Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) oriic válasza boogie84 (#11649) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Field Updgrade menübenn jobbra lent van a kiírás, hogy activate pro. Arra ráböksz majd ki tudsz választani még egyet. Játékban meg ha aktiválod, akkor felugrik a képre a két lehetőség, hogy melyiket akarod használni.

Live-Die-Respawn

(#11652) boogie84 válasza oriic (#11651) üzenetére


boogie84
veterán

Játékban meg ha aktiválod, akkor felugrik a képre a két lehetőség, hogy melyiket akarod használni.
Most kipróbálom custom matchben. Mert eddig ezt nekem nem csinálta.
Meg is van miért nem használtam eddig. Nálam csak az egyiket dobja el, használja fel, mert a másik egér gombot nem fogadja el. Azon van pl gránát. Azt írja kifogytam a gránátból.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11653) boogie84 válasza oriic (#11651) üzenetére


boogie84
veterán


A problémám az, hogy miután feldobja a választási lehetőséget, az 5-ös egér gombot nem fogadja el, nem tudom használni. Azt viszont nem tudom hol lehet állítani, hogy ne egér gombokkal lehessen kiválasztani a field upgradek között.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11654) oriic válasza boogie84 (#11653) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ezt most passzolom szerintem. Én ugye kontrollerrel játszom pc-n, nincs gondom ezzel. Hátha jön valaki aki tapasztalt hasonl :R ót.

Live-Die-Respawn

(#11655) Qtya72 válasza boogie84 (#11653) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Tedd át másik gombra, Nekem pl a Z betün van

(#11656) boogie84 válasza Qtya72 (#11655) üzenetére


boogie84
veterán

De mit? magát a FU gombját? Akkor másik gombokat dob fel választási lehetőségnek?
Én nem billentyűzettel játszom hanem:

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11657) Qtya72 válasza boogie84 (#11656) üzenetére


Qtya72
aktív tag

az más, ahhoz nem értek, bár régóta mozgatja a fantáziám

(#11658) Roland861010


Roland861010
addikt

Érvényesülni így hogy lehet?

(#11659) vacogó kroki


vacogó kroki
újonc

Sziasztok.A COD WZ részéről kérdeznék valakit.
Tegnap még semmi gondja nem volt,ma meg már folyton kidob az indítás után.
Próbáltam sok mindent amiket olvastam de semmi.
Valaki tapasztalt hasonlót? (AMD videokártyám van,de tegnap óta csak egy update volt,szerintem az lehet a ludas)

(#11660) spanglee001 válasza boogie84 (#11653) üzenetére


spanglee001
addikt

ez engem is érdekelne

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#11661) boogie84 válasza spanglee001 (#11660) üzenetére


boogie84
veterán

Meg van. Lenyomod az egér középső gombját, majd vársz minimálisat. Gondolom fel kell h jöjjön a választási lehetőség. Én ezt sosem vártam meg. HC-n meg ugye nem is látszik h fent van e a lehetőség vagy sem. Ja és ugye ilyenkor mindkét FU-nek aktívnak kell h legyen a lehetőséghez. Addig nincs is pl FU, míg mindekettő nem áll rendelkezésre. Ez pl akár lassíthatja is a funkciót.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11662) lowzor válasza boogie84 (#11661) üzenetére


lowzor
veterán

Annyival kényelmetlenebb az egész, hogy nem is érdemes 2-t használni. Én ezért használok 1-et.

(#11663) boogie84 válasza lowzor (#11662) üzenetére


boogie84
veterán

Mondjuk az biztos h 3 gomb helyett kettő is elég lenne, ha prora vált az ember.
Az ötlet maga nem lenne rossz, mert vannak szituációk amikor az egyik lenne jobb, vannak amikor a másik. Sajna túl van bonyolítva.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11664) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Had kérdezzem meg a recoil controll pontosan mi?
Én a azt a stabilislátást akarom a fegyveren növelni, hogy lövés közben minél kevésbé másszon el. Tehát recoil kontrollt vagy aiming stabilitást kell növelnem ?

(#11665) Laby válasza Khaosz55 (#11664) üzenetére


Laby
senior tag

Recoil control-t növeld. Az a felfelé szórás (fegyver visszarúgás) ellenszere, meg az egér lefelé húzása. :)

(#11666) csƵ válasza Khaosz55 (#11664) üzenetére


csƵ
őstag

Eddig ezzel nem is foglalkoztam, de elég fontos kérdés.

(#11667) Roland861010


Roland861010
addikt

Ki milyen fegyvert használ multiban és milyen setup-ban?

(#11668) Xaels válasza Roland861010 (#11667) üzenetére


Xaels
félisten


Nekem ez a nagy favorit

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11669) csƵ válasza Roland861010 (#11667) üzenetére


csƵ
őstag

Én 2 naponta váltogatom a setup-ot, de a legutóbbi kedvelt fegyverek az Oden és a Grau.

(#11670) lowzor válasza Roland861010 (#11667) üzenetére


lowzor
veterán

Oden [kép]
AK [kép]
Uzi [kép]
M4 [kép]
MP5 [kép]

(#11671) stuka20 válasza spanglee001 (#11660) üzenetére


stuka20
aktív tag

Neked mi a játékban a neved és klánjelzésed?

(#11672) spanglee001 válasza stuka20 (#11671) üzenetére


spanglee001
addikt

iram klán és ugyanez a nevem miért kérdezed?

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#11673) Roland861010


Roland861010
addikt

Köszi,
Mindenkinek azt az AK-t ki p próbálom.
Az Oden-t én is használom de nekem lassú...

Most az M13-at használom de ki akaszt az hogy hol pár golyó és meg hal a player van hogy egy társam elég.
Én pedig két lövésből ki fekszem.

(#11674) lowzor válasza Roland861010 (#11673) üzenetére


lowzor
veterán

Ha gyorsabb lenne az Oden, akkor nagyon OP lenne.

(#11675) laragirl83 válasza Xaels (#11668) üzenetére


laragirl83
őstag

Jo, de jobb lenne 60as tárral és fmj helyett monolitic supressorral! :K

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#11676) KaitouP válasza laragirl83 (#11675) üzenetére


KaitouP
veterán

A 60-as tárat inkább ne ha ADS maximalista, elég oda a default is, a monolithic sup. viszont jó opció ha halkságra megy, és mivel ugye ezzel is veszít az ADS sebességből, épp ezért a 60-as tár kevésbé fér bele a keretbe. Ha persze nem a lehető leggyorsabb célzára megy rá, akkor mehet, de a Grau "Mini" (ahogy én hívom ezt a setupot) szerintem kimaxolt ADS speed-el az igazi. Underbarrel off, ehhez a setuphoz nem kell, az alap barrel helyett viszont sokkal inkább hasznosabb a ZLR Drifter A-08. FMJ helyett 1mW laser, hogy lefedje a csípőből lövést is. Közepes/kisebb pályákon csak az erősebb SMG-k érnek ellene valamit, igazi CQB bajnok setup.

Ha ammo zabáló akkor Scaveger, ha nem akkor meg Cold Blooded.

A kolléga mondjuk azért használja valószínűleg kifejezetten így a fegyvert, hogy félmegoldás legyen az általam írt Mini és az alap Grau képességei közt.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11677) shotika


shotika
őstag

A blueprintes fegyoknál, hol tudom megnézni, hogy melyik alapfegyvernek a módosított változatát mutatják éppen?
Illetve még valami. Ezek a fegyok bármi egyébben eltérnek a custom weaponoktól? Tehát lehet rajtuk olyan perk, ami mondjuk normál fegyora nincsen? És ha lehet rajtuk, akkor az hozzáadódik a meglévő custom fegyohoz is? (mármint egy adott blueprint mp5-re van 4 féle ammo, míg az eredeti fegyora csak 3 lehet) - ilyesmikre gondolok.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#11678) prokxy


prokxy
veterán

Én így használom az M4-et, nekem a nostock megoldás nem tetszik, lehet jobb vmivel, de annyira csúnya lesz a fegyver tőle.

AX-50-et pedig így:

Nálam ez a WarZone setup, tdm, stb-re pedig mást használok, AUG, MP7 csípőből.

szerk: direkt nem használok suppressort Warzone-ban M4-en, mert imádom a fegyver hangját. :) :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11679) huby80 válasza prokxy (#11678) üzenetére


huby80
senior tag

Az AX 50-nél aza focus perk mire szolgál?

(#11680) prokxy válasza prokxy (#11678) üzenetére


prokxy
veterán

Ez a piros az "asztalon" nem néz ki olyan jól, sőt az előbbi képen sem, de a játékban nekem nagyon bejön (skull, red):

Huby: Focus: Increased control of aim while being shot: jobban célon tudod tartani lövés közben. Ha nem jól tudom, majd kijavítanak a többiek.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11681) huby80 válasza prokxy (#11680) üzenetére


huby80
senior tag

Ja értem köszönöm ! Akkor igazábol ez + aim stability

(#11682) KaitouP válasza prokxy (#11680) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem. A focus perk csökkenti a flinch-t (a fegyver kimozdulását a célzó, fókuszáló állapotból) miközben rád lőnek. Ugye amikor célzol és lőnél bármilyen fegyverrel, de főleg egy nagy távolságra szánt mesterlövész puskával, ami mondjuk egy 4-10x nagyításra képes távcsővel rendelkezik, ott egy-egy bekapott lövés célzás közben elég rossz, mert nehezen tudod a célon tartani, majd kiiktatni az ellenfelet. A focus perk ezt a kimozdulását csökkenti, a célzást ebben az esetben könnyebbé teszi.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11683) venom8888


venom8888
őstag

az uj map bent van mar?

(#11684) Xaels válasza laragirl83 (#11675) üzenetére


Xaels
félisten

Sima multiban (arra tettem be ezt a képet, nem Warzone-hoz) nem szeretem a hangtompítót, mivel folyamatosan mozgásban vagyok ezért nincs szükségem rá, hogy elrejtsen és annyival nem lesz pontosabb tőle a fegyver, hogy nekem megérje. Ráadásul ugye nagyobb lesz ami miatt hamarabb észre lehet venni egy sarkon pl. A 60-as tár sokkal jobban beleharap a mobility-be mint az 50-es és már az 50-es is nagy előny. Írta Ghostpetya a drifter csövet, de azzalnaz a tapasztalatom, hogy nekem már túl lehúzza a távolságot és középtávon sokszor alulmaradtam szemtől-szemben. FMJ meg azért van bent mert a killstreakeket én szoktam lekapni az égről.

Warzone-ba teljesen más a setup-om.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11685) csƵ válasza Xaels (#11684) üzenetére


csƵ
őstag

60-as tár helyett tehetsz egy Sleight of hand perket is.

(#11686) KaitouP válasza venom8888 (#11683) üzenetére


KaitouP
veterán

Nincs.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11687) Khaosz55 válasza prokxy (#11678) üzenetére


Khaosz55
addikt

M4-nél én a 9mm-es skulot használom olyan mintha egy SMG lenne. Semmi visszaütés nagyon szeretem.
A warzone-os setupomal valahogy nem vagyok kibékülve.
M4 + Holger Ezzel az volt a gond ugyan azt a töltényt zabálták
M4 + Aug (nagytáras hosszú csöves) Ezt próbálom. Aug-ot szokni kell így mindent kb a recoilra kell pakolni.

(#11688) prokxy válasza KaitouP (#11682) üzenetére


prokxy
veterán

Ez esetben átgondolandó a park használata, lehet akkor helyette inkább a 7-es tárat teszem be. :) :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11689) KaitouP válasza prokxy (#11688) üzenetére


KaitouP
veterán

Igénye válogatja, a Focus perk azzal hogy nagyobb kontrollt ad célzás közben ha lőnek rád mondjuk szerintem többet ad mint +2 golyó illetve ADS speed vesztés. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11690) lowzor válasza Xaels (#11684) üzenetére


lowzor
veterán

A Monolithic nem az elrejtés miatt kell, hanem mert nagyobb damage range-et ad.

(#11691) Xaels válasza lowzor (#11690) üzenetére


Xaels
félisten

Normál multiban nincs rá nagy szükség szvsz ráadásul akkor már egy hosszabb "cső" jobb, de mint láthatod WZ-ban ott használom is. Az én játékstílusom olyan, hohy nem állok le átlőni a pályát egy sniperrel szemben, WZ-ban is hagyom a többieket kimenni a tetőre/toronyba és inkább a köuelebbiekre fókuszálok.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11692) boogie84


boogie84
veterán

Üdv!
Heart Beat detektor elől mi az ami elrejt? Warzone-ban úgy beszoptuk, hogy három emberbe szaladtam bele, miközben a szenzor semmit sem mutatott. Cold blooded? Ghost? :F
Utóbbi, most megtaláltam. Törölhető. Bár talán hasznos is lehet.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11693) lowzor válasza Xaels (#11691) üzenetére


lowzor
veterán

Graunál nekem szükségem van rá még a hosszú csőhöz is sima multiban, mert elég gyenge távolra, és a falnak megyek attól, ha messzire egy tár sem elég valakibe.
Az Odennél tapasztaltam, hogy nincs akkora távolság sima multiban, amire ne lenne elég az alap csöve. Azzal is elég 2 golyó a torzó felső felére/fejre.

(#11694) prokxy válasza KaitouP (#11689) üzenetére


prokxy
veterán

Meg ugye helyzetfüggő. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11695) KaitouP válasza prokxy (#11694) üzenetére


KaitouP
veterán

Is, igen. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11696) Pedro78


Pedro78
senior tag

Sziasztok!

A battle pass mi alapjan kapja az “xp”-t?

Ami miatt kerdezem, en mar 155-os szinten vagyok egy ideje, haver kb 122 most, nekem a bp szintem 82 neki meg mar megvan a 100-as emblem, tehat kimaxolta a battlepasst.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#11697) boogie84 válasza Pedro78 (#11696) üzenetére


boogie84
veterán

üdv,
tudtommal ugyan az az XP megy a BP-ba, mint a Rank-ba.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11698) Corpuscle válasza Pedro78 (#11696) üzenetére


Corpuscle
őstag

A játékban szerzett xp, és az eltöltött játékidő alapján. Utóbbi többet nyom a latba, havernak úgy is hamarabb meg lett a tier100, hogy kb, fele annyi a spm-je, mint az enyém. Úgy, hogy én tier 20-nál kezdtem. Az eltöltött játékidő viszont legalább másfélszer annyi, mint nálam.

(#11699) BandiHUN válasza Corpuscle (#11698) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én úgy vettem észre,hogy az objektíva és az extra pontok,pl.fejlövés többet számítanak,amivel a legjobban tudtam haladni tierben,az a sokatgyűjtős KC,killstreakegyengetéssel!Maga az ölésszám annyira nem is számított,többet hozott egy 20 killes KC,mint egy 50 killes DOM.Pedig a KC gyorsabb,csak rush-al érdemes menni,hogy össze is tudja az ember szedni a cetliket.Jaés persze a kapott/aktív dupla xp sehogy nem számít,én is 155-ön voltam 63-as tieren.Mert volt meghagyott/kapott duplám sok,és időm,mikor dupla volt,így lehetett 4x-ezni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11700) Corpuscle válasza BandiHUN (#11699) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én is hasonlóan tapasztaltam. Ahol lehetett összevártam az acsikat, majd ráküldtem a 2xp-t. 70-80 ezres körök csak úgy repkedtek. KC nálam is jobban adta, mint a Dom. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.