Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81301) macilaci78 válasza Mercutio_ (#81280) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Még el sem küldtem hozzászólást, már tudtam, hogy lesz, aki lecsap rá. Aztán majd viszek egy őzike lábú, gazella testű, angyalnarcú menyecskét és az össze kentaúrnak, szatírnak és a minotaurusznak csorogni fog a nyála. ;]

CoolBoy323: fogazott? :P

Saint_: ebay. A héten megveszed, 6 héten belül kiszállítják. De ha feltétel, hogy a héten kezedben is legyen, akkor passz. ;]

iszilard: ésszel... Olvasd át a titoktartási szerződésed a munkáltatód felé és az Alapelveket a fórumhoz.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#81302) Magnum_ válasza macilaci78 (#81301) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:R

I humbly and respectfully decline™

(#81303) hszilard666 válasza macilaci78 (#81301) üzenetére


hszilard666
veterán

Che? Nem hírdetés volt csak ajánlottam egy faCCántos terméket. :U

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#81304) DeFranco válasza Qru (#81289) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köszi :R most jövök rá, hogy ez sem egyszerű... tudnál tartani egy rögtönzött pár mondatos gyorstalpalót az tápoknak az alapjairul?

most akkor hány ág van és melyik ág hova megy? melyiket mennyire lehet terhelni (adattáblát lásd lent)?

gondolom van egyszer amit az alaplapra dugok, van a pata(molex) van a sata meg van tán a floppynak való, de az tán nincs külön. ezekből melyik a hány v-os? mit számítok össze mivel?

ezt csak azért kérdezem, mert majd lesz procicsere is és ott is érdekes lesz a limit.

itt az adattábla: [link][link]
itt meg a csatlakozók: [link]
20+4 pin
alaplapi 4 pin
2x2 molex
1x2 sata

azt jól gondolom, hogy azt úgy, ahogy a képen van (két molexre dugta a 6 pint, de egy ágra, két egymás utáni csatlakozóra) felesleges volt?

(#81305) Melack


Melack
veterán

Máv ászf-ben le van valahol írva, hogy mekkora a max szállítható csomagméret?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#81306) macilaci78 válasza hszilard666 (#81303) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Che? Mondtam én, hogy most vétettél-e bármilyen szabály ellen?

Mellesleg ajánlottál egy terméket hangsúlyozva, hogy az épp raktáron a munkahelyedül szolgáló üzletlánc egyik üzletében és az árat is megjelölted. Ez az Alapelvek szerint hirdetés, ami az adok-veszek topikban megengedett.
Gondolom, a titoktartási nyilatkozat azt is megengedi, hogy a raktárkészlet-nyilvántartást üzletenként kitedd a netre.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#81307) Magnum_ válasza macilaci78 (#81306) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem akarom vedeni szilit, de nem irta, hogy X bolt, amely a munkahelye (levezetheto persze, de nem eg, kommentbol), 2: ez a bolt erdeket szolgalja es okoz sem gazdasagi hatranyt, sem anyagi kart. Tehat itt az uzleti titok um nem relevans. Szerintem.

I humbly and respectfully decline™

(#81308) macilaci78 válasza Melack (#81305) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen, 9.3.1 és 9.3.2 pontok térnek ki a súlyra és méretre.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#81309) macilaci78 válasza Magnum_ (#81307) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem állítottam, csak kérdeztem és vélelmeztem.
De ha ilyen vehemenciával irogat, hibázhat is idővel, akkor meg egy ejnye-bejnyétől többet kap.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#81310) Magnum_ válasza macilaci78 (#81309) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Igen.

Volt itt anno valami HP-s gyerek, aki szidta a HP-t, aztan gyors bucsu volt.
Valami ilyesmi remlik.

I humbly and respectfully decline™

(#81311) Mercutio_ válasza hszilard666 (#81300) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nnnnnna, megjött a vadalma:D vadkatinak jobban örülnénk;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#81312) GabN73 válasza DeFranco (#81296) üzenetére


GabN73
addikt

Nekem ne mondd, 2 éve "rendszeres" utas vagyok, siralmas ami megy még az IC-ken is.... :U

De könyörgöm, egy automata, amit napi nem 1 ember használ(na), még valami iroda is ott van mellette, nem hiszem el, hogy 1 hónap alatt nem vette senki se észre rajtam kívül hogy undorítóan néz ki...

Múltkor is pont panaszkodtam bajszinak, leültem, morzsatenger (nem 1-2 darab itt ott, hanem egy fél zsömle/kifli kb oda lett szórva), egy jó nagy sz*rcsík vagy nutella...
Asztalon 3 zsírréteg....

Így néz ki egy IC takarítás mostanság: wc-be benéznek hogy minden oké e, aztán végigszaladnak, ha épp nem ül még senki az "asztalnál", akkor onnan kimarkolják a szemét egy részét, ha ül épp valaki, akkor le se sz*rják rohannak tovább.

(#81313) DeFranco válasza GabN73 (#81312) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tudnék mesélni a másik oldalról is elég karcos helyzet.

@Saint_: felesleges, meg szenzitív is (rám nézve főleg). vannak sztorik, de nem fogom őket leírni.

[ Szerkesztve ]

(#81314) Magnum_ válasza DeFranco (#81313) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Plsplspls

I humbly and respectfully decline™

(#81315) Qru válasza DeFranco (#81304) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A kettő ágat dinamikusan osztja ki a táp, tehát a csatik fizikailag nem befolyásolják, hogy melyik ághoz tartozank. Pont azért hogy a 1 bites user ne tudja mondjuk a GTX560 Quad SLI-t egy ágra kötni mert akkor lekapcsolna a táp tulterhelés védelme. Már ha nem Vargáné tápja van ha nem egy FSP-je mint neked.

Szóval két "virtuális" ágad van, és ahogy az az adattáblán is kátsztik: az egyiken (12Vx18A) 216W-ot enged a táp átfolyni a másikon (12Vx16A) 192W-ot azzal a megkötéssel, hogy az ügyttes max kombinál terhelése 12V-os ágon 300W.

Igen van a 24 pines arról táplálkozik a deszka meg a proci meg a ram. Bikább prociknak van külön +4/8 pines csati de az csak az olyan ósdi és öreg procikra jellemző inkább mint az enyém ami lapaon is 130W-ot kajál be, tunignolva ez lazán felmegy 150W fölé.

Jó az, maradhat úgy, lásd első bekezdés.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#81316) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#81299) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Tancoltam. :P

De valahogy nem voltunk egy hullamhosszon.

Es a durva, h az exexemre nagggyon hasonlit arra jotten ra riszalas kozben

(#81317) Tim82 válasza CoolBoy323 (#81316) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tancoltam. :P

De valahogy nem voltunk egy hullamhosszon.

Szóval ő tud, te meg botladoztál valahogy? ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#81318) CoolBoy323 válasza Tim82 (#81317) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Inkabb forditva :Y

(#81319) Magnum_ válasza CoolBoy323 (#81316) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Riszalas kozben jottel erre ra? Omg :D

I humbly and respectfully decline™

(#81320) Melack válasza Magnum_ (#81319) üzenetére


Melack
veterán

Inkább, mint reszelés közben.... ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#81321) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#81319) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Jovan, haggyatokbeken :P

(#81322) Mercutio_ válasza Melack (#81320) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vagy ne adj isten r*jsz*lás... :Y :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#81323) Melack válasza Mercutio_ (#81322) üzenetére


Melack
veterán

Optimistán álltam az estéjéhez....

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#81324) hszilard666 válasza Mercutio_ (#81311) üzenetére


hszilard666
veterán

:D itt vagyok ám általában, csak nincs mihez hozzászólnom.

Ma találkoztam a jelenlegi szerelmem faszijával. Jó srác, depi on.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#81325) GabN73 válasza hszilard666 (#81324) üzenetére


GabN73
addikt

Neked nincs stúdiós ismerősöd? :)

(#81326) hszilard666 válasza GabN73 (#81325) üzenetére


hszilard666
veterán

Van, de honnan tudod?

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#81327) Magnum_ válasza hszilard666 (#81326) üzenetére


Magnum_
nagyúr

[link]

I humbly and respectfully decline™

(#81328) hszilard666 válasza Magnum_ (#81327) üzenetére


hszilard666
veterán

Jah tényleg :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#81329) GabN73 válasza hszilard666 (#81326) üzenetére


GabN73
addikt

Megy privát!

(#81330) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Végre vége a melónak.

Live-Die-Respawn

(#81331) Magnum_


Magnum_
nagyúr

sziasztok!

erősítsetek meg pls, hogy ez az autós töltő iphone 5S-hez jó! vagy ez
Köszönöm!

ajándékba lesz olyannak, aki csak néha-néha töltené autóban.

igen, elvileg oké.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#81332) macilaci78 válasza Magnum_ (#81331) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tudod jól, hogy mi minden döntésedben maximálisan támogatunk, számíthatsz ránk. :R

Megmondtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#81333) Magnum_ válasza macilaci78 (#81332) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:R

I humbly and respectfully decline™

(#81334) macilaci78 válasza Magnum_ (#81333) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Itt korzózunk az Alleeban, már készültem felmenni a boltba, hogy megkérdezzem neked.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#81335) Magnum_ válasza macilaci78 (#81334) üzenetére


Magnum_
nagyúr

azé lécci :R

arra kérdezz még rá, hogy nem írja-e ki majd idővel, hogy nem támogatott és akkor nem tölti.
meg kérlek, kérdezz rá a másik, 3200,- Ft-sra is :R

I humbly and respectfully decline™

(#81336) Magnum_ válasza Magnum_ (#81335) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Itt korzozok a kaposvari plazaban, boltok 2/3-a megszunt, gsm shop, sziaautostoltodvan? Jah, 2500. Kircsi. Gari 6 v 12ho? Gari nincs. Na ne viccelj. Nem viccel. Most nem vt kedvem belemenni, inkabb udvariasan megkoszontem.

I humbly and respectfully decline™

(#81337) Chaser válasza Magnum_ (#81336) üzenetére


Chaser
titán

10k alatt nincs kötelező gar, személyesnél 3 nap, webnél 14 nap

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#81338) Magnum_ válasza Chaser (#81337) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Koszi :R

I humbly and respectfully decline™

(#81339) föccer


föccer
nagyúr

Azt mondja a lányom ma, hót komolyan:

"A lakásodat a mama vette meg."

Hmm, pislogok kettőt, hogy akkor wtf. De összeraktam a történteket. Ez a kemény, nem a kád széle. A lánya beadta neki, hogy lenyúltam a teljes vagyon felét és ezért nem adja vissza neki azt a marha sok pénzt, amit az évek alatt kölcsönkért tőle. Nem 100.000 forintról van szó. Az már más lapra tartozik, hogy a közös vagyonunk bő 3/4-ét vitte volt feleségem, pont a családi kölcsönök miatt, amit egyébként nem tudott volna bizonyítani. Sok millióról van szó, aminek a felét ugye szó nélkül visszaadtam a vagyonosztás keretén belül. És cserébe uszítja ellenem a lányomat. Szép familia. Az nem érdekel, hogy a volt feleségem mint a vízfolyás hazudik, bárkinek. Az sem érdekel, hogy a saját anyját meglopta. az is hidegen hagy, hogy mit gondol rólam a volt anyósom. De, hogy annyira agyalágyult legyen, hogy a kislány fejét tömi ezekkel a szemen szedett marhaságokkal. :(

A mai nap margójára. Csak így.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#81340) Magnum_ válasza föccer (#81339) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:(

Errol mar beszeltunk, hogy mikor mit lehet tenni.

I humbly and respectfully decline™

(#81341) föccer válasza Magnum_ (#81340) üzenetére


föccer
nagyúr

Jelentsen fel, nem érdekel.

Egyébként meg közérdekű közlemény, hogy hulla fáradt vagyok. több mint két hónapja nincs egy olyan napom, amit csak magamra, csak pihenésre fordítottam volna. :(

Viszont kezd "alakulni" a lányom. A sok belé fektetett energia és a sok-sok mese, játék kezdi megmutatni magát. :K Nagyon értelmes és EQ-ban fejlett leányzó lehet belőle, úgy érzem, hogy nagyon jó alapot kapott hozzá az első 5 évében. Elvittem a rajzait egy szakemberhez. Többek között gyermek- és mesepszichológiával is foglalkozó terapeuta. Beszélgettünk a lánykáról, kielemezte a képeket és úgy néz ki, hogy jelentősebb sérülés nélkül megúszta a válást. Nincsenek benne szorongások, elnyomott érzések. Nem fél, biztonságban érzi magát. Ez jó. :K

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#81342) Magnum_ válasza Magnum_ (#81340) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem téged kell feljelenteni, ha gátolja és megakadályozza a jó viszonyt közted és a lányod között

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#81343) Siriusb válasza föccer (#81339) üzenetére


Siriusb
veterán

Elég tisztességtelen hozzáállás. A kislányát sem szeretheti túlságosan, ha a gyereken keresztül akar bosszúságot okozni. :(
Úgy látszik, esetetekben igaz a mondás, az ellentétek vonzzák egymást, mert téged inkább az ellenkezőjének ismertelek meg; már ami a hozzászólásaid olvasása alapján lejött számomra, de nem hiszem, hogy nagyot tévednék.

(#81344) föccer válasza Magnum_ (#81342) üzenetére


föccer
nagyúr

Ja. Áhh, teljesen képlékenyek ezek a dolgok és 2 állítás van 1 ellen. Meg nem akarom a lányt nyirni ilyesmivel. Könnyebb ezt kezelnem, mint bíróságra citálni az egész társaságot. No meg ennyi energiát nem is akarok beletenni. Egyelőre nem tudják megingatni a lány belém vetett hitét és képét.

Amikor előállt a lány a lenti mondattal, egyszerűen visszakérdeztem, hogy ki lakik a lakásban? A mama, vagy én? Nem is kellett semmi mást mondanom, helyre is rakta magában a csajszi a dolgot.

Siriusb: Órákat lehetne mesélni, hogy mi, miért történt, nyilvános fórumon ilyesmibe természetszerűleg sem mennék bele. Én inkább azt mondanám, hogy a szerelem öl, butít és nyomorba dönt. És majdnem megtörtént, mert amikor ex bejelentette, hogy válni akar, egy üres biancot nyomott az orrom alá, hogy írjam alá, "ó, a többit majd kitöltjük később" kijelentés mellett. Ha aláírtam volna, akkor valószínűleg a határ út/Üllői kereszteződésben lennék megtalálható minden nap 0-24 ig.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#81345) Chaser válasza föccer (#81344) üzenetére


Chaser
titán

"ó, a többit majd kitöltjük később" - hinnye' ha nekem mondott volna ilyet:D nőkkel csak a baj van, de unalmas lenne nélkülük:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#81346) föccer válasza Chaser (#81345) üzenetére


föccer
nagyúr

Mégis mit csináltál volna? Lekeversz neki egyet, vagy tarkón vágod? Abban a pillanatban véged van a bíróságon.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#81347) macilaci78 válasza föccer (#81339) üzenetére


macilaci78
nagyúr

"Jól van kislányom, majd ha ittunk pertut, elmondom azt, amit innen látok, neked meg lesz saját véleményed."
Nem baj, ha nem érti meg rögtön, sőt! Se gyerekem, se válásom nem volt még.

Saint_: sajnos már eljöttem onnan, illetve csak eltettem a telót.

To All: mi ez a zakatoló dübörgés a rákóczi híd budai hídfőjénél? Már tart pár órája, de lassan elkezd zavarni. :W

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#81348) Chaser válasza föccer (#81346) üzenetére


Chaser
titán

hihi:) nem tudom honnan veszed h nőket vernék de ki kell ábrándítsalak, ha velem ezt eljátszotta volna hölgyemény valami ilyesmi reakcióm lenne, ráírnám nagy betűkkel bekapod te a f@szomat hülye qrva ;] koppkopp, ilyenek mindig elkerültek, ha kicsit is ilyesféle defektet éreztem lepasszoltam egyből, no jó, feleségem még nem volt, tény:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#81349) föccer válasza Chaser (#81348) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem tudom, csak találgattam. Nem igazán ismerlek, bármi lehet alapján elővettem a "legrosszabbat".

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#81350) Mercutio_ válasza föccer (#81349) üzenetére


Mercutio_
félisten

Worst case scenario

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.