Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11251) nesh_019


nesh_019
senior tag

Sziasztok, ha bekapcsolom a nvidia highlights-ot a játékon belül , akkor azokat a felvételeket hova menti pontosan a gépemen?

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#11252) gyuribácsi88 válasza nesh_019 (#11251) üzenetére

Szerintem oda ahova beállítod az nvidia experience-en-belül.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#11253) nesh_019 válasza gyuribácsi88 (#11252) üzenetére


nesh_019
senior tag

megtaláltam köszi.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#11254) Xaels


Xaels
félisten

78 killes csapat Warzone-ban. [link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11255) Fred23


Fred23
nagyúr

Most olvasom a Warzone összefoglalóját: "Az alapértelmezett játékmód a Trios (3 fős squad), és egyelőre a játékban nem lesz solo és duo mód". Ez még áll? Engem a solo mód érdekelne ugyanis.

Kentaur82: Köszi, és akkor viszont jó lenne javítani az összefoglalót!

[ Szerkesztve ]

(#11256) NomAd_82 válasza Fred23 (#11255) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Hali, van benne solo mód.

(#11257) KaitouP válasza Fred23 (#11255) üzenetére


KaitouP
veterán

Hja igen, azóta van solo módunk is. Frissítem a leírást, köszi hogy olvastad az összefoglalót, és felhívtad a figyelmem! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11258) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Sziasztok!

Az RTX kártyákhoz kapott kódot beaktiválva azt követően csak akkor lehet ezzel a játékkal játszani, ha az experience fel van rakva a gépre, anélkül nem lehet?

We are only Stardust...

(#11259) Andos91


Andos91
csendes tag

Három nap kutakodás után UPDATE: Akinek fps droppjai vannak a 8 GB ram miatt! Kapcsoljatok ki feladatkezelőben minden háttérben futó felesleges programot, vagy töltsétek le ezt a progit Asus GPU Tweak II "monitorozásra is jó!" Beállitásokon belül tegyétek ablakos módba, nem kell feltétlen mindent lowra venni, ami a vramot zabálja csak azt! Sajnos el kell ismernem tényleg kevés neki kicsit a 8 giga, de ez nem azt jelenti hogy játszhatatlan! Simán fut egy 1050 Ti-n 6 magos procin 8 giga rammal is 60-90 fps között ha nem terheli háttérben a vasat semmi más! Kifagyásokra Driver, (A gyártó honlapjáról szedjétek a drivert!) DirectX, Windows frissités, illetve Leet.hu-n is van erről egy cikk. Remélem segitettem, nekem végre helyrejött.

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs, hogy olyan nincs!

(#11260) boogie84 válasza Jinxb1rd (#11258) üzenetére


boogie84
veterán

Anélkül is lehet, de aktiválni csak RTX kártyával lehet a gépben.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11261) oriic válasza KaitouP (#11257) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Majd a perkeket is átírjuk rendben? Történt ugyebár némi változás, meg Warzone specifikus módosítás. :R

Live-Die-Respawn

(#11262) KaitouP válasza oriic (#11261) üzenetére


KaitouP
veterán

Aye aye! :D :R

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11263) shotika válasza -FLY-> (#11250) üzenetére


shotika
őstag

De most őszintén, attól, hogy solo mód, egy szabály se tiltja, hogy a játékosok ne foghassanak össze. Ha alkalomszüli, én is élnék ezzel. Ez szerintem csak színesíti a játékot.
De egyébként még beszabályozni se lehet nagyon.
Tételezzük fel, és most tekintsünk el attól, hogy van olyan eset hogy egymást régről ismerő játékosok megtalálják a kiskapukat, hogy együtt menjenek, tehát 1v1 egymást lövitek mindenki mástól távol, de mondjuk nem bírtok egymással - ha megvan a kellő tapasztalat mind2 részről, egy teljesen racionális döntés, hogy akkor ketten mentek tovább, sőt majdhogynem ösztönös döntés. Egyrészt a cél szentesíti az eszközt, másrészt hatalmas fun mondjuk két ismeretlen közt egy ilyen jelleg kooperáció. Természetesen ez egy szélsőséges példa. Akár írhatnék olyat is, hogy a másik játékos épp azzal szerencsétlenkedik, hogy átmásszon egy kerítésen, mert a nagy izgalomban nem látja, hogy elég lenne 2 métert tennie hogy megkerülje, te pedig inkább nem lövöd le, hanem mondjuk olyan egyértelmű jelzést adsz le, amiből lerí, hogy átérzed a helyzetét, ezzel pedig kialakul egy olyan ritka szimpátia, ami a további fentebb felvázolt összefogáshoz vezethet.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#11264) pulffy válasza shotika (#11263) üzenetére


pulffy
őstag

Ezt most ugye nem írtad komolyan.... :U
Szerintem ott van a nevében hogy Solo mode, ez épp elég szabály.
Annoba fortniteban még az elején voltam olyan "patkány" hogy duóztunk solo módban. Rá másnapra meg is kaptam érte a büntit, 3 napos bant és egy figyelmeztetést hogy ha előfordul akkor tiltás örökre...
Tanultam az esetből, remélem itt is hasonló lépések lesznek.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#11265) FaTHI válasza pulffy (#11264) üzenetére


FaTHI
őstag

Én is most átálltam a solo-ra, mivel ha 3-an vagyok randomokkal ha meghal az idióta nem várja meg mig kiváltom, hanem lelép. Igy gyakorlatilag egyedül maradok squadok ellen!

[ Szerkesztve ]

(#11266) Roland861010


Roland861010
addikt

(#11267) Deck válasza ates2 (#11243) üzenetére


Deck
titán

Semmi gond.. Csöves PC-s.. ;]

PS5

(#11268) shotika válasza pulffy (#11264) üzenetére


shotika
őstag

Teljesen komolyan írtam. Nem ismerem a Fortnite-ot, se az ottani szabályzatot. Ha itt van ilyen, hogy 2 vagy több idegen játékos a Solo módban nem dolgozhat össze, akkor természetesen én is ellenzem.
Vagy a Squad részben is van olyan szabály, hogy mondjuk 2 csapat nem foghat össze? Kérdezem, mert én nem találkoztam ilyen felhívással, bár könnyen lehet hogy átfutottam rajta.
És azért is kérdezem, mert ha nincsen ilyen jellegű szabály, akkor nem lehet, hogy te / ti (akik ennyire ellene vannak) vagytok kissé túl merevek? Mert nekem a neve mindössze annyit jelez, hogy egyedül indulunk, hogy utána ki hogyan harcol és marad életben, a játék szabályzatát betartva, az már mindenki magánügye, nem?

(#11266) Roland861010 : Vagy 2 órát toltam vele reggel! Baromi élvezetes, de a címe ellenére inkább a Quake-ra hajaz a cucc :D

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#11269) laragirl83


laragirl83
őstag

Mi minap 4en voltunk, akartunk BR-t tolni, mondom jó, akkor egy 3 fős squad én meg egyedül randomokal, egyszerre kattoltunk meccs keresésre, és ugyanarra mapra tett be. Igaz nemírja name tageket, de megdumáltuk hol talunk, fújtam spray logot amit megdumáltunk ház falára, és onnantól kvázi 4 fős squadban mentünk :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#11270) nagylaci6417 válasza shotika (#11263) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Gerinctelen dolog.a blackout is tele van ilyen gyökerekkel..

(#11271) Deck válasza nagylaci6417 (#11270) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#11272) sanya53


sanya53
aktív tag

Sziasztok!
Kis segítség kellene.
A tréning módon nem tudok tovább menni, mert nem értem mit kellene csinálni az utolsó feladatnál, hogy kinyíljon az utolsó kapu is.
PC-n játszom vagyis játszanék.
Előre is köszönöm.

(#11273) craftsman01 válasza sanya53 (#11272) üzenetére


craftsman01
senior tag

Pingelni kell. A páncélt meg az enemit ha jól emlékszem.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#11274) sanya53 válasza craftsman01 (#11273) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszi szépen, de melyik gomb mert végig nyomkodtam már mindent.
Van valami térkép is M gomb ott pingeltem már minden hová és semmi.

(#11275) spanglee001


spanglee001
addikt

már értem miaz mikor csodálkozunk, hogy miért minket lőnek amikor egymással sokkal könnyebb dolguk lenne, hogy miért nem lövik egymást :F ja hogy csapatba vannak? hogy a cifra szegezze őket a wc-hez, de a papír ne legyen :W ez csalás, és csak a gyökerek csinálják. minden játékot szétszednek az értelmi fogyatékosok sajnos :(((

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#11276) SZKEBE75 válasza spanglee001 (#11275) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Játékos kultúra manapság nulla!Régen ezek a fajták pár perc után hullottak volna ki a szerverről,valami kedves elköszönő üzenettel. ;]

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#11277) danilla válasza spanglee001 (#11275) üzenetére


danilla
őstag

Warzoneba meg ilyennel nem talalkoztam de Blackoutba tobbszor.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#11278) ates2


ates2
senior tag

Jah meg a 80 meg 80+ pingek is jók,fasza ez a warzone,csak kár nincs elég kapacitásuk rá...
Előtte max 50-es pingel toltam. faszlámák. :W

[ Szerkesztve ]

(#11279) prokxy


prokxy
veterán

AR fegyvereknél mennyire érdemes az FMJ perket használni? Mert pl. egy range növelő attachmentet lehet többre tartok. Jobban átüti pl. a BR-ben/Warzone-ban a páncélt?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11280) pendre54 válasza spanglee001 (#11275) üzenetére


pendre54
addikt

Egyébként, a kb. 1 éve megjelent BF 5 Firestorm-nál is két-három hét után már ilyenbe szaladtam bele: [link] [link] . Gyakorlatilag ezzel, meg a nem szankcionált csalók miatt lett a BF 5 napjainkra, az ami.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#11281) Golyo69 válasza ates2 (#11278) üzenetére


Golyo69
senior tag

Most azért azt is vedd figyelembe hogy mindenki is netezik, sokan használjak távmunkara, sok helyen kijarasi tilalom van/lesz megy a Netflix es tarsai.
Hálózatok tulterheltek lehet eppen a te szolgáltatodnal is.

Pont ma olvastam hogy Netflixet pl. Arra kerik hogy korlatozzon. Pl ne menjen 4K ba csak SD be a stream mert erezhetoen lassabb mindenhol a net.

En is eszre vettem COD kozben hogy jobban laggol, nagyobb a ping.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#11282) oriic válasza prokxy (#11279) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, semmi hatasa nincs a pancelra.

Live-Die-Respawn

(#11283) lowzor válasza prokxy (#11279) üzenetére


lowzor
veterán

Szerintem a range növelő attachmentek a legfontosabbak, azok dobnak legtöbbet egy fegyón.

(#11284) Corpuscle válasza lowzor (#11283) üzenetére


Corpuscle
őstag

A nagyobb tár is hasznos lehet. Az ADS, movement lassul, de a páncél miatt jól jön az a plusz lőszer.

(#11285) Repsol600


Repsol600
addikt

Sziasztok!
Ilyen hibával mit lehet kezdeni? Javítás lefutott 2x is de nem javul meg. :(
[kép]

(#11286) craftsman01 válasza sanya53 (#11274) üzenetére


craftsman01
senior tag

Bal alt a ping, 1-szer az hogy hova menjünk meg tudsz cuccokra is pl fegyóra pingelni, hogy itt van. Gyorsan kétszer az meg az ellenséget jelöli.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#11287) Fred23


Fred23
nagyúr

Elkezdtem a solo játékot, tetszik. Játék közben elindítottam az MSI Afterburnert, csak rápillantottam, és rá 3 mp-re már halott is voltam. :D

(#11288) Roland861010


Roland861010
addikt

Mától ezen tolom az X-et egy jó darabig.
Remélem jobb leszek... :DDD :W [link]

(#11289) Evil Snowman válasza Roland861010 (#11288) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Grat a monitorhoz. :)

Nem akarlak elkeseríteni, de egy pro egy 3 filléres set-up al is pro. :DDD

(#11290) boogie84


boogie84
veterán

Uzi volt a legnagyobb szopó. De csak sikerült.

AR-ek közül mi az amiket meg kell csinálni aranyra, hogy platina legyen az összes? Az eredetieket?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11291) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

MP5-öt 10 mm round-al használ valaki? Csak szerintem OP így a cucc? :D

(#11292) sanya53 válasza craftsman01 (#11286) üzenetére


sanya53
aktív tag

Nagyon köszi a segítséget, haza érek és próbálom is. :R

(#11293) lowzor válasza boogie84 (#11290) üzenetére


lowzor
veterán

Az Uzi? :U
A legjobb SMG...

[ Szerkesztve ]

(#11294) boogie84 válasza lowzor (#11293) üzenetére


boogie84
veterán

Hip fire-re talán tényleg a legjobb, de nekem nagyon nem tetszett. Azért hagytam a végére.
Kinek mi.... :)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11295) lowzor válasza boogie84 (#11294) üzenetére


lowzor
veterán

Mondjuk nem is túl jó beállítással használtad a képedet nézve...
De igaz, kinek mi...

(#11296) Corpuscle válasza Evil Snowman (#11291) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nem csak szerinted. Ezért használja szinte mindenki így. :D Nemrég kapott nerfet az M1A1-gyel együtt, de még így is nagyon jó mindkettő.

(#11297) boogie84 válasza lowzor (#11295) üzenetére


boogie84
veterán

Így volt stabil. Többi csak csípőlövésre való. Az meg tizede a céloknak...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11298) Acheron válasza boogie84 (#11290) üzenetére


Acheron
őstag

Igen, csak az kell a platinához, ami az alapjátékkal együtt jött.

(#11299) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

A teaming-gel kapcsolatban annyit, hogy amióta megjelentek a BR játékok, minden egyes példányában megosztotta ez a játékosokat, és nagyon nagy részben azok voltak többségben akik szerint patkányság összefogni egy random userrel vagy userekkel és így közösen írtani a többieket, solo-ban vagy akár duo trió quattró-ban. Véleményem szerint is az amúgy , mert nyilván könnyebben haladnak a win felé azok akik így tesznek, de azért azt ne felejtsük el hogy a BR játékoknak a célja eredetileg hogy megnyerjük az adott meccset úgy, ahogy csak ez megoldható. Ha kell végighentelve a pályát, ha kell 1 killel a végén, vagy akár kill nélkül ha az utolsót agyonveri a kör vagy lezuhan valahonnét.De végiggondolva a történetet, tegyük fel hogy egy random gyerekkel egymásba botlotok egy solo-ban, nem lőttök egymásra, mutogatsz neki, valahogy levágja a helyzetet hogy teamingelni akarsz, el kezditek együtt tolni a meccset mindenki ellen, el is juttok a végéig ahol az utolsó player-t is kicsináljátok, de akkor még nincs vége, mert ott álltok ketten , és hirtelen leesik h ez nem duo, egyikőtöknek menni kell, és akinek ez előbb eszébe jut, az le is darálja a másikat. Tehát elérte a Battle Royale meccs a célját, csak egy maradhatott, és viheti a csirkevacsit. Tehát el lehet ítélni ezt a fajta megoldást, de a végén akkor is csak egy maradhat, és így ez a verzió is benn van a pakliban mint megoldási mód. Más kérdés hogy játékos szemmel tényleg nem fair , bár miért neveznénk fair-nak bármit is egy olyan játékban ahol egymás leöldöklése a cél :DDD

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#11300) kiserik válasza DrTechnoid (#11299) üzenetére


kiserik
senior tag

Aztán bejön a képbe, hogy 2-3 haver direkt ezt csinálja, közben beszélgetnek és felváltva ""nyerik meg"" a végén.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.