Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11751) Xaels válasza Laby (#11750) üzenetére


Xaels
félisten

8500 lett a Loadout, a többit nem piszkálták a patch notes szerint, de mindjárt elindítok egy játékot és megnézem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11752) - = Zk = - válasza Xaels (#11751) üzenetére


- = Zk = -
félisten

persze, 8,5k nagyon kellett emelni az árát... de az a qrva crossplay benne maradt gondolom... :U :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11753) Xaels válasza - = Zk = - (#11752) üzenetére


Xaels
félisten

Passzolom a crossplayt mert PS4-en eddig sem volt kötelező. Nálam a gombkiosztást automatikusan átrakta valami másikra most a pingelés meggyorsítására persze a jelmagyarázat nem változott hozzá, szoptam is a kiugrásnál mert nem tudtam zoomolni a térképre...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11754) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Advanced UAV-t nezze meg pls valaki h benne hagytak-e? (3db UAV Warzoneban) :R

Live-Die-Respawn

(#11755) porse


porse
senior tag

Egy laggos hulladék lett PS en jelenleg nálam a warzone, és bekapcsolja a crossplayt magától a frissítés, 1 óra szenvedés után tűnt fel.

... szerintem.

(#11756) Xaels válasza porse (#11755) üzenetére


Xaels
félisten

Nálam azt nem kapcsolta be.

Helyette berakta ezt

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11758) malystryx válasza BandiHUN (#11735) üzenetére


malystryx
senior tag

Így már értem, köszi szépen, nem is tudtam hogy ez a játékmód ilyen. Én még a régi jó kis TDM-et szeretem, megnézegetem a többit is előbb-utóbb. Azok milyen időközönként változnak, amik a multiplayer/quick play alatt vannak, egyszer bedobott valami konténeres pályát, de nem a shipment volt az, hanem egy picit nagyobb, de nem nagy pálya. Az nagyon tetszik, és az 2 napig volt, aztán más lett helyette. Ezek változnak? Meg ami egy kicsit talán nem tetsző dolog hogy 4-5 map rotálódik TDM állandóan és nem mintha ismerném, de biztos hogy rengeteg jobb map van.

(#11759) Villa7 válasza Roland861010 (#11757) üzenetére


Villa7
tag

Hol olvasod, hogy gyengítve lett? Pont, hogy "tune up"-olták őket.

(#11760) KaitouP


KaitouP
veterán

Modern Warfare 2 Remastered artwork-re és Ghost karakter bundle-re bukkantak a Modern Warfare fájlai között: [link]

Backlot (CoD 4) és Village (MW3) pályákra, valamint új fegyverekre és Operator-re utaló jelekre is bukkantak a fájlok között: [link]

További szivárgásnak hála megtudtuk, hogy Duos és Quads mód is jön Warzone-ba: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11761) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Megnéztem videóban az új pályát, nem rossz így szerintem.
Valaki esetleg megtudja mondani, hogy a srác melyik fegyverrel szaladgál?
Egész jónak tűnik, de nem ismerem fel :R
[link]

(#11762) lowzor válasza zoltannagy (#11761) üzenetére


lowzor
veterán

M4

(#11763) KaitouP válasza zoltannagy (#11761) üzenetére


KaitouP
veterán

M4A1-et használ.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11764) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

-Xaels
-redingitell
-lowzor
-GhostPetya
Köszönöm a válaszokat! :R

(#11765) Xaels válasza Roland861010 (#11757) üzenetére


Xaels
félisten

Alig néztem bele, de custom loadoutos shotival nyomja és messze van az 1hit 1 killtől.

Patch Notes: Tuned close up shotgun damage to prevent a single shotgun blast from downing a fully armored player. Stopping power can still make this happen - ez azt jelenti, hogy hangolták a sörétes közeliharci sebzését, hogy ne fektessen le egy fullos páncélú játékost 1 hitre, de a Stopping Power-rel ez még mindig lehetséges.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11766) venom8888


venom8888
őstag

Hali. A jatek inditasakor miert dobbja fel azt a fegyvert? mar regota megvan az a fegyver.

(#11767) oriic válasza KaitouP (#11760) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

10k COD pont. Az szep. :Y

Live-Die-Respawn

(#11768) Villa7 válasza KaitouP (#11760) üzenetére


Villa7
tag

közel 30ezer forint lesz egy 6 órás remasti kampány + 3skin? Na ne...

[ Szerkesztve ]

(#11769) oriic válasza Villa7 (#11768) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kis trükközéssel 24k-ból ki tudnám hozni, de nagyon gondolkodom rajta, pedig úgy terveztem hogy instant veszem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11770) Deck válasza Villa7 (#11768) üzenetére


Deck
titán

:Y :Y :Y

PS5

(#11771) oriic válasza Villa7 (#11768) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közben nézegetem fórumokat, állítólag ez csak placeholder ár, nem ennyibe fog kerülni. (Mondjuk Activisionből kinézem, hogy mégis. :DDD )

Live-Die-Respawn

(#11772) KaitouP válasza oriic (#11767) üzenetére


KaitouP
veterán

Akartam mondani hogy csak placeholder ár (barmok az Activision-nél de nem ennyire) de addigra rájötttél magad is. :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11773) Roland861010


Roland861010
addikt

Valamit nagyon el kúrtak a srácok a frissítéssel!
X-en tiszta lassú a játék... meg akad szinte olyan mintha vagy 20fps-el futna...
A másik része 1 óra alatt 4 kör 4 lose... össze rak 100+ emberekkel és ölnek 3-at... lő a gyerek a ház sarkába a társam ott áll szinte mellette és el fut :D

Ki csinál...
A másik meg kur...a sokszor le követnek.. vissza nézem a kill camot és rendesen látszik hogy falon keresztül le követ + be lépek az ajtón ő már le guggolva lő engem..

Vagy nagyon be érzödik az fps és Hz különbség..

(#11774) WaterWave


WaterWave
veterán

Quad módnak örülni fogok, nem vagyok híve a páratlan számoknak. Még egy 200 főt is el tudnék képzelni 4-es csapatokkal.

Loadout droppon kicsit javítottak sztem, kevesebb a láda, valamint drágább a buy store-ban.

Gázmaszk animációval és az erősségével valamit kezdhetnének még... Jó úton haladunk:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#11775) TaRka94 válasza Roland861010 (#11773) üzenetére


TaRka94
senior tag

Nekem one s-en eddig is pár map közepén leesett az fps.

(#11776) Roland861010


Roland861010
addikt

Valahogy nem értem ezt a játékot... :D
Kar98k one shot kill... atya ég.. és még jóformán célozni se célzott a srác csak csípőből tolta.. :D
Olyan érzésem van mintha 70 éves lennék van egy drága 3 kerekű cangám majd jön Pisti ugyan azzal tolja és köröket rám ver..
Lomha a játék nem tudok jobb szót rá.

Ha valaki X + bill + egér kombinációt tol légyszíves küldje át a beállításait mert lehet csak béna vagyok hozzá..
Inkább lehet dominóznom kellene !

(#11777) csƵ válasza Roland861010 (#11776) üzenetére


csƵ
őstag

Milyen beállításra vagy kíváncsi?
bal klikk=pukk
jobb klikk=kukk
Space=jump
WASD=tánc

[ Szerkesztve ]

(#11778) Roland861010 válasza csƵ (#11777) üzenetére


Roland861010
addikt

Egér sebesség vagy hasonlók !
Van egy csomó "professzionális" be állítás igaz az lehet csak kontrollernél van értelme babrálni.
Rog monitort használók a válaszidő nem lehet gond...
Csak az fránya pc-s + FPS...
Abban se vagyok biztos , hogy 30fps-nél többet tudna a játék 1080p-ben..

[ Szerkesztve ]

(#11779) Dictator^


Dictator^
veterán

Srácok, aki nincs bejelentkezve a battle.net-re, az megpróbálná most?
Nem tud authenticálni jelenleg.. Először nem engedett beloggolni, csak töltött, semmi hibaüzenet és állandóan visszaugrott a bejelentkező képernyőre..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#11780) oriic válasza Dictator^ (#11779) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol:

Live-Die-Respawn

(#11781) Dictator^ válasza oriic (#11780) üzenetére


Dictator^
veterán

Köszi! (Bocsi, remélem nem be és ki léptél)

Haver már várt a lobbyban, mondtam, hogy nálam szarakodik a bnet, próbáljon már meg be és kiloggolni.. hát ugyanez neki is...
GG

Nálam viszont idáig sem jut el, csak annyi, hogy nem tud azonosítani és állandóan teker a login :(

Gondolom ha helyre jön a login server utána be fog engedni mindenkit..

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#11782) csƵ válasza Roland861010 (#11778) üzenetére


csƵ
őstag

Elvileg 50-60fps között megy az Xbox.
Az egér sebesség pedig totálisan egyénre szabott.
Az is, hogy kinek melyik gomb esik kézre a különböző műveleteknél.

(#11783) DrTechnoid válasza oriic (#11780) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ezért érdemes 100 eur-ért játékokat venni , és mindegyikre még kb kétszer ennyit költeni Activision-éknál , hogy az ingyenes játékuk miatt be se tudjon az ember kerülni :DDD

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#11784) oriic válasza Dictator^ (#11781) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lakótárs be van lépve, de kiírja neki hogy belépési gondok vannak. Én most értem haza nemrég, most próbáltam belépni, hogy majd később játszok. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11785) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#11786) KaitouP válasza oriic (#11785) üzenetére


KaitouP
veterán

Nagyon helyes. De a Dragon's breath... No comment. :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11787) Gergo28


Gergo28
tag

Sziaztok! Kb. Kéthónapja játszottam utoljára a játékkal és most hogy elindítottam meglepve tapasztaltam, hogy átírta a nevemet anon+valami számsorozatra és eddig az volt ami a battle.net profilban. Vissza lehet valahogy álítani? Bocsi ha már volt a kérdés, vissza olvasgattam a fórumban de nem találtam rá semmit, vagy csak elkerülte a figyelmem :)

(#11788) Corpuscle válasza oriic (#11784) üzenetére


Corpuscle
őstag

Estére, mire jövök, addig hátha beenged. :DDD

(#11789) pulffy


pulffy
őstag

Srácok, a mostani patchel milyen újítás jött a warzonehoz?? 8500$ loadout drop azt vágom, és még más?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#11790) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

A Warzone-ban a járművekkel kezdhetnének valamit. Sokadszor fordul elő, hogy úgy ütnek el, hogy az autó valójában még vagy 1 méterre volt. Pont mikor ugranék félre, akkor csap el. Eleinte elkönyveltem, hogy lassú vagyok, de aztán a killcam-et többször nézve rájöttem, hogy annyira nem.

(#11791) - = Zk = - válasza lowzor (#11725) üzenetére


- = Zk = -
félisten

M3 táposabb, be kel llássam... csak bas..ik ölni.. max knokkos... M4 detto....
Scar az ami úgy ahogy.... de mozgékonyabbak az M fegyók. .ez tény...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11792) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Srácok másnál is baromi lassan jön PC-n a frissítés . Vicc , hogy optikai nettel nem jön még néha 1Mb/s-el sem :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#11793) oriic válasza jozefgucci1 (#11792) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam hamar lejött.

Live-Die-Respawn

(#11794) Gigi01 válasza jozefgucci1 (#11792) üzenetére


Gigi01
őstag

Nálam nem is tölti,ezt dobálja ki. (Failed to download files from Blizzard.BLZBNTAGT000008A4)

[ Szerkesztve ]

(#11795) Szeszkazán válasza Gigi01 (#11794) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Amcsira tedd át a régiót és akkor onnan tudod tölteni, EU halott nekem.

(#11796) Gigi01 válasza Szeszkazán (#11795) üzenetére


Gigi01
őstag

Kösz,megnézem.Elkezdtem ellenőriztetni a játékot,ne tettem volna,lemegy a nap. :DDD

Köszi mégegyszer,tépi ezerrel! ;]

[ Szerkesztve ]

(#11797) Szeszkazán válasza Gigi01 (#11796) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Szívesen , én is szívok már vele 10 perce , véletlenül rá jöttem a trükkre :DD

(#11798) Roland861010


Roland861010
addikt

Hali
Az írja a NAT type : Moderate
Eddig open volt...

Mi változhatott?

(#11799) Komi28 válasza Szeszkazán (#11795) üzenetére


Komi28
senior tag

Nálam ott se jön gyorsabban mint az eu-ról :( 9-150 kb/s között.

(#11800) Gigi01 válasza Szeszkazán (#11797) üzenetére


Gigi01
őstag

Lassan jön,de jön.Mindegy addig elkezdem a HL Alyx-ot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.