Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16901) Atomantiii válasza LyonnaisFan1 (#16900) üzenetére


Atomantiii
őstag

Állítólag vagy 10 percig ment rajta rendes adás is ma délután, de amióta nézem csak a tesztábra megy.

(#16902) rosszcsont88 válasza Atomantiii (#16897) üzenetére


rosszcsont88
tag

engem az zavar,hogy agyon tömörítik a szép minőségű képet mosott mpeg2re

(#16903) Watt25 válasza rosszcsont88 (#16902) üzenetére


Watt25
veterán

Most megy szét a hír, kábelen HD-ban adják a Spilert... (1-et, 2-t is...)
[link]

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#16904) Voice24


Voice24
őstag

Megy már mind a kettő, be is tettem a kedvencek közé. Eddig nagyon drukkoltam a környéken dolgozó kábelszerelőknek, hogy minél előbb érjen el hozzánk is a valódi szélessáv, és akkor mentem volna internetestől, tévéstől a Telekomhoz. De így már nem annyira izgat a dolog, főleg hogy állítólag csak negyed évre van velük megállapodása Spíleréknek.

(#16905) rfszabi válasza Voice24 (#16904) üzenetére


rfszabi
tag

Márc 31-ig van egyelőre Spíler 2 a T-nél.

(#16906) Voice24 válasza rfszabi (#16905) üzenetére


Voice24
őstag

Az pont negyed év :)

(#16907) bence188


bence188
tag

Sziasztok, 2 beltéri egységünk van: apámékén kikapcsolás után automatikusan frissített, nálam pedig nem csinál semmit, így nálam nem jönnek be a spílerek. 2011es hd kaon beltérim van, az a fajta, ami 2 órán belül alapban lekapcsol. Mindig adta a friss csatornákat eddig. Nem tudjátok mi lehet a gond?

(#16908) bence188


bence188
tag

Közben, frissített magától :DD csak türelmetlen voltam :P előző hozzászólásom off. Köszönjük Digi!

(#16909) Watt25 válasza rosszcsont88 (#16902) üzenetére


Watt25
veterán

Kábelen ilyen.
Spiler 1 HD
Spiler 2 HD

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#16910) Mezcal


Mezcal
addikt

A Spílerekkel újra a Digi a sportcsatornák királya.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#16911) matthews


matthews
aktív tag

Jó f...s a minősége....

"No brain, no problem"

(#16912) kecsawi válasza matthews (#16911) üzenetére


kecsawi
senior tag

A műholdas vételnél már annak is lehet örülni, hogy van spííííler :C
(Hátrább kell ülni ha nem HD-t nézünk).

(#16913) DeathAdder válasza matthews (#16911) üzenetére


DeathAdder
veterán

borzalom :( legalább minőséges SD lenne ¯\_(ツ)_/¯

(nálam sajnos ez nézhetetlen és élvezhetetlen, kb. a fekete és fehér bőrszínt tudom megkülönböztetni amikor foci van)

(#16914) Prien


Prien
addikt

Igen, hát az emberek ilyenek:

Miért nincs Spíler a Diginél, fúj , megyek is a telekomhoz...

aztán, na mostmár van, de miért nem HD, fúj...nézhetetlen.

Mi lesz a következő? Hogy miért nem lesz olcsóbb a havidíj, ha már SD-ben merték berakni? :D

Ébredjenek már fel egyesek...

Szerintem 65 collon nézhető. :U Örülök,hogy nem kell streamet keresgélni a 17 collos laptopra. Ennyi.

A kevés is több a semminél.

(#16915) tigipuf válasza DeathAdder (#16913) üzenetére


tigipuf
senior tag

Szerintem is majdnem nézhetetlen kategória.Érdekes,hajnalban viszont sokkal jobb minőségben adtak élőben amerikai jégkorongot ha jól emlékszem (félálomban voltam)

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#16916) DeathAdder válasza Prien (#16914) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nálam az hogy nincs, vagy van de csak SD-ben egykutya :DDD Az azért nem semmi hogy 2019-ben sd-ben adják a világ legnézettebb bajnokságait, nem csak a műholdas digi, hanem a upc is.

Nálam az SD egyenlő azzal mintha nem is lenne, azért a minőségért be sem kapcsolom a tv-t, 65"-on konkrétan élvezhetetlen, nem látom ki hol helyezkedik, kinél van a labda, annyira gyenge a minőség.
Megjegyzem egy magas bitrátájú SD adás sokkal fogyaszthatóbb, de ez tényleg nagyon gyenge.

Nyilván ezek világot megváltó problémák, régen is néztem 50 centis crt-n analóg adásokat, de azóta már hozzászoktam a jóhoz :DDD

Így viszont illegális sztímeket nézek amióta a spíler megvette kilóra a PL jogokat, mert nekem sajnos nincs lehetőségem kábelre előfizetni.

(#16917) Voice24


Voice24
őstag

Hát nem tudom, ki hogyan nézi, és milyen igényeket támaszt, de nekem a plazmán semmi gondom nincs a két spíler minőségével, mind a kettőn élvezhető az épp futó meccs. Én úgy látom, semmivel sem gyengébbek a többi sd adásnál, és személy szerint nagyon örülök, hogy immár nézhetők.

(#16918) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Akinek van egyszerre HD és SD beltérije is, az meg tudná mondani, hogy a HD beltérin mennyivel jobb a spilerek minősége, mondjuk egy 32 colos lapos tévén?
A szobámban még SD beltéri van, és a lapos tévén még van egy kósza scart csati, amivel az egységek összeköthetőek. Csak elég csapnivaló a spilerek adása, ahogy többek már írták is.

Érdemes egyáltalán HD beltérire cseréltetni az SD-t? Sokat nem nézem a műholdas digit, ott az IPTV, ha akarnék valamit nézni. Akár a Viasat csatornáin a PL-t, akár máson.

És manapság mi a menete ennek? Mindenképpen be kell vánszorogni egy ügyfélszolgálathoz, vagy 2019-ben online módon is igényelhető egy csere?

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#16919) Prien válasza LyonnaisFan1 (#16918) üzenetére


Prien
addikt

Szerintem mindenképp érdemes cseréltetni.

A kevés is több a semminél.

(#16920) matthews


matthews
aktív tag

Igazából az a gondom, hogy 2019-ben itthon még mindig egy négyzetet kell, hogy nézzek egy kerek labda helyett, amikor már máshol az alap az, hogy kiváló minőségben nézhetnek sportot vagy filmet vagy akármilyen más tartalmat a megfelelő pénzért.
Inkább fizetnék elő több pénzért 121 csatorna helyett mondjuk 30-ért, amit tényleg nézek, de azok legyenek már tűélesek....
Azt is aláírom, hogy sokaknak hiányzott már és öröm, hogy megállapodtak, de én (és ez a saját véleményem) inkább nem nézem így.
Nem mellesleg ahol én élek és még sok helyen pl. nincs más lehetőség csak ez vagy a telefos iptv amit horror áron kínálnak, mert kihasználják,hogy nincs más lehetőséged és kénytelen vagy beérni vele.
Kvázi belekényszerítenek egy helyzetbe amit elfogadsz mert nincs más.
Tisztelet mindenkinek és no offense, de ez így nagyon..... csúnya.

"No brain, no problem"

(#16921) hacsa


hacsa
tag

Sziasztok. Előfizetéssel kapcsolatban lenne kérdésem. Nálunk otthon két HD beltéri egység van és hűség nélkül 3.800-Ft (3.300.-Ft alapdíj, 500.-Ft egy beltéri bérleti díja) jelenleg a havidíjam. A szüleimnek is szinte ugyanezek a paraméterek de náluk 1-1 HD és SD beltéri egység van. Szeretném, kicseréltetni a szüleim SD egységét HD-ra de azt mondták az ügyfélszolgálatosok, hogy az plusz 500.-Ft bérleti díj, tehát 4.300.-FT. Így teljesen megegyezne a két előfizetés, de akkor miért kerülne az Övék 500.-Ft-tal többe?

(#16922) Mezcal válasza LyonnaisFan1 (#16918) üzenetére


Mezcal
addikt

Érdemes egyáltalán HD beltérire cseréltetni az SD-t?

Egyértelműen igen. Nekem évekig SD volt az a régi batár, azt cseréltem a kicsi Kaonra, és sokkal jobb a képminőség SD adásnál is, A Film Now a régi beltérin csúnya volt, a Kaonon most nagyon jó. Lehet, hogy a HDMI csatlakozás miatt, de valóban sokkal szebb lett az SD adás a HD beltérivel.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#16923) Inhouse válasza hacsa (#16921) üzenetére


Inhouse
őstag

Én meg most hallottam, hogy első HD ingyen, a második 300Ft, a harmadik 500Ft...javasolták, hogy menjek be, mert most én az 1HD+1SD-re fizetem a +500-at és elvileg nem is kellene, mert változtak a feltételek.
Az oldalukon csak annyi van, hogy:
Első box: 0 Ft
Második box: 300 Ft
Harmadik box: 500 Ft
Nem részletezi azt, hogy SD, vagy HD, de ha csak ennyi, akkor is -200Ft/hó

[ Szerkesztve ]

Üdv Inhouse

(#16924) Voice24 válasza hacsa (#16921) üzenetére


Voice24
őstag

Érdekes számok ezek. Nekünk szintén 2 db hd box van, plusz a Film Now, ami 300/hó, és én régóta 4200-at fizetek. Tehát elvileg nálad 3.800 a két hd beltéris előfizu, nálam 3.900. ;] Most akkor melyik a jó?

(#16925) hacsa válasza Voice24 (#16924) üzenetére


hacsa
tag

Megoldódott. Újabb telefont engedtem el, elmondtam az összehasonlítást. Az ügyintéző jelezte, hogy félreértés történhetett. Az SD box cseréje HD-ra nem kerül semmibe. Tehát két eszköz esetén, ha az egyik SD és HD-ra cserélik akkor nem változik az előfizetés és kiszállási díj sincsen. Habár az eszközcserére 60 napos határidőt tudnak csak vállalni. Szóval akinek nincsen hűsége és 2 HD beltéri (vagy bármilyen egyéb két beltéri) működik otthon annak elvileg 3.300.-Ft + 500.-Ft előfizetési havidíja kellene hogy legyen.

(#16926) Voice24 válasza hacsa (#16925) üzenetére


Voice24
őstag

Hát ez tényleg érdekes. Csatolom a legfrissebb számlám kivonatát, ezen a 2 db beltéri díjaként 600 forint szerepel.

(#16927) kecsawi válasza hacsa (#16925) üzenetére


kecsawi
senior tag

Nekem mindkét HD KAONT kiszámlázzák 500/db , így 4300-at fizetek havonta. :F

(#16928) AtHoS válasza kecsawi (#16927) üzenetére


AtHoS
nagyúr

+1 :Y

read-only mode on the forum

(#16929) Clever0


Clever0
senior tag

Korábban volt olyan, hogy aki előfizetett a Digifilm-re, annak olcsóbb volt a beltéri díja.

(#16930) AtHoS válasza Clever0 (#16929) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam van DigiFilm, de 2x500-at fizetem a 2 Kaon után, hűség viszont már nincs pár éve, így 4600 Ft a havidíj

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#16931) Voice24 válasza kecsawi (#16927) üzenetére


Voice24
őstag

Ez csúcs, hogy ennyiféle havidíj van :D

(#16932) Inhouse válasza hacsa (#16925) üzenetére


Inhouse
őstag

Köszi! Telefonon is lehet intézni, vagy be kell menni?
Öööö, újra elolvastam...most akkor, ha 1HD és 1SD van, akkor van +500, vagy nincs?

[ Szerkesztve ]

Üdv Inhouse

(#16933) Mezcal válasza Voice24 (#16924) üzenetére


Mezcal
addikt

Nekem 3db HD beltérivel és Film Now csatival 3900 Ft.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#16934) gabor9991 válasza Mezcal (#16933) üzenetére


gabor9991
őstag

Nálam ugyanez 3600 :) de a 3-ból egy boxot még meg kellett vennem 12000-ért amikor megjelent.

(#16935) Prien


Prien
addikt

Nekem Digi Tv szolgáltatás 3300 Ft + 2db HD beltéri (de ebből egy ingyenes, a másik 300 Ft/hó) = 3600 Ft/ hó a számla.

A kevés is több a semminél.

(#16936) Tibi1977


Tibi1977
csendes tag

DigiTv + HBO MaxPak + Film Now (Digi_Film) + 2HD beltéri + 1 SmartCam = 5900ft :)

(#16937) Inhouse válasza Prien (#16935) üzenetére


Inhouse
őstag

Na, így már jó!

Üdv Inhouse

(#16938) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Sziasztok!

Állattartó telepemen jelenleg műholdas DIGI TV van. Lemondtam a szolgáltatást és marad ugye az antenna,a fej és a kábelezés is. Otthon T-Home Sat-tvm van, a 3. beltérimet fizetem,de nem használom már,ezért gondoltam hogy kihozom a telepre.
A kérdésem az lenne,hogy kell e valamit állitani a DIGI Antennán,a T-Home-os műsorvételhez?
A jelenlegi fej jó lesz -e a T-homenak is?
Az alapján amiket olvasgattam,elméletileg plug&play működnie kellene.

Köszönöm

Minden szinten,szinte minden.

(#16939) vpanangin válasza m0rd0k (#16938) üzenetére


vpanangin
senior tag

Ha szemben állsz az antennával, akkor kezdésnek egy picit biztosan balra kell mozdítani. Egy nagyon picit.

[ Szerkesztve ]

(#16940) bias_head


bias_head
csendes tag

Sziasztok!

Van arról valami hír - most hogy a tányéros Digi választékába is bekerült a Spíler 1-2 HD-ban - , hogy esetleg a Digi előfizetéssel rendelkezők számára is elérhető lesz a Spíler Extra szolgáltatás is?

Előre is kösz a választ!

bias.

(#16941) Watt25 válasza bias_head (#16940) üzenetére


Watt25
veterán

Ha több helyre bemásolod majdnem ugyanazt a kommentet, legalább figyelj oda teljesen, hogy mit kell rajta módosítani. :) (Műholdon no HD.)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#16942) bias_head válasza Watt25 (#16941) üzenetére


bias_head
csendes tag

Bocs, nem tudtam, hogy a műholdas adásban csak SD-ben adják.

bias.

(#16943) Inhouse válasza bias_head (#16942) üzenetére


Inhouse
őstag

Műholdon az 1-SD, a 2-HD.

Üdv Inhouse

(#16944) vpanangin válasza Inhouse (#16943) üzenetére


vpanangin
senior tag

A Spíler2 HD?

(#16945) Atomantiii válasza Inhouse (#16943) üzenetére


Atomantiii
őstag

Mindkettő SD a diginél.

(#16946) Inhouse válasza vpanangin (#16944) üzenetére


Inhouse
őstag

Valóban nem...hmmm.elsőre nem az volt? Hiába, 40 éve felett agyunk vérkeringése romlik...bocsánat. Egyébként én az összes sport adót focicsatornának hívom, és nem is nézem, csak amikor kivételesen nem az megy rajtuk.

Üdv Inhouse

(#16947) Clever0 válasza Inhouse (#16946) üzenetére


Clever0
senior tag

Napközben néha doku reality van rajtuk.

(#16948) volandy


volandy
senior tag

Sziasztok! Van valakinek infója arról, hogy január 15.-én megrendelt műholdas bekötést előreláthatólag mikor csinálják meg? Dunakeszi-Vác vonzáskörzetében? Az ügyfél-szolgálaton 1 hónapot mondtak.

(#16949) kovy79


kovy79
őstag

Régi kommentek között találtam a kérdésemre utaló, nem teljesen világos infókat, így felteszem, hátha van valakinek megoldása:
Kaon 9240 beltérinél hogy lehet megoldani az időzített bekapcsolást/kikapcsolást?
Az "előjegyzés" pontban beállított dolgokra ugye nem csinál semmit.
:R

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.