV)

[ Szerkesztve ]

(#16644) bango


bango
tag

Lichi tv csak nálam tűnt el?

(#16645) kecsawi válasza bango (#16644) üzenetére


kecsawi
senior tag

Nálam megy.

(#16646) bango válasza kecsawi (#16645) üzenetére


bango
tag

Kösz. Nálam 118 csatorna van nem tiudom hiánbyzik -e még belőle. Kaon 1000HD nél gyári visszaállítás vagy hogyan lehet manuálisan frissíteni a csatornalistát? Tudtommal mindig kikapcsoláskor frissíti dehát mégse

(#16647) bango válasza bango (#16646) üzenetére


bango
tag

118-at mutatott de egy csomó hiányzott (57 után 60 jött pl.), megúsztam többszöri ki-be kapcsolással a helyreállítást, bár egyre érdekesebb dolgokat művel, rendszeres hogy eltűnik 30-40 csatorna

[ Szerkesztve ]

(#16648) padi68 válasza renegat1 (#16594) üzenetére


padi68
senior tag

Szia, kérlek nekem is küld el, köszönöm!

Üdv Árpi

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#16649) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok, van arra lehetőség, hogy csak magyar nyelvű adókat keresse meg ha futtatom a keresést?

kösz Árpi

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#16650) Atomantiii válasza padi68 (#16649) üzenetére


Atomantiii
őstag

Nem tudok róla, hogy lenne ilyen lehetőség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.