Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86952) HSM válasza #Morcosmedve (#86929) üzenetére


HSM
félisten

No, majd Habugit egyszer átcsábítom, nyomkodja meg kicsit ezt a hatmagost. ;] Kíváncsi lennék, mit mondana, neki van szeme az ilyesmihez, jobban mint nekem, meg van jó összeahsonlítása egy betegre húzott és finomhangolt 6600K személyében. :)

Amúgy nem a notisággal van a gond szerintem. Volt nekem egy asztali G1620 cerkám [link], Ivy magokkal, 2MB L2-vel, két maggal, és 2,7Ghz órajellel, tehát papíron teljesen korrekt cucc, de érzésre a sebessége, hát... :U Eléggé "hát" volt. Ahhoz képest a notim egy villám a Sandy-s szintén két mag és 2,7Ghz órajelével, de +HT és 4MB L2-es i7-2620M procijával. :)
Amúgy, hogy ne csak a levegőbe beszéljek, ezt viszi a notim CB15-ben, Turbóval: [link] és anélkül: [link].

Hát... A YT most eléggé át lett variálva... Igazából Operát használok, ebben HTML5 van, és egészen szépen viszi már, szóval ezt használom. Ami rossz és jó is benne, hogy VP9 kodeket használ, amit nem gyorsít a VGA. Nem foglalkoztam vele nagyon, leginkább zenét hallgatok csak ott, ott meg mindegy a képminőség, mi megy a háttérben. :B

Tudom, hogy nem piszkálódsz, csak beszélgetünk egy érdekes témáról. Erre van a fórum. Nem kell engem félteni, nem szoktam magamra venni a dolgokat. ;)
Jók azok a 4GB-os 380-ak. A 7870-em sem olyan rossz amúgy, Tahiti magos, 1536 shaderes, bár sajna csak 2GB-os, 1050/1500Mhz-en szépen megy, lásd pl. 3Dmark: [link]. 28 000Ft-ért mondjuk jobbat nem is kívánhatnék, szóval nem panaszkodom rá, de nem a proci szokott a szűk keresztmetszet lenni. :DD A 290-em volt anno nagyon durva cucc, hiába csak 900Mhz-en hajtottam... Bár amennyit játszok még ez a gép is luxus. :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.