Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#105951) hackeeeee válasza bandi0000 (#105949) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Öhm.. Azért ~1-1,5 hónap alatt feladni az egyetemet, vagyis egy adott szakot, az nem mutatja azt, hogy küzdő szellem lennél.

Hozzáteszem, amikor felvételiztél a szakra, meg lehetett volna nézni, hogy milyen elvárások, követelmények vannak az adott szakon, mi az ami mondhatni alapkövetelmény, és tudni kell. Persze van amikor közben derül ki, hogy az ember kevés hozzá, de ezt nagyjából ki lehet szűrni már a felvételizés előtt, hogy az az adott szak neked menni fog-e, vagy sem.

Nem bántásból mondom, félre ne érts, de ebben viszont most igaza volt SasBának. :K

Véleményem szubjektív...

(#105952) bandi0000 válasza MiklosSaS (#105950) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem én sem tudom, azért irok ide, hátha megvilágosodok

csak nem értem a te véleményed, a te szemedbe mondjuk vesztes vok ha feladom, de szted mikor jogos a feladás? mert próbálkpzni lehet 100 szor is, de ha 101-szer se sikerül?

hackeeeee: az a baj, hogy 3 év kellett h bekerüljek, n foglalkoztam vele hogy mit kell tanulni, mert nincs más, most jöttem rá h másik szak is megtanitana arra amit akarok

ha látnék egy csöpnyi reményt akkor nyilván nem tartanék itt, de elmondták fizikából a követelményeket és kis számolás után rájöttem h nekem lehetetlen ezt teljesiteni, azzal se lennék előrébb ha tolnám magam elött mert egyszer muszáj lenne megcsinálni

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#105953) Jakuskacsa válasza Whysperer (#105948) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Angliában szeretik a vereseket.. Zöld ufó, had kérdezzek már valamit! Nekem 3 csaj ismerősöm is van kint, mindegyiket ismerem vagy középiskola óta vagy egyetem óta. Míg itthon voltam csupasz csigák voltak, amióta meg "beleolvadtak" az Angol kultúrába, azóta meg nagy "őserdő style" rajongók. Sass Te is nyilatkozhatsz, most tényleg odakint a szőrös minyon a nyerő? Mikor iszogattunk előkerült ez a téma is, még le voltam bas*va, hogy hülye vagyok én szőr nélkül élni?? Azt mondták, hogy odakint ez a menő, nem a csupi. :B :B

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#105954) Jakuskacsa válasza bandi0000 (#105952) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Én a corvinuson végeztem mint közgazdász marketing szakiránnyal. Nem egy könnyű egyetem. 3 -as átlag alatt nem kapsz diplomát, hiába végezted el a sulit, meg hasonló hülye szabályok. Tény, hogy az előírt 4 év helyett 5 év alatt végeztem el. Volt, főleg első két szemeszterben, hogy azt mondtam nem nekem való, azt a kettőt kell túlélni, utána minden rendben. De tényleg. Ezt csak azért mondom, hogy az első két szemeszter a szórós szemeszter, a gyengéket kivéreztetik bármelyik jobbnevű egyetemen. Az elsőn kell túllendülni, a többi már megy magától. Talán még a szigorlatok (bár nemtudom hogy működik ez manapság, rég volt már...)ami nehezebb lépés, de ott már ha nem csak pötsöt vakarásztál akkor simán mennie kell.

Mindezzel csak azt akarom mondani, ha bele is kezdesz bármi más iskolába/szakirányba, az első évet túl kell élni! Ha törik ha szakad! Mindenhol ilyen lesz....

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#105955) Whysperer válasza Jakuskacsa (#105953) üzenetére


Whysperer
addikt

Én nem talákoztam szőrössel ,de olyannal igen ,hogy a Tiptop szőkehajú kék szemű feketeöves karatés Manager csaj ismerősöm MANAGER volt Chelsea FC-nél. Szóval nem a gomba árus jóskánál.... ÉS elment bulizni aztán bejött reggel és krédezi,hogy itt van a parfümöm. mondom Én ugyan nem vagyok büös nem kell most. nme nekem neki kell. De mondom Charlotte baszki ez férfi parfüm. Nem problém a csak elmendtem bulizni aztán nem fürödtem 2 napja.

Na ezzel a nem fürdök témával viszont k.va sokat találkoztam.

--------------- Na meg nekem a kedvence sztorim amit magam láttam és azóta is röhögök a hrianon ismerősömön . pedig nagyon jó fej csak és mai napig toljuk a beszélgetést néha......nagy arc amúgy. Mondjuk hasonlít a vörös csajra kcsiit csak ő szőke.

Pali haverom szakács és a Rhianon-nak fájt a foga. é smondja palinak ,hogy figyi Pali tudsz valamit adni rá, van ötleted. Mondja a Pali,hog ynincsen gyógyszer erre,de figeylj ha szegfűszeget raksz a szádba akkor az elzsíbbasztja kicsit. Erre a Rhianon elemgy és jön vissza a szájában eg ykék gumikesztyűvel .... Mondja Plai ,hog yez mia fasz , erre Ő ,hogy Te mondtad ,hogy rakjak a számba Gloves-t . mindenki sír a röhögéstől ,hogy Baszki Rhianon 23 éves vagy azt modntam Cloves-t rakjála szádba baszki nem Gloves-t. 23 évesen annyi esze nem volt,hog yvissza kérdezzen,hogy hülye vagy kesztyűt a számba..

Na ,de ami maitt eszembejutott ez a dolgo az a rhianaon ,mert Ő néha beszolt ilyeneket ami szerintem összefügghet ezzel a szörös ápolatlanságos témára,hogy ebédeltünk és Trónok harcáról bezséltünk ,hogy mennyi sex meg midnen van orálsi sex stb. Erre Ő felnéz és azt mondja. Hát Ő utálj aa szörö f..z-t és ,hogy szerinte minden f...z gomba ízű :C :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#105956) Jakuskacsa válasza Whysperer (#105955) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Pfuujjj... bakker 2 nap??? Egy évben nem mondom nálam is előfordul, hogy kimarad 1 nap nem fürdés (mert elaludtam a tv előtt reggel meg kapkodás, vagy mert buli volt, és örültem hogy az ágyból kimászok... ) de azért 2 nap az már nagyon necces apám. Ott már lehet sunci szag, meg kuku szag bakker. Az már igazi HAL szag lehet, főleg ha még éjszakai kaland is beleesett a 2 napba.

GTA5 laci meg hol van mostanság? Esküvő óta eltűnt. Lehet nászútra ment ő is? :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#105957) bandi0000 válasza Jakuskacsa (#105954) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nyilván ezt a félévet letolom, mert nem vesztek sokat, csak ha nem megy akkor hiába vagyok ott 10 évet akkor se fog, az a baj hogy 24 évesen nem azt látom hogy elment 2 év nem sikerült ez van, hanem.h 2 év massziv munkával meg lenne egy fél ház

meglátjuk, az a baj hogy a kezdeti előnyöm amim volt a technikum miatt az kezd elfogyni, és egyre több az új/nehezebb anyag amit nem tanultam

Xbox One: bandymnc

(#105958) hackeeeee válasza bandi0000 (#105952) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, Te érzed... most, hogy bentvagy, egy passzív félév, és mehetsz más szakra.. Ezért nem mondom azt, hogy íratkozz ki, és felvételizz újra.. Mert az megint csak cumi.

Öhm, nem lehetetlen, csak a Te tudásodhoz, ez a szak kicsit buffer overflow.

Véleményem szubjektív...

(#105959) bandi0000 válasza hackeeeee (#105958) üzenetére


bandi0000
nagyúr

igen, megpróbálom legjobb tudásom szerint csinálni, ha igy se megy akkor nem az én világom

csak ugye mint mondtam h megint ott tartunk hogy amit én akarok dolgozni ahhoz mind1 hogy mérnök infos vagy prog infos vok, gondolom ugyan az a fizu lényegében, és ő csak 2 évet tanult én meg 3,5+- évet, tehát ugy elszáll az ami ösztönözne

Xbox One: bandymnc

(#105960) Jakuskacsa válasza Whysperer (#105955) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Még gomba ízű... ilyet sem hallottam én még soha. :DDD :DDD :DDD

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#105961) Whysperer válasza bandi0000 (#105957) üzenetére


Whysperer
addikt

Szerintem meg azt is mrélkegeld,hog yegy jó mérnöki munkahellyel utánna meg fel eannyi idő alatt van meg egy fél ház. szóval ugyan ott vagy sz.tem. Csak más pozicíiót töltesz be.

jakusj :C :C mert én hallottam mi?

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#105962) HSM válasza Habugi (#105902) üzenetére


HSM
félisten

Eszement költségek ezek... Amit meg élményben meg kapsz, az szvsz nagyon nincs arányban azzal, amennyire kifosztanak a pénztárnál. :N

(#105911) Whysperer: Jó kis honda cafe racer. :K

(#105963) hackeeeee válasza HSM (#105962) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az 1070 nem sokkal drágább, mint amikor 1 évvel ezelőtt vettem a 390-et.. Egészen pontosan úgy kb. 30k-val..

Vagyis, nagyjából annyira jön ki, mintha 390x-re cseréltem volna annó a 970-et.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#105964) MiklosSaS válasza HSM (#105962) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Pontosan! Vegyen mindenki kazant 290/290X-et, feszelje alul, tuningolja negativan...oszt csokolom. Problema megoldva! :D:D:D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#105965) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#105964) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

[link]

Vagy tőle vegyetek mindent! Főleg a mindenre jó tuning alaplapot - kiemelten ajánlom a címet elolvasni!!!, meg a 480-at ami nála a legolcsóbb szerinte... pfff... ésés ésésés több mint 400 pozitív pontja van... oszt hogy??? Ezekkel a hirdetésekkel?

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#105966) Beretvás válasza Jakuskacsa (#105965) üzenetére


Beretvás
addikt

ettöl durvábbak vannak a hülyétkapokazaprozoktol topokban..:D

(#105967) HSM válasza MiklosSaS (#105964) üzenetére


HSM
félisten

Miről beszélsz ember? 1050/1350-en használom, ami az OC kártyám gyári órajele (a ref 1000/1250), alulfeszelés nélkül, 390X BIOS-al, ami még +5% tuningnak megfelelő sebességet hoz. :C Ja, csináltam hozzá ventiprofilt, mint minden más kártyámnak. Ezzel legalább olcsón lehet játszani és igen jól. Lehet, kér enni, de nem is hajszárító, még így húzva sem, sőt. Max 2000rpm-en elvan. Szerintem eléggé rendben van ez így 13K FS graphics pontért. [link]

Amúgy pedig tény, jelenlegi árukon eléggé jó vételnek tartom őket használtan. Szerintem ezeket most nem eladni érdemes, hanem venni és élvezni. :C

[ Szerkesztve ]

(#105968) Gyuri27 válasza HSM (#105967) üzenetére


Gyuri27
félisten

Már megint nincs igazad. :N

Razer6666: ott nem érvényesek a fizika és matematika vagy egyéb szabályok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#105969) Beretvás válasza Gyuri27 (#105968) üzenetére


Beretvás
addikt

de jokat szoktunk nevetni.. :U

(#105970) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hátez?!!?!?

Én nem bírtam... :Y

Véleményem szubjektív...

(#105971) Beretvás válasza hackeeeee (#105970) üzenetére


Beretvás
addikt

:W :W :W :W :W

(#105972) MiklosSaS válasza MiklosSaS (#105964) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A viccet azért érted, ugye?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#105973) HSM válasza MiklosSaS (#105972) üzenetére


HSM
félisten

Persze. Most nevetnem kellett volna?

[ Szerkesztve ]

(#105974) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#105972) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Már megint a skizofrénia! Kevesebb kóla! :DDD :DDD :DDD

© asszongya'hogy

(#105975) MiklosSaS válasza HSM (#105973) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Aaaa, dehogy. Ez ilyen sírós vicc volt...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#105976) hackeeeee válasza Beretvás (#105971) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ugyehogyugye? :Y

Véleményem szubjektív...

(#105977) bandi0000


bandi0000
nagyúr

voltam üzemdokinál a diákmunkához, mit ne mondjak szokásos, fogyni kéne bla bla bla, ne egyek semmit ami finom :D és mindezt egy akkora nő mondja mint én, kis ellentmondást éreztem de nem gond :D

ennek örömére vettem tescoba fagyasztott pizzát, ami nem tudom milyen lehet, mert egyik 180 a másik 240 ft volt, de rendes "nagy" pizza, tehát nem szelet mint a pékségbe és még olcsóbb is annál

Xbox One: bandymnc

(#105978) Gyuri27 válasza bandi0000 (#105977) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mik a statok cimbi? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#105979) Beretvás válasza hackeeeee (#105976) üzenetére


Beretvás
addikt

kész.. .megláttam elkapott az ideg... :W

(#105980) bandi0000 válasza Gyuri27 (#105978) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mármint? :D

Xbox One: bandymnc

(#105981) Gyuri27 válasza bandi0000 (#105980) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kor, magasság, súly?

Amd - Radeon - Ryzen

(#105982) DR|FTK|NG válasza Beretvás (#105979) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Az én monitoromat és fejhallgatómat is. :(

(#105983) Beretvás válasza DR|FTK|NG (#105982) üzenetére


Beretvás
addikt

ez valamiféle lelkiterror... akasztani kellene ezeket ember.. :W

(#105984) bandi0000 válasza Gyuri27 (#105981) üzenetére


bandi0000
nagyúr

24/180/120

nyilván nem fasza, de ahhoz képest meg jól érzem magam, szal annyira nem vészes a helyzet mint tűnik :D

Xbox One: bandymnc

(#105985) hackeeeee válasza Beretvás (#105983) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És érted, bevállalják full élesben, mert ez szerintük jó dolog...

Véleményem szubjektív...

(#105986) Beretvás válasza hackeeeee (#105985) üzenetére


Beretvás
addikt

jön még kutyára kamion. ezek sem természetes halált halnak majd..:DDD

(#105987) bandi0000 válasza hackeeeee (#105985) üzenetére


bandi0000
nagyúr

sztem be voltak drogozva

Xbox One: bandymnc

(#105988) DR|FTK|NG válasza Beretvás (#105983) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

+meg még azokat is, akik bátorították, hogy ezt adják elő.
+esetleg még azokat is, akik beengedték.

[ Szerkesztve ]

(#105989) hackeeeee válasza bandi0000 (#105987) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én nem tudom, de bármilyen módon baz, ilyet bevállalni.. Áh nem tudom..

Véleményem szubjektív...

(#105990) bandi0000


bandi0000
nagyúr

azt se tartom kizártnak hogy fizettek nekik, mert ha komolyan vennék ezt az egészet, akkor az ilyen söpredéket nem engednék élő adásba

Xbox One: bandymnc

(#105991) caindwan válasza otto14 (#105942) üzenetére


caindwan
tag

Ez az amit @hablatyi nem lát :DDD Csinos hölgy :K

@más: Amint látom nem gond, hogy a videót nem sikerült előhoznom :DDD Még jobban is jártam :C

(#105992) Pickit3 válasza bandi0000 (#105984) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Simán kezd el a fegyencet és kész. Baromi sokat ér.[link]

(#105993) Beretvás válasza caindwan (#105991) üzenetére


Beretvás
addikt

ha arra a videora gondolsz ami épp népriadalmat okozott akkor igen..:D ;]

(#105994) Gyuri27 válasza bandi0000 (#105984) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem fasza? 180-hoz nem volt jó nekem a 100 kiló. Szóval ha csak nem vagy testépítő vagy nem üzöl valami küzdő sportot. A 100 is sok. Neked valahol 90 alatt kéne mozogni. Van egy rossz hírem 30 kilót kell fogyni. A jó hír az, hogy nem varázslat. Én ledobtam egy huszast csak azzal, hogy odafigyeltem mennyit és mikor zabálok.

Amd - Radeon - Ryzen

(#105995) hackeeeee válasza Pickit3 (#105992) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kell hozzá egy rendes étrend is, ahogy Gyuri is írja..

Nekem is az utóbbi időben azért jött fel pár kiló, mert kicsit szarul jön ki a kaja, mert sokszor előjön, hogy melóban nincs időm enni.

Persze tudom, mindig arra van idő, amire időt szakítunk, de néha ez nem így van.

Véleményem szubjektív...

(#105996) Habugi válasza hackeeeee (#105970) üzenetére


Habugi
addikt

Nálam ezt hosszú évek távlatában sem lehet űberelni, sok évig ment és nagyon sok kárt tett.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#105997) hackeeeee válasza Habugi (#105996) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem akarom.. Nem, nem, nem!!!4444

Véleményem szubjektív...

(#105998) CJ4567 válasza Habugi (#105996) üzenetére


CJ4567
veterán

Tudok jobbat, csak telefonon vagyok. :DDD

No Sana No Life

(#105999) #Morcosmedve válasza Habugi (#105996) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Ennél nincs jobb.

© asszongya'hogy

(#106000) CJ4567 válasza #Morcosmedve (#105999) üzenetére


CJ4567
veterán

106000 :DDD

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.