Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81351) Magnum_ válasza Mercutio_ (#81350) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:U

I humbly and respectfully decline™

(#81352) bandus


bandus
veterán

Ha aggodna valaki: minden szuperjo itt, harmadik napja csak vodkat iszom :D de viccenkivul gyonyoru a lengyel videk. Majd irok bovebben is rola :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#81353) föccer


föccer
nagyúr

Lehet kimegyek és megkérdezem az utca túloldalán lakót, hogy mégis mi a fészkes fenének kell ilyenkor ütvefúróval fúrnia?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#81354) GabN73 válasza föccer (#81353) üzenetére


GabN73
addikt

Nálunk csütörtök hajnali 1-kor álltak neki.... Amúgy se aludtam valami jól a meleg miatt, de az még hiányzott... :U

(#81355) Tim82


Tim82
nagyúr

Ti hogyan írnátok választ egy olyan állásajánlatra, amit udvariasan el akartok utasítani?

A "Köszönöm, de nem élnék szíves ajánlatukkal" kicsit kevésnek és udvariatlannak tűnik, de ma este úgy tűnik, hat a fogalmazásgátló.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#81356) Chaser válasza föccer (#81349) üzenetére


Chaser
titán

nőt nem verünk

Tim82
your offer is a very bad way,
fuck you and have a nice day!

persze ha angolul kellett az önéletrajz:)

egyébként meg köszönöm, de jelenleg más jellegű munka érdekel, a későbbiekben tárgyalhatunk róla, keresni fogom blabla
ha meg a pénz kevés finoman közölném, kedvezőbb ajánlat esetén akár..

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#81357) GabN73


GabN73
addikt

Mindeközben Nyíregyházán :P

(neménfényképeltem)

[ Szerkesztve ]

(#81358) Tim82 válasza Chaser (#81356) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én voltam náluk interjún szerdán, csak épp nem az ő ajánlatukat fogadnám el, hanem másik céghez mennék. Nem angolul, magyarul írtak nekem emailt az ajánlattal, tehát magyarul kellene egy épkézláb, udvariasan elutasító, két-három mondatos válasz.

Oké, akkor a te javaslatodat passzolom, másvalaki? :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#81359) Magnum_ válasza Tim82 (#81358) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Én valami ilyesmit írnék

Tisztelt XY!

Köszönöm a XYZ (cég) megkeresését és a pozitív döntését, bizalmát.

Az ajánlat több, mint korrekt, azonban ez alkalommal másik ajánlatot fogadtam el.

Megértésüket megköszönve maradok tisztelettel:

Saint_

Más:

azért vagyok fent ilyen korán, mert kibbbbbbbbbbbbbbbszot rosszat álmodtam és az a durva, hogy totál valóságnak túnt.

DeF találkozott Qruval Qrunál. Szóltak, hogy menjek át. Mondtam, hogy oké, úgyis egyedól vagyok otthon. Viszont -nem értem miért - úgy kellett mennem Qruhoz, hogy Újpest városkapunál parkoltam le, de konkrétan az utca közepén, tudjátok, ott ahol 2x3sáv van, az Árpád úti kereszteződés elútt közvetlenül. kiszálltam, és valamiért a csomagtartót a lakáskulcsommal nyitottam ki (? se zárnyílás nincs a csomagtérajtón, se nem a lakáskulcsommal nyílik) és benne hagytam a kulcsot, de a kocsi egyébként le lett zárva. Felmentem Qruhoz, egy nagy íróasztal előtt ült, DeF egy kanapén, már épp egy K nagy elmélkedés közben voltak, leültem, majd rájöttem, hogy hoppá, a kulcs. Visszamentem és valaki azt a kulcsot leszedte, lenyúlta, egy másik, nem belevaló kulcsot dugott vissza a zárba, de az én kulcscsomómból. és cserébe a tanknyílás környékét megrongálta, de csúnyán.. Ekkor felébredtem, nagyon izzadtan. és ez vagy egy órája volt.

I humbly and respectfully decline™

(#81360) Tim82 válasza Magnum_ (#81359) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszi, ez jó lesz. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#81361) Magnum_ válasza Tim82 (#81360) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a mondat második ajánlat szavát kicserélném mai fejjel lehetőségre, hogy ne legyen szóismétlés :R

most dolgozol, vagy pusztán te sem alszol?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#81362) Tim82 válasza Magnum_ (#81361) üzenetére


Tim82
nagyúr

Dolgozom, még kb. 13 percig.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#81363) fant0mi


fant0mi
addikt

Móning!
Mindjárt vége a melónak, fél óra s itt a leváltó. :)

(#81364) MurdR


MurdR
veterán

Reggelt!

De király, hogy mindenki most végez, én meg most kezdek :O :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#81365) rizso válasza Magnum_ (#81359) üzenetére


rizso
addikt

Huuu, igy leirva tenyleg eleg durva remalom lehetett :P ;]

En tuti felkeresnek egy filmstudiot, hogy sracok, hoztam nektek egy utos horror forgatokonyvet :D

Ha megveszik, 850,- jar nekem.

Egyebkent reggelt! En azt terveztem, hogy ma vegre delig alszok, de a 7:30-as keles tul automatikus lett, ha kell ha nem felkelek, pedig 2kor fekudtem.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#81366) MurdR válasza rizso (#81365) üzenetére


MurdR
veterán

Engem is az automata kelés mentett meg, mert a telefonom reggelre teljesen meghalt (második ebben a hónapban:U). Bár vasárnap előbb kellene kelnem, de jól jött ki, mert akkor kanyarodott ki az utcánkból a szomszéd taxis, és elhozott a borárosig. :C

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#81367) rizso válasza MurdR (#81366) üzenetére


rizso
addikt

Minden rosszban van valami jo ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#81368) macilaci78 válasza Magnum_ (#81359) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Most tekints arra a kulcsra, mint fallikus szimbólumra! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#81369) Mercutio_ válasza Magnum_ (#81359) üzenetére


Mercutio_
félisten

"...és az a durva, hogy totál valóságnak túnt.
DeF találkozott Qruval Qrunál. Szóltak, hogy menjek át."

KÉjjel - nappal Budapest :DDD

Bírtam volna még aludni, de mindig van egy kiba... vakarcs amire előttünk jön rá az ugathatnék :W

MurdR: És azt próbáltad már, hogy nem ostorral teszed repülő módba a telót? :U

:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#81370) MurdR válasza Mercutio_ (#81369) üzenetére


MurdR
veterán

Egyre jobb oltásokat kapok innen. Ne hagyd ki a táskát :K ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#81371) oriic válasza MurdR (#81370) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szóval valójában egy táskát vágtál neki a telefonnak amikor ébresztett, ezzel bekapcsolva a szundi módot. :DDD

Live-Die-Respawn

(#81372) JanR


JanR
addikt

Sziasztok,

olyan dologgal fordulnék hozzátok, hogy ismer valamelyikőtök jó (tényleg nagyon jó) tetoválót?
Budapest és környéke előnyben. Köszi :R

(#81373) rumos XIII válasza JanR (#81372) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Ha csak fekete kell, Borbás Robi.

(#81374) Mercutio_ válasza MurdR (#81370) üzenetére


Mercutio_
félisten

Influenza ellenivel is szolgálhatok ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#81375) Earl_Muttley válasza Mercutio_ (#81374) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Veszettseg elleni ;]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#81376) Mercutio_ válasza Earl_Muttley (#81375) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az is megoldható :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#81377) ph2012


ph2012
senior tag

A Microsoft kártyajátékban a napi kihívásoknál tökéletes hónapot teljesítettem. Így néz ki a hónap:
[link]
[link]

(#81378) DeFranco válasza ph2012 (#81377) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ügyes vagy, választhatsz egyet:

[link]

(#81379) MasterMark válasza DeFranco (#81378) üzenetére


MasterMark
titán

:C

Switch Tax

(#81380) oriic válasza DeFranco (#81378) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A mókusos stipi-stopi. ;]

Live-Die-Respawn

(#81381) Tim82 válasza ph2012 (#81377) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönjük, hogy megosztottad velünk. Érdeklődéssel várjuk további eredményeidet is. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#81382) föccer válasza DeFranco (#81378) üzenetére


föccer
nagyúr

Professional trolling. :DDD

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#81383) Atos23 válasza DeFranco (#81378) üzenetére


Atos23
senior tag

Egy ilyen készletet veszek asszonynak, ha kapható :D

Általános suliban most kezd tanítani, egyetem után.

(#81384) Melack válasza Atos23 (#81383) üzenetére


Melack
veterán

Papír írószer boltban lehet venni :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#81385) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Ujra Bdpst.

I humbly and respectfully decline™

(#81386) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Szeptembertol elvileg fenn fogok lakni, majd irogathatok ide, nem baratok?

(#81387) marcusa válasza rumos XIII (#81386) üzenetére


marcusa
addikt

Én megengedem :D
És hol fogsz lakni?

:-)

(#81388) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#81385) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Wlcm

(#81389) Magnum_ válasza rumos XIII (#81386) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Csak akkor, ha olyan vagy, mint mi.
Lasd osszefoglalo.
Nehezen fogadublnk be barkit, viszont a 850,- Ft-os klubtagsag erosen ajanlott.

I humbly and respectfully decline™

(#81390) Chaser válasza rumos XIII (#81386) üzenetére


Chaser
titán

én nem kérdeztem így rá konkrétan, a nagy főnök megmondta, ha valami nem tetszik el lehet menni a többieknek ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#81391) Mercutio_ válasza Magnum_ (#81389) üzenetére


Mercutio_
félisten

Beleolvastam az autós topicba :DDD
Látom robertosokszám ott is tolja az okosságot nem csak a Suzuki topicban :D

Qru: Csak nekem van olyan érzésem, hogy az új fóka RS szemből és főleg oldalról az orrtól a lámpák végéig erősen Lancer utánérzés?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#81392) Magnum_ válasza Mercutio_ (#81391) üzenetére


Magnum_
nagyúr

O az, aki suzuki utan lagunat vett majd eladta, hofy corsa kell?

I humbly and respectfully decline™

(#81393) MunezXBK válasza Magnum_ (#81392) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

:K

És vett egy G3-at. :D

(#81394) Mercutio_ válasza Magnum_ (#81392) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nemtom, mert mióta megvan a Duster töröltem a Suzuki topicot, de nekem az is betett ami okosságokat oda írogatott :(((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#81395) föccer válasza rumos XIII (#81386) üzenetére


föccer
nagyúr

De. :D

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#81396) MurdR válasza rumos XIII (#81386) üzenetére


MurdR
veterán

Erősen ajánlott az összefoglaló átolvasása, és a pénztárosunknak be kéne fizetni a 850-et :K

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#81397) oriic válasza rumos XIII (#81386) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, de összefoglalót majd olvasd el (hálistennek kimaradtam belőle. :DDD ), és ne csodálkozz ha Saint_ majd néha érdekességeket posztol. ;] Beszólni nem szabad majd senkinek, mert Ő a topik ügyeletes ügyvédje is. ;]

(Mondjuk MurdR-nek meg főleg, van vagy 2 méter magas. :D )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#81398) Tim82 válasza oriic (#81397) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kisgép-témádhoz ez? Kell bele egy kétmagos Celeron G5**/Pentium G6** meg egy 500 GB-os vinyó és kész. Jó eséllyel van hozzá Win 7 Pro COA is.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#81399) MasterMark válasza Tim82 (#81398) üzenetére


MasterMark
titán

Ez azért nem olyan kicsi.

Switch Tax

(#81400) Tim82 válasza MasterMark (#81399) üzenetére


Tim82
nagyúr

Javasolhatsz jobbat, kis pénzért, szabad a pálya. :R Kb. ezek a kritériumok.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.