Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) oriic válasza boogie84 (#11692) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondhatni kötelező használni, egyre többen próbálkoznak a szenzorral, így el lehet iszkolni előlük, vagy le lehet támadni őket.

Live-Die-Respawn

(#11702) Xaels


Xaels
félisten

Na már 2 win mára, rögtön az elsőt nyertük. 15 killem lett a végére [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11703) WaterWave válasza Xaels (#11702) üzenetére


WaterWave
veterán

Ne vágjál fel, az a szerencséd, hogy nem vagyok ott..... Akkor lehetne kevesebb is :DDDDDDDDDDDDDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#11704) shotika válasza shotika (#11677) üzenetére


shotika
őstag

Ez ilyen egyértelmű mindenkinek és én vagyok a buta, vagy senki se tudja, ezért mindenki lapít, hogy ne égjen be? :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#11705) Xaels válasza WaterWave (#11703) üzenetére


Xaels
félisten

Izzadtál is volna rendesen, ma durván sikerült belecsapni mindig a közepébe. Viszont Grau helyett RAM7-tel nyomtam és az is jól adta, talán még jobb is volt mint a Grau-m.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11706) lowzor válasza shotika (#11704) üzenetére


lowzor
veterán

Ott van a képen, hogy "Assault Rifle India", tehát ez a RAM-7. Ugyanígy a többi fegyót is így lehet beazonosítani.

(#11707) pulffy válasza Xaels (#11702) üzenetére


pulffy
őstag

Szép volt, MrDevilt miért nem engedte felhúzni, bugos volt?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#11708) - = Zk = - válasza Xaels (#11702) üzenetére


- = Zk = -
félisten

gyárilag ilyen ez a fegyó pimpelve? semmi remegés, kitérés.... mintha makrózva lenne.. hm
én alig birom egyenesben tartani az M4/13 stb fegyókat ... holott az egér+bill... PC...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11709) Pedro78 válasza shotika (#11704) üzenetére


Pedro78
senior tag

A fegyverek mellett tudod megnezni, hogy melyikhez melyik blueprint tartozik. Biztos meg lehet mondani ranezesre is de a leirt modon egyszerubb.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#11710) Xaels válasza pulffy (#11707) üzenetére


Xaels
félisten

Nem tudjuk, egyikünk sem tudta felhúzni. Lehet bebuggolt

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11711) Xaels válasza - = Zk = - (#11708) üzenetére


Xaels
félisten

Nem makrózom, PS4-en játszom igaz Astro C40-es kontrollerrel, de a RAM-nak magas a controlja egyébként is. A másik fegyver meg AUG a videóban.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11712) stuka20 válasza spanglee001 (#11672) üzenetére


stuka20
aktív tag

Mert köszöntünk és nem válaszoltál. :D

(#11713) stuka20


stuka20
aktív tag

Valakinek volt már ilyen?? Majdnem minden meccs után ezt csinálja.

(#11714) prokxy válasza BandiHUN (#11699) üzenetére


prokxy
veterán

Ez mi lenne? "az a sokatgyűjtős KC"

Kill Confirmed, oké, megvan. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11715) speed3456


speed3456
aktív tag

Sziasztok! Próbáltam olvasni a témában de semmi érdemlegeset nem találtam hogy mitől más érzes az egér mozgása a Ps4 es cod warzoneban mint a pc-sben. Olyan mintha lenne egy kis input lag vagy nemtudom. Kontrollerrel nincs ilyen probléma, de egérrel... Nem tudjátok mi lehet esetleg a probélma? Valami ötlet?

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#11716) LucentTwo válasza Xaels (#11702) üzenetére


LucentTwo
tag

Szép volt, grat. De azért a végén kellett az enemy hülyesége, mikor már mindketten feküdtetek a csapatból és inkább elment healelni vagy felszedni a társát, ott simán megnyerhette volna.

(#11717) Vitee


Vitee
aktív tag

Sziasztok,

Van valami pálya, vagy lehetőség arra, hogy a fegyverre felrakott attachmenteket kipróbáljam? Gondolok itt egy gyakorlópályára, ahol nincs senki, csak a loadoutot tudom gyakorolni, tesztelni. Ehhez mindig be kell menni egy éles játékba, amihez sokszor nincs kedvem, ha csak tesztelgetnék scopeokat, vagy akármi.

Köszi

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#11718) KaitouP


KaitouP
veterán

Újra megvásárolható a veterán katonák támogatására létrehozott Endownment Pack: [link]

(Felhívom a figyelmet hogy a hozzászólás tájékoztató jellegű, politikát, negatív megjegyzéseket - ahogy akkoriban az ausztrál esetre vonatkozóan - most is mellőzzük. Köszönöm!)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11719) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Van ebben valami a 155 után ? Mert széttúrtam a menüt egy Prestige button-ér' , de semmit se találok.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#11720) - = Zk = - válasza speed3456 (#11715) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem input lag, rásegítéssel lőnek.... persze sokan vallják, hogy kikapcsolják.... nézd meg a linkelt videót Xeals től ,fentebb.. PS4... az AUG konkrétan meg sem röccen.. náéam, PC-én nem ilyen stabil, akármit teszek rá...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11721) lowzor válasza - = Zk = - (#11720) üzenetére


lowzor
veterán

Azért érdekelnének a fegyóid beállításai, hogy hogy tapasztalsz ekkora recoil-t.
Az olyan meggymagköpködőknek, mint az M4 meg az M13 kb semmi recoil-ja nincs.

(#11722) - = Zk = - válasza lowzor (#11721) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezt nézem napok óta, bakker...
bújom a sztrímereket, márakiket, hogy miféle fegyóbeállításokkal tolják....
de csinálok róla képet mindenképp... :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11723) Xaels válasza LucentTwo (#11716) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi. Szerintem kifogyott és újratölteni is ment oda mert kiürítette ránk a tárat. De igen lehet ha ránk ugrik még le tudott volna csapni akár kézzel is. Mondjuk mindkettőnknél volt self-revive, az egyikünk csak felpattant volna még időben. A másik győzelmünk nem volt ennyire látványos és azt nem mentettem el, de tisztább menet volt. A gátnál a tűzoltó állomásra szűkült a kör, beettük magunkat nehezen oda és folyamatosan nyomás alatt is voltunk, a legvége meg fel szűkült a mögötte levő hegyre. Gázmaszk nélkül a gázban tudtam csak felmenni és úgy kerültem az utolsó csapat hátába.

(#11708) - = Zk = - a videóban ez az AUG van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11724) - = Zk = - válasza Xaels (#11723) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kipróbálom, köszönöm... :R
M4A1 és egy M13 nincs véletlen? warzonre only-ra.... :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11725) lowzor válasza - = Zk = - (#11724) üzenetére


lowzor
veterán

Én így tolom az M4-et: [kép]
Stock-ból egy komolyabbat rárakhatsz, és akkor garantáltan 0 recoil-ja lesz.

(#11726) laragirl83 válasza lowzor (#11725) üzenetére


laragirl83
őstag

Ez a grenadir barrel annyiiiiraaaa csúnya :(

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#11727) lowzor válasza laragirl83 (#11726) üzenetére


lowzor
veterán

Nekem viszont ez jön be legjobban kinézetre. :K
Plusz ez adja a legnagyobb Damage Range-et és Recoil Control-t.

(#11728) malystryx


malystryx
senior tag

Urak, holnap ha a net is engedi és nem lesz lagg, le tudok ülni végre multizni. Azt hadd kérdezzem meg, ha kapok holnap 45 percnyi weapon xp-t például, azt csak ingame számolja a lejátszott perceket levonva, vagy ha kilépek akkor is lepörög?? Előre is köszi.

@lowzor: Én is sokáig így használtam az enyémet ezzel a ronda csővel, viszont rájöttem hogy nem az számít, az első pár lőszer becsapódása sok mindent eldönt, de az nagyban segít, ha az ADS-ed jobb mint az ellenfélé ha középtávolról beszélünk. Persze mondom én, amikor olyan gáz a netem hogy én azt látom, hogy ráemeltem a fegyveremet és már a fél tárat rálőttem az ipsére, ő meg rámnéz és halok. az ő szemszögéből meg az első pár töltény után ő is lő már :) Most meg különösen rosszabb lett a net a kialakult világhelyzet miatt. Tegnapelőtt nyitottam ki a predator-t, még nem is néztem meg. De amúgy az AK jobban bejön stock-ként is. :) De annak sokat kell fejlődnie még.

(#11729) BandiHUN válasza malystryx (#11728) üzenetére


BandiHUN
veterán

Lepörög,sajna.És úgy néztem,hogy már azt a kört se adja meg,amiben lejárt.A kör végének pillanatában van-e,az számít.Tehát érdemes gyűjtögetni,én úgy csináltam,hogy elsütöttem egyben 2 órát,mikor tudtam,hogy annyit menni fogok,és akkor jól ki tudtam használni a duplákat,fegyó XP-t is akkor toltam be,amikor valamit kezdtem,és feküdt úgy,hogy tudtam elleszek vele 2 órát.És persze bevállalni,hogy a legtöbbször ez K/D oda se nézek-kel jár,hanem hajtani kell a killt,pontot,feladatot,foglalást,hogy minden a dupla alatt gyűljön ki,stb,a camo-k nyitásaiért is jár pl.xp,emiatt is jó egy üresebb fegyverrel nekilódulni.Egyébként szerintem várj,hogy hátha visszajön-e a 24/7 Shipment,Dust,stb,mert ott éri meg húzgálni mindent.És Kill confirmedezz!Sok kill,felelőtlenebb ellenfelek a dögcetlik miatt,eleve látod,merre halt ellen és csapattárs,és a cetlikért jár a java pont,a kill csak 25,a cetli 75.És menj vissza a sajátodért,ha meghalsz,mert az 250 pont ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11730) lowzor válasza malystryx (#11728) üzenetére


lowzor
veterán

Igazából az ADS ezzel a csővel is nagyon jó, ha ráteszed a no stock-ot, ennél kisebb range-el meg kb használhatatlan számomra.
Amúgy meg leszarom, mert nem is nagyon használom az M4-et.
Egyrészt nem akarok beállni a birkák sorába, mert kb mindenki az M4-gyel megy, másrészt az Oden, az AK és az Uzi klasszisokkal jobb.

(#11731) malystryx válasza BandiHUN (#11729) üzenetére


malystryx
senior tag

Húúú, köszönöm, ezeket nem is tudtam, sokat kell még tanulom. :R Persze nem fogok mindent a végletekig kimaxolni, de nagyon tetszik. Mi az a dögcédula? Ezt nem is hallottam még.

@lowzor: Teljesen igazad van, én Plunder-en AK és Uzi párossal megyek. Imádom őket. :) Persze hogy jó ezzel a csővel is de én a net sz@rakodása miatt ötletelgetek, hátha így gyorsabbal lőhetek elsőnek :)

[ Szerkesztve ]

(#11732) prokxy


prokxy
veterán

Srácok,
közelharci (KC, Dom) MP7-re és/vagy AUG-ra tudtok felrakni pls pár setup-ot? :R
Próbálgatom, de még így is szarrá darálnak sokszor + ez a becsúszásos ölés meg egyenesen idegesítő.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11733) prokxy válasza malystryx (#11731) üzenetére


prokxy
veterán

Én amiatt nem használom 2nd fegyónak smg-t, mert rohadt jó a warzone-ban sniperezni, azt ez hiányozna. Szóval egy Downdown, Hospital close range harcban eléggé hátrányban vagyok az m4-emmel, de megéri mikor a stadion tetejéről potyognak le a csipák! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11734) nyinya


nyinya
tag

Reggeli update...Bekerült az új map is. (20 GB PC-re)

[link]

[ Szerkesztve ]

Öreg gamer

(#11735) BandiHUN válasza malystryx (#11731) üzenetére


BandiHUN
veterán

Kill confirmedben ha valakit lelőnek,ottmarad a kill helyén,kék,ha csapattárs,narancssárga,ha ellenfélé(ez utóbbi az értékes),nem csak az veheti fel,aki ölte,mindenki ugyanúgy látja őket.Ezeket kell szedegetni,ha elindítasz egy Kill confirmedet,hamar rá fogsz jönni ;] A lényeg,hogy ez egy Team deathmatch tulajdonképp,ahol nem az ölések vannak figyelembe véve,hanem a csapatod által összeszedett narancssárga dögcédulák száma!A kékeket meg azért veszed fel,ugye,mert az az ellenfélnek a narancssárga :D Szóval mint mondtam,itt úgy néz ki,hogy 25 pont egy kill,75 egy sárga dögcetli,25 egy kék.Ha csak bekempelsz,és lövöldözöl,nem sok pontod lesz+kikaptok,hiába öltél sokat,ha nincs,aki összeszedje a cetliket!Viszont fordítva jó,ha nem is vagy túl jó,de szépen szedegeted a cuccost,azzal is fejlődhetsz jól.És egyébként pörgősebb a játékmenet,mert ugye mindenki rámozdul a dögcetlire,aki teheti,kevésbé óvatosak az emberek,könnyebb ölni is.Persze stratégiai is lehet,hogy ahol 2-3 cetli van egymás mellett,ott egy kicsit rávárhatsz fedezékből,hogy elkapd,aki értük jön,a minimap mutatja a cetliket,mindenki látja mindet.És persze nem konkrétan az a cetli számít,amit Te szereztél,hanem csak a szín,szóval ha épp nem mész el érte,egy csapattárs jó esetben megteszi,mint ahogy te is szeded a többiekét is...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11736) lowzor válasza nyinya (#11734) üzenetére


lowzor
veterán

A Khandor egész jónak tűnik.

(#11737) mokus1


mokus1
addikt

Xbox-on kezdtem el játszani, msot PC-n is játszanék, valahogy tudom használni ugyanazt a profilomat?

(#11738) Xaels válasza nyinya (#11734) üzenetére


Xaels
félisten

Többe kerül a Loadout láda, ez jó de mellette a random ledobált ládákat nem ritkították meg. Ha túlélitek a fejetekre kitűzött vérdíjat (Bounty) kevesebb pénzt ad, ez szerintem hülyeség, lett volna fontosabb. A shotik eddig is szinte használhatatlanok voltak most meg legyengítették őket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11739) zoltannagy válasza nyinya (#11734) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Akkor ahogy olvasom, a Shipment nem került vissza :D
Más: Az hogy lehet, hogy valaki vagy 5 kést eldob úgy, hogy fel sem veszi? Én úgy emlékszem, hogy talán 1 vagy kettőt tudtam csak berakni.Az-az, ha eldobtam, akkor azt fel kellett venni, hogy újra használni tudjam.
Egyébként milyen az új pálya aki próbálta? Én csak csak sajnos este tudok ránézni (talán) :R

(#11740) KaitouP válasza zoltannagy (#11739) üzenetére


KaitouP
veterán

A Shipment továbbra is benne van a legtöbb játékmód map rotációjában (TDM és Gunfight módokban biztosan), maximum nincs külön playlist-je.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11741) Xaels


Xaels
félisten

Talon bemutató. 2400CP-ért szerintem elég gyenge a csomag. Emblem meg Calling Card nagyon gyenge, az AK meg az 1911 ronda mint a bűn.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11742) KaitouP válasza Xaels (#11741) üzenetére


KaitouP
veterán

Fos az egész, a csávó is irritál igazából.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11743) Deck válasza KaitouP (#11742) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#11744) zoltannagy válasza KaitouP (#11740) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Ezt sem tudtam, hogy így benne van, köszi! :R
Annyi kérdésem van még, hogy az FMJ ha bent van, a pajzsot "üti" valamilyen szinten? Mert úgy tudom, hogy a falakon jobban átmegy a golyó.
Mert van, mikor a pajzsos emberke jön velem szemben és pont nincs nálam se Semtex, RPG vagy robbanószer stb. és ugye hiába lövöm és simán le is dob késsel.

[ Szerkesztve ]

(#11745) Xaels válasza KaitouP (#11742) üzenetére


Xaels
félisten

Ha már ilyen indiánosra vették akkor lehetne autentikusabb is, inkább tűnik valami déli bevándorlónak. Nincs olyan karizmája mint Niktonak vagy Mace-nek, Ghost-hoz alig várom már, hogy ezt a desertes fosbarna skint lecserélhessem :DDD erre az új OP is ilyen ruhát kapott...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11746) Xaels válasza zoltannagy (#11744) üzenetére


Xaels
félisten

Nem üti a pajzsot az FMJ... olyankor a lábára próbálj célozni vagy próbálj meg gyorsan a hátába kerülni vagy olyan szögbe, hogy valamilye kilátszódjon.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11747) prokxy válasza Xaels (#11741) üzenetére


prokxy
veterán

AK ronda? Ne viccelj, nekem eddig ez a best skin hozzá! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11748) redingitell válasza zoltannagy (#11744) üzenetére


redingitell
senior tag

Én csakis erre az esetre tarogatom a molotovot. Szeretik... ;]

(#11749) prokxy


prokxy
veterán

KC-re/Domi-re az AUG-om, vélemény?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11750) Laby válasza Xaels (#11738) üzenetére


Laby
senior tag

Mennyi lett? Killstreak-ek meg a többi motyó ára is felment?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.