Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30501) madgie válasza ciry (#30500) üzenetére


madgie
titán

Szerintem meg nem lehet egy kalap alá venni a külföldi szervereket, elég sok olyan van, ahol elég komolyan cipóra vágják az ember száját, pedig azt hiszi, kacsavadászat lesz.

Mondom ezt úgy, hogy több, mint egy hete nem néztem a BC2 közelébe se :D Ott a Witcher, meg zenélgetek a tableten... sokkal nyugisabb dolgok ezek :))

(#30502) ciry válasza madgie (#30501) üzenetére


ciry
őstag

Menj fel egyszer a bf.hu-ra estefelé, mikor fent van több magyar klán krémje, meg fogod látni a különbséget ;)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30503) v!ct0y válasza ciry (#30500) üzenetére


v!ct0y
veterán

Azért ezt így nem mondanám. Lehet, hogy nem kommunikálnak egymással mint pl a multigamingen. Az pedig sokat jelent. Ezért nem is szoktam menni oda mert ha sok multis van akkor ugye szeretnek egy oldalon lenni persze ez nem is baj csak a másik team meg nem ts ezik meg lehet, hogy a 3/4 e nem is magyar. És simán végigrohannak rajtat úgy, hogy a legvégén marad nekeik 70 ticket az nem túl kellemes érzés.

[ Szerkesztve ]

(#30504) madgie válasza ciry (#30502) üzenetére


madgie
titán

Ha a krém azt jelenti, hogy ott guggolnak a B zászló mellett a betontömbök fedezékében az MG36-tal fél órán keresztül, akkor tényleg nem vagyok kíváncsi rájuk :DDD

(#30505) gabipaci válasza v!ct0y (#30503) üzenetére


gabipaci
addikt

ha sok multis van akkor ugye szeretnek egy oldalon lenni
Majd csinálj már erről screen-t, lehetőleg olyankor, mikor a másik oldalon mondjuk nem Tobiék vannak klánostul, és gyakwaroznak a srácok.
Bár én elég keveset játszom, de TS-en gyakran jelen vagyok, és tudom hogy nem rakják át magukat (pedig joga megvan rá sok embernek).
Én még csak akkor tapasztaltam ilyen egybetömörülést, mikor kitaláltam, hogy az összes Magyar legyen egy oldalon, de akkor nem csak Multigamingesek voltak abban a csapatban.
Ráadásul a TS is erősen túl van értékelve, mert ha nem war van, akkor inkább csak a hülyülés megy, és egy szobában van mindenki, függetlenül attól, hogy ellenség vagy nem :)

Logitech hardware tester

(#30506) sith7 válasza ciry (#30500) üzenetére


sith7
nagyúr

Szégyeld magad :DDD

(#30507) Def26 válasza madgie (#30504) üzenetére


Def26
félisten

:C :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30508) ciry válasza v!ct0y (#30503) üzenetére


ciry
őstag

Így van, ezért is erősek az olyan magyar szerverek, ahol van összjáték.
És többnyire van, míg ezt külföldieken nem tapasztaltam.
Legalábbis ennyire biztos nem.

madgie: őrzik a pontokat, nem rohangálnak össze-vissza és nyerik a meccset :P

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30509) kapeti07 válasza madgie (#30504) üzenetére


kapeti07
senior tag

Mortar-t nekik!!! :)

Xbox: kapeti

(#30510) madgie válasza ciry (#30508) üzenetére


madgie
titán

Mondhatjuk így is. Vagy kempelésnek :DDD

Régebben direkt néztem, bizisten van olyan, hogy fél órát egy helyben állnak. Az biztos, hogy ilyenkor nem kopik a billentyűzet, sőt, szerintem az egérgomb se nagyon, bemakrózzák maguknak oszt abból áll a játék, hogy tologatják az egérpadon a rágcsát :))

Ja, bezzeg mikor valaki messziről odapörköl valami rakétával, akkor repül a szerverről. Jö na szöveg ,hogy miért nem jössz te is medikskulóval, RPG-vel köööönnyűűűű. Hja, ha ő olyan profi, miért nem jön M14-gyel, scope nélkül? Ezek a medic warok kiakasztanak, ha ez számít profi játéknak, akkor én maradnék a koca amatőrök között :) (amúgy is oda való vagyok :D)

szerk: érdekes, mondjuk mikor Taplo B Tomek-kal játszottam, ő folyamatosan mozgott, helyezkedett, ugrált, darált, megkerülte az ellent, nem megvárta, míg a hülyegyerek felbukkan szemből és ő a kis piros pöttyöt ráviszi hetvenöt méterről (mindhárom oldalról a hasonló kvalitású cimborái meg ugyanezt teszik, így elvannak maguknak)

[ Szerkesztve ]

(#30511) v!ct0y válasza gabipaci (#30505) üzenetére


v!ct0y
veterán

Verseny alatt is ez ment meg a madgie által említett dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#30512) ciry válasza madgie (#30510) üzenetére


ciry
őstag

Kempelés szerintem ott kezdődik, hogy valaki leszarja a zászlót, m-comot és csak(!) oldalba/hátba lövögeti az ellenfelet.
Márpedig ez nem jellemző.

Hozzátenném, én nem nézném így le a csapatokat/embereket, hisz akik "bekáp"-on ténykedtek, már bizonyítottak élőben.
Persze lehet ez-az makróbob, ezt nem tudhatjuk, viszont alig-alig találkozom nyilvánvaló csíterrel.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30513) madgie válasza ciry (#30512) üzenetére


madgie
titán

Nem nézem én le őket, csak számomra ennek köze nincs a Bad Company-hez. Hívhatjuk profizmusnak is, nekem mindegy, csak ne puffogjon, amikor megunom és rábontom a ház oldalát, ezzel megzavarom a jó elhelyezkedett kis pozíciójából a kacsavadászatot. Nagyon sok ilyen volt már, én meg csak pislogok, hogy mi a jó eget csináljak az Engineer-rel, kezdjek el pötyögtetni három háznyi távolságból az Uzival? (meg eleve, mi értelme a Destruction 2.0-nak, ha ilyenekért b*sz ki a szerver)

Mondom, nem nézem le őket, de számomra az ilyen guggolódoki nem különb egy gusztávhuszárnál.

(#30514) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

Debrecenben nem tudtok olyan boltot, vagy webshopot, ahol olcsón lehet kapni BFBC2-t?

Nem tudom, hogy ez WAREZ-nek számít-e, ha igen, akkor bocsi.

(#30515) v!ct0y válasza kungzi (#30514) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ez nem warez hiszen pénzt akarsz adni érte :)

(#30516) kungzi válasza v!ct0y (#30515) üzenetére


kungzi
veterán

értem köszi

ebay találtam egy eladót, cd kulcsot árul, limited edition-t 7$-ért :D

(#30517) cellpeti válasza kungzi (#30516) üzenetére


cellpeti
veterán

576,cdgalaxis? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30518) ciry válasza madgie (#30513) üzenetére


ciry
őstag

Ne foglalkozz vele, hogy mit írnak, ahol lehet rakétázni, toljad neki.
Engem se érdekel, ha a cBc-n répázásért rinyálnak :))

Hozzátenném amióta 32-es nem járok fel, mivel kib.szottul leesik az fps-em :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30519) sith7 válasza madgie (#30513) üzenetére


sith7
nagyúr

Mondom, nem nézem le őket, de számomra az ilyen guggolódoki nem különb egy gusztávhuszárnál.

Sniper + C4 + USAS + HC szerver ? :DDD

(#30520) madgie válasza sith7 (#30519) üzenetére


madgie
titán

Nemtom, fél órát, ha HC-ztem eddig :)

(#30521) WhiteWalker válasza ciry (#30518) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

engem sem érdekel...rpg a vállra azt gooooo :-)

(#30522) Cybertrone válasza kungzi (#30514) üzenetére


Cybertrone
veterán

A Fórumban az 576-ban... hjogy pontosan mennyi azt megtudod nézni a neten az 576 oldalán... Itt más bolt nincsen ahonnan be lehetne szerezni :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30523) siriq


siriq
őstag

Vegre megoldottam a sound loop fagyasos problemat. A PB support frankon nem segitett, igy veluk nem is fogom megosztani a megosztast. Ekkora egy trehany programozo bandat......
Tobb mint ket honapon keresztul nem tudtam jatszani, igaz idom sem sok van mostanaban de akkor is.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#30524) Gonz0 válasza siriq (#30523) üzenetére


Gonz0
tag

És velünk megosztod vagy mi is trehány banda vagyunk? :F

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#30525) Zolás válasza Gonz0 (#30524) üzenetére


Zolás
addikt

Ezt a fórumot a PB megfigyelés alatt tartja, szóval max priviben érdeklődj :DDD :P

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#30526) gergo0328 válasza gabipaci (#30505) üzenetére


gergo0328
senior tag

Szerintem mindenhol megy a pofázás játék közben, de én azért szeretem tudni hogy mi megy körülöttem ezért a srácoknak is mondom hogy ha lelőnek akkor legalább annyit hogy merre futott a rohadékja.:D

BECUP remélem idén is lesz mert én erősen készülök rá meg a csapatot is próbálom ösztönözni, hogy el kellene rá jutni. Hátha van bénább csapat is nálunk:DDD

(#30527) haly válasza gergo0328 (#30496) üzenetére


haly
őstag

Hát totál egyet értek. Külföldi szerókon, meg sdqm-be simán 2-es k/d ratio fölött vagyok, de cbc-n ciry ellen... háát.. Inkább nem mondom :U
(0/10, de pssszt :DDD )
Am most szerintem kicsit kevesebbet leszek, mert megvettem a burnout paradise-t. Most települ, de már kiszemeltem a dir2-őt is. Csak 2990Ft :Y

[ Szerkesztve ]

(#30528) gergo0328 válasza haly (#30527) üzenetére


gergo0328
senior tag

Nekem a kövi kiszemelt játék a BF3 :DDD

(#30529) haly válasza gergo0328 (#30528) üzenetére


haly
őstag

Na hát az nálam is alap. Új masinára tuti, hogy felrakom, de ha kijön még igen drága lesz.
A bf3 az szerintem mindenkinek meg lesz. Én ezen kívül tdu2, dirt2-vel szemezek, meg hát persze jön majd a crysis warhead is (magyar szinkront nem akarom kihagyni), és még sokan mások. Egyébként elképesztő mennyire lementek az árak (lehet, hogy ezt már írtam). 1000Ft-tól 6000ig az 1-2 éves játékokat simán megtalálod. (burnout, dirt2, dirt, pure, farcry2, crysis...stb) A tdu2 az pont 6999. De ezek még mindig olcsók a 13ezres nfs shift2-höz képest(szerk), ami most 8990 ;]

[ Szerkesztve ]

(#30530) Zolás válasza haly (#30529) üzenetére


Zolás
addikt

A TDU2 most volt akciós 2k-ért...

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#30531) haly válasza Zolás (#30530) üzenetére


haly
őstag

Hol? :O Paradise magyar szinkronos... állat ;]

(#30532) kungzi


kungzi
veterán

mondjuk megkérdeztem a media markt-ban is, de azt mondták nem kapták meg az árut, pedig ott is lenne :((

(#30533) Zolás válasza haly (#30531) üzenetére


Zolás
addikt

[link]Még mindig ennyi, érdekes.(Ha euróban írja az árát, akkor a jobb felső sarokban tedd át amerikára a locationt, én is így vettem)

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#30534) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Egyszer vagyok a jobb teambe akkor is meghal a játék....

(#30535) sith7 válasza madgie (#30520) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :))

(#30536) cellpeti válasza Zolás (#30530) üzenetére


cellpeti
veterán

hol és még akciós? :U

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30537) haly válasza Zolás (#30533) üzenetére


haly
őstag

Én inkább magyar honban vásárlok, bár ez lehet az én hibám. Itthon még 6k. Megy az lejjebb is :K Amúgy 9k az előrendelés a bf3-ra (limited edition).

[ Szerkesztve ]

(#30538) Zolás válasza haly (#30537) üzenetére


Zolás
addikt

A te döntésed, ha szereted drágán vásárolni a dolgaidat, akkor tedd.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#30539) cellpeti


cellpeti
veterán

Az mitől lehet, hogy az este folyamán SQDM-be már 3x fagyott ki a gépem? :U

Haly:

hol lehet előrendelni? annyiért én is előrendelem :U

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30540) ciry válasza haly (#30527) üzenetére


ciry
őstag

Az véletlen volt :D

cellpeti: biztos elromlott az 5830. 15 gurigáért meg most megválhatsz tőle, mielőtt végleg tönkremegy ;]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30541) Cybertrone válasza cellpeti (#30539) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ezelőtt a vga előtt esetleg NV volt a gépedben? Driver telepítés előtt tisztítóprogival áttisztítottad a regystryt? Apróságok ezek, de stabilizálhatják a cuccost! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30542) cellpeti válasza Cybertrone (#30541) üzenetére


cellpeti
veterán

nem NV volt, jó kis X1950Pro 256MB :DD De annak is leszedtem a driverét, és utánna tettem fel az 5830asét.

ciry:

15guriga?? :N :N

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30543) F_Zolee


F_Zolee
veterán

IRAM-on két csaló is megvetette a lábát. A 2. és a 4. az. Állandóan spawn után haltam úgy, hogy nem is láttam őket. Egyik esetben meg lőtt ész nélkül az egyik, nem látott engem...elkezdtem sorozni és 90fokot fordulva le is szedett egyből... :(((

[ Szerkesztve ]

(#30544) v!ct0y válasza cellpeti (#30539) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az előbb szerver keresés közbe vágott ki az asztalra.....Egyre jobb lesz ez a játék..

(#30545) Cybertrone válasza v!ct0y (#30544) üzenetére


Cybertrone
veterán

Engem meg game közbe egy nap egyszer biztos... semmi előjel egyszer csak az asztalon vagyok... kicsit bosszantó! :(((

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30546) cellpeti


cellpeti
veterán

hol lehet előrendelni a BF3-at?

illetve a BFBC2 Single részében van valami értelmes küldetés is, vagy csak hentelni kell benne, illetve van-e városi helyszín, vagy esetleg olyan hegyes, mint a MoH-ba?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30547) v!ct0y válasza cellpeti (#30546) üzenetére


v!ct0y
veterán

(#30548) sith7 válasza Cybertrone (#30545) üzenetére


sith7
nagyúr

az biztos

(#30549) ciry válasza F_Zolee (#30543) üzenetére


ciry
őstag

Én tegnap Nitro után mentem be egy HC szerverre, egy 5-ös(majd később hetessé váló) koma lőtt rongyá minket.
Volt 30-38 killünk a végére, az ellenfél őstehetségének meg 80+, holott meg is répáztuk a szájukat, összjátékuk meg nulla volt :F
Mindig szembe jött, mindenkit megtalált.
Nitro rákeresett a statjára, valami 3.5 körül volt a k/d-ja :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30550) Cybertrone válasza ciry (#30549) üzenetére


Cybertrone
veterán

Egyertelmu csalo kocsog... Nekunk tegnap egy 50es arc volt ilyen akarhol voltunk kilott... azon a palyan elvezet ertek nulla volt... volt olyan h haver mogement le akarta keselni mire odaert eldolt mert az isteni sugallat megsugta a suttyonak hogy veszejbe van... ennyit a pb vedelmerol aki akar az csal is...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.