Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3142) Wans válasza venom8888 (#3138) üzenetére


Wans
aktív tag

ha domizol bekapcsolod melle meg a 20v20at es akkor meg van par plusz palya. a 20v20 is ugyanolyan jo, mint a 6v6. egyebkent mar fontebb leirtam, hogy meg igy is igy tudnak a legtobb embernek a kedveben jarni. aki gw-ni szeret annak meg vam 2 palya. aki meg 1v1 meg 2v2-ni annak is kb ennyi. mindenki kapott valamennyit. es tekintettel arra, hogy + palyakert elmeletileg egy forintot nem kell majd fizetni, igy elegge kedvezo a helyzet. mennyisegileg ugyanannyi vagy meg tobb tartalmat tettek bele az elozo reszekhez viszonyitva. de egyebkent aki meg egy 7 sem telt el es unja, az ezutan is unni fogja, ha tobb palya lesz. annak lehet inkabb el kene engednie ezt at egesz codot. en erdekes 103as szintu vagyok es eddig 1nap 5 vagy 6 orat raktam bele tisztan a barrack adatai szerint es nem untam meg. vannak olyan problemak amik tenyleg valos problemak ennel a jateknal, pl, h sok embert mindig kidobal. na az tenyleg problema...

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.