Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) dombi81 válasza zoltannagy (#10150) üzenetére


dombi81
senior tag

Nem kell scope sem hozzá. Messziről lődd le az ellent.

(#10152) raggg válasza zoltannagy (#10150) üzenetére


raggg
senior tag

Igen. Scope nem kötelező egyébként. A legegyszerűbb talán Shoothouse-on a kezdő utáni falra kiállni és az átellenes oldalon a falnál állókat lőni. Elég lélekölő :DDD Az "office" részben ha kiállsz az ablakba és a szembe oldali spawnt nézed, azt is beadja longshotnak, illetve a másik oldalon (junkyard) a középső kocsitól a spawn felé (a furnérlemezből épült kis házikó felé nézz).
Amiket még én szoktam használni:
Rust-on a cső teteje az antennás kisebb épület mögött (hordókról fel lehet ugrálni), vagy a középső torony teteje.
Arklov peak-en a két kétemeletes ház közötti ablakok középen, vagy a temetőszerű mezős rész.
Grazna Raid-en bármelyik utca keresztben illetve a nagy mező a teljes hosszában, ahol a lövészárkok vannak.
Azhir Cave-n a barlang bejáratánál lévő megemelt homokzsákos rész
Rammaza-n az "alagutas"/árkádos rész végén.
Piccadillyn a ruhabolt emeleti sniper spotból szintén elég sokat bead.
Crash-en a barber shop és a kilőtt ház között lehet próbálkozni, Vacanton pedig a hosszú folyosó (ahol jórészt a harc folyik általában). Ha a kint spawnolsz és felugrasz a kukára, a szemben lévő ajtónál jövőkre longshotot ad. Érdekes módon a másik oldalról kevesebbet szokott beadni (ha az ajtóból nézed a kilőtt ablakot).

Sokan ajánlják longshotokra a ground wart de én a csillió sniper miatt *vára nem élvezem és időarányosan nem is sikerült több longshotot gyűjtenem, mintha csak 6v6-ot vagy 10v10-et játszanék.

[ Szerkesztve ]

ragklaatPS

(#10153) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Oké, köszönöm a segítségeteket.
A guggolást meguntam egy életre mert úgy lőni... :D
Shipmenten akkor esélytelen a longshot :D
A Shoot House pályára gondoltam én is.

[ Szerkesztve ]

(#10154) raggg válasza zoltannagy (#10153) üzenetére


raggg
senior tag

A kövi fegyver már könnyebb lesz, én pl. rászoktam pár helyen, hogy guggolok és mountolok is, ha így bead egy longshotot, az főnyeremény, mert egyszerre 3 is halad. :) De most letettem a camo farmolásról, egyelőre csak a fegyvereket húzom ki maxra.

Más:
Ha tényleg kedden jön a Warzone, legkorábban szerintem hétfőn lesz trailer, egy nappal korábban szokták kidobni.

ragklaatPS

(#10155) pulffy válasza zoltannagy (#10150) üzenetére


pulffy
őstag

Nyugottan rak já egy scope-ot, hidd el könnyebb lesz. Egy 3x zoom az fasza.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#10156) zoltannagy válasza pulffy (#10155) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Igen, köszi, rá is raktam egy 4.5-öst inkább :DDD
Shoot Housen a falnál lövöldöztem, mert volt egy enemy aki úgy szintén azt csinálta mert egymást szedtük le.
Már húsz meg van és még 80-at kell bevinni, nem egyszerű azért AK-val így lövöldözni de az a szerencse, hogy az FMJ átviszi a falat is? így leszedtem párszor de mire beviszem ezt a 80-az megőszülök :D

(#10157) Shadowfax válasza zoltannagy (#10153) üzenetére


Shadowfax
addikt

Shipmenten shotgunnal lehetséges a longshot, kb. két-három konténernyi távolságból, ha sikerül eltalálni. Pl. az Origin egész jó ehhez. :)

(#10158) pulffy válasza zoltannagy (#10156) üzenetére


pulffy
őstag

Pontossabb célzás érdekében ne daráld a célt hanem sorozatlövéseke adj le rá, tehát csak nyomkodd a ravaszt, ne pedig tartsd.

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#10159) lowzor válasza BandiHUN (#10135) üzenetére


lowzor
veterán

Ja, annyit nekem nem is ér, hogy challenge-eket csinálgassak miatta. Az smg-k közül nekem csak az MP5 adja jól, semmi más. Inkább AR párti vagyok.

(#10160) dombi81


dombi81
senior tag

Marha nagy ötlet volt kivenni a Rust-ot, még egysíkúbb lett az egész. Vannak 4v4-en a pályákon, gratulálok.

[ Szerkesztve ]

(#10161) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

Tele van a net új hírekkel ,holnap megy a media embargó , jönnek a videók/cikkek a Warzonehoz, jövőhét kedden már játszható.

[ Szerkesztve ]

(#10162) pulffy válasza Szeszkazán (#10161) üzenetére


pulffy
őstag

Ámen 🙏

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#10163) Qtya72


Qtya72
aktív tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék, mi az APC turrets, és Uzi-hoz a zárolt barrelt, hogy tudom feloldani? Standard issue stock rajta van, de 41AE 25 tár helyett csak 41AE 32-es tár van. Meccsenként 2 long shot meglőve, de nem számolja.
Előre is köszi.
Most számolta.

[ Szerkesztve ]

(#10164) lowzor válasza Qtya72 (#10163) üzenetére


lowzor
veterán

3 longshot kell, nem 2. Elírták.

[ Szerkesztve ]

(#10165) Qtya72 válasza lowzor (#10164) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Köszi.
Mi az APC turrets?

(#10166) pulffy válasza Qtya72 (#10165) üzenetére


pulffy
őstag

Ground Warban vannak tankok, azon van egy baszó gépfegyver, na az az APC turret.

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#10167) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

No, megcsináltam goldra az AK-t, de a nagyobb tár és pár kieg nem arany :(
Pedig másnál annak láttam, mi a fenét kellene még csinálnom :Y

(#10168) Land válasza zoltannagy (#10167) üzenetére


Land
veterán

Lehet ők egy korábban megvett/megkapott skint aranyozták át, mely másképpen viselkedik, mint egy csupasz AK-n a Gold skin.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#10169) zoltannagy válasza Land (#10168) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Oh. Az jó úgy akkor, marad úgy.
Köszi a választ. ;)

(#10170) BandiHUN válasza dombi81 (#10160) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ja,és még a maradék is 5v5 megint...minek variálni? :W A shipment akkor már legyen dara,a shoothouse meg rendes map attól,hogy kisebb,ez utóbbin így dom-ban is megy körkörösen,hogy nem lehet úgy foglalni,hogy közben ne veszítsen az ember el egy másik pontot,valaki betol valamit,és lepörög a meccs szaladgálva,lehetetlen 5 emberrel,plusz aki foglal,kiszolgáltatottabb...jól elcseszték.A Rust meg végképp nem passzol a sima mapok közé,mert kemp és daramap.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10171) dombi81 válasza BandiHUN (#10170) üzenetére


dombi81
senior tag

A gond az, hogy folyamatosan Shoothouse TDM és KC megy, szinte semmi más, atom unalom. Néha adja be csak a Shipmentet.A Rust hozott egy kis vérfrissítést, most ennek lőttek.

(#10172) BandiHUN válasza dombi81 (#10171) üzenetére


BandiHUN
veterán

Igen,így van sajna.Visszasírom,mikor "hibaként" megvolt,hogy maradtál az adott mapon és módon végig legalább,de most sorozatban osztja a fost,a KC jó,ha szeded is a cuccot,de még az se ér fel egy dommal se xp-ben,a TDM-et meg hagyjuk,tök mindegy,mit lő az ember,és ráadásul túl kaotikus rendesen streakelni vagy multikillezni a spawn.Elcseszték az egészet így 5v5-ön.Sokkal jobb a HC 10v10

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10173) lowzor válasza BandiHUN (#10170) üzenetére


lowzor
veterán

Rust-on a tornyot nagyon gyűlölöm. Néha meg sem lehet moccanni, mert azonnal jön a one shot one kill, meg az rpg a fent fekvő kemperektől.

(#10174) Qtya72 válasza pulffy (#10166) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Köszönöm!

(#10175) pulffy válasza lowzor (#10173) üzenetére


pulffy
őstag

A fent lévő kemperek nem csak adni hanem kapni is szeretik az rpg-t. ;]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#10176) ßrainiac válasza pulffy (#10175) üzenetére


ßrainiac
addikt

Az enyemek a kar HS-t szeretik :K

(#10177) stuka20


stuka20
aktív tag

Na ma találkoztunk egy lvl 39es taggal, akinek már volt damascusa :DD :C
FN volt a neve azt hiszem és elfelejtettem lementeni.

(#10178) BandiHUN válasza lowzor (#10173) üzenetére


BandiHUN
veterán

Normális gémben azért kiirtják,aki fent van,vagy nem tud effektíve többet ölni,mint lent...én mindenesetre szeretek felküldeni 1-1 RPG-t spontán,hátha kapás van :D De aki lentebb van eggyel,az veszélyesebb,mert fel lehet menni a csövön is,stb,és ráadásul körbe lehet járni,eléri a B pont mögötti területet is,azt jobban utálom,kirakétázni is nehéz,ha ügyes.Fentre fel lehet dobni a semtexet,molotovot is,de középen,ha épp be vagytok szorulva,és már 2-3 vigyorog ott,semerre se lehet elmenni se.És a toronnyal ellentétben még killstreakkel se lelőhetők,felülről takarva vannak.
Egyébként én a C mögött,a torony tövében szoktam sniperezni,az is jó hely,onnan is lehet kellemetlenkedni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10179) lowzor válasza BandiHUN (#10178) üzenetére


lowzor
veterán

Igen, csak sokszor mire megtalálom, hogy hol van a toronyban, már hatszor lelőnek közben.
Én elvből nem megyek fel oda. :N

(#10180) BandiHUN válasza lowzor (#10179) üzenetére


BandiHUN
veterán

Pedig érdemes már kezdéskor az alsó szintre menni,vagy a csövön,vagy emitt a négyszögletes izén,mert az első killed már meg is lesz,mert az ellenből is legalább egy oda indul :DDD Utána persze már egy kulcshely a tiétek is.Fentre én fel szoktam menni,mondjuk jobbára a Best of the Best 10 killjei szokattak rá,persze mindig jól jön egy bezsebelt cruise missile és wheelson,azzal meg is lehet fordítani a csatát.Ha fent nem randalírozik az ember,guggol,nem mutatja magát,és nem utazik feltétlen a konténer mögött spawnolókra rögtön,nincs is háborgatás.Meg csinálgattam a JOKR-el a killes feladatokat is,meglepő módon lefelé sokkal több helyre enged lőni,mint felfelé,távolságra hivatkozva,ez bugos.Sniperre is jó,mert aki spawnol,az áll,ugye 1 helyben,aki épp pontot,HQ-t visz,az is ellőhető,csak mértékkel.Mondjuk én is akkor megyek,ha túl jó,vagy túl nehéz a kör,szorosabb meccseken persze objektíva,meg az elején is.De aztán van képem önzőnek lenni,ha már látszik,mi lesz.Mostanában már úgyis valami fegyót húzok,stb,azokat csinálgatom inkább,ha nincs olyan helyzet.Ígyis mondjuk most az Uzival már elkezdtem a rusholást is,az is jó móka,meg a sniperek a foghíjasak.Platinám még nincs :( Pedig sok arany van.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10181) soo277 válasza zoltannagy (#10150) üzenetére


soo277
őstag

Szerinted? 😜Skóp se muszáj rá:B

BT: wersoo#21211

(#10182) Segal válasza stuka20 (#10177) üzenetére


Segal
veterán

A földről is felvehette mástól. Én is öltem már a mangás Oden fegyverrel pedig nincs megvéve.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#10183) nagylaci6417


nagylaci6417
aktív tag

Hello
Nézik valahol ezeket a Reportokat?tegnap egy Hc Tdm után.kaptam 5 vagy 6 üzenetet.

(#10184) dombi81 válasza nagylaci6417 (#10183) üzenetére


dombi81
senior tag

Ha csaló vagy, akkor remélem nézik. :DDD :DDD :DDD
#10185: Hülyéskedtem csak ;)

[ Szerkesztve ]

(#10185) nagylaci6417 válasza dombi81 (#10184) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Xbox on?

(#10186) raggg válasza Szeszkazán (#10161) üzenetére


raggg
senior tag

Egy random csávó, aki azt mondja kedd, nem tűnik nagyon hivatalosnak :DDD

ragklaatPS

(#10187) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Megvettem ezt a csilivili 80 jurós pakkot, nem kaptam hozzá a 20 szintet a battlepass-ban amit írtak, ilyenkor mit kéne tennem?

Press "F" to pay respects.

(#10188) wjbhbdux válasza Imilenni (#10187) üzenetére


wjbhbdux
veterán

megvetted a battlepasst?

/s

(#10189) Imilenni válasza wjbhbdux (#10188) üzenetére


Imilenni
addikt

Persze :)

Press "F" to pay respects.

(#10190) dombi81 válasza Imilenni (#10189) üzenetére


dombi81
senior tag

Ez érdekes, mert annak automatikusan aktiválódnia kellene. Lehet ismét valamilyen bug, abból van elég, nem is kevés.

(#10191) Imilenni válasza dombi81 (#10190) üzenetére


Imilenni
addikt

csak usa support van amúgy?
Este 8tol elérhető csak....

Press "F" to pay respects.

(#10192) dombi81 válasza Imilenni (#10191) üzenetére


dombi81
senior tag

Jó kérdés, szerintem nem.

(#10193) Imilenni válasza dombi81 (#10192) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát, jól kezdődik :D
1 kört mentem, aztán kivágott.
Azóta folyamatosan ""nem elérhető a szerver".
Szerintem nem is jár (nekünk) hozzá...

Volt más is olyan bolond hogy ezt a pakkot vette meg? Ha igen Ti megkaptátok a 20 szintet?

Nem találok más supportot, csak usa :W

Press "F" to pay respects.

(#10194) oriic válasza Imilenni (#10193) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Cod pontot megkaptad? Dobj egy kepet pls a Battle Pass fulrol a jatekban.

Szerk: lehet elcseszettul van megfogalmazva a leiras es igy veszik hogy a 3000 kapott COD pontbol megveheted a dragabb season pass-t.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#10195) Imilenni válasza oriic (#10194) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem hiszem :

Esetleg én vagyok ennyire bágya angolból hogy rosszul értelmezem :D

Press "F" to pay respects.

(#10196) oriic válasza oriic (#10194) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerk:

Igazam lett, nincs free 20 tier, neked kell megvenni a battle pass-t a 3000 pontbol amit kaptal.

Konzolos verzional a leirasban van ez:

"The Battle Pass, which allows access to unlock up to 100 Tiers is not included. Call of Duty® Points can be used for purchase of the Modern Warfare® Battle Pass."

Szerk2:

Latom mi a gond. Megvetted az 1000 pontos battle passt. Hiba volt, a dragabbat kellett volna, akkor lenne meg a tier 20+ szint.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#10197) Imilenni válasza oriic (#10196) üzenetére


Imilenni
addikt

Oh, én hülye azt hittem valóban ingyenes a 20 szint, de nem :D
Fizess érte

Press F

Köszi :B

Press "F" to pay respects.

(#10198) csƵ


csƵ
őstag

Mik ezek a Tier-ek? Folyamatosan látom, hogy megy felfele a szint, de eddig még nem kezdtem vele semmit.

(#10199) oriic válasza Imilenni (#10197) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vegul is ingyen van mert a csomaghoz kaptal 3000 cod pontot. Mindegy ezzel mar nem tudsz mit csinalni. Ha battle passt fel akarod huzni es mas nem akarsz venni a pontokbol akkor nezd meg hogy a maradek 2000 hany szintre eleg es vedd meg azokat. (Tippre olyan 17-18-ra talan)

Live-Die-Respawn

(#10200) Deck válasza oriic (#10199) üzenetére


Deck
titán

150pont 1 Tier.

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.