Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10701) KaitouP válasza Maxxy10 (#10698) üzenetére


KaitouP
veterán

Meglehetősen sokat, de ez függ attól is, hogy milyen kártyát használsz. RTX sorozatú kártya esetén nyilván az erősebbek jobban bírnak az effekttel. Mindesetre multiplayerhez én inkább a kikapcsolást javasolnám a minél több fps érdekében, de a campaign mód lazán mehet bekapcsolva.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#10702) Maxxy10 válasza oriic (#10610) üzenetére


Maxxy10
addikt

Még mindig olyan... 68ról 100-ra raktam de kb ugyan olyan... Ötlet? :R

(#10703) shotika


shotika
őstag

Na, újraraktam clean installal az nvidia drivert, majd míg melóztam, újra letöltöttem a játékot (dokumentumok mappa törölve), este mikor hazaértem és belőttem, nem fagyott ki. Pedig alapból még a textúrákat és az árnyékokat is fullra rakta (egy 1060-as Geforce mellett).

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#10704) ricsy888


ricsy888
senior tag

Ez miért lehet? (fegyver körül)
Driver frissítés nem segített (vega56). Shader újratöltése sem. Zavaró, mert nem látok rendesen célzásnál. :N

(#10705) pulffy


pulffy
őstag

Azért a Warzone győzelemre igazán adhattak volna emblémát vagy calling cardot

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#10706) BandiHUN válasza shotika (#10703) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nekem is töltődik már 2.5 órája,ebben bízok én is,mást már mindent próbáltam,ma el se indítottam,mivel sehol semmi frissítés,a drivert nem okolnám,mert én csak a hiba előjötte után frissítettem,szóval nem az csinálta.Kiderül,mi lesz,még 46 giga hátravan :O

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10707) shotika válasza BandiHUN (#10706) üzenetére


shotika
őstag

Remélem nálad is fasza lesz.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#10708) F.Attila88 válasza Casanova* (#10697) üzenetére


F.Attila88
csendes tag

Rendszer a driverekkel kész, játék lent, a probléma továbbra is fent áll. :(

(#10709) BandiHUN válasza shotika (#10707) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jó lenne,mert azért a dupla xp-t,stb bebukni,meg nincs is kedvem visszamenni BO4-ezni...pedig kell valami agymosás esténként,nálam erre tökéletesen bevált némi puffogtatás.De a BO4-ben nincs mit csinálni már,unásig kijátszottam,Dark Matterre meg esély se volt ott,úgy nem ment a sniper pl.Itt meg már legalább kezdésnek a Dragunov nemsokára meglesz,de ha találok,a bolt actionnal is elvagyok.Egyébként az is durva,hogy amúgy én nyertem volna most 8-10 fps-t,tök jók voltak azok a félpercek körönként ;] :W

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10710) boogie84 válasza ricsy888 (#10704) üzenetére


boogie84
veterán

LOL Szépek a textúrák a fegyvereden. Meg lehet számolni hány képkockából áll a szkópod. :DDD

remélhetőleg jön a villogó vakító fényekre a patch... :K

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#10711) BandiHUN válasza BandiHUN (#10709) üzenetére


BandiHUN
veterán

Az égadta világon semmiféle javulás.A menüből is kilép,ha ott szöszölök sokat :W A büdös k..rva anyjukat...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10712) lowzor válasza Casanova* (#10667) üzenetére


lowzor
veterán

Nekem semmit nem segített, de azért köszi...

(#10713) shotika válasza BandiHUN (#10711) üzenetére


shotika
őstag

:(

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#10714) tévelygő válasza BandiHUN (#10711) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Nekem is kilép hibaüzenet nélkül az utóbbi frissítés óta. Pedig az utóbbi időkben atom stabil volt a játék. Most semmilyen beállítás visszaállítás nem használ. A Cashe újratöltést még nem engedi.
Jó hogy szabadságon vagyok....

[ Szerkesztve ]

Sony RX 10

(#10715) soo277 válasza tévelygő (#10714) üzenetére


soo277
őstag

Engem is kiba.zkod egyfolytába,de már nem is izgat,mit idegeskedjek,ott a divi2,JAA az se jobb egy fokkal se

BT: wersoo#21211

(#10716) KaitouP


KaitouP
veterán

6 millióan töltötték le a Warzone-t az első 24 órában!

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#10717) Xaels válasza KaitouP (#10716) üzenetére


Xaels
félisten

Tegnap nem sokat laggolt már szerencsére és délelőtt meg is volt az 1.Win. Mellette volt három 2. hely meg egy csomó top5. Szerintem tanultak a többiektől, jól ötvözték a játékmechanikákat. Ami nekem fura, hogy ennyit kellett rá várni, pláne mert fél év és jönnie kellene a kövi COD-nak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10718) Laby


Laby
senior tag

Van aki PS4 Slim-el játszik? Ha igen, akkor mennyire fut gördülékenyen a játék? Vannak akadások, van amivel nem birkózik meg a gép, vagy PS5 megjelenéséig bőven elég lenne nekem egy Slim?
Nem szeretnék Pro-t venni, elég sokat buknék rajta év végén amikor kijön az új, amit úgy is megszeretnék majd venni.

(#10719) laragirl83


laragirl83
őstag

Azt kell mondjam ez a Plunder talán még jobb is mint br. Pörgősebb az tuti :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#10720) csƵ válasza KaitouP (#10716) üzenetére


csƵ
őstag

6 milla baszki. És 1000 km-ekre lévő szerverekre dob a rendszer, mintha a szomszédban nem lenne játékos. Elmebaj.

(#10721) Raysen623 válasza Xaels (#10717) üzenetére


Raysen623
addikt

Szép eredmény. Grat. Melyik platformon tolod?

Nekem eddig egy 35. hely jött össze utána már a gulagról sem bírtam kijutni. :DD

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#10722) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Talan az elso negativum ami zavar:

Hamar ossze lehet szedni egy normalis csapattal a supply drop arat (alig par perc) igy onnantol a sajat loadoutunkat hasznalhatjuk es ertelmet veszti a lootolas az ammo mennyiseget kiveve . :( (Nem veletlen h 5 perccel kesobb mar mindenkinel van sniper/M4)

Vagy novelni kellene a drop arat, vagy beallitani h penzt ne oszthassunk meg egymas kozott. Esetleg kevesebb buy stationt kellene a palyara tenni, de azt gobdolom a kozosseg nem dijazna.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#10723) Palesz191


Palesz191
aktív tag

Sziasztok,
Letöltöttem warzone miatt.. Elindítom, menüig se jut el mert minden hiba nélkül bezárja.
Bármi ötlet?

(#10724) diyig55894


diyig55894
újonc

Ha csapattársat keresel nézz be hozzánk.
Magyar Call of Duty Közösség: https://discord.gg/McCRnTP
PC, XBOX, PS4, Mobile

[ Szerkesztve ]

(#10725) lowzor válasza Palesz191 (#10723) üzenetére


lowzor
veterán

A legújabb patch után nálam is elkezdett minden hibaüzenet nélkül kilépegetni. Levettem normal-ra a textúrát, azóta jó.

(#10726) Xaels válasza Raysen623 (#10721) üzenetére


Xaels
félisten

PS4-en játszom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10727) bagyulajuve válasza lowzor (#10725) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én játszok egy picit és kilép :F
na majd kipróbálom

Resistencia eterna

(#10728) lowzor válasza bagyulajuve (#10727) üzenetére


lowzor
veterán

Ja, nálam is úgy volt.

(#10729) Palesz191 válasza lowzor (#10725) üzenetére


Palesz191
aktív tag

esélyem nincs levenni, mert menüig se jutok el... meg benyomtam már safe modot, úgy se

(#10730) lowzor válasza Palesz191 (#10729) üzenetére


lowzor
veterán

A főképernyőig sem jut el, ahol játékmódot lehet választani?

(#10731) raggg válasza oriic (#10722) üzenetére


raggg
senior tag

Szerintem amúgy ezen hamarosan fognak állítani egy picit. Én továbbra is csak egyet játszottam még, az egy 8. hely lett, tegnap megjött a kedvem a shipmenthez, az AR-eket szintezgettem. Már csak a SCAR és az M13 nem max. szintű.

Az Oden viszont brutál! Elsőre nem nagyon állt kézre, de nagyon állat fegyó. Én a nagy barrellel és azzal a b*szom nagy silencerrel bohóckodtam, lehet van jobb loadout, de hát ahogy kinéz :DDD

[ Szerkesztve ]

ragklaatPS

(#10732) nesh_019


nesh_019
senior tag

Akinél nem indul el a játék, kilép stb, régebbi hsz-ek között van több megoldás, amiket már átbeszéltünk olvassatok vissza.

Nekem a játék újratelepítése oldotta meg a DEV ERROR 6328 hibát .

A Battle.net appban az options / scan and repair is sokat segíthet
- VGA Driver letörlése és újra felrakása vagy egyszerűen csak a legfrissebb driver felrakása
- Nézzetek gépigényt is mert lehet azért rossz.
- DEV ERROR 6328 engem ezzel dobott ki anno, írjátok be google keresőbe vagy youtubeba a hibakódotokat és keressetek megoldást rá.

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#10733) KaitouP


KaitouP
veterán

Jóval erősebben nyitott a Warzone mint az Apex Legends: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#10734) F_Peter válasza oriic (#10722) üzenetére


F_Peter
őstag

Igen, egyetétek.
A lootolás nem olyan jelentős része a játéknak úgy alapvetően. Annyira nem is mentünk rá a lootra, inkább arra figyeltünk hogy legyen mindenkinél elég pénz hogy vissza tudjuk vásárolni egymást, meg hogy buy station közelében legyünk .
3-ból 2-en nem Codoztunk, de mind a 3-an gyarkolott BR-esek vagyunk, így két ismerkedő menet után a harmadikat nyertük is, aztán a kövi három mecsen már csak második helyet hoztuk össze (igaz akkor már csak 2-en).
Nekem sokkal jobban tetszik mint a BO vagy az Apex, de még mindig nem érzem azt a feszültséget benne, mint mondjuk PUBG-ben (és nem a hibák miatti feszültségre gondolok :D ).

Én eleve mindent nagyon olcsónak találok a Buy stationökben. A körökbe jutás kevés kockázattal jár és elég könnyű időben bejutni. Taktikai lehetőség van bőven, de jelenleg nem tudom, hogy mennyire van rájuk szükség.

(#10735) oriic válasza F_Peter (#10734) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+ a korok.

Hiba volt szerintem az elso kort mar meccs elejen lathatova tenni.

Live-Die-Respawn

(#10736) F_Peter válasza oriic (#10735) üzenetére


F_Peter
őstag

igen igen, ennek is köszönhető, hogy könnyű bent lenni végig.
Lényegében olyan mintha kisebb lenne a pálya, ráadásul a járművekkel elég szépen lehet haladni, mert ritka az áthatolhatatlan akadály; "zsákutca", szakadék, hegy, folyó, stb.

Most ha a crossplay be van kapdcsolva xboxon, akkor lehetnek egresek ellenünk vagy szelektálva vagyunk?

(#10737) Meggyi001 válasza KaitouP (#10733) üzenetére

Mert ez volt reklámozva, az Apex meg nem....... Apexet szeretem, ezt meg szeretném, ha elindulna....most telepítem újra.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#10738) oriic válasza F_Peter (#10736) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha csak kontrolleres csapattal mesz akkor elvileg csak kontrolleres ellenfeleket kellene beadnia akkor is ha PC-sek ellen mesz. Elvileg. :D

Live-Die-Respawn

(#10739) Palesz191 válasza lowzor (#10730) üzenetére


Palesz191
aktív tag

Nem
Intro
Ki írja connecting és kb elején ki is dob.

Olyna mintha felül mutat szed le valamit és pack 3 7%ig megy és utána asztal minden hiba nélkül

(#10740) oriic válasza Palesz191 (#10739) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lakotarsnal is hasonlo volt, csak ot meccsbol vagta ki folyton hibauzi nelkul. Aztan felrakott kettovel korabbi VGA drivert es azota nincs gondja. O.o

Live-Die-Respawn

(#10741) Meggyi001 válasza oriic (#10740) üzenetére

Na, ezt lehet én is kipróbálom.

https://gamergep.hu/

(#10742) Palesz191 válasza oriic (#10740) üzenetére


Palesz191
aktív tag

Köszi
Meg Prbalom

(#10743) lowzor válasza raggg (#10731) üzenetére


lowzor
veterán

Az Oden sok tesztelgetés után nekem így jön be legjobban:

(#10744) KaitouP válasza lowzor (#10743) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem lassú így neked az ADS?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#10745) lowzor válasza KaitouP (#10744) üzenetére


lowzor
veterán

Azért van berakva a Tac Laser, az Odennél az nagyon felgyorsítja az ADS-t.

(#10746) ßrainiac válasza Palesz191 (#10739) üzenetére


ßrainiac
addikt

Tegnap havernak ugyanez volt. Leszedettem vele a geprol az RTSS-t, utana problema nelkul ment neki.

(#10747) Palesz191


Palesz191
aktív tag

Hát nem jó.... tréning elindult kb 3-5 perc és minden nélkül megint kidob :D

(#10748) raggg válasza lowzor (#10743) üzenetére


raggg
senior tag

Nálam 810 barrel, ez a bika silencer, commando foregrip és ADS-t adó grip. Az 5. szabadonválasztott kb., de mivel a holokra még nem oldottam fel mindent, ezért azt raktam rá. A tac-lasert minél többet használom, annál kevésbé szeretem ...

ragklaatPS

(#10749) lowzor válasza raggg (#10748) üzenetére


lowzor
veterán

A nagy hangtompító mellé szerintem elég a 730-as cső is, a 810-es már nagyon sokat levesz a mobility-ből. Az ADS-t adó grip tape állítólag bugos az Odennél, semmit nem ad hozzá, olyan mintha rajta sem lenne. A Tac Laser van a legjobb hatással az ADS-re.
Commando foregrip helyett Odenre jobb a Ranger, mert kisebb vele a recoil.

[ Szerkesztve ]

(#10750) raggg válasza lowzor (#10749) üzenetére


raggg
senior tag

Kipróbálom este, köszi!

ragklaatPS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.