Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#131151) hcs57 válasza schulc99 (#131143) üzenetére


hcs57
őstag

Végül hogy döntöttél?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#131152) Sanyabá


Sanyabá
senior tag

Eladó 4 db 16-os acélfelnin lévő 215/60 R16 téligumi garnitúra. 5*108-as osztókörű, és 63,3 mm agyátmérő.Ford S max-on volt.A gumi kb.90%.,-os, 2016,26-dik heti gyártású.

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#131153) Sanyabá


Sanyabá
senior tag

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#131154) Calogero válasza schulc99 (#131106) üzenetére


Calogero
addikt

Szia!

Én a salétrom utca 5. szám alatti boltba csináltattam, méretre.
[kép] [kép]

Ilyen matraccal [link] csak nekem 160X200 kellett.

Valamint ugyanott vettem ugyanolyan bútoranyagot, és abból varrattam rá matracvédőt.
[kép]

Fotóimat nyugodtan felhasználhatod.

[ Szerkesztve ]

(#131155) stb123


stb123
tag

Ha van valakinek fölösleges ,eladó Mi Band 3-hoz szíj (egyszínű fekete kellene), az legyen szíves írjon privátot! Holnap át is tudom venni.
Köszönöm

(#131156) bul07


bul07
nagyúr

Van itt köztettek Erste bankos?

Küzdök a írásos ügyfélszolgálattal hátha van köztettek aki tudja a megoldást

Tehát netbank
Ugye eddig felhasználónév és jelszó beírás után egyből sms jött amit be kellet írni

Jött ez a Mobilalkalmazás
Felhasználónév és jelszó beírás után elméletileg jönnie kéne értesítésnek, na nekem nem szokott ekkor jön a vizuális kódos azonosítás, app elindít képkód beolvas majd 6számjegyű pin és engedélyezés, és akkor végre belép

Na most én nem akarom használni a Mobil bank alkalmazást vissza akarnám állítani hogy egyből sms jöjjön semmifajta kattingatás nélkül.
Mert most hogy sms-t kapjak le kell nyitnom a Nem kapta meg az értesítést? pontot és ott rányomni Belépés SMS azonosítással, ami olyan kicsibe és halványul van hogy nem igaz, alig lehet észrevenni

Hogy lehet visszaállítani a régi rendszerre?
Mert lehet úgyis mert a másik számlánál még úgy kell belépni

Amúgy milyen már hogy az én engedélyem nélkül megváltoztatnak egy biztonsági beállítást, és amit kamuznak nem igaz mert eddig is megvalósult a kétfaktoros azonosítás.

Ha a héten nem jutok dűlőre akkor jön a telefonálás , lehet így akarnak elüldözni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#131157) SOAD19 válasza Calogero (#131154) üzenetére


SOAD19
addikt

Azta, jó vastag töltőkábele van a telefonodnak. :D

(#131158) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Játékos laptop eladó! [link]
SJ5000X Elite akció kamera eladó! [link]

(#131159) lakisoft


lakisoft
veterán

50m UTP kábelre lenne szükségem mai átvétellel cat6 lenne a legjobb, de cat5e is jó. Ha több van az se baj :).

(#131160) bul07


bul07
nagyúr

Egy 4 hónapot használt Mi band 2-nek van valami értéke?
Kicsit több mint fél éve nem hordom

Védő fólia végig rajta, adok is hozzá, meg pár szíjat is össze tudok szedni újakat

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#131161) Aryes válasza bul07 (#131156) üzenetére


Aryes
nagyúr

A cibes tokenes belépést is elb@szták a gdpr nevében, most mobil appal + sms-sel kell vele b@$zakodni, hogy utálom... Eddig olyan jó volt és kényelmes... :(((

(#131162) bul07 válasza Aryes (#131161) üzenetére


bul07
nagyúr

Mi, hogy miért????

Na szép még jobb

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#131163) Papaj x


Papaj x
tag

Üdv mindenkinek!

Keresni fogok 1150-es lapot a közeljövőben, lehetőleg valami értelmes érdekelne. Optika kimenet fontos.
Akinek van, kérem ne tartsa magában.
Esetleg platformváltás is érdekes lehet, de csak ezen tokozás felett, s ddr3-al.

Köszönöm. :R

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#131164) zeon.hu válasza Aryes (#131161) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Rafi dettó el lett szabva:
Mobil app root-ra hivatkozva el se indul (nincs root, még a bootloader is zárt! ), böngészőből eddig be tudtam lépni ujjlenyomattal, már az se megy. Helyette kód - saját jelszó - sms jelszó, majd utalásnál megint elölről.
Érdekes, mert a régi 4.4-es droidon meg simán be tudok lépni egyetlen mobil token kóddal, utalásakor is elég.

#?*@&!

(#131165) dobolan válasza Aryes (#131161) üzenetére


dobolan
senior tag

Cib mobil appnál nem kell sms. Belépés: jelszó vagy ujjlenyomat. Hitelesítő kódot netes fizetésnél pedig kérheted szintén app üzenetben (ez a default) vagy ha ezt nem szeretnéd, akkor sms. Token generálás appban szintén ujjlenyomat vagy jelszó azonosítással megy.

Minden fenti egyébként korábban is ugyanígy volt, ami +ban bejött az eu szabályzással az a hitelesítő kód küldése netes vásárlásnál.

[ Szerkesztve ]

(#131166) pohár válasza pohár (#131114) üzenetére


pohár
félisten

egyéb ötlet, mint a METRO? :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#131167) HUTCHDB válasza bul07 (#131156) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én is Erste bankos vagyok.
Sajnos ez ilyen, mármint a webes felület.
A mobil alkalmazásnál ez nincs, ott elég a pin, vagy biometrikus azonositas.

Én még nem próbáltam, de szerintem abban az esetben ha nincs a mobilodon az alkalmazas, (vagy letörlöd) akkor elég lesz az sms.
Én ezt azzal magyarázom, hogy ha nekem nyomogombos telefonom van, akkor is be kell tudnom lepni a netbankba és mivel a mobilom nem képes a QR vagy képkódot (nem is tudom mi ez pontosan) beolvasni, akkor én nem hasznalhatom a netes bankolást?

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#131168) tahepa


tahepa
senior tag

Üzembentartó váltáshoz (autó) az új forgalmihoz az illetéket előre kell rendezni vagy a helyszínen is lehet fizetni?
Ha előre kell rendezni akkor azt hogyan -milyen módon?
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#131169) diablo1984 válasza tahepa (#131168) üzenetére


diablo1984
veterán

Tudod a helyszínen kártyával rendezni.

(#131170) tahepa válasza diablo1984 (#131169) üzenetére


tahepa
senior tag

Kösz

(#131171) Papaj x válasza tahepa (#131168) üzenetére


Papaj x
tag

Mindent az okmányirodában, avagy nem teljesen értem a kérdést.?!

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#131172) tahepa válasza Papaj x (#131171) üzenetére


tahepa
senior tag

Emiatt kérdeztem.

(#131173) diablo1984 válasza tahepa (#131172) üzenetére


diablo1984
veterán

Ha kp-vel mégy, akkor csekket adnak, ott személyesen csak kártyát fogadnak el!

(#131174) Papaj x válasza tahepa (#131172) üzenetére


Papaj x
tag

Ahogy diablo kollega is írta. :)

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#131175) szotyika77 válasza pohár (#131166) üzenetére


szotyika77
aktív tag

esetleg a Kedvenc húsáruház? több is van belőle Debrecen központjában, a malomparkban is van, meg a vásárcsarnokban is :)

(#131176) Papaj x válasza szotyika77 (#131175) üzenetére


Papaj x
tag

Én mikor Debrecenben laktam, kb. mindig a csarnokban vásároltam. Mami, papitól, frissen mindig. Sosem találtam minőségben jobbat. Mondjuk én főleg marha, kecske/bárány húsért jártam oda. Mióta nem ott lakom, mindig háztól veszem a friss vágást, csirkétől a marháig mindent, nagy tételben, s házi tartással, nem eladásra hízlalt husokat.
Szvsz, nekem vásárcsarnok bejött, de sosem sertés illetve kotkoda húsért jártam.

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#131177) tahepa válasza szotyika77 (#131175) üzenetére


tahepa
senior tag

Mióta büdös csirkemell filét adtak el nekem gondosan becsomagolva azóta kerülöm őket és mindenki mást is lebeszélek a náluk történő vásárlásról. :(((

[ Szerkesztve ]

(#131178) szotyika77 válasza tahepa (#131177) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Ne haragudj, nem járok oda, csak olvastam a neten a hírdetést, mondom hátha, de akkor kilőve.

(#131179) tahepa válasza szotyika77 (#131178) üzenetére


tahepa
senior tag

Nem haragszom :) Nincs miért...csak egy tapasztalat utáni reakció volt.

(#131180) pohár válasza szotyika77 (#131175) üzenetére


pohár
félisten

a Fórum mellett? nem is hülyeség, el is felejtettem, hogy ott van egy vásárcsarnok, nem létezik, hogy egy 200 ezres városban nincs rá kereslet... :(((

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#131181) bul07 válasza HUTCHDB (#131167) üzenetére


bul07
nagyúr

Be lehet lépni sms-el csak külön kell kattingatni hozzá
Képen bejelöltem hogy mire kell rányomni

Én a régi állapotot akarnám visszaállítani hogy felhasználónév és jelszó + Enter és már jön is a sms, semmi más felesleges kattingatás

Másik számla esetén még így működik, ott egyből jön a sms

Na meg hogy a 10percet levitték 5percre, ezt is miért kellet
Egy üzenetet nem tudok megírni nekik, mert 3perc van még hátra de dobja az ablakot és ekkor törli az üzenetet amit addig begépeltem

(#131161) aryes

Hopp te a bankos hozzászólásomra reagáltál :)
Bocsi :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#131182) Sanki válasza tahepa (#131177) üzenetére


Sanki
addikt

Ez pontosan melyik üzlet volt?

Keresek:
1. Spal TX3G2 / TX3G3 távirányítót Spal AS90 riasztóhoz.
2. Opel Astra G-hez lemezfelnit: 4x100, R15, ET49. Elsősorban 2 db kellene, normál állapotban.

[ Szerkesztve ]

(#131183) HUTCHDB válasza bul07 (#131181) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Akkor jól gondoltam, hogy megy az QR kód nélkül is, vagyis sms -ben kapott kóddal.

Ha jól tudom, európai uniós szabály alapján kötelező a két lépéses azonosítás, tehát már nem elég a belépsz, azonosító+jelszó...
A rendszer ezután ellenőrzi, hogy mi legyen a második lépcső, vagyis be tudsz-e lépni a QR kód beolvasásával vagy külön kérsz sms-t.
Ez 1 db plusz kattintás, szerintem nem nagy dolog, én spec ezt nem érzem akkora hátráltató elemnek.

Egyébként tegyük hozzá, hogy a biztonság is fontos, nincs baj, amíg nincs, de a pénz, az mindig csábítja a bűnözőket, és szinte utolérhetetlenek a kiber bűncselekmények elkövetői.
Ennyit meg kell, hogy érjen a biztonságos bankolás.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#131184) bul07 válasza HUTCHDB (#131183) üzenetére


bul07
nagyúr

Nálam megvolt a két lépéses azonosítás, felhasználónév és jelszó +sms
És az engedélyem nélkül ez át állították

Csak az a bosszantó hogy a telefont úgyis elő kell venni akkor minek még plusz felesleges lépés, nekem tökéletes volt a gyors sms küldés

Amúgy ez se biztonságosabb :)
Mert ha nála a telefon és tudja a felhasználónév és jelszó párost akkor kér sms, akkor mire is jó a app
Csak szívatásra

Persze használja aki akarja de engem miért kényszerítenek rá

Lassan tényleg meglesz az utolsó csepp és otthagyom őket a francba

Úgyis a begyembe vannak hogy 65Km kell autóznom hogy egy Erste fiókba bármit eltudjak intézni
Mióta Berettyóújfaluba bezárták a fiókjukat ez van(az is szép volt, én szóltam az alkalmazottnak hogy bezárnak)

Csak azért vagyok még náluk mert régi számla elég jó kondíciókkal
Ez az enyém, bankon kívülre netbankos utalás 120Ft és nincs más költsége

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#131185) HUTCHDB válasza bul07 (#131184) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ezt írtam, vagyis arra akartam utalni, hogy az új megoldás biztonsagosabb.
Az okostelefonon is van (általában) egy védelem, és magában az app-ban is, így még 2 lépéshez kell(ene) hozzáférnie a jogosulatlan személynek.
Alapjába véve egyik kutya, másik eb a bankok illetve a netbankjuk tekintetében.
Ha van olyan, ami miatt kedvezőbb, mint egy másik, akkor felesleges váltani, így zsörtölődni is, inkább készség szintre kell emelni a napi hasznalati rutint...szerintem.
Én egyébként elégedett vagyok velük, mondom ezt úgy, hogy az elmúlt kb. 30 évben már voltam vagy 5-6 bank ügyfele.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#131186) #33253120 válasza Sanki (#131182) üzenetére


#33253120
törölt tag

Melyik? Kb mindegy. :(

(#131187) Sanki válasza #33253120 (#131186) üzenetére


Sanki
addikt

Mi mostanában mindig ott vesszük a húst, eddig mi ilyet nem tapasztaltunk.

(#131188) Aryes válasza dobolan (#131165) üzenetére


Aryes
nagyúr

Eddig volt jelszó + fizikai token. 1 gombnyomás után egy rövid számsor. Utalás után ugyanezen tokenen 1 gombnyomás, rövid számsor, kész.

Most: mobilt elő, felold, appot kikeres, felold, kód kérése, qva hosszú számsor. Utalás után ikont megnyom, smst vár, mobilt elő, felold, qva hosszú számsort bemásolni.
Ez tényleg majdnem ugyanaz. :C

Ráadásnak még utalás után lestem értetlenül, ott volt a szövegmező, én meg kértem kódot az appból, de azt persze nem fogadta el (miért is nem, nem erre van a mobil app?) Előtte egy héttel már az új rendszer volt, mobil appos azonosítás, akkor még elfogadta a generált kódot, utána lett egy még újabb rendszer. Sehol nem írta, hogy külön meg kell nyomni valamit és utána küldi csak a szükséges kódot, de azt meg smsben. :F Ez a része kimondottan zavaros lett...

De mindegy, ez csak először volt kellemetlen. A push üzenetek le vannak tiltva az appban, azért mert egy hónapban 2x használom az appot, ne merítse feleslegesen a telefont...

Eddig az Unicredit netbankja volt idegesítő az sms azonosítással, de a cibes változtatás után már az tűnik jobbnak, főleg, hogy náluk elég 6 jegyű kódot beírni. Véleményem szerint bőven elég lenne egy 4 jegyű kód is, teljesen feleslegesen szivatják az embert a 9 jegyű kódokkal, amúgy sem lehet brute-force-szal kipörgetni, mert csak egy próbálkozást enged. :W A token ráadásul többnyire egyszerű, könnyen megjegyezhető számokat adott, amiket egy ránézéssel át tudtam másolni. A 9 jegyű kódot már többször sikerül rosszul beírni. :W

[ Szerkesztve ]

(#131189) wwhy válasza Aryes (#131188) üzenetére


wwhy
veterán

Fejleszti a memóriát ;]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#131190) BeastMode


BeastMode
őstag

Sziasztok!

VGA-t és monitort szeretnék összekötni (nem meglepő módon :D )
A monitoron csak sima VGA csati van, a kártyán DVI, HDMI és Displayport.
Ha valakinek van bármiféle ehhez való adaptere, akkor megvenném a lehető leghamarabb.

Köszönöm!

(#131191) astorre19 válasza BeastMode (#131190) üzenetére


astorre19
aktív tag

DVI-I vagy DVI-D mert nem mindegy, nem kompatibilis egyik a másikkal.
A DVI-D,HDMI átalakítók drágábbak.
Én múlt héten a multimediatowerben vettem baráti áron DVi-D átalakítót.
Displayportról nem tudok nyilatkozni.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#131192) dobolan válasza Aryes (#131188) üzenetére


dobolan
senior tag

Most: mobilt elő, felold, appot kikeres, felold, kód kérése, qva hosszú számsor. Utalás után ikont megnyom, smst vár, mobilt elő, felold, qva hosszú számsort bemásolni.

Hát nálam ez nem így működik. CIB mobil app. Ha magában az applikációban utalsz nem kér tokent. Ha az internet bankban utalsz, akkor kér tokent a netbank, amit a mobillal generálsz le, és azt kell bemásolni.
Netes vásárlásnál hitelesítő kódot szintén az applikáció küld, de nem kell hozzá bejelentkezni, mivel értesítés formájában kapod a teló státuszsorban megjelenik csak le kell húzni és beírni.

Számomra csak ez utóbbi lett plusz, az előző pont így működött korábban is.
Nekem fizikai tokenem sose volt.

(#131193) Peti78 válasza Aryes (#131188) üzenetére


Peti78
őstag

Mielőtt Amerikába mentünk, besétáltam az otp-be. Mivel a napijegy iszonyat drága a VOdánál, vettünk két amerikai számot. Kérdezem, hogy kapom meg az sms-t? Az amerikai számot csak akkor aktiválják amikor beérünk az országba, illetve akkor kapjuk meg. Hogy tudok kint neten vásárolni, ha nem kapok sms-t? Mert én a netbankon keresztül nem tudom megváltoztatni a számot amire az sms-t kell küldeni. Ők azt nem tudják megoldani. SZuper volt eddig is a dolog... Megkérdeztem, hogy akinek nincs mobiltelefonja, az hogyan vásárol a neten? Válasz: Az ne vásároljon a neten.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#131194) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Könyvek
Eladó új, szép állapotú könyvek, könyv árának 50%-os árában
Lista:
Naomi Wood - Mrs. Hemingway ( fóliás )
Khaled Hosseini - Papírsárkányok
Philippa Gregory - A sötétség rendje
Jojo Moyes - Álmok nyomában
Catherine Anderson - Indián varázs
Marozsák Szabolcs - A női önbizalom titkos tükre
Günter Grass - A bádogdob
Howard Jacobson - Shylock a nevem
J.R.R Tolkien - Kullervo története
Vivien Moss - A szabad akarat játéka
Nina Laurin - Megsebzett lelkek
Erdész Róbert - Colossus
-----------

Eladó cuccok:

Eladó mindenféle dolgok

JJRC RC távirányítós autó 1:18 - 6999Ft!!

Fitbit Flex aktivitásmérő, okoskarkötő - 6999Ft!!

Német egyhengeres pumpa - 7Bar max. - 1999Ft

Újszerű TCM taposógép / lépcsőzőgép - 7999Ft

Eladó makita kisflex - hibásként árulom, előéletét nem tudom, szénkefét cseréltem benne, de így sem működik. - 3500ft

(#131195) csapee válasza Peti78 (#131193) üzenetére


csapee
senior tag

User error:
Sms fogadás ingyenes. Bár ezt Telekomos-kent mondom, de ebben szerintem hasonlítanak. :U

Csapee

(#131196) tahepa válasza Sanki (#131182) üzenetére


tahepa
senior tag

Malompark , piac mellett. Addig csak ott vetünk húst stb....ezért érintett érzékenyen a dolog.
Velem egyszer lehet ilyet eljátszani.
Igen nem vittem vissza , nem reklamáltam....soha nem csinálok ilyet. Tőlem ne kérjenek elnézést és ne akarjanak kártalanítani . Az esélyt éveken keresztül megadtam nekik és eljátszották a bizalmat.
A hús az élelmiszer nem játék ! :(((

[ Szerkesztve ]

(#131197) Sanki válasza tahepa (#131196) üzenetére


Sanki
addikt

Mi kint az auchan-nal szembe szoktunk menni, meg a tócós kerti piacra.

(#131198) sto1911 válasza tahepa (#131196) üzenetére


sto1911
veterán

Én is így jártam.

(#131199) Peti78 válasza csapee (#131195) üzenetére


Peti78
őstag

Sajnos a vodanal ez nem így van.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#131200) Aryes válasza Peti78 (#131199) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az sms fogadás nem ingyenes külföldön? :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.