Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) stilo18 válasza Roland861010 (#11030) üzenetére


stilo18
addikt

A 17 ms gondolom az input lagod, nem a válaszidőd...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#11052) Roland861010 válasza stilo18 (#11051) üzenetére


Roland861010
addikt

Igen az input lag.
2019-es Q6-om van!

[ Szerkesztve ]

(#11053) Gigi01 válasza Xaels (#11050) üzenetére


Gigi01
őstag

:R Akkor mégsem olyan ócsó,mint ahogy nekem körbeírták.

(#11054) oriic válasza venom8888 (#11049) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan.

Live-Die-Respawn

(#11055) Gigi01


Gigi01
őstag

Ha pc-és,plusz ps4-es haverral toljátok,min keresztül kommunikáltok?

(#11056) oriic válasza Gigi01 (#11055) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PS4-es haver telefonjára/tabletjére Discordot kell telepíteni és ott. (Ingame Party-chat is mehet, de én nálam az folyton akadozik, szaggat, stb.)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11057) KaitouP


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11058) Andos91


Andos91
csendes tag

Sziasztok, ma kezdtem neki a Warzone-nak, egyetlen problémám van ami miatt itt keresek választ. Hatalmas lagg! Nem igazán értem a gond forrását egy 1660 Ti, Ryzen 7 proci, meg optikai net mellett. De már a telepitésnél is furcsálltam, hogy a legújabb drivert kéri mig más multi játékoknál sosem fordult elő ilyen. Ha lejjebb veszem a grafikát plusz fps reményében kb. menet közben betöltő textúrák, elmosódott látótáv, pixeldarabos tereptárgyak egyszerűen használhatatlanná válik. De még ha feljebb húzom medium, high-ra sem egy szép látvány bár ez csak mellékes a fő gondom a lagg ami persze csak akkor jön elő ha akció van... Ti milyen gyakran találkoztok ezzel nálatok is fenn áll? Vagy nálam lehet a hiba?

Olyan nincs, hogy olyan nincs!

(#11059) boogie84 válasza Andos91 (#11058) üzenetére


boogie84
veterán

Render resolution 100-on van? :)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11060) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok!
Páran már toltuk együtt a PUBG-t, keresek játszópajtikat
rolio#6406761

(#11061) Andos91 válasza boogie84 (#11059) üzenetére


Andos91
csendes tag

Az 85-ön volt, köszi kicsit javított a láthatóságon, viszont a lagg miatt még mindig játszhatatlan. Ezt egyelőre nem tudom mihez kötni, ha szerver lagg, és nem bír ennyi játékost egy kisebb területen az elég gáz. Találtam egy cikket crash meg szaggatás megoldására én végig csináltam de nem sokkal lett jobb, hátha valakinek majd segít
https://leet.hu/2020/03/11/call-of-duty-warzone-hiba-hibajavitas-fix/?fbclid=IwAR0Z2vLV55S-__jfC2KHTA_ZgoshZX1EyUdRnzmqeZcvIB31vhLpusaDGKY

Olyan nincs, hogy olyan nincs!

(#11062) Goldmember01


Goldmember01
tag

Baromi béna vagyok, mert jó pár éve nem játszottam FPSekkel, de ma este megnyertem az első warzone meccset! 0 kommunikáció, random partnerekkel, de értelmesen mozogtunk és összejött! Marha jóóóóó!

https://imgur.com/a/tK0NZyN

[ Szerkesztve ]

(#11063) laragirl83


laragirl83
őstag

Óóó...mondom tolok 1 solo plundert.
Egészen jól ment, kicsivel 600e felett, top5ben benne voltam, 0 death, 9 kill, 3 perc vége előtt, "connection lost to the host"... :U :(

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#11064) dombi81


dombi81
senior tag

Új pályákat illetően van valami hír? A Season Pass 3-al talán érkezik valami? A fegyverek maxolgatásától eltekintve kezd nagyon unalomba fulladni. A régi felállásban ilyenkor már rég volt minimum 6 új pálya a játékmódokban, itt nincs sajna.

[ Szerkesztve ]

(#11065) FaTHI


FaTHI
őstag

Sziasztok! Most kezdtem el a warzone-t azt a kis detektort hogy lehet elővenni amit a bal kezével fogja a karakter? Nem találom alapból nálunk van, vagy fel kell venni? Köszi előre is!

(#11066) oriic válasza FaTHI (#11065) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Heartbeat sensor? Fel kell venned ladabol vagy leolt ellenfeltol. Elovenni azzal a gombbal kell amivel a flash,smoke,gaz granatot dobod el. De nem csak lenyomni kell a gombot, hanem nyomva is kell tartani.

Live-Die-Respawn

(#11067) Laby


Laby
senior tag

Fú srácok, kicseszett addiktív ez a Battle Royale-. :D Nem lehet abbahagyni, szinte egész nap megállás nélkül nyomtam neki tegnap, és csak a korán kelés miatt hagytam abba éjfélkor, simán toltam volna még tovább. Rohadtul tetszik ez az egész, főleg hogy nem volt korábban Battle Royale élményem.

Akármennyire van fórumon 1-2 ember aki panaszkodik (valószínűleg joggal), azért összességében nagyon jól összerakták ezt a kiegészítőt. Nálam egy minimális fps, vagy ping akadásom sem volt egyszer sem. Senki mást sem láttam akadozva menni. Nagyon fasza!

Jó tanács, hogy ne cumizzátok be úgy, mint én.
Tegnap odahasaltam a Buy Station mellé, hogy félig fedezékben legyek miközben vásárolok. Aztán oldalra kinyílt a doboz teteje, és nem tudtam kijönni alóla, úgy beszorultam hogy nem lehetett sehogyan sem kitolatni. Szerencsére volt egy rakás pénzem, mert 3 gránáttal tudtam csak megölni magam, és volt pénzem ammo box-ra, és self heal-re is, így pont feltudtam magam éleszteni mielőtt jött a zöld köd. Szóval egyik pillanatról a másikra full csóróvá lettem, pajzsok és pénz nélkül és rohantam a füst elől. :D

(#11068) Corpuscle válasza dombi81 (#11064) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nagy a csend. Én a multit nem nagyon fogom erőltetni, hétvégén meglett a lvl 155, Tier 100. Október óta "kicsit" ráuntam a 6v6 mapokra. Pont jókor jött a BR, eddig tetszik. Igaz, este csak szívtunk.

(#11067) Laby: "főleg hogy nem volt korábban Battle Royale élményem."
Én is így vagyok vele, remélem kitart a lelkesedésem.

[ Szerkesztve ]

(#11069) dombi81 válasza Corpuscle (#11068) üzenetére


dombi81
senior tag

Körülbelül ugyanígy gondolom.

(#11070) Corpuscle válasza dombi81 (#11069) üzenetére


Corpuscle
őstag

Az a baj egy-két új pálya nem biztos, hogy elég a vérfrissítéshez. Több, sajnos meg nem tűnik reálisnak az eddig látottak alapján.

[ Szerkesztve ]

(#11071) dombi81 válasza Corpuscle (#11070) üzenetére


dombi81
senior tag

A bejövő bevételek miatt egészen másra feküdtek rá, az az igazság.

(#11072) Xaels


Xaels
félisten

Tegnap nagyon durva köröket mentünk. Volt 1 win aminek a végén az utolsó folyamatosan szűkülö kör előtti körben hoztam vissza a csapattársakat, az egyikük pisztollyal adta a maradéknak míg a másikuk elbújt az 1 szál semtex-xel amit talált. Na a végén az a semtex volt a győzelem kulcsa.

Utána volt egy 2. hely ahol a végén úgy kapott fel a csapattárs, hogy berohant a gázba maszkban és ott váltott ki minket. A szűkülő körbe ernyőztem le és az egyiket sikerült kiszedni pisztollyal, de 1 maradt végül.

Grau+Mp5 loadout-tal játszottam, előtte meg Oden+Aug

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11073) oriic válasza Xaels (#11072) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

En most Odenre cuppantam ra nagyon. 30as tarral ugy le lehet olvasztani egy 3as squad osszes panceljat h orom nezni. Plusz tavolra is remek.

Live-Die-Respawn

(#11074) Laby válasza Xaels (#11072) üzenetére


Laby
senior tag

Az első hely elég epic lehetett, gondolom tomboltatok rajta egy nagyot a végén. :D

(#11075) boogie84 válasza oriic (#11073) üzenetére


boogie84
veterán

Oden + smg-t ma en is kiprobalom. Jo tipp!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11076) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog (1)

Na tegnap meglett a solo royal 1st place. Sunyiba kellett tolni, fightokat kerülni meg mindig időben tolódni a kör felé. Az utolsó két embert öltem meg a végén. Kép nincs sajnos. :( De elég vagány amikor csak egyedül megy fel az ember a helire a végén és csak téged mutat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11077) prokxy válasza oriic (#11073) üzenetére


prokxy
veterán

Oden-re van vmi bevált attachment setupod? :R

Ill. kit érdemes nézni YT-on, akinek mondjuk vannak guide videói akár fegyverekre? Best setup, stb...mert sokat találtam, csak nem tudom ki is a jó. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11078) Gebriel válasza Evil Snowman (#11076) üzenetére


Gebriel
veterán

Hehe tegnap nekem is volt egy ilyen winem :D

(#11079) oriic válasza prokxy (#11077) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Odennel nekem a Colossus hangtompito, a 30as tar meg a recoil csokkento grip a fix a tobbit valtogatom. Tobbnyire ads csokkentesre megyek de neha jol jon egy holo vagy reddot.

Live-Die-Respawn

(#11080) Xaels válasza oriic (#11073) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem 30-as tárral már kicsit lomha, de 25-össel is elég erős. Nálam is az ADS sokszor az első, de BR-ben mások a prioritások

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11081) venom8888 válasza Xaels (#11080) üzenetére


venom8888
őstag

mi az ads?

(#11082) Xaels válasza venom8888 (#11081) üzenetére


Xaels
félisten

Aim Down Sight. Annak a sebessége amikor a vállához emeli a fegyvert. A staton mobility-ként látszik leginkább.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11083) stilo18 válasza venom8888 (#11081) üzenetére


stilo18
addikt

Aim down sight.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#11084) venom8888


venom8888
őstag

Tehat a mobility t kell novelnem, ha annak a sebesseget akarom novelni?

(#11085) pulffy válasza Xaels (#11080) üzenetére


pulffy
őstag

Tegnap mi is hoztunk 1 wint, meg sokszor voltunk a top 3;4;5-ben, nagyon sokan szoknak még élni a vége felé, elfigyeltem hogy 50 enemy is él amikor már elég kicsi a kör.
Nálam is a grau+mp5 a favorit. Graun accuracy range és control felhúzva Cronen Pro optical távolságinak, MP5 az pedig inkább ads+mobility optic nélkül 45 tárral közelharcokra.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#11086) Andos91


Andos91
csendes tag

Srácok 8 GB DDR4 3000 Mhz RAM mennyire kevés egy 1660 Ti meg Ryzen 7 mellett? Alapvetően rendben fut a game nem dobál ki, stabil az fps medium-high beállitásokon, de ha ugrok ki a gépből, sokan vannak kis területen, vagy akció van és én lőnék akkor fossá laggol. Másnál úgy látom nincs ilyen gond és nem hiszem, hogy mindenki 16 giga rammal játszik. Tudtok rá mondani valamit?

Olyan nincs, hogy olyan nincs!

(#11087) Corpuscle válasza oriic (#11079) üzenetére


Corpuscle
őstag

Mondanám, hogy teszek egy próbát az Odennel, de szinte nem is használtam eddig. Vagyis kiegészítőkben nem dúskálok. BR-ben meg nem biztos, hogy jó ötlet fegyvert húzni. :)

(#11088) ates2 válasza Andos91 (#11086) üzenetére


ates2
senior tag

16Gb már alap ha játszani akarsz. Alapból windows megeszik 1-3at, marad mondjuk 6,játéknak az szerintem nagyon kevés.

(#11089) Laby válasza prokxy (#11077) üzenetére


Laby
senior tag

Legkevésbé sem támadó jellegű amit írok, de sosem értettem hogy miért kell ehhez segítség?
Embereként változik, hogy kinek milyen játékstílusa van. Ki mikor hogyan céloz, és mi az ami neki segítség és mi az ami hátrány. Rengeteg variáció van hogy összetudd rakni úgy a fegyvereket, hogy mindegyik a saját stílusodhoz alakítsd. Ebben segít a leírás, illetve sokat segít alul a csúszka ahol mutatja hogy milyen hatással lesz a fegyverre az adott változás.
(pl.: két red dot között is tud nagy különbség lenni. A legkisebb, legkönnyebb red dot is lassít a vállhoz emelésen, de sokkal kevesebbet, mint egy nagy dot, vagy távcső. Holott mind a kettőhöz szövegesen ugyan az lesz írva, hogy -Aim down sight, de nem ugyan annyit, erre jó a csúszka.)

Ezen kívül az érzés is segít amikor használod, hogy mi az ami jó és rossz rajta.

Szerintem tök egyértelmű az egész.

(#11090) F_Peter válasza Corpuscle (#11087) üzenetére


F_Peter
őstag

Mivel nincs meg az alapjáték, én mindent ott húzok. :)
A jó oldala, hogy olyanok is fejlődnek, amit máshol soha nem használnék, de itt a szükség nagy úr. :)

Pár megjegyzés:
- A házakat igazán láthatóvá tehetnék a térképeken.
- A győzelemkor a winner felirat főlé igazán mehetne a végső scoreboard. (Így lehetne fotozni is, aki akarja. :) )
- Egyre inkább az a gondolatom, hogy ugyan mindeki a solo módot várja (én is kívűncsi vagyok rá), de nem fog jól működni. A játék alapvető felépítése miatt is, de vannak egyéb apróságok amik miatt szintén, pl. lehet teljesen hangtalanul közlekedni. Squadban még levédünk egy épületet szemmel, de egyedül...
- nem codoztam, szóval nem tudom mennyire fog erősődni a játékosbázis, de most még nagyon casualnak/könnyűnek tűnik. Ez önmagában n em baj, de a hosszúfejlődési görbe szinte biztosíték hogy az emberek nagyon ráfüggjenek.
- Bazira bosszant, hogy a kihívásokhoz mindig kiírja hogy melyik helyen kéne elindítani contractot, de esélyem sincs ott gyorsan megtalálni. :F

(#11091) Andos91 válasza ates2 (#11088) üzenetére


Andos91
csendes tag

Két éve játszok 8 Gigával legkomolyabb játékok sem reccentek meg alatta, 16 gigánál akkor veszel észre különbséget, ha a háttérben meg van nyitva 20 oldal meg 3 program és úgy fut a game. Van róla csomó teszt youtube-on. Ajánlott gépigény sem ir 16 giga követelményt.

Olyan nincs, hogy olyan nincs!

(#11092) oriic válasza F_Peter (#11090) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"- Bazira bosszant, hogy a kihívásokhoz mindig kiírja hogy melyik helyen kéne elindítani contractot, de esélyem sincs ott gyorsan megtalálni. :F"

Ezt most lehet csak en nem ertem de mire gondolsz? Hogyhogy nem talalod meg, hiszen a terkepen latszik az osszes.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11093) prokxy válasza Laby (#11089) üzenetére


prokxy
veterán

Nem is vettem annak. :) :R
Én a BF-ből jövök, ahol olyan a fegyverbalansz, mint a Katiban a gyerek, aztán nem szeretnék mellényúlni (ott párszor már megszívtam), ha már kezdek kimaxolni vmit. M4A1 most favorit, de hétvége alatt maxos is lett, viszont kell mellé vmi másabb, ami más stílus és ugyanúgy AF. Erősebb, de lassabb, stb. De majd még böngészem a felületet, feloldható perkeket, kiegészítőket.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11094) F_Peter válasza oriic (#11092) üzenetére


F_Peter
őstag

És olyan néven ahogy a kihívás hivatkozik rá? Lehet mi vagyunk vakok, de tegnap az egyiket hárman kerestük és nem találtunk olyan nevüt.
Na majd írok példát, ha éppen játszok.

Szerk.: A Challengingekre gondolok, amik ilyen napi meg heti kívásokban vannak.

[ Szerkesztve ]

(#11095) lowzor válasza prokxy (#11077) üzenetére


lowzor
veterán

(#11096) Xaels válasza F_Peter (#11090) üzenetére


Xaels
félisten

Ha bezoomolod a térképet minden ház látható.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11097) Corpuscle válasza prokxy (#11093) üzenetére


Corpuscle
őstag

M4A1 multiban nagyon jó. BR-ben a páncél miatt néha gyengének éreztem. AK-t kipróbálom este, az valamennyire fel van húzva. Erősebb az M4-nél, de nem olyan lassú, mint az Oden.

(#11098) F_Peter válasza Xaels (#11096) üzenetére


F_Peter
őstag

Igen, ezt tudom, csak körülményes mindig zoomolgatni. Az lenne a legjobb ha a minimap mutatná, a nagy akkor maradhatna is így.

(#11099) dombi81 válasza lowzor (#11095) üzenetére


dombi81
senior tag

Nekem az Oden ezzel a beállítással volt a leghasznosabb:

(#11100) -FLY->


-FLY->
őstag

Tele van hihető dolgokkal a játék, belement a tár scar, nem mondom, hogy minden golyó, de a végéig tolta az x-et, de páncél sem jött le róla. :C Hitboxot lehetne pofozni, mert tegnap pl szintén scarral spray-el is hullottak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.