Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11901) stargate78


stargate78
újonc

Azt hogy lehet kikerülni, hogy ne minden k. update-nél töltse le a teljes játékot??

(#11902) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nekem valami 16 gigát szedett talán, a teljes játék ennél jóval több.

Megyen!

(#11903) ßrainiac válasza stargate78 (#11901) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hallottam mastol is h lehuzott neki ~80GB-ot, nem vagom :F

[ Szerkesztve ]

(#11904) Dragon3000 válasza ßrainiac (#11903) üzenetére


Dragon3000
veterán

Engem péntek este ez fogadott, pedig az alapjáték minden frissítéssel telepítve volt:

Persze nem bírta letölteni, mert 0-2MB/s-kel jött majd folyamat error-ral eldobta, másik régióval nézve meg max 10MB/s-kel jött, így hagytam is a francba, másnap reggel már ment 60MB/s-kel és leszedte, mind a 171GB-ot :D

[ Szerkesztve ]

(#11905) stargate78 válasza Dragon3000 (#11904) üzenetére


stargate78
újonc

Nálam is ugyanez megint elq. tak valamit!

(#11906) ßrainiac


ßrainiac
addikt

PC-sek!

Mas is tapasztalja, hogy a legutobbi update ota neha akad a jatek? Ugy kell elkepzelni, hogy elejetol a vegeig (meg a pici Gulagon is) akad egyet-egyet 5-10 masodpercenkent.

Ha igen, kinek milyen VGA-val?

:R

[ Szerkesztve ]

(#11907) SZKEBE75 válasza ßrainiac (#11906) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

I7 9700K + GTX1080 teljesen f@sza!
Semmi röcc vagy akadás.
Ahogy olvasom a fórumokat,főleg AMD-és gépeknél van gond.
Nem flame!

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#11908) nyinya válasza ßrainiac (#11906) üzenetére


nyinya
tag

I5 8600K + RTX 2060 Super.
Nálam sincs semmi hasonló amit írtál.

Öreg gamer

(#11909) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Black Ops Reboot teaser a Callling Card-oknál?

[link]

Live-Die-Respawn

(#11910) b. válasza ßrainiac (#11906) üzenetére


b.
félisten

Nálam hibátlan, sőt az utolsó Nv driverrel jobb lett. Tálcára lerakás után sem fagy ki.
RTX 2070+I78700+16 GB RAM. SSD - n van a játék.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11911) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Nem mai vas, de nincs okom panaszra.

3770k MSI1060

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#11912) Laby


Laby
senior tag

Egészen hihetetlen, hogy a játék megjelenése óta nem tudták lejavítani hogyha egy 24/7-et játszol, akkor beragadsz egy játékmódban...
Hosszú Warzone idők után, gondoltuk a srácokkal megismerjük az új pályát. 6-ból 6x Headquarters, kiléptünk egy másik pajtást megvárni, utána 3-ból 3x hardpoint.
Ilyen bonyolult lenne ezt leprogramozni? A hibáról biztosan tudnak ezer éve...

(#11913) Roland861010


Roland861010
addikt

Azért itt járványidejében nézegetem a setupokat éhen senki sem fog halni :D
Max el adja a vga-t vagy valamelyik pár százezres alkatrészt !

Viccet félretéve egy 2070-en ne akadjon már a játék mert komolyan falnak megyek, lassan nincs olyan játék amit normálisan fejlesztetettek volna az adott hardverekre.
Régen is volt pár cím ami fektette a gépeket de most már lassan egy pasziánszhoz is atomreaktor kell...

(#11914) s.bala31 válasza ßrainiac (#11906) üzenetére


s.bala31
őstag

Sima multinál nekem respawnnál van egy kis akadás, ez az új patch óta jelentkezett, de játék közben nem tapasztaltam.

(#11915) s.bala31


s.bala31
őstag

Warzone-t nem lehet valahogy uninstallálni, nem igazán érdekel ez a BR téma és csak a helyet foglalja.

(#11916) Laby


Laby
senior tag

[link]
https://youtu.be/YG1BsLqiR20

Jöhetnek bármennyien... ;]

[ Szerkesztve ]

(#11917) KaitouP válasza oriic (#11909) üzenetére


KaitouP
veterán

Lazán, szinte biztosnak gondoltam eddig is hogy reboot játék lesz az MW reboot után.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11918) b. válasza Roland861010 (#11913) üzenetére


b.
félisten

az akadásnak nincs nagyon köze a vas erősségéhez, lásd BF1 a mai napig akad Nv kártyákon.Ez inkább optimalizáció, de előfordulhat HDD vagy SSD/ akár DRAM hiba is.( Sőt a vírusírtó is csinálhat ilyen dolgot.)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11919) b. válasza ßrainiac (#11906) üzenetére


b.
félisten

Próbáld meg a esetleg a vírusirtódat kikapcsolni és úgy megpróbálnia játékot, hátha az a gond.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11920) zoltannagy válasza Laby (#11916) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Szép volt, persze, hogy a végén shotival szed ki :W :DDD

(#11921) venom8888


venom8888
őstag

Van szo arrol,hogy a hangokat meg csinaljak? Konkretan az autoval elutnek,mert nem hallom meg,ha 1 meterre is van.

(#11922) ThySoul válasza venom8888 (#11921) üzenetére


ThySoul
senior tag

BR megjelenése óta próbálom eltalálni a beállítást ahol hallatszik normálisan minden, nrm sikerült még. Szinte semmit nem hallani, nem egyszer votl hogy a tetőre utánunk jött egy csapat és nem hallottunk belőle semmit.

(#11923) lowzor


lowzor
veterán

Én esküszöm úgy érzem, hogy az Uzival a .41 AE tárral kevesebb golyó elég mindenkibe, mint egy 5.56-os AR-el.

(#11924) dombi81 válasza lowzor (#11923) üzenetére


dombi81
senior tag

Az Uzi nagyon gáz, eddig azzal a fegyverrel sikerült a legkésőbb teljesítenem az aranyt. Csak kicsi pályára optimális, gondolhatod nagyobb pályákon mire lehet menni vele.
#11925: Shipmenten és Shoothouson nem is lett volna gond. De én utána álltam neki.

[ Szerkesztve ]

(#11925) lowzor válasza dombi81 (#11924) üzenetére


lowzor
veterán

Próbáld ki így, és csodálkozz. :)
Én meg rá hoztam össze legrövidebb idő alatt az aranyat.

(#11926) csƵ


csƵ
őstag

Folyamatosan kidobál ez a szutyok.

(#11927) BandiHUN válasza Laby (#11912) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én örülnék,ha ilyen lenne,de nekem váltogat...
Nem jobb,ha kikeresed a neked tetsző módot,és csapatod csak?Inkább az kerget a frászba,hogy nehéz megtalálni a nekem épp tetsző map-mód kombót,és akkoris futó meccsbe tesz(bukó,rövid),ráadásul után megint valami tök mást dob be...
Szerintem egyébként MMR-től is függ,hogy épp mi van,mert ha jól megy,akkor jellemzőbb pl.a HQ beragadás,ha funolok/nehézkesebbet húzok,és kevesebb a kill,pont,akkor jön vegyesen.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11928) dombi81 válasza lowzor (#11925) üzenetére


dombi81
senior tag

Használtam többféleképpen, de nem csodálkoztam. ;)

(#11929) lowzor válasza dombi81 (#11928) üzenetére


lowzor
veterán

Ez így nem csoda, hogy szar volt, kb LMG-t csináltál belőle... :)
Plusz a .41AE tárat és a új csövet gondolom ki sem próbáltad.
Mikor használtad? Mert volt egy buffja, ami után kb újjászületett.

[ Szerkesztve ]

(#11930) dombi81 válasza lowzor (#11929) üzenetére


dombi81
senior tag

Még talán így volt a legjobb, játékstílus függő. Valamit nagyon félreértettél. Már csak 1 smg hiányzik a damascushoz, ez itt a nagy helyzet, pusztán ezt a fegyvert nem igazán kedveltem. Ennyi. ;)

[ Szerkesztve ]

(#11931) prokxy


prokxy
veterán

Killcam-ben láttam, h amikor kaptam a találatot, zöld színnel jelezte neki, ez mi lenne?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11932) lowzor válasza dombi81 (#11930) üzenetére


lowzor
veterán

Így full kuka lehetett az ADS, meg a movement speed, tehát közelharcban nem sok esélyed lehetett vele.
Felesleges ennyire a recoil mentességre építeni az Uzit, mert alapból sincs semmi recoilja.
Addig ne nyilatkozd, hogy szar, míg a .41AE tárral meg az FSS Carbine Pro csővel nem próbáltad... :)

(#11933) dombi81 válasza lowzor (#11932) üzenetére


dombi81
senior tag

Próbáltam, úgy is hulladék volt a többi smg-hez képest. :) A Bizon, a P90 és az MP5 nyomába nem ér.

(#11934) boogie84 válasza dombi81 (#11924) üzenetére


boogie84
veterán

Dettó. Sztem csak csípőlövésre való az UZI.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11935) Xanax88


Xanax88
tag

Halihó!

Lehet, volt már, vagy próbáltátok, de nekem (lekopogom) megoldotta a net eldobálós, meccsközepén kivágós problémát, legalábbis nagyon úgy néz ki.
Péntek óta jó ha 2 meccset hagyott befejezni, ma reggel is folyamatosan kivágott, de mióta ezt megcsináltam 4 meccsem lement hiba nélkül, remélem így is marad.

Hátha valakinek segít.

Mellékesen... szerintem ilyenkor alapvetően nem a játékkal van a baj, mert itthon van pc mellett egy box is és sosem egyszerre dobja el a hálózatot.
Boxon szinte sosem.
Mikor itthonról, egy netről toljuk squadban és a pc ledob connection errorral, boxon minden megy vígan tovább mintha mi sem történt volna...

[ Szerkesztve ]

Krisz

(#11936) lowzor válasza dombi81 (#11933) üzenetére


lowzor
veterán

Akkor ez tényleg ilyen kinek mi típusú dolog. :)
A P90-et szarnak tartom, mert a világ összes golyója nem elég belőle senkibe.
A Bizon se adta soha nekem egyáltalán.
Az MP5 nem rossz, de az Uzi annál is jobban bevált számomra.

[ Szerkesztve ]

(#11937) ßrainiac válasza b. (#11919) üzenetére


ßrainiac
addikt

Kosz, de hozza van adva a jatek mappaja a kivetelek koze. Ez eddig nem okozott galibat. Driverek is frissek es nem most raktam fel oket.

Az egyetlen ami frissult a jatek es azota rossz.

(#11938) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

kissé viccesek a játékmenetek WarZone-ban az utolsó pecs óta.....
egy fekvő, kúszó (downolt) muksóba 20! (kék, szkópos scar L) lőszer kell, hoyg meghaljon... tőlem 8 méterre!! TESSÉK?!

egyeseknek olyan pajzsuk van, egy rakéta nem viszi át.. komolyan... 6 méterre elémugrott egy koma, mellkasba kapta az rpg-t, tőlem, erre knokkos... ekszkjúzmi, vat?! :F

folyamatosan szenvedek a grafikával.. elállítódik.. bugol... 2 újraindítás, shader restart, anyámpi.ja sem segít néha...

olyan pingek vannak, csak lesek... pecs előtt a 27-35 megvolt kényelmesen... most?! 47-89-125...
pecs előtt volt sikerélményem... élvezetes volt a WZ...de most? mmh... :(((

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11939) - = Zk = - válasza Laby (#11916) üzenetére


- = Zk = -
félisten

már bocs, de neked milyen lőszereid vannak, vagy mi? :DDD nekem a full táras, ládából felvett, kék P90 nem öl/sebez ennyire... vagy ez HC?!
mert oké, nekem is 35 a pingem...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11940) stuka20


stuka20
aktív tag

A dobókés is beleszámít a késes injured killekbe (meg a többi)? Valamint, ha valamelyik fegyverrel melee-zel, de nem a fegyóval üti, hanem késsel, az is beleszámít?

(#11941) Solesz84


Solesz84
aktív tag

Sziasztok. A jatekban probaltunk haverral jatszani fulessel es mikrofonnal. Az volt a gond h az 5.1-en hallottam azt amit a haverom beszelt de a fulesbe hallottam a jatek zenejet es a tobbi hangot. Az a kerdesem h miert volt aktiv az 5.1 is? Kikapcsoltam letiltottam a Winben de akkor sem hallottam mindent egyszerre a fulesen. Hyperx Cloud 2 q fules USB-s. Vkinek van otlete?

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#11942) Roland861010


Roland861010
addikt

Gusztustalan lag van X-en!
1Gbit-es net , mérés tökéletes .

(#11943) BandiHUN válasza stuka20 (#11940) üzenetére


BandiHUN
veterán

Késsel csak ha késre váltasz,és úgy csinálod,ha túlnyomod,és kivégzel(nekem bugos volt,mert a bal gomb hosszan nyomására is beadta a kivégzést is),azt is számolja,az injured miatt meg ne aggódj,fognak rád lőni/lesz gránát robbanás a közelben,dobd fel a pajzsot,meg a kést,így nem tudnak hátbalőni,tedd be a Hardenedet,hogy ne tudjanak elvakítani/bénítani,tedd be a Stimet equipmentnek,hogy tudj gyógyítani,mehetsz is futkosni.Hamar meglesznek a tripla killek is,normálon csináld,ha ráérzel,menni fog,csak ne mászkálj nyílt terepen.Én 2 nap alatt maxoltam ki a kést nulláról,de mivel pajzsot viszel,azzal is ölheted a kempelőket közben.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11944) Laby válasza - = Zk = - (#11939) üzenetére


Laby
senior tag

Warzone után felüdülés a sima multiplayer és hardcore-nak tűnik.
Amúgy Mp5-ben az erősebb lőszeres 30-as tár van, P90-nél semmi plusz.

Warzone-ból pörgetett fegyvert ne vedd ide, ott pajzsokat kell lelőni, ott okádék sokat kell mindenkibe.

(#11945) Roland861010


Roland861010
addikt

Néha azért össze jön!!!

(#11946) KaitouP


KaitouP
veterán

Angolul kevésbé vagy egyáltalán nem tudók kedvéért (mivel a szóban forgó teret tartalma visszatérő vitatéma szokott lenni):

A Sledgehammer Games egykori stúdió vezetője, Michael Condrey azt állítja, hogy az Activision hozza a döntéseket az SBMM rendszert illetően, a fejlesztőknek "frusztráló" kevés befolyása van erre.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11947) Xaels


Xaels
félisten

[link] 15perc a legutóbbi Warzone winünk végéről.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11948) WaterWave válasza Xaels (#11947) üzenetére


WaterWave
veterán

Szép:D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#11949) csƵ válasza Roland861010 (#11945) üzenetére


csƵ
őstag

Tegnap nekem is jól ment PC-sek ellen.

(#11950) ßrainiac válasza KaitouP (#11946) üzenetére


ßrainiac
addikt

Frusztraloan*

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.