Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11090) F_Peter válasza Corpuscle (#11087) üzenetére


F_Peter
őstag

Mivel nincs meg az alapjáték, én mindent ott húzok. :)
A jó oldala, hogy olyanok is fejlődnek, amit máshol soha nem használnék, de itt a szükség nagy úr. :)

Pár megjegyzés:
- A házakat igazán láthatóvá tehetnék a térképeken.
- A győzelemkor a winner felirat főlé igazán mehetne a végső scoreboard. (Így lehetne fotozni is, aki akarja. :) )
- Egyre inkább az a gondolatom, hogy ugyan mindeki a solo módot várja (én is kívűncsi vagyok rá), de nem fog jól működni. A játék alapvető felépítése miatt is, de vannak egyéb apróságok amik miatt szintén, pl. lehet teljesen hangtalanul közlekedni. Squadban még levédünk egy épületet szemmel, de egyedül...
- nem codoztam, szóval nem tudom mennyire fog erősődni a játékosbázis, de most még nagyon casualnak/könnyűnek tűnik. Ez önmagában n em baj, de a hosszúfejlődési görbe szinte biztosíték hogy az emberek nagyon ráfüggjenek.
- Bazira bosszant, hogy a kihívásokhoz mindig kiírja hogy melyik helyen kéne elindítani contractot, de esélyem sincs ott gyorsan megtalálni. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.