Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#131101) dFactor


dFactor
tag

Sziasztok! Debrecenben hova érdemes telefon vinni kijelző cserére?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#131102) hentes555


hentes555
senior tag

Szép napot mindenkinek!

Keresnék kisebb 19-22" LCD TV-t 15k körül, ha van valakinek/ismerősének, szívesen fogadom.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#131103) Papaj x válasza Zola007 (#131100) üzenetére


Papaj x
tag

Ha ez nekem szólt, akkor az kedvezménnyel annyi. +5%, a teli ára.

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#131104) Zola007 válasza Papaj x (#131103) üzenetére


Zola007
veterán

Igen, én is is kedvezménnyel veszem

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#131105) Papaj x válasza Zola007 (#131104) üzenetére


Papaj x
tag

:R

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#131106) schulc99


schulc99
tag

Sziasztok!

Ágy vásárlásban kérnék tanácsot.
Hol érdemes körülnézni nagyméretű, 180x200-as fekvőfelületű ággyal kapcsolatban?
NEM kárpitos ágyat szeretnék venni, hanem ágykeret + matrac, ami érdekel.

Mire kell figyelni?
Az ágykeret anyaga? Bútorlap, MDF, LMDP???
Milyen vastag legyen a anyaga?

Az ágyrácsnál mire kell figyelni?
Az ágyrács milyen vastag legyen?
Milyen anyagból legyen?

Ami a matracot illeti, ott mire kell figyelni?
Milyet érdemes venni?

100+. -os vagyok, igy masszivabb ágyat, ágyrácsot és matracot szeretnék, ami nem megy tönkre 2 év múlva, de ugyanakkor nem költöm el az éves fizumat a megvásárlására.

Ha valaki képben van a fenti témában, vagy van tapasztalata, akkor kérem ossz a meg velem.

Előre is köszi!

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#131107) Mikulásbá válasza schulc99 (#131106) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én innen vettem a matracot,tudom ajánlani. [link]
Az ágyat ugyan nem innen,de az is van,szerintem ha mindent ott veszel,nagyobb kedvezményt adnak.

(#131108) Cs1csó válasza schulc99 (#131106) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az ágykeret és az ágyrács is vasból legyen, a legjobb ha az egész - a keret és az ágyrács - egyben van elkészítve tehát az ágyrács is fixen be van hegesztve az ágykeretbe. A fa keret, fa rácsozat előbb utóbb nyikorogni kezdhet. Plusz a vasból készült ágy örök darab.

Matrac esete már kérdéses mivel 100+-os vagy ezért lehet a matrac félkemény/ kemény.
A rugósokat szerintem hanyagold a bonell rugós az elavult régi megoldás de a táskarugós sem elég masszív.
Ha a pároddal feküdnél rajta akkor akár az is lehetséges, hogy két különböző matrac legyen, mert ha vagy 40-50kg-al könnyebb nálad akkor ami neked kényelmes az neki lehet túl kemény felület, de 100kg felett tuti inkább kemény matrac az igazi.

SŐT az is kérdés, hogyan alszol mert, egy általános elv szerint:
- hason alvóknak lehet kemény
- a háton alvóknak lehet normál
- és az oldalt fekvőknek félkemény

Plusz ahogy írtam a testsúly is sokat befolyásol mert ugye egy 50kg-os embernek ami félkemény érzetet ad az egy 120kg-osnak puha tehát az is fontos mit írtnak rá de az is fontos,hogy saját testsúllyal akár ki is próbáld. De a lényeg, hogy minél nagyobb a testsúly annál keményebb felület javasolt .

A legjobb talán valami hideghab/memórihab esetleg stabilizáló kókusz betéttel. (jellemzően több réteg együtt adja a kellő alátámasztást.)

Itt egy példa, hogy kb. milyen vonalon érdemes elindulni: [link]
Az életed kb. harmadát ebben fogod tölteni tehát szerintem minden pénzt megér egy jó matrac.
Amit linkeltem az csak egy példa, de mindenképpen ezen a vonalon érdemes elindulni, lehet van a matracokról fórum és olvasgass egy kicsit a témában.

Nekem volt bonellrugós de idővel középen "besüppedt" és ugye nem követi az ember alakját mert az egész süpped a súly alatt.

Aztán feküdtem már táskarugóson de az egy kicsit puha kivitelű volt és idővel volt olyan rész ahol egy-egy táskarugót külön is éreztem, nem az igazi.

Amit linkeltek neked ott írják is, hogy a memory matracok nem túl jól szellőzőek.

Szerintem a nyerő valami hideghab matrac lenne esetleg kókuszréteggel vagy legalábbis több rétegezéssel, amik itt vannak: [link]

[ Szerkesztve ]

(#131109) mrbig25


mrbig25
őstag

Üdv Mindenkinek!

Autó generátor javításra / felújításra tudtok ajánlani egy szó szakit? Bendix Bt-t néztem, de előtte gondoltam megkérdezlek Titeket is, hátha van más ajánlás.

Köszi előre is :R

...

(#131110) wwhy válasza schulc99 (#131106) üzenetére


wwhy
veterán

Szerintem próbálni kell ... Rugó nélküli matracot 100 kg+ felett semmiképp nem ajánlok, nincs az a kemény szivacs, ami kókusszal vagy anélkül be ne süppedne rövid időn belül, főleg, ha 2x100 kg+ ...

Vegyél egy kemény Hokkasant és egy Malm ágyat, és szinte biztos, hogy jobb lesz minden memóriahabos ámításnál.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#131111) HUTCHDB válasza mrbig25 (#131109) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A Pesti utcán van egy ilyen bolt/üzlet/műhely a Tesco -val szemben.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#131112) krisi047


krisi047
aktív tag

Sziasztok! Eladó egy bontatlan Lidl-s kerékpárszerelő állvány helyhiány miatt. Privátban tudtok érdeklődni.

(#131113) zsolti1debre válasza mrbig25 (#131109) üzenetére


zsolti1debre
tag

én a bendix bt-t javaslom, máshol csak kóklerekkel találkoztam.

más:

e l a d ó c u c c o k

(#131114) pohár


pohár
félisten

sziasztok!

ünnepekre hazamegyek Nádudvarra, de míg otthon vagyok, szeretnék valami jó steaket sütni, tudtok valami jó helyet a METRO-n kívül, ahol jó húst árulnak? (érlelt előnyben, a METRO-s sajna fagyasztott, kibuszozni érte, majd haza volánnal érdekes művelet volna :DDD )

régen a húsmanufaktúra jó volt, de nagyker lett belőle, ahogy olvastam, google sem tudott segíteni :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#131115) bagyulajuve válasza pohár (#131114) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem csak fagyasztott van a Metróban

Resistencia eterna

(#131116) pohár válasza bagyulajuve (#131115) üzenetére


pohár
félisten

az jó, de oda kijutni tömegközlekedéssel... ezt akartam elkerülni, ha van rá bármilyen mód :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#131117) hcs57 válasza schulc99 (#131106) üzenetére


hcs57
őstag

Ágykeretet a repülőtérnél lévő Tesco épületben lévő Cívis Mobili 2012 Kft-nél vettünk, az Idill FA-160-t, ebből van 180-s is [link] .
Matracot Vámospércsen vettünk, csomagolás sérült (ki van szakadva a csomagoló fólia, de új..) ezt [link] az eredeti ártól jóval kedvezőbben. Itt: [link]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#131118) zolikaDB válasza mrbig25 (#131109) üzenetére


zolikaDB
veterán

Bendix Bt.
A szemben levo autoszerelo muhelyben kiszedik es be is rakjak neked, ha nem tudod mashogy megoldani.

(#131119) mrbig25 válasza zolikaDB (#131118) üzenetére


mrbig25
őstag

Köszönöm, ezt jó tudni, mert a ki,-és beszerelést magamnak nem tudnám megoldani.
Akkor úgy néz ki, hogy marad a Bendix.

...

(#131120) headhunter


headhunter
addikt

2018-ban volt akcióban egy munkavédelmi cípő a Penny Marketben.
Mi lehet a pontos márkanév? [link]

(#131121) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok!
Tudtok ajanlani Debrecenben egy megbizhato szakembert, aki muanyag nyilaszarok karbantartasaval foglalkozik?
Elore is koszonom.

(#131122) Peti78


Peti78
őstag

Sziasztok!

Ügyfelem számára keresek az egyetem vonzáskörzetében ingatlant az alábbi elképzelések szerint.
- két lakószoba (40nm+),
- tégla,
- földszint feletti,
- közvetlenül forgalmas út mellett nem jó,
- átlagos vagy annál jobb állapotú.

Képes gyorsan dönteni, amennyiben tetszik neki, napokon belül adásvételi szerződést köt.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#131123) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv. Esp javítás/hibajeresés ügyben van ajánlott szervíz?

-

(#131124) Papaj x válasza mrbig25 (#131109) üzenetére


Papaj x
tag

Nálam is a bendix jött szóba mindig is, így nagyon mellé lőni nem lehet velük.

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#131125) scope2007


scope2007
addikt

Szevasztok
Tudnátok ajánlani műhelyt, ahol cserélik a kerekeket? :)
Nyári gumi felnistul jönne le, és van acélfelnim felgumizva. :R

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#131126) bul07


bul07
nagyúr

Püspökladányba bújik elő az ördög hatalmas lángokkal (videó)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#131127) mezis válasza scope2007 (#131125) üzenetére


mezis
nagyúr

Nem ahhoz műhelybe vinned. Kint hagyod az utcán, aztán majd lesz csere -téglára,fahasábra... ;] :DDD

mezis

(#131128) scope2007 válasza mezis (#131127) üzenetére


scope2007
addikt

Na az nem éri meg, mert drága 18as felnik vannak xd
Peres gumiról meg ne is beszéljünk :)

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#131129) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Céges számlára ha vásárolok akkor gari van csak a 14 napos elállást bukom,jól tudom?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#131130) fenergie84


fenergie84
addikt

Huawei Mate 10 pro eladó!
Edigitálban vettem két éve, most lecseréltem, így vihető.
Megkímélt, szép állapotban. Kifogástalan működéssel.

(#131131) copass válasza Dan-szan (#131129) üzenetére


copass
veterán

igen.
"fogyasztónak csak az minősül, aki szakmája, önálló foglalkozása vagy üzleti tevékenysége körén kívül eljáró természetes személy."

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#131132) Papaj x


Papaj x
tag

Üdv mindenkinek!

Ezzel találkozott már valaki? Ha igen, hogyan tudta orvosolni a probémát? Qr kód nem mond semmit kb.. Már mindent kipróbáltam, de valamit felgyújtok.

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#131133) luckyboi82


luckyboi82
tag

(#131134) bagyulajuve válasza Papaj x (#131132) üzenetére


bagyulajuve
addikt

igen, mond, nagy rendszerfrissítést követően volt ilyen képem sokszor, amíg ki nem szedtem a hangkártyát a gépből, nem tudta a frissítést rá megcsinálni és mindig összeomlott, hetekbe tellett mire rájöttem

Resistencia eterna

(#131135) Papaj x válasza bagyulajuve (#131134) üzenetére


Papaj x
tag

Automatikusan bármit rákötök a gépre, hangkártya, vga, így alakul a helyzet.. Elkezdem kiszedegetni, csak az alaplap marad integrált vgaval, úgy bírja kb 1 hétig.. Majd megint.
Már mindent kicseréltem, csak az alaplap és proci maradt, akkor is ez a tünet.
Így megy vissza a 7, mert valami nem oké, s nem hardveresen..
Azzal kezdődött, kb több mint egy hónapja, h a vgammal reggel nem adott képet, pedig este működően kapcsoltam ki.
Azóta csak copok..

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#131136) bagyulajuve válasza Papaj x (#131135) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Azzal kezdődött, kb több mint egy hónapja, h a vgammal reggel nem adott képet, pedig este működően kapcsoltam ki. - pont ez volt nálam is :(((

Resistencia eterna

(#131137) Papaj x válasza bagyulajuve (#131136) üzenetére


Papaj x
tag

Megy vissza a 7, mivel dolgoznom is kell a gépen, s majd ha időm akad, eljátszom vele.
Sajnos mást nem tudok kiszedni már a gépből, így nem tudom mi nem tetszik neki.. :W
Bár nevetni fogok, ha 7el pedig lesz képe a vganak..
Az neked megoldódott? Vagy halott lett a vga?

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#131138) bagyulajuve válasza Papaj x (#131137) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem halt meg a VGA

Resistencia eterna

(#131139) mezis válasza bagyulajuve (#131134) üzenetére


mezis
nagyúr

Egy Asus X71Q + Win10 esetén annyival jobb, hogy nincs kék halál, de a nem sikerült frissítés után van amikor egy óráig is eltart mire visszaáll a frissítés előtti állapotra. Közben többször újra indul. Ehhez Win7-re van driver. BIOS is 10 évvel ezelőtti.
Az MS-nek meg gratulálok a kikapcsolhatatlan frissítéséhez.... :W

mezis

(#131140) zsolti1debre válasza mezis (#131139) üzenetére


zsolti1debre
tag

ezért kell a win10-et csak virtuális gépen használni,úgy nem okoz sok galibát.
játékhoz nem jó a win8.1?

(#131141) Papaj x válasza Papaj x (#131137) üzenetére


Papaj x
tag

Alaplapi vgaval ssd-vel nem települt, megállt 17%-nál, majd 1%-nál.
Raktam bele merevlemezt, arra felment.
SSD mellé raktam vgat, akkor arra is, így gyanúsan lapom lesz baj.. :W
Avagy már nem tudom..
Vgam nem ad most sem képet, egy állítólag hibás 4870-el megy.
Napokban járok Debrecenben, munkaidőben, nem tud valaki tesztelni egy vgat, h ad-e képet? 2x8pin kell neki. Ha megy, akkor tuti lap, ha nem, akkor marad a kérdőjel. (vga reggelre nem indult, előtte lévő este még ment, ergo nem volt ideje tönkre menni)

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#131142) mezis válasza zsolti1debre (#131140) üzenetére


mezis
nagyúr

Köszönöm, jól el "játszom" én a Win10-el is. :D

[ Szerkesztve ]

mezis

(#131143) schulc99


schulc99
tag

Köszönöm MINDENKINEK az ágyvásárlással kapcsolatos hozzászólásokat!
:R

[ Szerkesztve ]

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#131144) izee válasza Papaj x (#131132) üzenetére


izee
senior tag

Sima fekete képernyőm volt, elvileg az egér, billentyű működött. Azt hiszem, hogy a windows 7 hangok is megvoltak.

Mielőtt elutaztam, kivettem a másodlagos vinyót. Visszajöttem, fekete kép. Azóta se tettem vissza a hardvert, de olvastam a BSOD-ról tippeket. Erre utaló tippet is találtam, hogy csak visszatenném a vinyót és működni fog. Azóta is parázok, ha lesznek második tárhelyeim... :N

[ Szerkesztve ]

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#131145) zsolti1debre válasza mezis (#131142) üzenetére


zsolti1debre
tag

te mazochista! :DD

(#131146) Shokkolo válasza zsolti1debre (#131140) üzenetére


Shokkolo
addikt

semmi gond a W10-el... érdekes módon ezerszám vannak a kezem alatt, és nincs gondom vele

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#131147) schulc99


schulc99
tag

Debrecen, Görgey utcai 51 m2-es lakás eladó [link]

Érdeklődni privátban lehet.

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#131148) Zola007


Zola007
veterán

ha ürül ki valakinek mostanság ilyesmi masszívabb ioncserélt vizes kanna, amire nem tart igényt, kérem rakja el nekem és írjon rám legyen szíves.
Sör, csokival kompenzálnám
Köszi:R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#131149) Papaj x válasza izee (#131144) üzenetére


Papaj x
tag

Fekete képernyő nálam is stabilan megy, de már nem tudom mi peréfira hibás..

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#131150) Papaj x


Papaj x
tag

Ingyen elvihető kismacskát keresek, csak lányt, mivel szoba cica lenne egerek távol tartására. Akinek van, kérem ne tartsa magában.

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.