Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-30 14:13:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) davz


davz
csendes tag

Hello mindenki.

Erdemes beruhazni egy par evvel ezelotti Sony csucslejatszoba? Nevesint egy s5000es-be? Van barmilyen kizaro ok, amiert ne ajanlanatok?

udv

(#2602) jeni válasza davz (#2601) üzenetére


jeni
félisten

Üdv

Az biztos,hogy van anyag benne.
Mind képileg és hangilag a helyén van.A környezeti ártalmakra nem reagál(rezgések,elektromos zavarok,stb
b...)

ellenben semmi egyéb extra média lejátszás-t nem tud--DIVX Ultra,AVI,MKV,MP3,Flac,stb...
USB nincs rajta.

Másképpen fapados de maga nemében csúcs gép. Éppen láttam valahol,hogy 450000 Ft helyett 100000 Ft az ára.

Kizárólag lemezről tudod meghajtani.
CD lemez hallgatás lehet írott lemezről is.
HDMI csak 1.2 ha 1.3 akkor csoda.
3D-t nem tud.

(#2603) davz válasza jeni (#2602) üzenetére


davz
csendes tag

A helyzet az, hogy van egy E szerias Samu LED TV-m, ami tudja orvosolni az osszes hianyossagot. USB, divx, mp3, etc.. szoval valoban csak lemezrol lejatszas az erdekes. A 3D meg pont annyira erdekel, mint a cserebogarak nemi elete. Erre viszont akkor jo ezek szerint. Most van egy slim dvd player az onyo erositom mellett es csak arra jo, hogy latszanak mogotte a kabelek, szoval a massziv felepites is csak elonye (apol es eltakar). Koszi a valaszt

(#2604) jeni válasza davz (#2603) üzenetére


jeni
félisten

ha már 100000 Ft-t szánsz és annyiért láttad ,akkor érdemes a Panasonic DMP-BDT 500 -t megvenni korrekt áron 2 év garival,és egyben FULL mindent tud De ha Sony elromlik,kérdés,hogy javítják -e még?

Mert biztos,hogy a Samsung TV sem tud mindent lekódolni.

[ Szerkesztve ]

(#2605) Vedike69


Vedike69
csendes tag

Én is most tesztelgetem a pio BD-150K-t. Samsung D6570 mellé vettem, mert nem csak 3D mkv-kat akartam nézni...Nagyon patent lejátszó, köszönöm a tippeket és leírásokat róla, sokat segítettek a választásban! :R
Bár a TV-m viszi még az h.264 level 5.0 kódolású filmet is (Remény rabjai) amit a Pio már nem evett meg, viszont gyönyörű képet produkál...AVCHD mappába kibontva az ISO-t még kiírás előtt nézhető, tesztelhető a film menüstől mindenestűl...

(#2606) davz válasza jeni (#2604) üzenetére


davz
csendes tag

hahaha. hat ezt csunyan beneztem. egy partizezer forintos arcedulaval lattam meg a lejatszot, de mint kiderult, tevedes volt az egesz. szoval marad a bena DVD lejatszom meg a TV... Eleinte azt hittem, hogy reg elavult technikaval dolgozik, de utobb kiderult, hogy tul szep volt, hogy igaz legyen. Ezert rakerdeztem, es kiderult a turpissag.

(#2607) kapaca76


kapaca76
tag

Sziasztok!

Milyen Blu-ray lejátszót ajánlotok max. 45-50e Ft-ig?

Kösz!

(#2608) jeni válasza kapaca76 (#2607) üzenetére


jeni
félisten

Üdv

Jelenleg 2 márka van ami elfogadható-50000 Ft-ig

Pioneer BDP-150- Wifi nélkül
Panasonic-BDT-220 és a BDT-320 ezek + Wifisek

(#2609) kovadika válasza jeni (#2608) üzenetére


kovadika
őstag

A bdt-120 is jó alternatíva. Wifi nélkül, de a 220-al megegyező képminőséggel, és 30 körül hozzá lehet jutni.

[ Szerkesztve ]

(#2610) jeni válasza kovadika (#2609) üzenetére


jeni
félisten

gondolom a wifis 220-s cuccot többen keresik +6000 Ft felárral

(#2611) kovadika válasza jeni (#2610) üzenetére


kovadika
őstag

Attól még illik leírni ezt a lehetőséget is. Én biztos nem adnék érte egy forinttal se többet azért, mert van benne wifi, mivel az életben nem használom.

(#2612) BBéci válasza kovadika (#2611) üzenetére


BBéci
titán

Néha jól jön a WiFi, például egyszerű a frissítés, a BD-Live sem rossz funkció és amikor egy filmről szeretnél bővebb információkat, nem kell elballagni a PC-hez. Filmlejátszásra kizárólag a kábeles összeköttetést tartom elfogadhatónak, ha már nem eredeti lemezről megy.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#2613) jeni válasza kovadika (#2611) üzenetére


jeni
félisten

mivel nem 30000 Ft-s kategóriában gondolkodott.
így nekem az jött le,hogy nem egy fapados kell neki.és nem egy kevés szolgáltatással bíró gép sem.
igaz az sem volt leírva mik az elvárásai?
szerintem a +6000 Ft többlet ilyenkor már nem pénz és mégis előny lehet egyes esetekben

(#2614) kovadika válasza BBéci (#2612) üzenetére


kovadika
őstag

Nem azt mondom, hogy hülyeség, csak azt, hogy én nem használom és ő sem írta le az igényeit, ezért illik elmondani neki. Frissíteni persze egyszerűbb lehet vele, de kétlem, hogy a Pana ömlesztené magából a fw-eket sajnos, arra meg bőven elég lehet pendriveról is. Filmlejátszás eredeti lemezről, vagy külsőről megy nálam.

(#2613) jeni

Gondolom a Piot sem neveznéd fapadosnak a wifi hiánya miatt. Persze egyszerűbb lenne válaszolni ha leírta volna a felhasználási kört... :U

[ Szerkesztve ]

(#2615) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Ahol nem vagy hülye, most 39990HUF a Pio BDP-150K.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#2616) spiky03 válasza koncsik (#2615) üzenetére


spiky03
veterán

Már egy ideje annyi ott.
Vagyis én csak ilyen áron láttam.
Van szürke is elvileg. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#2617) Flashget válasza kovadika (#2611) üzenetére


Flashget
félisten

akinek kell a smart része jobban jár a wifivel, ha túl messze van a készülék a routertől vagy ha a DLNA-t használná.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#2618) sting2 válasza spiky03 (#2616) üzenetére


sting2
addikt

A szürke vállalhatóbb élőben, feketében "teszkós szenkór" a sztájl... :)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#2619) spiky03 válasza sting2 (#2618) üzenetére


spiky03
veterán

Nekem nem tetszett a fekete is.
A szürke sajnos nem illene a rendszerem közé, de elhiszem, hogy az is jól néz ki.
Pl egy Marantz házimozi erősítő is jól néz ki szürkén meg egy Pio is, amiben még az előlapján van fekete betét is. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#2620) pbandita


pbandita
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, nem rég vettem egy Samsung BD-ES6000E lejátszót és az a problémám, hogy DTS 5.1 hanggal ellátott blu-rayeket hang nélkül játssza le, holott a hivatalos weboldalon írják, hogy DTS surround-ot lejátszik. Hiába próbáltam állítgatni a beállításokban a digitális kimenetet, semmi sem történik.
Szerencsére volt alkalmam egy barátom BD-E5500-as készülékét kipróbálnom, amelynek kb ugyanaz a specifikációja, mint a bd-es6000e-nek - legalábbis az audio dekódolási formátumaik, és az a típus hibátlanul, hanggal együtt játszotta le ugyanazt a filmet.
Van valami elképzelésetek, hogy mi lehet a gond? :(

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv,

bd-es6000e és bd-e5500 összehasonlítás: ITT

[ Szerkesztve ]

(#2621) Vhiktor válasza pbandita (#2620) üzenetére


Vhiktor
veterán

Hali!
Mivel kötötted rá a hangrendszerre?
Barátodnál próbáltad ki vagy magadnál?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#2622) BBéci válasza Vhiktor (#2621) üzenetére


BBéci
titán

Jogos a kérdés.
Amíg nem ismerünk minden részletet, kábeleket, erősítőt, ki- és bemeneti beállításokat, lehetetlen diagnózist felállítani.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#2623) pbandita válasza Vhiktor (#2621) üzenetére


pbandita
csendes tag

Nagyon köszönöm a gyors válaszaitokat!

Magamnál próbáltam ki és teljesen jól működött. Ha minden igaz akkor a bd-es6000e-nek "2 csatornás kimenete van és emiatt nem támogatja az 5.1-et" - idézek itt egy samsung customer services e-mailt. Na de a specifikáció alapján a bd-e5500-nak is 2 csatornás kimenete van, ezért nem értem,hogy az enyémmel miért nem működik.

A hangprojektor optikai kábellel van rákötve közvetlenül a tv-re, a bluray pedig high speed hdmi-vel a tv-re. A kábelek márkái hama. Kimeneti beállítás PCM, erősítőm nincs.

Elég laikus vagyok a témában, ezért előre is bocsi, ha hülyeségeket írok vagy kérdezek!

Üdv

(#2624) Vhiktor válasza pbandita (#2623) üzenetére


Vhiktor
veterán

Barátod lejátszóján is a kimenet PCM-re volt állítva?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#2625) pbandita válasza Vhiktor (#2624) üzenetére


pbandita
csendes tag

így igaz! minden beállítás ugyan az volt mint az enyémen.

(#2626) RudY válasza pbandita (#2623) üzenetére


RudY
addikt

Érdekes a Samsung support válasza, gondolom a ctrl+c megoldást választotta a termék specifikációkból ollózva :DDD Igaz, a kézikönyv elég részletes tájékoztatást ad, de legalább arra hívná fel a figyelmet. A PCM mód alapból valóban két csatornát küld ki, a kézikönyv táblázata pedig valóban segíthet ;)
A BD játékos audio kimenetét kellene közvetlenül a hangprojektorra csatlakoztatni (optikai vagy digitális koax), és a beállításoknál ezt választani: Bitstream (Unprocessed), illetve végigjátszani a többi lehetőséget is. A hangprojektor képességeitől is függ nyilvánvalóan, hogy és milyen formában tud megbirkózni a kapott jelekkel.

(#2627) sayoo


sayoo
csendes tag

Sziasztok!

A Panasonic BDT 220 játékoson gondolkodok és egy teszt oldalon úgy láttam van benne internet rádió is. Olyan lejátszót szeretnék amiben van, de lehetőleg szeretnék e márka mellett maradni (itt az oldalon is ez az egyik ajánlott típus) Tényleg található benne internet rádió és ha igen akkor mennyire használható?

Előre is köszi! :)

(#2628) pbandita válasza RudY (#2626) üzenetére


pbandita
csendes tag

Köszi RudY a segítséget! Mindenképp megpróbálkozom a javasolt megoldásoddal kiküszöbölni a problémát!
A Samsung felől meghát nem vártam ennél többet sajnos :D

(#2629) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Bocsánat, hogy Philips-ről merek írni, bár Pana/Pio elfogult vagyok, de így alakult... Hátha valakit érdekel...
Pio külső íróval írott filmlemezeket hibátlanul játssza, SD90 full hd kamera mts file-ok, mkv-k égetett ill. könyvtárban levő sub/dub-bal (tényleg a subidubi-nak van ehhez köze? muhahaha) sima adatlemezként megírva, BDP6000 gyönyörűen játssza (érdekes, hogy ha a ratio-t autofit-re állítottam, az mts file-ok akadoztak, kép megáll, hang torz, kimarad: 16:9-en hibátlan).
Tulaj örül.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#2630) kecsetif


kecsetif
aktív tag

Udv mindenkinek!

3D blue-ray lejatszot keresek, ami USB-n keresztul vinyorol es WIFI-n kereszul a ruter vinyojarol avi-t, mkv-t le tud jatszani felirattal egyutt. Fontos lenne, hogy a felirat betutipusa, helye, merete parameterezheto legyen. Inkabb valami markas, megbizhato lejatszo erdekelne. Audio kimenetbol eleg a HDMI, a tobbit megcsinalja az erosito (onkyo tx-nr616).
Amit eddig neztem az az onkyo olcsobbik lejatszoja (bd-sp309). Sajnos nem sikerult kideritenem, hogy ez kezel-e feliratot.
Elore is koszi a segitseget. Udv.

(#2631) Vhiktor válasza kecsetif (#2630) üzenetére


Vhiktor
veterán

Minek ehhez BR lejátszó.
Ezekhez az igényekhez sokkal inkább megfelel egy média lejátszó.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#2632) kecsetif válasza Vhiktor (#2631) üzenetére


kecsetif
aktív tag

A fő funkció audió CD lemezek lejátszása lenne. Ezért kellene bele futómű.

(#2633) dgyuri0123 válasza kecsetif (#2632) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Akkor vegyél akár használtan egy Cd játszót. 10-15 pénzért már van normális. Biztosan jobban fog szólni, mint egy 80-100e ft-os BD lejátszó.
Aztán 20-30 körül vegyél egy Sigma chipes mediaplayert. Pl. WD TV Live Stream. Megvan úgy 40-50e ft-ból kompletten.
De mehetsz feljebb is, használt CD lejátszókból 30-40 körül már csemegézni is lehet egészen jó gépek közül. A 60-70e körüli kategóriában pedig kapsz egészen kiváló minőségű és képességű mediaplayereket is.

"csak a zene van"

(#2634) kecsetif válasza dgyuri0123 (#2633) üzenetére


kecsetif
aktív tag

Sajnos az állványon már csak egy hely kiadó. A kényelem sem utolsó szempont. Berakom a lemezt, megy a zene. Ezért HTPC nem is nagyon jön szóba.
A digitális jelnek egyébként bitre pontosan ugyan annak kellene lennie minden készülékről, innentől kezdve viszont minden csak az erősítőn/hangfalakon múlik.

[ Szerkesztve ]

(#2635) dgyuri0123 válasza kecsetif (#2634) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

"A digitális jelnek egyébként bitre pontosan ugyan annak kellene lennie minden készülékről, innentől kezdve viszont minden csak az erősítőn/hangfalakon múlik"[/I

Ha ez ilyen egyszerű lenne, senki sem venne 3-400 ezres, vagy sokmilliós cuccokat.
A valóság ennél sokkal bonyolultabb.

Egyébként a WD-nak nem kell szinte semmi hely, ugyanis kb.15x15x4 cm-es. Még a tv alatt is elfér az állvány és a tv kávája között. 2 db USB van rajta. Ha ennél kényelmesebben akarsz mozizni, akkor elmondom: nem fogsz tudni.
A CD játszót pedig berakhatod a polcba. Hidd el nem járnál rosszul.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#2636) BBéci válasza kecsetif (#2634) üzenetére


BBéci
titán

Megbocsáss, de akkora ostobaságot írtál, mint a tejútrendszer!
Jó lenne, ha szereznél némi tapasztalatot, összehasonlítanád néhány lejátszó hangját! Meg fogsz lepődni, mert brutális különbségek vannak, és akkor még nem beszéltünk a digitális kábelekről, amik szintén befolyásolják a (kép- és) hangminőséget.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#2637) kecsetif válasza dgyuri0123 (#2635) üzenetére


kecsetif
aktív tag

Nem akarok semmilyen flame-warba bonyolodni. Neten mar nehanyszor belefutottam hasonlo vitaba. Sajnos nem talaltam, pedig lattam olyan tesztet miszerint bitre pontosan ugyanaz az adat jon digitalis kimeneten keresztul audio CD-rol. Ez termeszetesen csak az audio cd nyers digitalis jelere vonatkozik. Amire nekem szuksegem van a zenehallgatashoz.

Videokimenetnel bizosan mas a helyzet. Nem veletlenul van annyi eltero aru jelfeldolgozo proci plusz kore epitett gep. Nekem a videozas masodlagos. Csak azert kellene, hogy azt az egy-ket sorozatot meg lehessen nezni hetente felirattal. Vagy neha nehany DVD-t, BD-t. Remeltem, hogy meg lehet oldani egy gepben az egeszet. Ezert nezegettem a Pana/Onkyo/Pio/Denon lejatszokat. De a felirat kezeleserol nem nagyon talaltam infot. Az Asus O!play forumaban meg nem dicsertek tul a keszuleket, habar papiron "nagyon ott van".

A WD-t megnezem, koszi a tippet. Bar lehet, hogy ha mindenkepp 2 gep kellene, akkor megis csak egy HTPC lesz (mind felett ;] ). Bar az meg SSD-vel is eleg lassan indul. Eddig konzolon jatszottam le a zenet. De ahhoz be kell kapcsolni a TV-t, meghat eleg lassu. Az mp3 vinyorol meg hiaba nagy bitratas, nem mindig eleg jo.

(#2638) BBéci válasza kecsetif (#2637) üzenetére


BBéci
titán

Ne keresgélj teszteket, hanem otthon a saját rendszereden próbálj ki néhány lejátszót. Persze annak csak akkor van értelme, ha jó minőségű erősítővel és hangdobozokkal rendelkezel és ez nem jelent többszázezres tételt. Ismerősöknél, esetleg szaküzletekben is demózzák Neked két lejátszóval a különbséget.
Az utóbbi 14 évben, amióta szakújságíró vagyok, rengeteg összehasonlító tesztet végeztem, kezdve az autóhifi fejegységekkel, egészen a Mark Levinson No512-ig.
A nyers digitális jel minőségébe beleszól a tápkábel, a futómű, a lézerdióda, a belső kábelezés, de még a készülékház felépítése is a lábaktól a fémlemezekig.
Legegyszerűbb próba a CD-játszó villásdugójának megfordítása, ami az esetek döntő többségében jelentősen megváltoztatja a hangzást. Ugyanez vonatkozik a Blu-ray-lejátszókra is.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#2639) kecsetif válasza BBéci (#2638) üzenetére


kecsetif
aktív tag

Koszi a valaszt. Ezek szerint szakemberrel van dolgom, ez remek hir. ;)

Sajnos digitalis videozasrol nem sokat tudok, eddig eleg volt a szamitogep meg a kmplayer. Most szuksegbol a helyzet megvaltozott. Ezert jottem ebbe a forumba. 25 eve kezdtem a hifizest, Proxima, Philips, Technics, majd Denon, Marantz. Ladakbol a kep meg vegyesebb volt... High endre mondjuk eddig nem futotta. A teszteket mindig elolvastam, de csak a fulemnek hittem. Szakuzletben vasarolok, sokszor tobb oranyi osszehasonlitgatas utan. A fulem nem csalhatatlan, de szakmambol kiolyolag naponta 20 alkalommal kell nagy biztonsaggal megmondanom, hogy van-e hang, milyen, meddig tart, termeszete, stb. Ettol sajnos a fulem valahogy kivajodott, ami zenekedvelokent rossz hir nekem, mert igy a hobbi sokba kerul.

A kabel dolgot arnyaltabban latom. Analog atvitelnel egy vacakkal sok a zaj, a dinamikatartomany lecsokken es kulonbozo frekiket nem biztos, hogy ugyanugy atvisz. Digitalis jelatvitellel ez a problema megoldodott, hacsak nem valami hibas vagy nagyon gagyi kabelrol beszelunk. Audio CD-nel regen ezert szamitott a lejatszo olyan sokat, hiszen az dolgozta fel a jelet, a kabel pedig analog jelet vitt at, igy mindketto fontos volt. (Talan neked is megvolt pl. a marantz cd-63se okozta all leeses. :Y ) Lehet igazabol a fulem nem eleg jo, de erezheto kulonbseget nem hallok futomuk kozott, ha digitalis a jelatvitel. Persze erosito, hangfalkabel, hangfal mar mas teszta. Pl. nekem egyertelmu a differencia 2,5 es 4 mm2 hangfalkabel kozott es a kabel hossza is "hallhato". Sajnos tovabbra sem talalom a korabban emlitett irast, pedig most jol jonne. A lenyege az volt, hogy az audio CD-rol leolvasott digitalis adat bitre pontosan megegyezik leolvaso berendezestol fuggetlenul, ami azt hiszem alatamasztja korabbi alitasomat.

Termeszetesen te vagy a szakember es nem akarlak megkerdojelezni. Viszont a hallaselmeny nagyon szubjektiv dolog. Sokszor tapasztalom am magamon is a placebo hatast. :D

De nem szeretnem szetoffolni ezt a topikot, ha gondolod beszelhetunk meg a dologrol a megfelelo topikban is (ha eliranyitasz) vagy privatban is akar. A villasdugomegforditast meg kiprobalom, ha hazaertem. :C

[ Szerkesztve ]

(#2640) kecsetif


kecsetif
aktív tag

Megprobalom tomoren osszefoglalni:

A projektem lenyege az lenne, hogy olyan lejatszot keresek ami DVD/(3D)BD-t visz, mikozben avi-t, mkv-t lejatszik jol parameterezheto felirattal egyutt. Plusz feltetel, hogy audio CD feldolgoztlan digitalis jelet tudjon akarmilyen digitalis kimenetre kuldeni. Ne kelljen zenehez tv-t kapcsolni es gyorsan elkezdje a CD lejatszast.
Tudom, ez igy tul sok kivansag egyszerre (ezert az SACD formatumot mar nem is emlitettem). Remlem, hatha az itteni forumlakok tudjak a megoldast, mert pl. eppen pont ilyen tudasu geppel rendelkeznek.

(#2641) BBéci válasza kecsetif (#2639) üzenetére


BBéci
titán

Csak egyetlen megjegyzés: a bitre pontos megegyezés nem jelent azonos hangot! Erre példa az ugyanattól a gyártótól, fél év különbséggel kikerülő CD-k, és az eredeti vs. másolt közti különbség. Bitre egyeznek, mégis másképp szólnak.

Többször leírtam különböző topikokban, hogy Pioneer BDP-LX55 BD-játszó CD-hangját hasonlítottam 1992-1993-as, szintén Pioneer CD-játszóéhoz. Az öreg gép minden verzióban jobban muzsikált, pedig így használtan megkapható 12-13000 forintért, tehát a tizedébe kerül, mint a BD-játszó. Ezt a tesztjében is megemlítettem.
Pedig az egy remek kép- és hangminőségű lejátszó.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#2642) buci30


buci30
addikt

Van egy PS3 Slim-em.

Érdemes vennem Blu-ray lejátszót h csak néha néznék pár filmet?

Csak mert lehet olvasni ,hogy van amelyik filmet nem viszik a lejátszók vagy valamelyik felíratót nem viszik.
Ilyenkor ujjat kellene venni vagy csak kód pack frissités?

Mondjuk a 3D nem érint de ,hogy 5.1be szóljon az erősítőmre kötve az már igen.

Akkor maradhatok a PS3nál és ha majd veszek 3D tv-t akkor vegyek Blu-ray lejátszót ami viszi a 3D-t is?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2643) BBéci válasza buci30 (#2642) üzenetére


BBéci
titán

Az utolsó mondatodban rejlik a válasz.
Egyébként olvastam valamit a PS3 3D-lejátszásra való frissítéséről, azt viszont nem tudom, hogy a Slimre is vonatkozik-e.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#2644) Vhiktor válasza buci30 (#2642) üzenetére


Vhiktor
veterán

PS3 is viszi a 3D-s BR filmeket.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#2645) buci30 válasza Vhiktor (#2644) üzenetére


buci30
addikt

Persze ez logikusnak tunik mivel van PS3-ra 3D jatek.
Akkor viszont logikus ,h nem kell blu-ray lejatszot vennem nekem kulon ugye?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2646) jeni válasza buci30 (#2645) üzenetére


jeni
félisten

erre az a helyes módszer ha veszel egy 3D Blu-Ray filmet,de előbb frissíted a PS3-t.
utána mehet a próba.
esetleg kérsz 3D-s lemezt valakítől.

(#2647) buci30


buci30
addikt

Tudtok olyan oldalt ahol lehet venni használt Blu-ray filmeket olcsón és persze van valami megbízhatósági pontozás ,hogy ne csússzak bele valami letöltött vagy sérült karcolt filmbe?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2648) spiky03 válasza buci30 (#2647) üzenetére


spiky03
veterán

Itt a prohardveren is árulnak lemezeket.
Meg itt és itt is lehet venni.
Én vettem már egy pár embertől és rendben voltak a lemezek.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#2649) Flashget


Flashget
félisten

.

Realme GT Master Edition

(#2650) JohannZimu válasza Flashget (#2649) üzenetére


JohannZimu
senior tag

150-nél az m2ts lejátszásnál tudod váltani a belső feliratokat? Akár USB-ről, akár DLNA-n keresztül érdekel. Köszi.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.