Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16501) e90lci


e90lci
senior tag

Sziasztok
Szeretnék Digi műholdast külföldre,most az lenne a kérdésem,hogy mindenképp kijönnek beüzemelni vagy csak bemegyek megkötjük az előfizetést elhozom a cuccot és kész?UPC-nél pár éve ment így.Itt működik?

(#16502) Mezcal válasza kecsawi (#16500) üzenetére


Mezcal
addikt

Köszi. Meghozták. Azt megtudod mondani, hogy a felvett anyagot, hol lehet törölni az usb-n? Csak formázást találtam.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#16503) mgaben válasza Mezcal (#16502) üzenetére


mgaben
senior tag

Ha bent vagy a felvételekben akkor a szerkesztés gomb és ott ki tudod választani a törlést.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#16504) Mezcal válasza mgaben (#16503) üzenetére


Mezcal
addikt

Tényleg. Nekem ez túl egyszerű. :D Köszi.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#16505) Piwi válasza e90lci (#16501) üzenetére


Piwi
addikt

Jaja, nem kérsz beszerelést, aztán adják a beltérit és már viheted is. Persze azt nem kell nekik mondani hogy külföldre viszed, nekem is így van kint 2 beltéri is... :))

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#16506) e90lci válasza Piwi (#16505) üzenetére


e90lci
senior tag

Szia
Köszi. :R

(#16507) mgaben válasza Mezcal (#16504) üzenetére


mgaben
senior tag

:DD

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#16508) doberman válasza Piwi (#16505) üzenetére


doberman
senior tag

nekem tavaly nem sikerült az ilyen akció... azt mondták nem adhatják így ki (lányomékat akartam meglepni egy előfizetéssel, csak olyan helyen laknak ahova a szerelőt nem engedik be.) Többszöri huzavona után Mindig TV lett belőle...

8lnu

(#16509) Piwi válasza doberman (#16508) üzenetére


Piwi
addikt

nem kötelezhetnek arra hogy szerelővel szereltesd be,szóval simán kellett volna kérni a főnököt és vele együtt a panaszkönyvet

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#16510) doberman válasza Piwi (#16509) üzenetére


doberman
senior tag

emlegettem ilyesmiket, de nem hatotta meg őket... egyébként a végén már a főnökasszony is ott volt de nem sikerült rábeszélni őket olyan variációra, hogy elvigyem és én szereljem fel (35 éve rádióamatőrködöm, nem ez lenne az első lavór amit felszereltem) ez van. máshol előfizető a lányom. pont.

8lnu

(#16511) Piwi válasza doberman (#16510) üzenetére


Piwi
addikt

Nálam nem volt ilyen gond...adták szó nélkül. De végül megoldottad :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#16512) Clever0 válasza Piwi (#16511) üzenetére


Clever0
senior tag

Milyen régen volt ez? Írták korábban, hogy már egy ideje szerelőnek kell kimenni és lefényképezni a cuccot, meg a mérési eredményeket, hogy később ne legyen vita belőle, hogy rosszul állították be az antennát és azért gyenge a jel.

(#16513) Piwi válasza Clever0 (#16512) üzenetére


Piwi
addikt

Kb 4 éve. Meg is van a szerződés ahogy rá lett irva hogy szerelést nem kérek

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#16514) Mezcal


Mezcal
addikt

Hozzánk egy okoskodó szerelő jött, aki műszaki analfabétának nézett minket, magát meg tévedhetetlen zseninek.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#16515) frovery válasza Piwi (#16513) üzenetére


frovery
senior tag

Több mint 1 éve nem lehetséges az ilyen "akció".
Kizárólag szerelő üzemelheti be.

(#16516) doberman válasza frovery (#16515) üzenetére


doberman
senior tag

még mindig ott van a kérdés: mi van akkor ha olyan helyen akar digit nézni (sok, sok évig előfizetési díjat fizetni) a kedves ügyfél, ahova nem mehet be a szerelő??
:F
vagy szabálytalanul felszerelteti otthon, majd azzal a lendülettel ahogy kiteszi a lábát a szerelő már szedi is le, majd viszi oda ahova nem engedik be a szerelőt?

[ Szerkesztve ]

8lnu

(#16517) frovery válasza doberman (#16516) üzenetére


frovery
senior tag

"ahova nem mehet be a szerelő??"

Ezt hogyan kell érteni? Ha én előfizető szeretnék lenni és nincsen technikai akadálya a telepítésnek, akkor mi lehet még az ok? Persze a külföldre kivitel alapból kizárt.( de nem lehetetlen :) )

Viszont az a megoldás, hogy felszerelés után te leszeded és felrakod ahova szeretnéd. Amíg fizetve van, a kutya sem nézi hol a készülék.

(#16518) doberman válasza frovery (#16517) üzenetére


doberman
senior tag

1xű a dolog, vannak olyan helyek, területek ahová csak bizonyos feltételek teljesülése után lehet belépni. min 24 órával előtte jelezni az érkezést lehetőleg óra pontosan. (manapság még a hetet sem tudják megmondani), C tip. NB átvilágítás .. stb. nem külföld. Igen a második lehetőség járható lett volna, ha hajlandóak lettek volna arra, hogy tegyék le az asztalomra, én aláírok mindent, ha kell fizetek amennyit kérnek. ha kell fotózzák le az enyémet működés közben... csak tudod nem voltak hajlandóak. ( Egyébként a "tányéros" digi indulása után 3 héttel lettem, és azóta is vagyok elégedett előfizetőjük.) Arra azért kíváncsi lettem volna, hogy mit szóltak volna ha csak gps koordinátát kapnak ahol mondjuk nincs jelölve település a térképen pedig van. :DD

[ Szerkesztve ]

8lnu

(#16519) Mezcal


Mezcal
addikt

A Digisport 3 műsoron belül HD jellel ment, mégsem HD. Hogy van ez?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#16520) Atomantiii válasza Mezcal (#16519) üzenetére


Atomantiii
őstag

Műholdon biztosan nem HD csak az 1-2.

(#16521) Judypici


Judypici
újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, nem jön be a comedy central csatorna. Több, mint száz digitális csatorna van, de az az egy ami engem érdekelne nem működik. :( valakinek valami ötlet?

(#16522) AtHoS válasza Judypici (#16521) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Milyen fej van használatban (single avagy twin és társai külön kábelezve), milyen beltérivel?

Téged nem vigasztal de nálam pl. a 22-es és 98-as csatin is megy a comedy central ...

read-only mode on the forum

(#16523) tigipuf válasza AtHoS (#16522) üzenetére


tigipuf
senior tag

storno

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#16524) Gyurka6 válasza AtHoS (#16522) üzenetére


Gyurka6
őstag

Egy freqit, polar,t, fec és sr-t írj neki, hogy hol keresse....
( 12226, V, 5/6, 27500 comedy central family hungary)

Gyurka

(#16525) AtHoS válasza Gyurka6 (#16524) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ha Digi beltérit használ nem kell ilyen adat, lekeresi magának. Sajnos semmi lényeges infót nem közölt, így pedig elég problémás segíteni. No, de majd jön később, ha még mindig fennáll a problémája :B

read-only mode on the forum

(#16526) Mezcal


Mezcal
addikt

1080i vagy 720p? Melyik a jobb a beállításoknál?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#16527) AtHoS válasza Mezcal (#16526) üzenetére


AtHoS
nagyúr

TV függő. Én HD Ready-nél 720p-t, Full HD-nál 1080i-t állítottam be

read-only mode on the forum

(#16528) Mezcal válasza AtHoS (#16527) üzenetére


Mezcal
addikt

Nálunk az egyik tévé csak 720p de azon is jobbnak tűnik az 1080i.Valahogy a kép hádésebb.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#16529) AtHoS válasza Mezcal (#16528) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát akkor nincs is kérdés...TV függő, amelyiken jobbnak találod a képet azt használd szerintem :K

read-only mode on the forum

(#16530) Voice24


Voice24
őstag

Kaon beltérinél hiba, vagy természetes velejáró, hogy néha random selejtez a kedvencek közül, legutóbb három is eltűnt onnan. Nem tettem be semmi újat, ami esetleg kiszoríthatta volna a régieket, egyszerűen úgy gondolta, takarít egyet.

(#16531) DFlash


DFlash
tag

Az AMC csatorna hova lett? Azt írja nem működik.

(#16532) AtHoS válasza Voice24 (#16530) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam is ugyanez a jelenség. Szerintem pakolgatják a csatornákat (mint ahogy minap az AMC tűnt éppen el és került az alap sorrendben is teljesen máshová) és ekkor kerül ki a kedvencekből.

Ha nem sűrűn nézi az ember az adott csatornát, akkor pár hétig fel sem tűnik esetleg, hogy hibádzik valami a kedvenceknél

read-only mode on the forum

(#16533) Atomantiii válasza AtHoS (#16532) üzenetére


Atomantiii
őstag

Pakolgatják át a frekiket a thor műholdra a kiöregedő intelsatról, így nagyobb időjárási tartalék lesz.

(#16534) Prien


Prien
addikt

KAON 1000 beltériknél van valami lényeges különbség azon kívül, hogy a kártya egyiknél hátulról helyezhető be, a másiknál előlről?

A kevés is több a semminél.

(#16535) kecsawi válasza Prien (#16534) üzenetére


kecsawi
senior tag

Nekem mindkettő szépen megy. A régebbin adapter nélkül mehet az euro-av kábel pl vhs esetén.

[ Szerkesztve ]

(#16536) Prien válasza kecsawi (#16535) üzenetére


Prien
addikt

Az elülső kártya nyílású a régebbi, jól tippelek? :)
Anyum kapott egy ilyet most, nekem hátsó kártyás van, azért kérdem csupán.

A kevés is több a semminél.

(#16537) bango válasza Voice24 (#16530) üzenetére


bango
tag

néha 1-2 t, de most 20 körüli darabszámot tüntetett el nálam

elég idegesítő egy jelenség

nem emlékszem hogy régebben is lett volna ilyen

(#16538) kecsawi válasza Prien (#16536) üzenetére


kecsawi
senior tag

Igen, és nagyobb is.

(#16539) Voice24 válasza bango (#16537) üzenetére


Voice24
őstag

Állítólag más műholdra pakolgatás miatt van a jelenség, kaptam róla valami hírlevelet is.

(#16540) Atomantiii válasza Voice24 (#16539) üzenetére


Atomantiii
őstag

(#16541) DFlash


DFlash
tag

Az AXN White és Black meddig lesz fogható?

(#16542) Gyurka6 válasza DFlash (#16541) üzenetére


Gyurka6
őstag

Szerintem mar semeddig, sony...valami neven vannak.

[ Szerkesztve ]

Gyurka

(#16543) DFlash válasza Gyurka6 (#16542) üzenetére


DFlash
tag

2 TV-s beltérin a még nem frissített oldalon mennek a másikon már csak a Sony van. Elvileg a freki ugyanaz. :)

(#16544) Mintaka666


Mintaka666
újonc

Hello!

KAON 9240HD beltéri, két darab, mindkettőnél ugyanaz a hiba: Jön az összes TV (116) és rádiócsatorna (23), viszont a M2 HD, M4 HD, M5 HD valamint a Duna HD csatornákon nincs hang, csak kép. Most lett beüzemelve május 2.-án. Ez összefügghet a mostani frekvenciaváltással, vagy máshol lesz a hiba? A Digi azt mondta, náluk minden rendben van (mondjuk minden szolgáltató ezt mondja elsőre).

(#16545) KDC válasza Mintaka666 (#16544) üzenetére


KDC
csendes tag

Sziasztok,

Én egy kábelt osztottam el két felé a két beltérinek. A siker kb 85%. A legtöbb csatorna bejön de van pár aminek leesik a jelszint/minoseg ha mindket kabel rajta van az eloszton. Ez valami interferencia? Vagy mitol lehet? Koszi

(#16546) Clever0 válasza KDC (#16545) üzenetére


Clever0
senior tag

Műhold fejről jövő kábelt nem lehet úgy osztani, mint más antennát, mert itt vissza irányú jel is van, azzal vált a H-V és alsó-felső sáv vétele között. Ha a két beltéri más adót vesz, akkor a vezérlőlejek egymást leronthatják. Egy kábelt csak úgy lehet osztani, ha egy időben csak egy box működik.

(#16547) renegat1


renegat1
tag

Sziasztok!
Smart Cam kártyát használok, de ezzel a frekvencia változtatással megállt a tudományom. Megkeresem a tv menüjében az új frekvenciát, rányomok a frissítésre és egy darab csatornát sem talál az új frekvenciákon. SD beltérin meg egy gyári beállítás után megvan az összes új frekvencián lévő csatorna. Valakinek ötlet?

(#16548) Gyurka6 válasza Clever0 (#16546) üzenetére


Gyurka6
őstag

Mind a két vevő ugyan azt az alsó/felső Sávot és vízszintes/függőleges polarizációt használva lehet, régebben a duál vevőket így kötötték.

[ Szerkesztve ]

Gyurka

(#16549) Mezcal válasza Mintaka666 (#16544) üzenetére


Mezcal
addikt

Azért nincs azokon a csatornákon hang, mert a te tévéd nem tudja kezelni azt a hangsávot. Olyan tévéd van, ami nem kezeli.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#16550) Mintaka666 válasza Mezcal (#16549) üzenetére


Mintaka666
újonc

A HDMI-n átmenő hangot nem tudja kezelni a TV? Ezek szerint nem a beltéri dolgozza fel a hangokat, hanem csak tovább küldi a TV felé? Akkor a SCART meg RCA kimenetein is ugyanilyen a helyzet, hioába dugom össze a TV SCART vagy RCA bemeneteivel, akkor sem lesz hang ezeknél a csatornáknál?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.