Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30651) ADAM1337 válasza kapeti07 (#30646) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Lehet én voltam. ;]

(#30652) WhiteWalker válasza gabipaci (#30629) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

jól hangzik....figyu ha van valami küldj egy privit vagy TS-en a klán szobába is megtalálsz ;) köszi előre is ;)

(#30653) eugabesz válasza bul07 (#30643) üzenetére


eugabesz
őstag

Értem én,meg van amit be is tudok állítani,sőt a procim szerepel a feloldható magosok listájában,de sajna nem értek hozzá...
Asus M4N78-AM,AMD Phenom x4 9600 BE,Kingmax 2Gb memó és Gigabyte HD 4670 512 Mb videókarim....hátha valaki ért hozzá...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#30654) Źşë' válasza bul07 (#30643) üzenetére


Źşë'
addikt

hosszú hónapok óta most látlak először, üdv ismét itt :))

(#30653) eugabesz feloldható magosok között? 4 mag van a tokban és mind a 4 aktív
sztem jó ez a cpu használat, egyet értek az előttem szólókkal, nem kell annak 99%on pörögnie feltétlen - az a jó ha marad tartalék - más mint egy vga esetében

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#30655) bul07 válasza Źşë' (#30654) üzenetére


bul07
nagyúr

Olvasom a azoknak a játékoknak a fórumát amivel játszanék is ,csak az a baj hogy még mindig nem tudok
Hogy egy garanciás ügyintézés lassan két hónapig eltartson , sose hittem volna , hétfőre van megbeszélve hogy megyek a boltossal a nagykerbe és ott majd kiegyezünk hogy mit hogy , 945 procit nem nagyon kapni már (mielőtt bárki azt gondolná hogy nem hajtottam a boltost, örülök hogy egyáltalán lesz alkatrész mert csőd közelbe van a bolt és tartottam tőle hogy nem is lesz cserealkatrészem)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#30656) hibavissza válasza madgie (#30648) üzenetére


hibavissza
veterán

egyszer ketten hegesztettünk egy helit egyfolytában. gyakorlatilag rászálltunk a mókusok fejére és úgy lőttek a lövészek....kaptam vagy 10 000 pontot egy pályán....

(#30657) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Ma nem tudom mi van ezzel a szarral de kettőből kétszer kivágott rögtön csatlakozás után most meg kifagyott a játék. :(((

(#30658) kapeti07 válasza ciry (#30649) üzenetére


kapeti07
senior tag

Igen jó kis móka. Köszi még-egyszer a jó kis videókat :D

És tényleg köszi mindenkinek a jó tanácsokat, tippeket, trükköket. Mindig olvasom ezt a fórumot, de néha egy két hozzászólásból többet lehet tanulni mint 50 óra játékból.

Remélem nem voltam nagyon csöpögős :D

Xbox: kapeti

(#30659) kapeti07 válasza ADAM1337 (#30651) üzenetére


kapeti07
senior tag

Asszem a te videódat linkelte be ciry a múltkor. Jó kis trükk sniperek ellen :))

Xbox: kapeti

(#30660) Zolás


Zolás
addikt

Élesítés miatt kidobott az admin(valami idióta szlovák szerver) :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#30661) haly válasza gergo0328 (#30647) üzenetére


haly
őstag

Nekem az mindig bejön. Trace jön, gyorsítok, és kb 2 centivel föld fölött megyek, egy hegy mögé, és már meg is menekültem, mert onnan nagyon nehéz leszedni.

ciry Sajna én meg ma nem tudok játszani, mert tesó elvitte gépet lanozni. Holnap reggel hazahozza, és ha minden ok, akkor tudok játszani. :K

(#30662) ciry válasza kapeti07 (#30658) üzenetére


ciry
őstag

Nincs mit ;)

Csaló a köbön
Le is jöttünk.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30663) Gonz0 válasza ciry (#30662) üzenetére


Gonz0
tag

Egy körrel késöbb ki is b@szta a gyereket a pb.. :)

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#30664) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Szeretek tankozni :D

(#30665) Thome


Thome
addikt

Szevasztok!

Mondjuk még PH-sokkal nem toltam a játékot, ha hajítanátok néhány nicknevet, meg TS-t, akkor még ma jönnék játszani. Illetve nem csak ma, bármikor máskor, csak gondoltam jelzem. :)

(#30664) Illusion1010: Egyik sráccal skypen toltuk, ugyanígy tankoztunk (elsősorban Abramssel, még akkor is, ha ruszkik voltunk, egyszerűen elloptuk a tankot... :DDD ), még ha vesztésre állt csapathoz is kerültünk be, akkor is simán lehoztunk mindent, én voltam a driver, ő meg a szerelő, nagyon oltott a játék úgy, szétröhögtük az agyunk. :D
Mondjuk nem tudom miért írtam ezt le, de úgy kijött magamból a képed hatására. :)

[ Szerkesztve ]

(#30666) Illusion1010 válasza Thome (#30665) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Én is inkább az amcsi tankot szeretem. Az orosz túl lassú, nehézkes. Gödrös terepen nagyon ügyetlenül halad. Ráadásul az sem tetszik benne hogy kör alakú "ablakon" lehet kilátni belőle.

(#30667) gabipaci válasza Thome (#30665) üzenetére


gabipaci
addikt

egyszerűen elloptuk a tankot...

Ha ezt tudod hanyagolni, akkor a Multigaming-en szívasen látunk.
Info

Logitech hardware tester

(#30668) Thome válasza gabipaci (#30667) üzenetére


Thome
addikt

Azt mondjuk nem értem, hogy miért nem vihetem el. Megmagyarázod?

(#30669) gabipaci válasza Thome (#30668) üzenetére


gabipaci
addikt

Persze, nagyon egyszerű.
Az ellenség főbázisára sem belőni, sem bemenni nem lehet, így lopni sem szabad onnan. Természetesen, ha az ellen akkora balek, hogy a csatatér közepén hagyja a járművet, akkor az szabad préda.
Nálunk ez a szabály.

Logitech hardware tester

(#30670) Thome válasza gabipaci (#30669) üzenetére


Thome
addikt

Ja értem. Mondjuk mi publikus szerveren csináltuk Conquestben, soha senki nem volt a bázisukon, ott álltak a tankok üresen (ez a Panama Canal pályán van), akkor meg miért ne fordítsuk ellenük... ;)
Persze ha szabály van rá, akkor azt betartom!

(#30671) ciry válasza Gonz0 (#30663) üzenetére


ciry
őstag

Ollé :))

Illusion1010: szép :C

Thome: az aláírásomban szereplőre is jöhetsz.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30672) haly


haly
őstag

Akit érdekel a bc2ős M1A2, az nézze a nat geo-t. Most arról dumálnak.

(#30673) gabipaci válasza Thome (#30670) üzenetére


gabipaci
addikt

Oksa, de cserébe leírom, hogy miért is van erre akkora szükség.

Sokan vannak akik azt mondják, hogy ha már ott van hagyva a bázison, akkor el lehet vinni. Ez a legnagyobb butaság, amit eddig hallottam ebben a témában.
Képzelj el egy csapatot, ahol egy full amatőr elviszi a tankot. A többiek útnak indulnak gyalog, mert nem akarnak a főbázison elaludni.
Ezek lehet hogy profibbak, és nem pusztulnak meg egy perc alatt, mint ahogy azt a tankos amatőr teszi nemsokára. Na most ezt megcsinálja vagy 10-szer, a többiek lemondanak a járműről, had vigye a balek. És persze nincsenek is minden 10mp-ben a főbázisukon, mivel nem oda születnek, hanem egymásra.
Na most a tankosunk belátja, hogy béna, és kilép a szerverről, amíg elmegy csítet venni.
Eddig ez a béna tartotta vissza a csapatot, de disconnect után (mivel annyi esze sem volt, hogy elköszönjön, senki nem is reméli, hogy tankhoz jusson) meg más lopja el a tankot a főbézről, mivel "ott van hagyva".
Tehát dupla szívás, hogy eddig tulajdonképp nem volt tankjuk, most meg már az ellenfélnek van kettő.
Sajnos ez a történet szinte mindennapos, mert elég megszokott, hogy a legbénábbak viszik el a tankot is meg a helit is :(

Én ezért nem szeretem a főbézes járműlopást.

Logitech hardware tester

(#30674) Thome válasza gabipaci (#30673) üzenetére


Thome
addikt

Ja értem, de ahányszor odamentünk, minden jármű ott állt érintetlenül, illetve a mi bázisunkon is dettó, senki sem használt semmit, mi meg úgy gondoltuk, hogy ez így elég nagy előny, pláne egy Abrams. Értem a logikád, van is benne logika, de itt ez a helyzet nem állt fenn, mert látványosan gyengébb volt a csapatunk (pontszám alapján, Conquest, ergo az ellenfél csapatában nem voltak olyan kevésbé ügyes játékosok, mint nálunk), amíg mi nem léptünk fel a szerverre, és kezdtünk el rendezkedni.

(#30675) Illusion1010 válasza ciry (#30671) üzenetére


Illusion1010
senior tag

:R

(#30676) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Nem ismeritek azt a problémát, hogy játék közben pár másodperces laggok vannak? Illetve még kör elején szokott lenni, mármint inkább akkor mikor csatizok egy szeróra. Elég gáz...
Ati kártyám van, legújabb driver.

(#30677) gabipaci válasza Thome (#30674) üzenetére


gabipaci
addikt

Igen, olyan eset is van, de azért az marha ritka. Főleg hogy a bénábbik oldalon is bent voltak a járművek.
Amúgy meg ha az erősebb csapattól szerzik meg a járművet a gyengébbek, az a másik fél könnyelműségének tudható be, és a történet régen nem arról szól, hogy szétalázzátok az amúgy is gyengébb csapatot, hanem hogy behozzátok a lemaradást. Ilyenkor sem szabályos, de nagy valószínűséggel nem kerül sor szankcióra, mert senki nem figyelmezteti az admint. Fordított esetben rögtön szólnak.
A másik, ami felháborít engem, az a látens nárcisztikus személyiségzavarból induló "a bázistámadás az erősebb csapat jutalma" duma. Na, ettől igazán a falnak tudok menni. Azért mert egy csapat gyengébb, miért kell őket a bázisukon alázni? Ha akkora ásznak érzi magát, egyszerűen át kell állni segíteni. (nem úgy mint a múltkor, hogy megemlítettem, és az volt a válasz, hogy pont mennünk kell :W )

BalaNce87
(PH! addikt): Nekem tegnapelőtt volt, amikor tunning nélkül kezdtem játszani. 21x191-en nem lagolt.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#30678) ciry válasza Illusion1010 (#30675) üzenetére


ciry
őstag

Nekem ma egy ilyen kanyarom volt ami tetszett, Arican, normál ticketszám mellett 4 komának lettem nemesise(nem volt répa), meg előtte egy rohamcsipás kör. K/D nem híres, ellenfél is olyan volt amilyen, viszont tetszett.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30679) sith7 válasza Thome (#30665) üzenetére


sith7
nagyúr

Hello .... ;] ... BC2 lett az SC2 helyett ? ;] :U :DDD

ciry
A cheater - es formádat ...... ;] ...... grat :C

[ Szerkesztve ]

(#30680) Gonz0 válasza BalaNce87 (#30676) üzenetére


Gonz0
tag

Azokon a szervereken ahol be van kapcsolva, hogy a pb screenshotot csinál a delikvensekről ott fog akadni, mivel az ati driver nem kedveli a pbnek ezt a funkcióját és hibásan kezeli le. Sajnos a szervereknél alapértelmezett a screenshoot bekapcsolása, így ahol nem kapcsolják ki ott szívni fogsz. A legszebb az egészben, hogy a screenek amiket készít csak dx9-ben winxp alatt mutatnak bármit is, mivel afölött csak nagy feketeség lesz a képeken.
A kör eleji akadás meg franctudja mitől van, de az ettől független dolog, viszont az is csak ati kártyáknál jelentkezik.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#30681) Thome válasza sith7 (#30679) üzenetére


Thome
addikt

Hogy Veled mindenütt összefutok... :D
Egyelőre nem izgat az SC2, a BC2 most jobban leköt. :)

(#30677) gabipaci: Lehet hogy ritka eset, én lég sűrűn beleszaladtam az ilyen esetekbe. Na sebaj, legalább ezt is tudom, úgyhogy a multigamingen nem fogom ezt csinálni semmilyen körülmények között!

[ Szerkesztve ]

(#30682) L-e-f-i-e válasza Illusion1010 (#30666) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Az Abrams semmivel sem jobb mint a T-90 sőt, teljesen egyformára vannak kalibrálva, egyedül a célzó más, ami szerintem a T-90 esetében sokkal jobb. :K

=^-^=

(#30683) gabipaci válasza Gonz0 (#30680) üzenetére


gabipaci
addikt

Sajnos a szervereknél alapértelmezett a screenshoot bekapcsolása, így ahol nem kapcsolják ki ott szívni fogsz.
Ez pont fordítva van, és alapértelmezetten még a PBBans sincs bekapcsolva, csak a PB, aminek semmi köze a PB screen-hez, mert azt is a PBBans csinálja.
Aki meg bekapcsolja ezt a funkciót a szerverén, az magára vessen, pontosan az általad már említett dx9-es dolog miatt. Teljesen felesleges.

Logitech hardware tester

(#30684) v!ct0y válasza BalaNce87 (#30676) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szintén. Ma tettem újra a rendszert és továbbra is ez van. 10 percenként 10mp re befagy a játék.

(#30685) eugabesz válasza v!ct0y (#30684) üzenetére


eugabesz
őstag

Nekem is akad...én meg már azt hittem a procicsere miatt van,,,de asszem az ATI ismét felűlmúlta önmagát....lefelé. :(

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#30686) Illusion1010 válasza ciry (#30678) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Nem rossz :C
Bár én inkább 1000 ticketeseken játszom, de van hogy Atacamán 2500as szervert választok. Heavy Metálon egyszer végig nyomtam egy 4000 ticketes játszmát is :D

(#30682) L-e-f-i-e

Én az elmúlt 3 hétben ki sem szálltam a tankokból, és nagyon nem így érzem.
A T90R célzója tényleg jobb, de minden másban az Abrams. De lehet hogy csak placebo :D

[ Szerkesztve ]

(#30687) Sz. Géza válasza Illusion1010 (#30686) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Szerintem az Abrams felépítménye is magasabb, így ez megint csak hátrány.

(#30688) kapeti07


kapeti07
senior tag

Nekem jobban bejön az Abrams, a T90 lomhábbnak tűnik, szerintem is lassabban boldogul a gödrös terepen.

És ami nálam még fő szempont: szebben cseng a neve mint a T90-nek és a tank hangja is jobban duruzsol :D

[ Szerkesztve ]

Xbox: kapeti

(#30689) kapeti07


kapeti07
senior tag

A BAKHCHA és a BRADLEY között viszont nem érzek semmi különbséget.

Xbox: kapeti

(#30690) BalaNce87 válasza v!ct0y (#30684) üzenetére


BalaNce87
addikt

De a helyzet az, hogy mintha az előző driverrel nem csinálta volna. A kettővel ezelőttinél meg szintén volt. Én azt hittem, hogy valami vinyó vagy modem probléma, mert a lagg közben felmegy 999re a ping és múltkor ki is vágtak emiatt.
Apropo, a ping mint olyan valós érték a játékon belül? Mert csatizok 29-es pingre és belül meg mutat 70et... :F Ennyi idő után nem képesek kijavítani ilyen dolgokat. :W

(#30691) F_Zolee válasza v!ct0y (#30684) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem nincs ilyen. Volt már egész idáig 2x, hogy ilyen "befagyás" lett de 1x kijött belőle és ment tovább a játék. Természetesen nem a legújabb drivert használom már egy jóideje.

(#30692) BalaNce87 válasza F_Zolee (#30691) üzenetére


BalaNce87
addikt

Kijön belőle, csak ha kritikus pillanatban történik akkor elég idegesítő. :W

(#30693) sith7 válasza Thome (#30681) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát látod ... :)) ... mondjuk ez egyszerűbb, mint egy 55 perces 2v2 :DDD

(#30694) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Vasárnap van :O
Az összes %/!+%!"+"%%/(= tízéves ezen a játékon lóg. Balf@sz csapat és állandóan bázist támadó ellenfél fogad akarhova mennék játszani :O

(#30695) ciry válasza Illusion1010 (#30694) üzenetére


ciry
őstag

Az szar ügy, ha rossz oldalt vagy, jó helyen viszont:


Még meg is dicsértek :D
Vadparaszt voltam, de megérte :B

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30696) Illusion1010 válasza ciry (#30695) üzenetére


Illusion1010
senior tag

nice :K

(#30697) haly válasza ciry (#30695) üzenetére


haly
őstag

Nagyon állat voltál ma. Mikor baserape elkezdődött, akkor tök átlag statod volt, és mire ránéztem a statokra már csak a 43-1-et láttam.
Azért a 8-0 sem olyan rossz :P

Más: valaki tudja ez mi a sz@r? :F

Mostanában elkezdett nyavajogni a gép. Eddig semmi baja nem volt. (azonnali kérdések órájába már leírtam a kérdést)

[ Szerkesztve ]

(#30698) ciry válasza Illusion1010 (#30696) üzenetére


ciry
őstag

Nem egy skilles tankozás volt, de ebben is jónak kell lenni :D

haly: elég durva volt még Provocator JR. (I.AM.CRUSADER) szerint is, pedig látott már ezt-azt ott :D
3 tankot elhasználtam, pedig nem is répázni mentem oda :DDD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30699) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na megint kidobtak aimbotra hivatkozva. Nem értem...egy hc szerveren, hogy tudják ezt kifundálni. :C Zsé ez a te szervered ahova sokat jártál. Csak atakama van beállítva.

(#30700) gergo0328 válasza F_Zolee (#30699) üzenetére


gergo0328
senior tag

Észrevették hogy csaló vagy.Szerinted ez mit bizonyít? ;] :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.