Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) LucentTwo válasza Xaels (#11600) üzenetére


LucentTwo
tag

Én is ingyenes környezetből kezdtem el, amikor megjelent a Warzone. Jelenleg 124-es vagyok (db xp hét sokat segített, plusz a "karantén"), gyorsan felhúztam maxra az M4-et, nekem ez jött be legjobban. Aztán mindig teszek be mellé más fegyvert és szépen húzom fel. Szóval így sem lehetetlen, csak eleget kell játszani vele.

[ Szerkesztve ]

(#11602) csƵ


csƵ
őstag

Tegnap elővettem az M13-at. Nagyon jó fegyver, semmi recoil, gyors, mobilis.

(#11603) Corpuscle válasza LucentTwo (#11601) üzenetére


Corpuscle
őstag

Warzone-nal azért is könnyen lehet most fejlődni, mivel a heti küldetések egységesen 10.000 xp-t érnek. Ráadásul a korábbi időszakokra is elérhető a weekly challenge.

(#11604) ThySoul


ThySoul
senior tag

Üdv mindenkinek. Másnál nem szenved a játék a belépéssel? PS-en dél óta vagy be se enged, vagy ahogy beszökök egyből dob ki hibaüzenettel.

(#11605) ßrainiac válasza ThySoul (#11604) üzenetére


ßrainiac
addikt

Oszt milyen hibauzenettel?

(#11606) lamesz13


lamesz13
csendes tag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne h ujraéledés után kidob a játék!
Ezzel a problémával! Van esetleg ötletetek mi lehet a gond?
Köszi a válaszokat előre is :)

[ Szerkesztve ]

(#11607) pulffy


pulffy
őstag

Skacok lesz ma nagy update?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#11608) WaterWave válasza pulffy (#11607) üzenetére


WaterWave
veterán

nem lesz sztem

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#11609) Xaels válasza WaterWave (#11608) üzenetére


Xaels
félisten

Látod elmentél. 2-en nyomtunk egy Win-t a végére Tatylával. [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11610) WaterWave válasza Xaels (#11609) üzenetére


WaterWave
veterán

nah szép:DDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#11611) csƵ


csƵ
őstag

Klán ellen még nem játszottam.

(#11612) KaitouP válasza pulffy (#11607) üzenetére


KaitouP
veterán

Abban nem vagyok biztos hogy előzőleg letöltötte-e már az új pályán és most csak aktívvá válik, vagy most tölti le. Mindenesetre hosszú Doom session után egy most bekapcsolva hagytam a PS-t, ha mégis jönne update, akkor szedje le, amíg megvan az esti zuhany meg a kaja.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11613) LucentTwo


LucentTwo
tag

Nekem/nekünk az rpg-esekből van elegünk, nem tud lőni és azzal nyomja, mert azzal talán tud vmit kezdeni. Tipik 0 skill ember, aki játszani szeretne a játékkal, de béna ezért kitalál vmi gyökérséget. Ez jelenleg az rpg, szerencsére kevesen vannak egyelőre.

(#11614) jegenye77 válasza LucentTwo (#11613) üzenetére


jegenye77
addikt

Gyökér rpg a gyökér kemper ellen.
Semmi különbség nincs az rpg között meg a között mikor valaki csak úgy vaktába eldobja a gránátot oszt talál vele.
Ennyi erővel az összes fegyver meg, rakétavető meg gránát, vagy claymore gyökér.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11615) Bep válasza jegenye77 (#11614) üzenetére


Bep
senior tag

Mondjuk megmosolyogtató amikor megyek a Praktikerben a vetőmag mellett és kapok egy RPG-t a térdem kalácsába. Vagy éppen Vacant-on egyik szobából át a másikba :DDD

Bár...

[ Szerkesztve ]

(#11616) csƵ válasza LucentTwo (#11613) üzenetére


csƵ
őstag

+1

(#11617) boogie84 válasza LucentTwo (#11613) üzenetére


boogie84
veterán

Ablakokban kempelők instant kapnak rpg-t! Van még kérdés? :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11618) jegenye77 válasza Bep (#11615) üzenetére


jegenye77
addikt

Az más.
De! Mikor Pistike a fal mögött célozva vár, hogy arra menjen valaki és iszonyat taktikusan és profin lő egyet és le akar szedni akkor hagy dörrentsek már oda egy rpg t :P
Aztán szépen újra bekempel valahova ahol szintén azt az ördögi cselt eszeli ki, hogy pecélozva vár. Én meg a másik rpg t is odapakolom neki, csak, hogy szokja :DD

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11619) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ugyan nem vagyok egy napi 24 órás játszó, de du vagy este szoktam warzone-ozni, néha jó lenne magyarokkal is

enginev3 #2153
:R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#11620) Roland861010 válasza LucentTwo (#11613) üzenetére


Roland861010
addikt

Ezt ki kértem magamnak általában benne vagyok az összes játékosra nézve a top 3-ban.
És most a kést váltotta az RPG.
Köcsög egy dolog de a cemperek még nagyobb köcsögök szerintem!

(#11621) Roland861010


Roland861010
addikt

(#11622) lowzor


lowzor
veterán

(#11613)LucentTwo:

"szerencsére kevesen vannak egyelőre"

Sajnos nincsenek kevesen, már most is nagyon sokan vannak, és egyre többen lesznek.
Sőt sokszor az egész ellenséges csapat rakétás hülyegyerekekből áll.

[ Szerkesztve ]

(#11623) Gigi01 válasza enginev3.0 (#11619) üzenetére


Gigi01
őstag

Bejelöllek,én is próbálkozok,nem is szoktam,csak soloban tolni,de már nem bírom egyedül,öregszem. :DDD
Ma már nem megyek,de holnap akár a Plunder-t is megnézhetnénk,még nem próbáltam.
Egy haver is lehet jönne,akkor 3-an meglennénk.Gondolom nem 15 éves vagy. :B

[ Szerkesztve ]

(#11624) enginev3.0 válasza Gigi01 (#11623) üzenetére


enginev3.0
félisten

Majdnem dupla :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#11625) Gigi01 válasza enginev3.0 (#11624) üzenetére


Gigi01
őstag

Ment ilyen formában: B4L33#8497018
Én 95 vagyok,gondoltam megejtem.

[ Szerkesztve ]

(#11626) Pro!Petya válasza csƵ (#11611) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Engem is egyre többször dob be komplett "klán" ellen , de ne zavarjon mert 99% -nak köze sincs a klánozáshoz vagy a csapatjátékhoz.... csak is a csini trendi clan tag miatt veszik fel vagy állnak össze :DDD Le kell oltani őket meccs végén oszt jónapot.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#11627) Gigi01 válasza enginev3.0 (#11624) üzenetére


Gigi01
őstag

Nemám,38! ;]

(#11628) KaitouP


KaitouP
veterán

Ezért nem jött meg a mai update:

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11629) Laby válasza LucentTwo (#11613) üzenetére


Laby
senior tag

Nyugi, bármikor feljön az RPG téma mindig megjönnek az ügyeletes RPG mesterek akik megideologizálják, hogy Ő csak akkor lő ha ablakba kempel valaki...Nyilván, azért rohangál az RPG használók 80%-ban úgy azzal a fossal hogy elsődleges fegyvernek használja, amíg ki nem fogy azzal megy. Inkább meghal Ő is a közelharcba a saját lövésétől, de azzal biztos öl egyet.

(tisztelet annak a minimális kivételnek)

(#11630) prokxy


prokxy
veterán

Boost kérdésem lenne:
- random kapok 1 vagy fél órás boostot, de nem én aktiválom, ezt miért kapom? (örülök neki, csak jó lenne tudni az okát :) )
- van ennek vmi pontos ideje, hogy mikor?
- a már meglévő boost-ok átvihetők S3-ba?

:R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11631) lowzor válasza Laby (#11629) üzenetére


lowzor
veterán

Persze, valószínű hogy csak akkor lő vele... :N
Amúgy RPG-zni szánalmasabb, mint kempelni szerintem.
Amúgy ha valaki az ablakban van még nem biztos, hogy kempel. Én sosem szoktam kempelni, de ha ablakok közelében járok, kiszoktam nézni hogy nincs-e a látótérben ellenfél.

(#11632) nagylaci6417 válasza lowzor (#11631) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Azok utálják az Rpg-t akik azt várják hogy berepüljenek a madarak a szűk látóterükbe. Én folyamatosan mozgásba vagyok a pályán.nagyon ritkán tudnak kilőni Rpg-vel.

(#11633) boogie84 válasza nagylaci6417 (#11632) üzenetére


boogie84
veterán

Ennyi!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11634) lowzor válasza nagylaci6417 (#11632) üzenetére


lowzor
veterán

Én is folyamatosan mozgásban vagyok, rusholok kb végig... :U

(#11635) lowzor válasza nagylaci6417 (#11632) üzenetére


lowzor
veterán

Néha meg muszáj egyhelyben maradni: HQ-ban, DOM-bam, Hardpoint-ban.
Akkor csak úgy ömlenek a rakéták a pontokra, amiket tartani/foglalni kell.

(#11636) Xaels válasza lowzor (#11635) üzenetére


Xaels
félisten

Oda kell rakni olyankor Trophy Systemet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11637) lowzor válasza Xaels (#11636) üzenetére


lowzor
veterán

Az max 3 robbanóanyagot pusztít el. Ha odadobnak 600 semtexet, meg odalőnek 658 rakétát nem sokat érsz vele. :)
Plusz a Stopping Power nekem fontosabb. Nem fogom a rakétások miatt beáldozni a field upgrade-emet. :N

[ Szerkesztve ]

(#11638) laragirl83 válasza lowzor (#11637) üzenetére


laragirl83
őstag

Ezert szoktunk 2-3 dbot odarakni ha partizunk :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#11639) oriic válasza lowzor (#11637) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az megvan ugye hogy 2 db field upgrade-et tehetsz be megadnak?:)

Live-Die-Respawn

(#11640) lowzor válasza oriic (#11639) üzenetére


lowzor
veterán

Megvan, persze. :K
De nem használom a trophy-t, mert édeskevés az a 3 robbanóanyag, amit megfog.

(#11641) prokxy válasza prokxy (#11630) üzenetére


prokxy
veterán

Erre vki? :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11642) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Sziasztok!

Tegnap telepítettem a Warzone-t és nálam is előjött az a hiba, hogy pár perc játék után kidob az asztalra. Hibaüzenet nincs, kidob és kész. Kipróbáltam mindenfélét amit a neten találtam, de nem jött be semmi. Most találtam egyet, ami eddig bevált:

[link]

Ezt minden indításnál el kell játszani és minden kilépés után vissza kell csinálni, nem nagy macera és megéri, mert így megy szépen. Aki már túl van a lapozófájl piszkálásán, az Nvidia beállításokon stb., az mindenképp próbálja ki.

És az esetleg idetévedő hozzá nem értők miatt közlöm, hogy nem vállalok felelősséget azért, ha valaki tönkreteszi a játékát azzal amit a felvételen lát.

(#11643) LucentTwo


LucentTwo
tag

Még mindig benne van az a bug, ha nagyon rácsúszol a loadoutra akkor megöl!? Legszebb halál, így szép negyediknek lenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#11644) Roland861010


Roland861010
addikt

Közel 15 éve is ez volt a gondolkodás mód ami most! :D Nem változik a játékosok agya semmit !

Szerintem jelentsétek a fejlesztőknek, hogy nem már ne legyen rpg, clay, gránát, semmi csak kés meg pisztoly.
Anno voltak módok amivel a cemperek 10s után sebződtek most is ez kellene és legyen rpg-re is ilyen 1 lövés 25% önsebzés 2 lövés 50% !

Vagy mindenki maradjon csendbe és ne akarja már meg szabni ki mivel játszik..
Pár napja a késre voltam rá kattanva több killem volt vele mint a csapat 90%-nak..
1 szúrás instant halál mi az már ?
Nincs semmi realitás benne... mindegy milyen irányból vágsz vele..

Szóval lehet itt sok mindent írogatni meg sírni mint valami 12 éves de felesleges..

(#11645) KaitouP válasza prokxy (#11630) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem random kapod, valószínűleg tagja vagy egy klánnak (lehet éppen a Prohardvernek), ott meg aktív a Happy Hour, ami az összefoglalónkban ismertetett alapján annyit tesz, hogy bizonyos órában 1 órán keresztül dupla XP jár. A pontos ideje attól függ, hogy a klán tulajdonosa melyik órát állította be.

A Boost-ok alatt gondolom a megszerzett 2XP, 2WXP tokenekre gondolsz. Ezeknek nincs lejárati ideje, bármikor felhasználhatóak.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11646) craftsman01 válasza Roland861010 (#11644) üzenetére


craftsman01
senior tag

Minden szavad igaz. :C

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#11647) csƵ válasza Roland861010 (#11644) üzenetére


csƵ
őstag

"1 szúrás instant halál mi az már ?
Nincs semmi realitás benne... mindegy milyen irányból vágsz vele.."

De ez korrekt és érthető is. Késsel ott kell lenned az embertől egy kartávolságba, fegyverrel meg lelőhet bárhonnan. Ez minden játékban így van, hogy egy késelés/leütés=halál. És így van jól.

(#11648) LucentTwo válasza Roland861010 (#11644) üzenetére


LucentTwo
tag

Ez az önsebzéses dolog érdekes lenne.

Én nem sírok, ha bármit is írok, mármint olyan értelemben, ha lelőnek vagy vesztek ez van. Jön a következő meccs. Csak pl az általam felvetett rpg-ben is és egy két játék stílusban az gondolkoztat el, hogy ezen mit lehet szeretni/élvezni? Komolyan az ad neki örömet, hogy egy 0 skilles rpg-t kilő és leszed, én ezen semmit nem tudnék élvezni és örömet se szereznék magamnak, de mindenki más szóval lehet neki ez is boldogság. (ja és én itt nem az elején a random rpg-et használókra gondolok, mert azt én is szoktam, ha kell)

(#11649) boogie84 válasza oriic (#11639) üzenetére


boogie84
veterán

Jó hogy írod, nálam sosem működött a kettő együtt. Hogy lehet azt működésre bírni PC-n?? :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11650) Roland861010 válasza LucentTwo (#11648) üzenetére


Roland861010
addikt

Én M13 / RPG-t használók most jelenleg.
Van, hogy az RPG menti meg a seggemet mert jelenleg az M13-ban kezdésnek 60 lőszer van ami normál játékmódban vagy free for all-ban semmi nem elég.
4-5 kill és el megy ha szarul helyezkedek meg nincs lehetőségem fegyver cserére.
Így marad a végére az RPG majd rush fegyver fell és meg halok :D

Ha jönne velem RPG-t csapatni! :D
RollerHuN#8729678

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.