Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11801) Aventador91 válasza Komi28 (#11799) üzenetére


Aventador91
őstag

pause. átállitod amerikára, start

(#11802) pulffy


pulffy
őstag

Talon finishingje egy kicsit durva, nem? Majd valamilyen kutya aktivisták biztos megszóljak :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#11803) lowzor válasza - = Zk = - (#11791) üzenetére


lowzor
veterán

Rakj rá egy hosszabb csövet, meg egy komolyabb stock-ot, az sokat fog segíteni a recoil-on.

(#11804) boogie84 válasza - = Zk = - (#11791) üzenetére


boogie84
veterán

Talán az első fegyver volt az M4 amit aranyosítottam. Akkor még erősebb volt. Most már csak FMJ-vel érzem, hogy van ereje is...

Nem tudom mi a hivatalos, de az M4-nél azt érzem, hogy az FMJ erősebbé teszi a sebzést. És igazából ez a damage csíkon is látszik. Most akkor mi a helyzet? Csak eszközök ellen hatékonyabb, vagy alapból is erősíti a sebzést? Én utóbbira szavazok.

Nekem anno így működött jól HC-n:

Most már valahogy így is gyengének érzem, pedig stabil... AK sokkal jobb, na meg a Scar, de lehet h a Grau is megelőzi már.
Nem rush fegyver az m4 szvsz. Arra ott vannak az SMG-k.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11805) Khaosz55 válasza boogie84 (#11804) üzenetére


Khaosz55
addikt

Nekem az M4 az egyik kedvenc fegyverem 9mm-es tölténnyel. Olyan mint egy pontlövő kisebb a DMG de gyorsabban lő és nem téveszt ezért én hatékonyabb vagyok vele mint az alaplőszerrel.

(#11806) - = Zk = - válasza lowzor (#11803) üzenetére


- = Zk = -
félisten

rálesek, köszi :K
de "csodát" nem várok ofc....

(#11804) boogie84
Most már valahogy így is gyengének érzem, pedig stabil..
nekem erről nincs sok tapasztalatom ,max anyni, hogy egy 20 táras alap scar pl kevés az öléshez.. ami érthető, valahol... de hogy knokkolni is "alig" tud... pimpelve még oké, de attól sem vagyok annyira hanyattesve..

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11807) GAbre


GAbre
veterán

Másnak is laggosak a szervererek napok óta elég gyakran?
Pingem jó,de olyan laggok vannak,mintha a netem megakadna.
500as digivel máshol,és eleddig nem volt ilyen gond. :W

Avatar

(#11808) dombi81


dombi81
senior tag

Srácok, a szerverek az új patch letöltésénél ennyire halottak? Konkrétan nem tölt le semmit PC-n, vagy ha igen, azt 99kb/s-al teszi.

(#11809) lowzor válasza GAbre (#11807) üzenetére


lowzor
veterán

Persze, főleg esténként.

(#11810) Aventador91 válasza dombi81 (#11808) üzenetére


Aventador91
őstag

nekem nem patchet töltö le hanem az egész játékot :DDD 83Gb

(#11811) Xaels


Xaels
félisten

Squad-ban másnál is átrendezték a bolt menüjét? Eddig tök jól el volt különítve ha fel akartál húzni valakit akkor jobbra kellett ugrani, most meg egy oszlopban vannak a vásárolni valókkal.

Advanced UAV működik még :K

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11812) Komi28 válasza Aventador91 (#11801) üzenetére


Komi28
senior tag

Úgy csináltm de így is lassú :(

(#11813) boogie84 válasza - = Zk = - (#11806) üzenetére


boogie84
veterán

HC-ra nagyon jó a Scar gyári tárral. Max 1-2 golyó és vége. AK, Scar a sorrend nálam (Oden is nagyon jó, M13 is talán jó, bár már olyan rég volt h nem is emlékszem). M4 bármennyire is tetszik, stabil, de gyenge.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11814) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

Az normális, hogy minden peccs alkalmával 20-30 gigabájtokat tölt le? A másik ilyen a BFv. És baromi lassan jön mindig.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#11815) b.


b.
félisten

tragédia eza patch, nem akar lejönni. Egész délután töltöm, állandóan megakad hibaüzenettel, most meg 0 a letöltési sebesség. :(

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11816) - = Zk = - válasza boogie84 (#11813) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igaz, de HC-re bmi jó.. lsd BF3/BC2 stb... én pl onnan ismerem a HC szerókat....

más.
gyorsítottak a gázfelhőn? futok, és nem érek be... tehát gyorsabban jön a gázfüggöny, minthogy futok... wtf?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11817) dombi81 válasza b. (#11815) üzenetére


dombi81
senior tag

Akkor megnyugodtam, hogy mindenhol tragédia a helyzet, tényleg vicc milyen lassan jön lefele.

(#11818) Xaels válasza - = Zk = - (#11816) üzenetére


Xaels
félisten

Az első gyorsabb, a 2. veled egyforma gyors kb. ahogy észre vettem. Ezen piszkáltak mert amikor megjelent túl nyugisan lehetett a körön kívül lootolni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11819) - = Zk = - válasza Xaels (#11818) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az első kör szűkülése 5perc volt, most 4....

nekem ez a loadout áremelése is kicsit szemöldökborzoló...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11820) pulffy válasza - = Zk = - (#11816) üzenetére


pulffy
őstag

Azert az se mind1 hogy milyen messze van a kör.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#11821) Xaels válasza - = Zk = - (#11819) üzenetére


Xaels
félisten

A Loadout áremelés nem nagy cucc. Szinte mindig dob random 200m-en belül a játék, ráadásul ha rámentek a Contract-okra akkor pikk-pakk 10-20k is összejön. Scavenger meg Recon nagyon jó, a Bounty sem rossz de az nehezebb.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11822) - = Zk = - válasza pulffy (#11820) üzenetére


- = Zk = -
félisten

persze, de eddig is befutottam, nem kocogtam... W+Shift.... átnyomtam az asztalomon...
azzal is egyetértek, hamarabb kell elindulni.... de gyorsabb a füst... futva SEM érek ki belőle... azért futva legyen már egy kis sanszom rá, hogy.... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11823) BullKoxa válasza b. (#11815) üzenetére


BullKoxa
őstag

Nálam is ez van, kilépek a Battle.net-ből meg vissza aztán szedi megint egy ideig rendesen. Nálam 14.4 GB-szed, de max 10MB-l ami elég gyatra. Mikor jöhetne 100MB-l is !

(#11824) dombi81 válasza BullKoxa (#11823) üzenetére


dombi81
senior tag

Nekem kb 4 órán keresztül szedte, egyedül az ázsiai régióból normálisan.

(#11825) Atish19


Atish19
őstag

Hiába állítom Amerikára/Ázsiára 50kb/s a max....

(#11826) Roland861010


Roland861010
addikt

Az hogy van amúgy , hogy akad néha olyan meccs amikor van 1-2 ember aki akar 30killel is el tud húzni a 2ik -tól!?

(#11827) stuka20 válasza Roland861010 (#11826) üzenetére


stuka20
aktív tag

Jobban játszik.

(#11828) pulffy


pulffy
őstag

Srácok, vissza lehet valahogy állítani a warzoneban normális irányítást ami volt? Most komolyan minek kell hozzányulni amit megszokik az ember? Most mi abban a jó hogy még én váltogassak a tactikal es a granat között...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#11829) boogie84 válasza - = Zk = - (#11816) üzenetére


boogie84
veterán

Ha csak HC-t játszol akkor már ott sem mindegy h milyen fegyver, hidd el.
Ram 7-et nem is értem miért tették be. Nagyon kaki. Gyenge még HC-n is, és lomha. Nem ajánlom. :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11830) dombi81 válasza boogie84 (#11829) üzenetére


dombi81
senior tag

Assault Rifle-ekkel semmi probléma nem volt számomra, egyikkel sem, még a FAL is jól teljesített. Ellenben akad olyan SMG amelyikkel a long shot-ot elég nehézkes kivitelezni. :DDD

(#11831) lowzor válasza boogie84 (#11829) üzenetére


lowzor
veterán

Szerintem túl sok az 5.56 kaliberes meggymagköpködő a játékban, kis túlzással olyan mind, mintha egy át skinezett M4 lenne.
Jó lenne, ha már nagyobb kaliberű fegyókat is raknának be. Bár a népnek a kis kaliber kell, mert azoknak nincs recoilja.

(#11832) Xaels válasza pulffy (#11828) üzenetére


Xaels
félisten

Vissza tudod rakni, Options / Controller / BR Button Layout és azt rakd vissza Defaultra.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11833) pulffy válasza pulffy (#11828) üzenetére


pulffy
őstag

Ok meg van. Nem is tudtam hogy ennyi button loadout van BR-re. Vagy ez csak most jött be?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#11834) pulffy válasza Xaels (#11832) üzenetére


pulffy
őstag

Igen, köszi meg van.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#11835) boogie84 válasza dombi81 (#11830) üzenetére


boogie84
veterán

AK, Scar, FAL, meg is van a számomra 3 legjobb AR. Köszi! Fal nagyon jó! ;)

(#11831) lowzor
AK az 7.62 de azt is meg lehet csinálni h ne rúgjon nagyot.
Egyébként az M4-nél jól szemléltetted a meggymaggal az érzést! :D M13 kb ugyan olyan, Kilot már meg sem említem.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11836) lowzor válasza boogie84 (#11835) üzenetére


lowzor
veterán

M4, M13, Kilo, Grau, Ram-7 - mind ugyanaz, csak más a kinézetük meg a nevük. :D

(#11837) Roland861010 válasza stuka20 (#11827) üzenetére


Roland861010
addikt

Ennyivel nem játszhat jobban főleg, a minimális hálózással!

(#11838) csƵ válasza lowzor (#11831) üzenetére


csƵ
őstag

Nekem egy Oden alternatíva kellene.

(#11839) Dragon3000 válasza b. (#11815) üzenetére


Dragon3000
veterán

Most szedtem volna én is, erre folyamatos error és pár KB/s sebesség, átállítottam a régiót és legalább jön 10-15MB/s-kel :D

(#11840) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

Sok próbálkozás után szerencsével BR solo win:
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#11841) laragirl83


laragirl83
őstag

Mentem 1 karikát khandor map-en. Nekem így elsőre nagyon tetszik. Shoothouse feeling, ugy hangulatra, de sokkal több lehetőséggel. Like. :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#11842) BandiHUN válasza laragirl83 (#11841) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szóról szóra,ahogy mondod!Lementem 10 kört,mind a 10-et megnyertük,igaz nem öltem sokat,de azért jött össze már a második mapon egy 10-es streak,sajnos kigránátozott foglalás közben egy csapattárs... :W De nagyon tetszik,20 longshot kellett ma feladatba,pikkpakk meglett M4-gyel is,jól foglalhatók a pontok,sok az útvonal,de lehet szépen körbemenni shotival is ;] De sniperre is nagyon jó a C környéke,vagy akár B-ről fent,vagy az utcán hosszában,sokkal jobban pártol a map mindent,mint a Shoothouse középvonalas cicaharca.Kellemes csalódás,szerintem mindenkinek,főleg a raktár után,az a világ leghulladékabb mapja.Ez a map nagyon jó mounted killekre,ADS autora van téve,és nagyon szépen lehet haladni fedezékről fedezékre,sok helyen van kihajlási lehetőség,most ezen megcsinálgatom a fegyókat,amikhez ilyen kell.

Új OP nagyon béna,nem vettem meg.Pisztoly már van kék és piros,nem kell még csonkolós is :D De Mace mellé amúgyis járt egy csonkolós shoti és egy LMG,elég az.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11843) Roland861010


Roland861010
addikt

Tegnap közel 4 órát játszottam elég siralmas volt.
Olyan volt az érzés mintha dobókocka szerint jönnének be a killek.

Volt kör ahol 3-at öltem szinte minden sarkon meghaltam.
Majd a következő körében mind a két csapatban első lettem 20-os killel kb 2-es KD-vel.

Ezeket nem tudom hová rakni... :W
A másik elég sok embert látok most Mp5-el rohangálni olyan könnyen öl vele mintha valami nagy smg lenne.
Nekem meg mindegy hogy M4 vagy AK .
Kipróbáltam a Kart egész jó de érdekes az is egyik mecset simán hoztam vele, következőben pedig lövőm fejbe telibe és semmi... Vagy csak csattan és meghalok..

[ Szerkesztve ]

(#11844) Roland861010


Roland861010
addikt

Ja és a lag !!!
Hát az annyira csodás volt,hogy inkább kikapcsoltam a játékot.Én is össze vissza mozogtam meg akiket próbáltam ölni is .
Csodás érzés így játszani.

[ Szerkesztve ]

(#11845) lowzor válasza BandiHUN (#11842) üzenetére


lowzor
veterán

A raktár tényleg egy hulladék. Azt meg az Azhir-t nyomom ki, ha oda akar dobni.

[ Szerkesztve ]

(#11846) KaitouP


KaitouP
veterán

Megjelent egy Cabin Fever playlist, melyben rotációban forognak a pörgősebb 6v6 pályák, ezek a következők:

- Rust
- Shipment
- Shoot House
- Hackney Yard
- Gun Runner

A következő játékmódokban játszhatóak a playlist alól:

- TDM
- Domination
- Headquarters
- Kill Confirmed
- Hardpoint

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11847) dombi81 válasza KaitouP (#11846) üzenetére


dombi81
senior tag

Köszi. Nagyon jó volna, ha ebben lenne HC, de nincs.

(#11848) L_ajos


L_ajos
őstag

Ne szórakozzon már. Este xar volt a frissítés, most meg elindítom és 178 gb-ot akar leszedni, miközben fel van telepítve és 164Bg.

Ez mi?

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#11849) zoltannagy válasza KaitouP (#11846) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Megjelent? A Cabin Fever playlist? Megint volt este egy Update? Persze, hogy ma is este érek haza.

(#11850) Pro!Petya válasza laragirl83 (#11841) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Melyik módokba van berakva?
Én HC HQ -n még nem találkoztam vele.. :(((

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.