Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#21701) mghltm válasza laca71 (#21696) üzenetére


mghltm
addikt

a tobbszoroset eri, szoval siman :K ha van meg ennyiert, en is veszek egyet ;)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#21702) soldi3r válasza csusza` (#21693) üzenetére


soldi3r
veterán

már nem divat, tegyél bele egy ilyet :) /nekem is rendelés alatt/
de amúgy bármelyik jó bele

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#21703) premete válasza soldi3r (#21702) üzenetére


premete
veterán

[Ez még tutibb]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#21704) soldi3r válasza premete (#21703) üzenetére


soldi3r
veterán

nem mernék 2 hdd-t rálógatni az expresscardra

E30 (oo=[][]=oo)

(#21705) csusza` válasza soldi3r (#21702) üzenetére


csusza`
senior tag

Nem érdekel engem, hogy divat-e vagy sem, csak kell. 5 alatt van 2 db USB 3.0 portos ilyen kártya, csak ahogy kilóg, kívül vastagabb.

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#21706) soldi3r válasza csusza` (#21705) üzenetére


soldi3r
veterán

ez szintben van (elivleg) majd megmondom :)

E30 (oo=[][]=oo)

(#21707) csusza` válasza soldi3r (#21706) üzenetére


csusza`
senior tag

Monnyad' mennyi, lehet a secondcaddy mellé kell majd az is. :)

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#21708) Marell


Marell
csendes tag

Sziasztok !

Latitude e5520 notebook. Kombinált audio csatlakozóval 3.5mm jack 4 pólusú (stereo out +mic in) Sikerült már valakinek találni olyan headsetet/mikrofonos fejhallgatót ami működött vele?? Ha igen hol és milyet? Úgy tűnik, hogy ez nem egy szabványos csatalakozó...

[ Szerkesztve ]

(#21709) nkmedve válasza premete (#21703) üzenetére


nkmedve
őstag

Ezer köszönet, egyből kettőt rendeltem (sose lehet tudni). :D

Jól fog jönni az E4310-hez amin csak 2 USB van (amiből mondhatni mindkettő folyamatosan használatban van).

(#21710) premete válasza nkmedve (#21709) üzenetére


premete
veterán

Ha kell e4310-eshez még pár kiegészítő, [egyben 20K]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#21711) sammy8


sammy8
csendes tag

Hello!

Dell Inspiron N5110 laptopom van (Core i7 2.67 Ghz, 8 GB RAM, Nvidia 525m 1 GB videokártya). Az a problémám, hogy a windows sajnálatos módon a tudtomon kívül feltelepített frissítéseket a gépre, és attól fogva lelassult, ami abban nyilvánul meg, hogy a windows működése akadozik, ennél fogva a programok nem működnek olyan gyorsasággal, ahogyan működtek.
Hiába tettem újra már vagy 10x a windowst, nem segített. A winchester 2 particióra van osztva, 40 GB a windowsnak (Windows 7 Professional frissítések és service pack nélkül), valamint kb 430 GB a többinek, logikai partíció ez, itt vannak az adatok, és mindent átirányítok ide (dokumentumok, képek, stb. mappákat). Többféle telepítési módot választottam, csak simán leformáztam a C-t, majd újraraktam rá a windowst, de próbáltam olyat is, hogy a 2. particiót hide-oltam, hogy ne lássa a win, ez egy darabig úgy tűnt, hogy működik, de asszem mégsem jött be, mert továbbra is lassú, úgyhogy unhide-olva van :S. Most az következne, hogy kirakok mindent a winchesterről, és újraformázom az egészet. Nem tudom, hogy miért van ez, de a frissítések valószínűleg a D-re is beágyazódhattak, mert defrag azt mondja, hogy nincs probléma a D-vel, a C jóval töredezettebb egy telepítés után szerinte.
Szerintetek az újraparticionálás megoldja a problémát?

Köszi

(#21712) nkmedve válasza premete (#21710) üzenetére


nkmedve
őstag

Köszi, most egyelőre elég alkatrészt/tartozékot rendeltem, nem akarok több pénzt költeni a laptopra. Ez a tegnapi termés eBay-ről:
- 2 x ExpressCard - USB3 átalakitó
- Teljes "alváz" - mert ugye régebben egyszer véletlenül földhozcsaptam és az egyik sarka megszenvedte. A képernyőfedelet már régebben kicseréltem, az volt jobban sérülve.
- Csuklótámasz (lásd egyel fennebb)

Gondolkoztam egy háttér-világitásos billentyűzeten, de azt hiszem esetemben nem lenne sok haszna (ritkán pillantok oda) inkább csak zavarna.

(#21713) lcee79


lcee79
őstag

Hi!

Vett egy rokon egy Dell Inspiron 17R Switch Black N7110-4 notebookot
2GB nVidia GeForce GT 525M grafikus vezérlő és intel hd graphics 3000 van benn lefuttattam a windows élményindexet Windows aerora adott 4.9 pontot (többire jó eredmény jött proci vga 7.5, 7.6, játék 6.6 (mondjuk ettől sem ájultam el, 9600gt asztali gépemben 6.8-at kapott))
Nem értettem, de elég gáz gondoltam...

Megnéztem a grafikus tulajdonságokat, és látom hogy intel van az adaptertípusnál
De nem tudom miért nem az nvidiát érzékeli elsődlegesnek?
Szerintem ezért is lett ez a 4.9 a végeredmény...
Nem lehet vhogy megcsinálni, hogy csak nvida legyen mindenhol, vagy legalábbis azt érzékelje elsődlegesnek?

250.000-es laptop, elég gáz ez a 4.9-es eredmény ekkora dög vga-ra...

Előre is köszi a segítséget....

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#21714) Pörp


Pörp
senior tag

Hi!

Help me! Van egy dell latitude laptopom dokkolóval. Ha dokkolóra ráteszem, az egész rendszer iszonyúan belassul. Semmit se bír megnyitni... Mitől lehet ez? Thx!

(#21715) SzaboZE válasza lcee79 (#21713) üzenetére


SzaboZE
addikt

Előbb fel kell tenni az intel drivert, a UTÁNA az nvidiat. Mindenképpen első az intel.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#21716) lcee79 válasza SzaboZE (#21715) üzenetére


lcee79
őstag

Természetesen a driverek fent vannak
Az nvidiát nem is engedi addig felrakni míg az intel nincs fenn

De miért nem lehet hogy csak az nvidiát használja mindenhez?
Főleg ha a teljesítményt mutatja az élményindex
(én csak a telepítő vagyok, a laptop gazdájának fontos annyira az élményindex által kiírt eredmény...)

A Windows Aero asztali teljesítményén kellene valahogy javítani mert a 4.9 az valószínűleg az intel eredménye, de lehúzza a végeredményt, mert ugye ezt írja ki végeredménynek :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#21717) csabiks válasza lcee79 (#21716) üzenetére


csabiks
senior tag

Az nvidia beállításainál van olyan hogy alapértelmezett videokártya- ott ki lehet választani az nvidiát. (alapjáraon szerintem akkor is az intel fog menni)

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#21718) lcee79 válasza csabiks (#21717) üzenetére


lcee79
őstag

"nvidia beállításainál van olyan hogy alapértelmezett videokártya"
Ilyet is kerestem már, de nem találtam...
Bár lehet hogy elkerülte figyelmem, mert ár kissé ideges voltam :)
De ha tudsz pontos helyet akkor tuti nem siklok át felette :)

másnak még nem volt ilyen problémája?
Vagy ez speciális ennél?

Mondjuk olvastam már olyan hozzászólásokat máshol, hogy 5.9-et kapott a gép erre és azt keveselte... (nekem meg 4.9...)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#21719) ubid


ubid
őstag

Egyébként hogyha bővítgetem a gépet. ( Dell inspiron N5010 )
Teszem azt memóriát rakok még bele ( mondjuk az még haggyán mert egy csavar össze vissza, és könnyen hozzá lehet férni )
De mondjuk egy HDD bővítés ( amihez a billentyűzettől kezdve optikai meghajtón át a burkolatot is le kell szedni )
garanciát sztornózza ?

-.-

(#21720) SzaboZE válasza ubid (#21719) üzenetére


SzaboZE
addikt

Olvass vissza kérlek, ez kb kéthetente felmerülő kérdés...

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#21721) viw válasza lcee79 (#21718) üzenetére


viw
aktív tag

ha minden driver fennt van...
elvileg ha akksiról megy akkor nem használja az erősebb karit. (de javítsatok ki ha tévedek.)

(#21722) rottyi


rottyi
csendes tag

Na úgy néz ki jövő héten jön egy ürge és helyben kicseréli a DVD-ROM-ot. Még így is fizetnem kell érte, de legalább nem viszik el 2 hétre.

(#21723) lcee79 válasza viw (#21721) üzenetére


lcee79
őstag

már belenyugodtam, hogy mindent automatikusan csinál :(

De aztán a bluetooth driver...
mert miért ne a dell oldalán 3 féle van fenn erre a sorozatszámra (mert nem bíztam a véletlenre) most már akárhogy telepítem mindig vmit hiányol
fax kivan evvel a laptoppal már.....

El is megyek aludni mert ma már 2 évet öregedtem :)

(hozzáteszem tegnap lett megvéve és úgy kezdődött, hogy nem olyan egyszerü belerakni ssd-t, merthogy nincs hozzá levehető fedél a hátulján... és így tovább jöttek a problémák...)

Az elmúlt pár hónapban kb 10 laptopot telepítettem, raktam rendbe, vagy javítottam ismerősöknek, de összes nem tartott addig együttvéve, mint most ez :(

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#21724) viw válasza lcee79 (#21723) üzenetére


viw
aktív tag

tény, h. a dell vonatkozó oldala lehetne felhasználóbarátabb...
mivel os nélkül vettem a gépet, így nem kaptam hozzá drive cd-t. eltartott egy darabig míg leszedtem a fájlokat hozzá. de nem volt vele más problémám.
hw-ert nem mókoltam, így arról tudok érdemben nyilatkozni. mármint a szereléséről.

[ Szerkesztve ]

(#21725) SzaboZE válasza lcee79 (#21723) üzenetére


SzaboZE
addikt

Kérdés: gyárilag volt telepítve szoftver, vagy anélkül vásároltad? Ha előtelepített a gép, akkor jól kell működnie, ha viszont n-es (n matrica, szoftver nélkül vásárolt gép), akkor a telepítés a felhasználó felelőssége és a microsofttól tudsz segítséget kérni a forródróton. Ott kérni fogják a szoftver licenszet is.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#21726) lcee79 válasza SzaboZE (#21725) üzenetére


lcee79
őstag

n-es volt (sima dos-al)
és mindent leszedtem a dell oldaláról, a service tag alapján, amivel be is azonosította konkrétan a laptopot, de ennek ellenére mégis 3 féle BT és WIFI drivert dobott fel
És hozzáteszem mindegyiket engedi telepíteni, még azt is ami nincs a gépbe, utána meg találjam ki melyik nem jó, csak az eszközkezelőbe látom hogy BT 9-10 összetevője közül 4 "nincs telepítve és az eszköz nem fog megfelelően működni"

Eddig ilyennel még nem találkoztam, ami nem volt benn arra írta is hogy nincs ilyen eszköz a gépben...

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#21727) lcee79 válasza lcee79 (#21726) üzenetére


lcee79
őstag

2 napja vettem a dell notebook-ot vissza akartam küldeni ezek után a problémák után, mert úgy döntöttem hogy nem felel meg.
Van erre törvény ami szerint 8 napon belül vissza kell venni a boltnak anélkül hogy megindokolnám az okát.

17/1999. (II. 5.) Korm. rendelet
a távollevők között kötött szerződésekről

"4. § (1) A fogyasztó a szerződéstől nyolc munkanapon belül indokolás nélkül elállhat."

Na ez a törvény ez nem sokat ér, mert kb 10 telefonbeszélgetés és 5 oda vissza mail után továbbra is ott tartok hogy nem veszik vissza a laptopot, mert nincs hibája, holott én nem is mondtam hogy van. Szóval a Users Rendszerház úgy döntött, hogy csak veszekedik velem de vissza nem ad semmit.

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#21728) Gabás válasza lcee79 (#21727) üzenetére


Gabás
addikt

erre való a fogyasztóvédelem (megjegyzem, ha nem interneten/telefonon rendelted és futártól/postától vetted át, ez nem érvényes rád)

[ Szerkesztve ]

(#21729) lcee79 válasza Gabás (#21728) üzenetére


lcee79
őstag

Elvileg pont arra érvényes, ha interneten rendeltem, úgy hogy előtte nem láttam a terméket
és pl futár hozta

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#21730) Gabás válasza lcee79 (#21729) üzenetére


Gabás
addikt

és akkor mi az akadálya annak, hogy a megfelelő szervekhez fordulj?

(#21731) lcee79 válasza Gabás (#21730) üzenetére


lcee79
őstag

Csak a hétvége :)

Mivel ez mai történés
Nem dobta fel túlságosan a napom :(

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#21732) SzaboZE válasza lcee79 (#21727) üzenetére


SzaboZE
addikt

Ha neten vetted, akkor vissza kell juttatnod az eladóhoz, akinek KÖTELESSÉGE visszavenni és 30 napon belül a vételárat visszaadni. A törvény törvény, akármit is mondtak telefonban. Ha nem veszik vissza, akkor jegyzőkönyvet kell készíteni (pl vásárlók könyvébe beírni). Azért én megpróbálnám a gépet mégegyszer telepíteni az alábbiak szerint:

Windows 7 szűz install, majd ezek szerint: http://support.dell.com/support/topics/global.aspx/support/kcs/document?c=us&cs=555&docid=268873&l=en&s=biz

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#21733) lcee79 válasza SzaboZE (#21732) üzenetére


lcee79
őstag

megnézem az oldalt, hátha találok vmit..

De igazából elég fapados ez a laptop, az eddigiek ettől fullosabbak voltak anyagban is és extrákban is.

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#21734) Muerte válasza lcee79 (#21733) üzenetére


Muerte
addikt

Hát jogilag úgy van ahogy SzaboZE írta,de azért én a kereskedőt is megértem kicsit valahol mert talán jobban utána kellett volna esetleg járnod hogy milyen az a gép mielőtt megrendeled.Gondolom új fejébe ők se tudják már azt a gépet eladni szóval hasalnak rajta egy csomó lóvét,bár 100%-ba nem tudom mi lesz az ilyen visszaküldött gépekkel de ha nem lenne nekik veszteség akkor biztos nem vakaróznának ennyit rajta.

(#21735) mghltm válasza Muerte (#21734) üzenetére


mghltm
addikt

ha a kereskedo okoskodik vagy nem tartja be a ra vonatkozo rendeletet, akkor majd fizethet egy kellemes birsagot is a termek aran felul... ;]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#21736) Muerte válasza mghltm (#21735) üzenetére


Muerte
addikt

Tudom ;] De azé' olyan kereskedő se lennék a mai világban ahol minden 5.megrendelt gépet visszaküldözgetnének nekem minden indok nélkül mert asszem gyorsan le lehetne húzni a rolót :DDD

(#21737) .:ZS:.


.:ZS:.
senior tag

Üdv Mindenkinek!

Néhány hete jártam itt, a melegedő n5010-essel, (50-55 üresben,60böngészésben, kikapcs terhelésre), szóval igaz hosszú, több mint 4 hetes szervízelés után, de megjött a noti, és megdöbbentő a különbség, nem fűztem nagy reményeket a dologhoz, de hálistennek pozitívan csalódtam, normál böngészés közben 43-45 fok, csendes, sehol sem érezni kellemetlen melegedést a burkolaton, extrém terhelésnek még nem vetettem alá, de 1080p-s flash alatt is ilyen ~50 körül mozgott, és linux alatt ami kicsit jobban szereti enni a vasat flashnél mint a windowsos. Szóval most boldog vagyok :C És lehet valami abban hogy a notikból kispórolják gyárilag a hőpasztát, mert az első bekapcsolásoknál egy kis pasztára emlékeztető szag jött ki a ventilátornál, úgyhogy most van benne :DDD Jah szervízlap szerint az egész hűtést kicserélték, ventistől, bordástól.

Szóval akinek hasonló problémája van, szerintem megéri próbálkozni szervizelni.

(#21738) kiskaktusz válasza .:ZS:. (#21737) üzenetére


kiskaktusz
addikt

szia!

én is hasonlókat tapasztaltam a szervíz után

21673

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#21739) .:ZS:. válasza kiskaktusz (#21738) üzenetére


.:ZS:.
senior tag

Döbbenet, az enyémet is itt csinálták! Igaz nekem 4 hét volt, de én ott rontottam el ezt hogy én a Speedshopba vittem be és ők intézték tovább, legközelebb én is már rögtön a szervizbe viszem, megspórolva a logisztikát. Teljes hála a cégnek :R

(#21740) kiskaktusz válasza .:ZS:. (#21739) üzenetére


kiskaktusz
addikt

nekem is kellett várnom, de addig nálam maradhatott a gép...

írtam a hszben szereplő fórmtársnak (SzaboZE) felvették a hibát, megrendelték a kijelzőm, 2 munkanap múlva hívtak, hogy megjött a kijelzőm, bevittem, 1 órát vártam és lőn boldogság :)

régen terhelés mellett is folyamatosan melegedett.. most akármit csinálok, nem megy 65fok fölé a gép... :D (mármint a proci)

úgyhogy most nálam is örömébódottá van :)

de tényleg elképesztő a változás...

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#21741) mys84


mys84
csendes tag

Sziasztok!
haveromnak lenne egy Dell laptopja!1 éves van még rá 2 év gari!Öszzeomlott a windows 7!
megróbálta ujratelepíteni vagy 4 féle windows 7 tel,de elkezdi telepíteni és mikor az összetevőket telepíti 18 % vagy 50% nál állandóan kiírja h nem tudja telepíteni az összetevőket és ezért inditsa újra a telepítést!mitől lehet ez!Előre is köszi a válaszokat!!!

Ha szeretsz nevetni YouTube-on is megtalálsz Szivattárs84 néven :)

(#21742) badd


badd
tag

Hello!

A kérdésem az lenne hogy Dell e6520 laptopnál a laptop tetején a fedő elem cserélhető-e? Ugyanis az a gondom, hogy az egyik illesztés részénél megemelkedett, kipúposodott. A Dell ezt kicseréli garanciában?

Előre is köszönöm!

(#21743) SzaboZE válasza .:ZS:. (#21739) üzenetére


SzaboZE
addikt

A 4 hét nagyon sok, ha a szervízbe viszed egyből, akkor általában 1-2 nap.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#21744) SzaboZE válasza badd (#21742) üzenetére


SzaboZE
addikt

Fényképet kell küldeni a dellnek és eldöntik cserélik-e. Akár a szervízen keresztül intézed amelyiket választod, akár közvetlen a dellt hívod.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#21745) SzaboZE válasza mys84 (#21741) üzenetére


SzaboZE
addikt

Ez egy elég tág fogalom, mivel még konkrét géptipust se írtál...

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#21746) micyke911


micyke911
csendes tag

Sziasztok.

A segítségeteket szeretném kérni. van egy Dell D630-as notebookom és sajna olyan hibája van hogy nem akar bekapcsolni. Rátettük töltőre a töltés visszajelző lámpa jelzett is de 10 perc töltés után se akart bekapcsolni. :-( Most már a visszajelző se jelez és a gép mégse működik , semmi életjelet nem ad :-(

Érdekelne hogy volt már valakinek hasonló hibája illetve hogy mit lehet kezdeni a géppel vagy hogy lehet kideríteni hogy mi a problémája?

A válaszokat és a segítséget előre is köszönöm.

(#21747) SzaboZE válasza micyke911 (#21746) üzenetére


SzaboZE
addikt

Táp, alaplap vagy billentyűzet hiba, ugyanis a bekapcsoló gomb a billentyűzeten van. Ha van hozzá port replikátor, azzal meg lehetne próbálni bekapcsolni (akku nélkül próbáld, anélkül is kell mennie)

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#21748) badd válasza SzaboZE (#21744) üzenetére


badd
tag

És ha úgy döntenek hogy cserélik, akkor ezt meg tudják csinálni NBD-ben, tehát hogy nem kell beadnom szervizbe, hanem gyorsba nálam megcsinálják?

(#21749) oncsi


oncsi
őstag

Jó estét (vagy reggelt) mindenkinek!

Kérlek segítsetek, mert kezdem feladni.
Családban használunk 3 db Notit. Két D630-at, és egy D430-ast.
Mindegyiken eredeti Win van, és eredeti kipihentségben is vannak (kivéve az egyik D630-at mert abba lecseréltem a Wincsit egy nagyobbra.
A problémám a következő.
1. A D430-asban és az egyik D630-ban eredetileg van WWan modul is. Független és garantáltan működik, mert Osztrák T-Mobil-al, meg Dániában is egy feltöltős kártyával ment szépen.
Itthon mindhárom szolgáltató kártyáját lekezeli, ami abból áll, hogy felcsatlakozik a hálózatra, rendesen elindul. SMS-t küld és fogad. Úgy néz ki mintha minden jó lenne csak éppen internet nincs. Tré-mobilnál azt mondtál, hogy szerintük a modem a hibás, mert egyébként is csak 3.6Mbs-el csatlakozik. Vodánál semmi okosat nem találtak ki, csak azt, hogy biztosan más program kell a csatlakozáshoz. Ez valószínű, csak éppen nem találok semmit ami működne. Őtlet?
2. Wm3945ABG- G-s a wifi. mindben. Jól működik (a D430-as amin Vista van az csak a saját WiFi kezelőjét engedi használni), de végül is azzal is megy. De nagyon lassú a gépre való másolás. Egy másik gép (MSI) n-es wifije sokkal gyorsabb Keresnék hozzá N-es WiFi-t de amiket vettem eddig azokat nem kezeli a soft-sem, meg az op rendszer sem (4965 de leginkább ILenovo-ból) a gép felismeri őket, de driver hiányában nem kezeli. a kérdés, hogy milyen WiFi-t vegyek bele ami tuti megy, meg lehet is kapni (akár használtan). Ja és fontos az, hogy a gép hardveresen kezelje (kikapcsolható legyen, és visszajelezze a működését)
3: Mi a gépek USB csatijánál az a "különleges" USB szerű csati) a D430 dokkolóján is van belőle 1db.
Bocs a hosszért de amennyire szeretem ezeket a gépeket, annyira idegesítők ezek a "hibák".
4 bónusz kérdés. Vennék hozzá (a D430-hoz) autós töltőt. erre ölete valakinek?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#21750) SzaboZE válasza badd (#21748) üzenetére


SzaboZE
addikt

Ha elfogadják, akkor igen. Bár lehet hogy járhatóbb, ha szervízbe viszed és ők kérik, mert talán kevésbé pattintja le őket a dell.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.