Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-30 14:13:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#574) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Ha hozzászólhatok az előző témához, akkor csak annyit mondanék, hogy nekem többnyire rossz tapasztalataim voltak Samsung termékekkel, legyen az videokamera, tv, telefon, házimozi, ettől függetlenül biztosan jó, csak én mindig a kevésbé jókkal találkoztam :D Ezért sem tervezem, hogyha bármilyen elektronikai eszközt szerzek be, akkor az Samsung lesz. A jelenlegi kiszemeltem egy LG BD660-os lejátszó, állítólag mindennel elboldogul a lejátszás terén, amit a Samsung bizonyos lejátszóiról nem tudtak elmondani.... Igaz ami igaz, személyesen egyiket sem tapasztaltam, tehát mennyire jó az LG vagy mennyire nem jó a Samsung, legalább is ilyen kategóriában, tehát előre nem mondok biztosat, hogy megéri-e, de valami mellett dönteni kell, ezért az eddigi infók alapján az LG jön be, na meg az ára sem mellékes. Ha már itt tartok, akkor megkérdem, hogy létezik olyan, hogy a lejátszóhoz jár egy Blu-Ray film, amit a lejátszó mellé csomagolnak? Mert láttam egy youtube videón, hogy vki épp az új lejátszóját csomagolta ki (konkrétan egy BD660-ost) és a dobozban benne volt a Grú BD formátuma :O Valaki tapasztalt már ilyet?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.