Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15181) Pro!Petya válasza s.bala31 (#15178) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Azokat a meccseket én is imádom amik ilyen szorosak!! :K
Akkor még ha kikapunk se érdekel mert legalább egy jót játszottunk, igaz ritka mint a fehér holló. Hetente jó ha egy ilyen meccsre futja ettől a rendszertől meg játékosbázisból.
A probléma annyi hogy 99%-ban meg nem a fenti eset van hanem orosz rulett és agyvérzés.
Nem zavarna ez az egész ha csak ritkán fordulna elő , de olyan szintű kontraszt van a meccseim között hogy már élvezhetetlen annak ellenére is ha nyerek.
Sőt abban is biztos vagyok ha csak random dobálna össze embereket már élvezhetőbbek lennének a meccsek!

Ma mikor nekiültem hogy na játszunk egy jót akkor 7 azaz 7db olyan vesztes meccsbe rakott ahol az enemy már majdnem meg is nyert. :(((

(#15176) atee

Nálam nincs már kifagyás egy ideje csak a black hole glitch ami kb 10-15 meccsenként jön és nem tudsz ellene mit csinálni. ma mondjuk 2x is csinálta egymás után.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.