Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) dombi81


dombi81
senior tag

Én már a Shoothouse-tól és a Shipment-től is bekanyartam, a Rust legalább hozott egy kis vérfrissítést a pályák közé. Az Atlas elég jó kis map szerintem, épp kellett e kettő közé, még akkor is ha nem a legideálisabb megoldás.

(#11202) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Sziasztok!

Ma megvettem a játékot és introk után kifagy a p*csába. Mi lehet a gond? Egyelőre annyit látok, hogy csomó más emberkének is jelentkezett a probléma...

Asus GL553V
i7-7700HQ
GTX 1050
32 GB ram

Köszönöm! :(

• Honor Magic5 Pro •

(#11203) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Szerintem csoda történt :D Jött az update, azóta nem dob ki a játék, sőt, sokkal jobban fut.

(#11204) KaitouP


KaitouP
veterán

Ez jó. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11205) prokxy válasza ates2 (#11177) üzenetére


prokxy
veterán

Azokat is lefuttattam, routert is restartoltam, semmi ötletem, h miként lehetnék újra online.

Support az egyelőre felejtős: Chat with an Activision Agent All our support agents are currently assisting other players. Please try again later.

Összefoglalva:
- portok engedélyezése
- r.gazdaként indítás
- b.net cache törlés
- gép restart
- router restart
- scan + repair is volt
- ezek lefuttatása (ipconfig /flushdns;ipconfig /registerdns;ipconfig /registerdns;ipconfig /release;ipconfig /renew;netsh winsock reset;netsh winsock reset catalog)
- BF V megy
- néha túlmegy a connecting to online services-en és a fetching profile-nél F8-as végű kóddal dob ki, de legtöbbször már az online services-nél jön az üzi

Szóval tanácstalan vagyok.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11206) zoltannagy válasza pulffy (#11196) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Kár. Pedig a Shipment jó volt, ha csak darálni akart bemenni az ember vagy Goldozni.
Remélem minél hamarabb vissza teszik majd :D

[ Szerkesztve ]

(#11207) ates2 válasza prokxy (#11205) üzenetére


ates2
senior tag

és mi azaz F8 error ?

(#11208) laragirl83


laragirl83
őstag

:B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#11209) venom8888


venom8888
őstag

Most hogy van tob eselyem bejutni, Shipment shoothouse,es rust-ra?

(#11210) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Most kezdtem az ingyenes verziót, szóval egyelőre próbálok kiigazodni, hogy mi, merre. Van ugye ez a pénz gyűjtögetős vari, na ezt is kipróbáltam. Ketten voltunk csak, a másik gyerek is csak futkosott össze-vissza, ő se nagyon vághatta ezt a módot.
Szóval, úgy jártam, hogy jött a repülő, és kidobta a pénzes ládát, ami majdnem a fejemre esett. :D Kiszedtem belőle egy rakat pénzt, és ha jól értelmezem, ezt egy ilyen kis meteorológiai ballonnal kell kiküldeni, csak az a kérdésem, hogy hogy a rákba?
Nyugisabb helyen meghúzódva, próbáltam a menüben kisilabizálni, hogy miként, de amíg ezzel molyoltam, rám jöttek, és volt lóvé, nincs lóvé. :D
Tehát, ha még egyszer rám esik az OTP, akkor mit is kéne nyomkodni a menüben?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#11211) oriic válasza pendre54 (#11210) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A repülőgépes pénz az extra. A pályán a dobozokból kell kiszedni a pénzt, vagy le kell ölni az ellenfeleket azok is pénzt dobhatnak. Ha megvan egy adott mennyiség, akkor a térképen jelzett helikopteres kimenekítő pontokon kell hívni helikoptert, hogy elvigye a pénzt. Ennek egy egyszerűbb változata, hogy a vendor pontnál tudsz venni kis ballont, amivel a társad el tudja küldeni a pénzt.

_____
Más:

Solo módban valamiért 20-30 FPS-sel többet kapok, holott ugyanúgy 150 ember van. Ki érti ezt? :F

Live-Die-Respawn

(#11212) Bep válasza zoltannagy (#11206) üzenetére


Bep
senior tag

Én is.... Nem tudom miért vették ki most :U :F

(#11213) BandiHUN


BandiHUN
veterán

2 nap alatt kés goldig nulláról :DDD Na jó,valami misszióhoz kellett 3 kill,annyi volt benne...Talán még kés nem volt arany feltéve :)) .Meglepő módon a crouch killek maradtak a végére,pedig azt hittem,a 3 killek lesznek nehezebbek+6 duplakill jött csak ma még.276 kill összesen 2 nap alatt,normálon.A pajzs az nehéz lesz,de azért azon is toltam egyúttal valamennyit.De ez már megvan ;]Ma a végén olaszokkal voltam,tolták is a dumát,persze nyertük a köröket,nyomtam a pajzsos foglalást,aztán mentem kerülve disznót vágni :@)

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11214) ßrainiac válasza Jack Oneill (#11203) üzenetére


ßrainiac
addikt

Tegnap estetol ma estig nulla disconnect, majd ilyen 23:00-tol kezdodoen megszamlalhatatlan mennyisegu..

Az egyiknel eszrevettem h a discord egy pillanatra sem szakadt meg, azonban a Blizzard fele friend list az asztalra kierve epp reconnectelt.

Ez a vmi naluk lesz..

(#11215) TaRka94 válasza lowzor (#11197) üzenetére


TaRka94
senior tag

Akkor csak így kivették a shoot the shipment modot és kész? :W

(#11216) soo277 válasza TaRka94 (#11215) üzenetére


soo277
őstag

Az nem Mód,hanem Map(pálya) :B

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#11217) Jack Oneill válasza ßrainiac (#11214) üzenetére


Jack Oneill
veterán

3 meccset tudtam játszani , kilépés nélkül, de még én sem merem lekopogni, hogy minden rendben van.

(#11218) RazoR


RazoR
veterán

Patch óta nem jut túl a Connection to online services-nél, valami ötlet?

(#11219) Roland861010


Roland861010
addikt

A mai és tegnapi panaszkodásból azt vettem észre, hogy a Blizzard valamit nagy el rontott...
X-en olyan 5-6 között csak X-esekkel rakott össze cross platform aktív..!!!
Reggel még nem néztem mert dolgozni is kell :))

(#11220) csƵ


csƵ
őstag

Mi ez a fél perces cranked idő kill confirmed játékmódban? Nem tudom, hányszor haltam meg amiatt, hogy nem láttam semmilyen ellenfelet.

(#11221) fpatrik17 válasza fpatrik17 (#11202) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Erre valaki esetleg?

[link] Ezt végigcsináltam... Eddig intronál elszállt a picsába, most eljutottam a főmenüig. Letöltötte a textura packokat, aztán bammm. Hibaüzenet nélkül ellőte a picsába megint.
Nem kicsit csesz fel agyilag, hogy ezért a f*stengerért pénzt adtam. Kollegámnak ugyanilyen laptopja van, annyi, hogy 960M kártyával és simán fut neki minden zokszó nélkül közép grafikán 50-60 FPS-el. Én még egyet lőni se tudok, mert addig se jut el. Lassan agyvérzést kapok. :W

• Honor Magic5 Pro •

(#11222) craftsman01 válasza fpatrik17 (#11221) üzenetére


craftsman01
senior tag

Oszt 800×600-ban tolja, hagyjuk már rx 470-nel is szinte minimumun van minden ugy van 70 fps.Nem is tudom minek vetted meg ilyen gépre. Nem bántásból, de azért ehez kell vas.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#11223) csƵ válasza craftsman01 (#11222) üzenetére


csƵ
őstag

26-ért vettem az Xboxot, 13-ért a játékot és a kezdeti problémáim ellenére, most már gyönyörűen fut.
Hol lehet ezt PC-n ennyiért megoldani 2020-ban?

[ Szerkesztve ]

(#11224) fpatrik17 válasza craftsman01 (#11222) üzenetére


fpatrik17
senior tag

[link]
Ezért vettem meg... mert megnéztem kb 10 ilyen videót és ha kollegám 960-al simán futtatja, mertem remélni nem kell 90 millió forumot meg crash fixet végig tolni eredmény nélkül. És biztos bennem van a hiba, de minden neten fellelhető fixet kipróbáltam és nem jövök rá mi a ludas, ezért próbálok segítséget kérni. :R

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#11225) prokxy válasza fpatrik17 (#11224) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem is voltak du-este gondok, majd 1x csak beengedett és ment szépen egészen éjjel 1-ig hiba nélkül. Ma próba, de már látom, h vkinek itt reggel 7-kor ugyanaz a DC problémája volt, kiderül...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11226) fpatrik17 válasza prokxy (#11225) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Nekem rekord futási időm eddig olyan 5 perc volt a programmal. Ingame gameplayig még el se jutottam, csak a shadereket töltöttem le. :( Este próbálkozok tovább (teljes gyalu, driver ismét újra, stb...) csak bízok benne, valaki majd valamelyik forumon megmondja a tutit. :B

• Honor Magic5 Pro •

(#11227) KaitouP válasza soo277 (#11216) üzenetére


KaitouP
veterán

Egészen pontosan playlist. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11228) Tarisznyarak válasza fpatrik17 (#11224) üzenetére


Tarisznyarak
tag

Én egyszer brahiból kipróbáltam 860M-en. Azon is ment, igaz minden le volt húzva, HD-ban egy jó stabil 40FPS-t tudott a játék.
Olvasva a problémádat, furcsa az hogy csak úgy minden hiba nélkül kidob. Nem mernék rá fogadni, de nem biztos hogy a játékkal van probléma. (thermal throttling, vagy power throttling miatt is okozhat hasonlót, vagy memória elfogy bár az úgy olvastam van bőven).

Én a helyedben megpróbálnám monitorozni a gépet mikor próbálod elindítani hogy mi az ami elfogy, túlterhelődik... stb. Főleg ha más játéknál ezt nem csinálja.

#11223
Valóban, ezt nem oldod meg ennyiből PC-vel, de a PC-vel nem csak játszani lehet. :) (igen tudom hogy lehet mást is csinálni még rajta, de az arra van csinálva legfőképpen)

[ Szerkesztve ]

(#11229) Roland861010 válasza Tarisznyarak (#11228) üzenetére


Roland861010
addikt

Munkára egy alap laptop is elég.
Hacsak nem valami professzionális munkát végzel.
De ahhoz meg jobb egy erős asztali.

Egy hete van nálam újra egy X és így hogy gyerek korom kedvenc MP megy billentyűzetet egér kombinációval.
Megsem fordul a fejembe hogy le cseréljem.

(#11230) fpatrik17 válasza Tarisznyarak (#11228) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Köszi a tippet! Milyen programot javasolnál ilyenféle monitorozásra. Úgy olvastam ezekből is van pár amit nem szeret az MW háttérben...

• Honor Magic5 Pro •

(#11231) Tarisznyarak válasza fpatrik17 (#11230) üzenetére


Tarisznyarak
tag

Hát én elsőre hwinfo-t mondanám. Abban mindent lehet nézni és meg is jegyzi a legmagasabb értéket mindenből.

#11229
Így van (én sem cserélném, de nekem munka miatt kell a erős gép és ki is termeli az árát így én gépen játszom), és mennyire jó már az hogy van billentyűzet és egér támogatás konzolon hozzá. :)

(#11232) pendre54 válasza Tarisznyarak (#11231) üzenetére


pendre54
addikt

Igaz nálam még csak 2 napja van telepítve a játék, de a profilomban látható konfiggal vajsimán fut eddig, közel maxos beállításokkal, olyan 80-100 közötti fps-el. A játékban én az MSI AB-t használom monitorozásra, nincs gond vele eddig.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#11233) prokxy válasza pendre54 (#11232) üzenetére


prokxy
veterán

Üdv itt is Mester, vegyél fel majd minket battleneten, ID-m az aláírásomban. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11234) stilo18


stilo18
addikt

Délelőtt nyomtam most egy kicsit a Warzone - t, két solo win-t be is húztam, nem tudom placebo - e vagy tényleg, de a tegnap esti laggnak nyoma sem volt. Élvezetes volt játszani.. :))

(Biztos kevesebben voltak a szervereken)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#11235) pendre54 válasza prokxy (#11233) üzenetére


pendre54
addikt

Ok, de egyelőre még magányos farkasként tolom, próbálom kiismerni, hogy mi merre. Eddig már egy ötödik helyet sikerült behúzni, lehetett volna jobb is, ha nem egy retkes helikoptert vizslattam volna a fejem felett. :D Egyébként még az se tiszta nekem, hogy miként lehet helikoptert szerezni, és azzal röpködni.
Azt is láttam már egyébként, hogy a BF 5-ös Discord -on már majdnem mindenki ezzel a játékkal van fent.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#11236) depzoo


depzoo
tag

hello,

kulturalt partnereket keresek coop jatekokhoz mert nincsenek internetes barataim. van mikrofonom, pc-m ps4-em es jopar jatekom, elsosorban cod warzone + siege + division1-2 erdekel.

tudok csatlakozni valakikhez itt?

Ryzen + Vega (?)

(#11237) TaRka94 válasza soo277 (#11216) üzenetére


TaRka94
senior tag

Shoot the ship, bocsánat. Ez már mód. Shipment és shoot house pályák váltakoznak.

(#11238) Evil Snowman válasza pendre54 (#11235) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

"Egyébként még az se tiszta nekem, hogy miként lehet helikoptert szerezni, és azzal röpködni." -> Map-on jelöli a járművek alapértelmezett spawn pontját, ha belenagyítasz. ;)

(#11239) pendre54 válasza Evil Snowman (#11238) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, és a heli hányas szinttől érhető el?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#11240) oriic válasza pendre54 (#11239) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

NIncs szinthez kötve. Akármikor odamehetsz és elviheted.

Live-Die-Respawn

(#11241) KaitouP válasza TaRka94 (#11237) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem kötözködni akarok, miattam hívjatok ahogy akarjátok, de ez még mindig egy playlist. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11242) pulffy


pulffy
őstag


:DDD

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#11243) ates2


ates2
senior tag

Srácok aki szokott groundwar-ozni,másnál is feltűnt,hogy geci profi lett mindenki ?
szóval olyan hamar meghalok,hogy hihetetlen.
Arra nem térek ki,hogy csöves console-sok (már bocsánat) 1000 méterről m4 el egy full tárat egy helyre lő szórás nélkül. De érdekesen profi lett mindenki....az elejéhez képest.

[ Szerkesztve ]

(#11244) craftsman01 válasza ates2 (#11243) üzenetére


craftsman01
senior tag

Ez nekem is feltűnt. :)

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#11245) boogie84 válasza ates2 (#11243) üzenetére


boogie84
veterán

HC domination. Ellenünk komplett 6 fős konzolos brigád. Na mondom ebből szopás lesz vagy szoptatás. Természetesen előbbi volt, uh ki is léptünk. Gyakorlatilag lőni nem tudtunk. Gondolom h nem sokat segített rajtuk a célzást segítő. :D

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11246) ates2


ates2
senior tag

Csodás,tehát valahol valamelyik patchnél megint elbaszták a játékot.
Gondolok itt a TTK-ra... :O
Legjobb mikor nézem killcamot,gyerek 29 golyót mellé és 30. fejes és meghalok. ok :W

(#11247) stilo18 válasza ates2 (#11243) üzenetére


stilo18
addikt

"csöves console-sok (már bocsánat)"

Nincs bocsánat :P

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#11249) nyinya válasza depzoo (#11236) üzenetére


nyinya
tag

Az összefoglalóban van Discord szerver, esténként többen is kerenek játszótársat, próbálkozz szerintem ott is :)

Öreg gamer

(#11250) -FLY->


-FLY->
őstag

Solo modban egymást fedezve mozgott az előbb két player, rendesen együtt játszottak. Kár, hogy remegett az ujjam a ravaszon, fel kellett volna venni. LOL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.