Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17251) draco31


draco31
veterán

HD-s beltéri, be van kapcsolva a szülői felügyelet, lusta voltam kikapcsolni egy gyári visszaállítás után.
Ha olyan filmajánló megy, ami 18-as karikás film, akkor adhat ki egy csipogó hangot az ajánló elején? Viasat6-on vettem észre, én meg csak napok óta nézem, hogy mi a frász csipog egyet, és ezzel kötöttem össze a dolog.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#17252) bignor


bignor
tag

sziasztok.

Ügyfélszolgálaton cserélnek beltéri egységet?

(#17253) dokee78


dokee78
félisten

Digi esetén hány beltéri egység lehet 1 előfizetésen?

(#17254) AtHoS válasza dokee78 (#17253) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Legutóbbi infó szerint 2 db bérelve + 1 megvásárolva

szerk.
bár ÁSZF egyik mellékletében ott lesz az aktuális állapot

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#17255) kecsawi válasza AtHoS (#17254) üzenetére


kecsawi
senior tag

Első box: 0 Ft
Második box: 300 Ft
Harmadik box: 500 Ft

Maximum 3 db beltéri egység bérelhető.
(További eszközök vásárlására sincs lehetőség.) árak új előfizető esetén.

[ Szerkesztve ]

(#17256) AtHoS válasza kecsawi (#17255) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Akkor ezek szerint változtattak a konstrukción már és a 3. beltérit nem kell kötelezően megvásárolni

read-only mode on the forum

(#17257) draco31 válasza kecsawi (#17255) üzenetére


draco31
veterán

Nekem 1 SD és 2db HD beltéri van, és a két HD-ért fizetek 300-300-at.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#17258) dokee78 válasza kecsawi (#17255) üzenetére


dokee78
félisten

Akkor erre még kihozható 1 db?

(#17259) SV21


SV21
tag

Üdv mindenkinek!

Következő havi számlán a film now +300 Ft-ért szerepel, hogy lehet ezt lemondani? Honlapon nem láttam ilyen opciót, emailben megoldható?
Vagy csak a 1272 marad?
Hanem muszáj nem hívogatnám őket még ezért is, múltkori problémát is sokszori telefonos bejelentés után sikerült megoldaniuk laza 3,5 hét alatt...

(#17260) AtHoS válasza SV21 (#17259) üzenetére


AtHoS
nagyúr

[HOGYAN LEHET LEMONDANI A SZOLGÁLTATÁST?]

Első körben meglépheted az aláírt + szkennelt lemondást email-ben elküldve

read-only mode on the forum

(#17261) 7om


7om
tag

Sziasztok.Olyan problémám van, hogy van muteromnak egy kis ezer éves tévéje ami asszem egy sencor sd set top box-al üzemel ami műholdas, namost tőlem megkapta az lf652v-t ami eddig digi kábelről ment, de neki műholdas digi van, milyen beltérit vagy settopboxoot érdemesebb bérelni amivel nincs gond?

(#17262) 7om válasza 7om (#17261) üzenetére


7om
tag

Felhívtam a 1272-t, csak szerelő cserélheti sd-ről hd-re.60 napon belül,frankó.

(#17263) Prien válasza 7om (#17262) üzenetére


Prien
addikt

Ha lehet, menjetek be személyesen a régi beltérivel, nekem úgy 20 perc volt a csere kb. Vittem a régi sd-t, kaptam a hd-t.

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#17264) istnag válasza Prien (#17263) üzenetére


istnag
addikt

Én is bent voltam 2 hete, azt mondták ez már megszűnt. Szerelő viszi ki az új beltérit és viszi el a régit. Az Ügyfélszolgálatokon már nem cserélnek. :C

(#17265) Prien válasza istnag (#17264) üzenetére


Prien
addikt

Ezt nem tudtam, én jó rég voltam hd beltériért. Azóta semmi gondom, kop-kop-kop. :)

A kevés is több a semminél.

(#17266) 7om válasza Prien (#17263) üzenetére


7om
tag

Ez siófokon van és ott megszűnt a digi pont és csak szerelők(kevesen) vannak akik 60 napon belül mennek ki házhoz bejelentéstől. :(

(#17267) bango


bango
tag

tényleg leveszik a sport1-2 -t január 1-től?

(#17268) Jester01 válasza bango (#17267) üzenetére


Jester01
veterán

Igen, sajnos az új ÁSZF ezt megerősíti.

Más. Az online számláknál azt írja: "Itt látható az eddigi összes kiszámlázott tétel." De csak az utolsó 6 számla látszik. Másnak is? Régebbieket hol lehet megnézni?

Jester

(#17269) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

az szép ha kiveszik a sport tv-ket. akkor sok darts rajongó el köszön a digi-től.

(#17270) Prien válasza nagysandor79 (#17269) üzenetére


Prien
addikt

Bennünket a Minimax is érzékenyen érint. Nem értem ezt a nem ügyfélközpontú politikát....

A kevés is több a semminél.

(#17271) AtHoS válasza Jester01 (#17268) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam is utolsó 6 tétel látszik csak

read-only mode on the forum

(#17272) DFlash


DFlash
tag

Az gyönyörű, akkor viszlát Digi.

(#17273) amdxp2


amdxp2
tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne hozzátok! Jelenleg 2 Digis műholdas beltérim van 2 külön antennával, viszont szükségem lenne még egy beltérire. A kérdésem az lenne, hogy ha az egyik antenna jelét megosztom egy elosztóval, akkor miért romlik a jel annyira, hogy amikor egyszerre megy a megosztott jelen a 2 tv hol az egyiken hol a másikon írja ki nincs jel...És az az érdekes hogy nem mindig. van olyan csatorna amikor minden gond nélkül megy mind a 2 tv.....
Azért szeretném megosztani, hogy ne kelljen még egy antennát felszerelnem...

Ilyen az elosztó:
[link]

Ha vennék egy ilyet, és feltenném az elosztó elé, akkor volna esélyem a megfelelő jelerősség elérésére, vagy ti hogyan oldottátok meg?
[link]

Köszi a választ előre is. :R

(#17274) kecsawi válasza amdxp2 (#17273) üzenetére


kecsawi
senior tag

Nem jó. A fejegységről kell végighúzni egy új szálat közvetlenül. Nekem mikor a harmadik helyet üzemeltettem be a fejegységet is négyesre kellett cseréltetnem, de egy antennán van.

(#17275) amdxp2 válasza kecsawi (#17274) üzenetére


amdxp2
tag

Értelek, és azt ők adták, ők biztosították, vagy neked kellett beszerezned?

(#17276) kecsawi válasza amdxp2 (#17275) üzenetére


kecsawi
senior tag

Digitől rendelve és szerelve.

(#17277) amdxp2 válasza kecsawi (#17276) üzenetére


amdxp2
tag

Köszi az infót, még annyit kérdeznék hogy ez hogyan zajlott le? Kimentek hozzád és ők mondták hogy milyen eszközök kellenek, vagy te mentél utána és te mondtad nekik hogy milyen eszközöket szeretnél? Ja és még annyit hogy ez kb mennyibe került szereléssel? Köszi mégegyszer. Üdv

(#17278) kecsawi válasza amdxp2 (#17277) üzenetére


kecsawi
senior tag

2015-ben köttettem a műholdast, és rá pár hétre döntöttük el, hogy a 3. szobában elérhető tv szükséges, de csak 2 stbox-al, hogy át lehessen vinni szükség esetén, ekkor bementem az ügyfélszolgálatra, és a fejegység cseréjét kértem meg bekötést. Az árára már nem emlékszem, de nem jelentős (párezer).

(#17279) amdxp2 válasza kecsawi (#17278) üzenetére


amdxp2
tag

Rendben, köszi a segítséget :R

(#17280) Panthera


Panthera
őstag

Üdv!

Nemrég lett ilyen előfizetésünk. Az adással nincs gondom (néha előfordulnak hibák, de nem zavaró). Viszont a beltéri egység egy akkora sz.., amilyet még nem láttam.

A csatornalistát lehet szerkeszteni / átrendezni / tiltani csatornát, amit úgyse nézek? Nagyon idegesítő hogy minden HD csatorna mellett ott van az SD is. Nem tudom ki találta ki ezt. Az EPG is rosszul kezeli az ékezetes karaktereket. Legszívesebben vennék a TV-be CI modult, bár nem tudom hogy az kezeli-e a digis kártyát.

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#17281) yanna válasza Panthera (#17280) üzenetére


yanna
őstag

Ne kívánd a hülye smart kártyát... Jól hangzott, csak sz@rt se ér. Nem véletlenül szoktak le róla.

(#17282) AtHoS válasza Panthera (#17280) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Kedvenc listát tudsz kreálni, ahová csak a nézett csatornákat rakod be.
Ékezetes karakterekre nem tudok megoldást

read-only mode on the forum

(#17283) kecsawi válasza Panthera (#17280) üzenetére


kecsawi
senior tag

Sajnos ezzel kell beérni, a digis kártya csak a beltéri egységgel működik, mert párosítva van. Régen megszüntették már a CI modulba helyezhető kártya forgalmazását. Csatorna listára a Kedvencek a megoldás.

(#17284) rosszcsont88 válasza amdxp2 (#17277) üzenetére


rosszcsont88
tag

lehet venni antenna boltban is ,
[link]

(#17285) Panthera válasza AtHoS (#17282) üzenetére


Panthera
őstag

Köszönöm mindenkinek. Akkor marad a kedvenc.

(#17286) bango válasza Jester01 (#17268) üzenetére


bango
tag

hol látni ezt a honlapon? két hét és életbe kell lépjen és semmi hír a részükről.

(#17287) bango


bango
tag

Kaon beltéri két órás áramszünet után egy órán át egy csatornát se látott gyári visszaállítással se (a másik ugyanilyen beltérink igen) majd miután standby-ba raktam pár órára utána megint működött.
Aki szereléshez ért, vajon mi halódik benne? Menük képe bevibrál néha azóta.

[ Szerkesztve ]

(#17288) Jester01 válasza bango (#17286) üzenetére


Jester01
veterán

A DIGI Kft. 2020-01-01-től hatályos Általános Szerződési Feltételeit (Kábel TV, Műholdas TV, internet, telefon ÁSZF-et) itt találja.

Érvényesség kezdete: 2020-01-01

2. Az ÁSZF „E.1” Mellékletében feltüntetett csatornakiosztás az alábbiak szerint módosul:
- A Megamax, a CBS Reality, a Sport1, a Sport1 HD, a Sport2, az AMC, a Spektrum, a Minimax, a TV Paprika és a Film Café csatornák kikerülnek a műholdas csatornakiosztásból.

[ Szerkesztve ]

Jester

(#17289) matthews válasza Jester01 (#17288) üzenetére


matthews
aktív tag

Hogy a lábrázás jöjjön rájuk... :(((

[ Szerkesztve ]

"No brain, no problem"

(#17290) Winnie The P


Winnie The P
őstag

De mennyivel egyszerűbb lett volna, ha a januári csekk mellé betesznek egy értesítést. Ugyanis pl. én is itt olvastam a hírről, és vannak akik nem fórumoznak, és nem az ászf-et olvasgatják napi/heti rendszerességgel.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#17291) snooze válasza Jester01 (#17288) üzenetére


snooze
veterán

és a havidijat is csökkenti,hogy eltünik ennyi csatorna?

GO Gunners!!!

(#17292) Prien válasza Jester01 (#17288) üzenetére


Prien
addikt

Remélem, hogy ez csak egy hónapig tartó nyomásgyakorlás lesz, mert mindkét félnek érdeke a megegyezés.
De ki tudja, milyen politika van a háttérben.

A kevés is több a semminél.

(#17293) AtHoS válasza Prien (#17292) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Lehet, hogy nyomásgyakorlás, de elsősorban a legrosszabb esetben (nem történik megállapodás) fennálló körülményeknél érvényes jogszabályi előírások betartása.

Hogy ez másodsorban gyakorol-e nyomást a másik félre, mindenki döntse el maga. Én pl. nem ismerem egyik fél tárgyalási szokásait sem...

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#17294) dokee78


dokee78
félisten

Mit lehet tenni,ha a Digi 30 napon belül sem jön beszerelni egy meglevő előfizetéshez a + beltéri egységet?
4-szor lett szólva nekik.

Fogyasztó védelem esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#17295) Panthera


Panthera
őstag

Üdv!
Kaon 1000 típust valaki tanított már be univerzális távirányítóra?

(#17296) Panthera válasza Panthera (#17295) üzenetére


Panthera
őstag

Hama táv jó lett, 1147 kóddal (kódlistában benne van). Menüt és EPG-t is szépen lehet vezérelni.

[ Szerkesztve ]

(#17297) DFlash


DFlash
tag

Olvasva az ÁSZF változtatást, jan 31-ig marad elérhető a sport tv, jól értem?
jó lenne a darts vb döntőt látni élőben. :)

2020. január 1.napjától hatályba lépő módosításait az alábbiakban részletezi:

1. Az ÁSZF „E” Mellékletében feltüntetett csatornakiosztás az alábbiak szerint módosul:
-A Megamax, a CBS Reality, a Sport1 HD, a Sport2 HD és a Spektrum HD csatornák kikerülnek a digitális kábeltelevíziós csatornakiosztásból. -A Sport1, a Sport2, az AMC, a Spektrum, a Minimax, a TV Paprika és a Film Café csatornák kikerülnek az analóg és digitális kábeltelevíziós csatornakiosztásból.

2. Az ÁSZF „E.1” Mellékletében feltüntetett csatornakiosztás az alábbiak szerint módosul:
-A Megamax, a CBS Reality, a Sport1, a Sport1 HD, a Sport2, az AMC, a Spektrum, a Minimax, a TV Paprika és a Film Café csatornák kikerülnek a műholdas csatornakiosztásból.

3. Az ÁSZF „E”és „E.1”Mellékleteiben feltüntetett csatornák szerepeltetésének vállalt időpontja 2020. január 31-re módosul

4. Az ÁSZF „H” Mellékletének X. pontja az alábbiak szerint módosul:
Az AMC, Minimax, Spektrum, SPORT1, SPORT2és TV Paprika csatornákat töröltük a csatornalistából.

(#17298) snooze válasza DFlash (#17297) üzenetére


snooze
veterán

Idézet egy másik digis topicbol:
"Nem, ez azt jelenti, hogy az E és az E1 mellékletben szereplő csatornák szerepeltetésének vállalt időpontja 2020. január 31-re módosul. És ott van előtte, hogy:
- A Megamax, a CBS Reality, a Sport1 HD, a Sport2 HD és a Spektrum HD csatornák kikerülnek a digitális kábeltelevíziós csatornakiosztásból.
- A Sport1, a Sport2, az AMC, a Spektrum, a Minimax, a TV ok Paprika és a Film Café kő csatornák
kikerülnek az analóg és digitális kábeltelevíziós csatornakiosztásból.
Tehát az összes többire vonatkozik a vállalt időpont.

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#17299) matthews


matthews
aktív tag

Ezzel kíván boldog új évet a DIGI. Engem elveszítettek, mivel kizárólag csak sportot nézek azon belül is darts, NFL és kézilabda... Úgyhogy au revoir DIGI.

"No brain, no problem"

(#17300) Adama123


Adama123
tag

Úgy fest, nem született AMC/DIGI megállapodás a határidőig, büszkén küldött elterelő hadműveletként sajtóanyagot az imént a DIGI, hogy hosszabbított a Discoveryvel az eddigi csatornákra + HGTV...

"A DIGI Csoport meghosszabbította együttműködését a Discovery-vel annak érdekében, hogy a tévénézők továbbra is élvezhessék a műsorszolgáltató prémium tartalmait. A két társaság emellett egy hazánkban még kevésbé ismert prémium csatornáról, a HGTV-ről is megállapodott, amely 2020 januárjától lesz elérhető a DIGI és az Invitel csatornakiosztásában.

Az együttműködésnek köszönhetően a DIGI és az Invitel ügyfelei továbbra is élvezhetik a Eurosport 1 és a Eurosport 2 prémium sport csatornákon látható legrangosabb téli sporteseményeket, illetve a nyári kerékpárversenyeket, valamint megtekinthetik a négy ’Grand Slam’ és az ’ATP’ tenisztorna mérkőzéseit is. A tévénézők számára emellett a jövőben is elérhetők lesznek az életmóddal és divattal foglalkozó TLC szórakoztató műsorai, mint például a ’Tortakirály’ vagy a ’Mondj igent a ruhára!’. Az izgalmas kalandok kedvelői pedig továbbra is követhetik a Discovery főleg ismeretterjesztő témákat bemutató tudományos sorozatait, többek között a ’Bear Grylls: A sziget’ újabb epizódjait. További jó hír az egzotikus tájak és a különleges helyi ételek szerelmeseinek, hogy a világ vezető, utazással foglalkozó tévécsatornája, a Travel Channel szintén megtalálható lesz a kínálatban.

A DIGI és Discovery Networks közötti megállapodás emellett magában foglalja a hazánkban még kevésbé ismert, leginkább házfelújítással és kertépítéssel foglalkozó prémium csatorna, a HGTV elindítását is. Az új csatorna 2020 januárjától kerül majd be a DIGI és az Invitel kínálatába."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.