Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30301) sith7 válasza F e Z o (#30300) üzenetére


sith7
nagyúr

ez ok, de az SSD a sebesség miatt kell, hogy ne akadjon a felvétel , én is próbáltam ilyen videót, a felbontás oké volt, csak darabos lett ... nekem sincs SSD - m

(#30302) F e Z o válasza sith7 (#30301) üzenetére


F e Z o
veterán

Én most vettem fel videót hanggal 30fps-sel 2048*1152-ben, egy f4-es samu vinyóra (természetesen nem rendszervinyóra), s nem szaggat. 60-70 Mbyte/sec-et kell tudni a írnia a vinyónak. Szóval felesleges ide az ssd. ;)

H2O über alles!

(#30303) Gonz0 válasza F e Z o (#30300) üzenetére


Gonz0
tag

Playclaw-val kell felvenni.. fullhd 30 fps 10 perc 7G.. mondjuk ettől még a winyó nem árt, viszont ssd nem kell alá csak erős proci..

Hja, aki rászánja magát playclaw vásárlásra kupon kódnak "exUSSR" kb. 50% kedvezményt jelent..

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#30304) ciry


ciry
őstag

Megvettem ezt a cuccot, valószínűleg most hanyagolom majd a BC2-őt cseppet :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30305) ADAM1337 válasza ciry (#30304) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ohh. :((
Nekem meg meglett az új egerem végre. :C
A régit mély alázattal temettem el, valamelyik polc aljára alkatrésznek jó lesz igaz a görgője nem ment már meg ki-ki hagyott a végére. :DDD

(#30306) WhiteWalker válasza ciry (#30304) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

mi lesz veled?? ugye tudod hogy ebben az ellenfél alá nincs aknázás?? :DD

Adam: én egy kicsit megcsapkodtam a razer diamind 3g-t valamelyik este....a görgöje kezd elfáradni....és pont a legrosszabb pillanatban váltott más fegyverre....öntudatra ébredt a rohadék :DDD

(#30307) ciry válasza ADAM1337 (#30305) üzenetére


ciry
őstag

Mégiscsak Razer deathadder lett? :))

Giinos:
Ezt nem tudom megunni :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30308) madgie válasza ciry (#30304) üzenetére


madgie
titán

Hupsz, ezt én sem hagyom ki bár az iPad-en a Final Fantasy III is megvan, de még el sem kezdtem :DDD

(#30309) ADAM1337 válasza WhiteWalker (#30306) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem a sima diamondback volt 3.5éves volt már de a görgő se le se fel nem ment már. :D

Ciry: Jaja nem volt kedvem rohangálni egérért már meguntam aztán megvettem tegnap, meg ennek a régebbi verzióját próbáltam anno, bejön eléggé.

(#30310) sith7 válasza F e Z o (#30302) üzenetére


sith7
nagyúr

Akkor az én gépemben van a hiba ...

(#30311) cellpeti


cellpeti
veterán

Ez milyen lehet játékra? Külföldi fórumokon az MS IE3.0 utódjának tartják.

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30312) WhiteWalker válasza ciry (#30307) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

gratula,szép teljesitmény... :R , én lassan közelitek a 100 kill felé :DDD

ADAM: az enyém elmúlt két éves...és úgy néz ki hogy kimúlt :D ,nézegetnem kell egeret.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#30313) haly válasza WhiteWalker (#30312) üzenetére


haly
őstag

Olcsó x7 750BH-t ajánlom. Igaz nem a legtökéletesebb minőség, de jó. 3600dpi, és legtöbb gombját be tudod állítani, és van rajt 3x klikk. Az kp-nál jól jön :DD

(#30314) F e Z o


F e Z o
veterán

Több, mint négy éves az mx518-am, igaz ugyan, egy kicsit kopottas már, de minden funkciója tökéletes, holott belerángattam vagy 3000 órát. Egy jó egérre áldozni kell, s évekig hűséges marad. :K

H2O über alles!

(#30315) ciry válasza WhiteWalker (#30312) üzenetére


ciry
őstag

Nem csúnya, gondolom Aricán pakolgatod le a motyót :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30316) WhiteWalker válasza ciry (#30315) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

az hogy pakolgatom az tulzas :-), néha mikor eszembe jut akkor hullajtok par darabot...inkabb rpg :-) ,az aknázás távol áll tőlem mint alekosztól az antialkoholizmus :-)

(#30317) ciry válasza WhiteWalker (#30316) üzenetére


ciry
őstag

Tegnap kibaszott jól nézett ki, kiköpött Napoleon :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30319) ciry válasza Carvus (#30318) üzenetére


ciry
őstag

[link] :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30320) F e Z o válasza ciry (#30319) üzenetére


F e Z o
veterán

Igen, de onnan nem 500 Ft a posta.
A bo ennyire tartja az árát?

H2O über alles!

(#30321) F_Zolee válasza gergo0328 (#30294) üzenetére


F_Zolee
veterán

Akkor aztán nyúlhatsz a zsebbe mélyen. :)

(#30322) Carvus válasza ciry (#30319) üzenetére


Carvus
senior tag

+990HUF szállítási ktg...szal még ígyis jó vagyok! :U :P ;]

(#30323) haly válasza Carvus (#30322) üzenetére


haly
őstag

Sokunknak még úgy is ki kellett adni 10ezret, hogy vártunk fél évet. Kicsit szemétség, de azért veled örülünk.

[ Szerkesztve ]

(#30324) cellpeti


cellpeti
veterán

Ezért nem kell kapkodni :DD

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30325) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Uraim!
Megvan mitől fagytam ki a BFBC2 alatt!
A win7 loader összeakadt a punkbusterrel! :W Namásmost számtalan loader után úgydöntöttem veszek egy oprendszert mert nem akarok szívni ennyit, az elkövetkező indőkben! :K
Gindoltam beírom ide, és akinek esetleg ilyen problémálya van az faszán tudja hasznosítani esetenként az információt! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30326) Zolás válasza haly (#30323) üzenetére


Zolás
addikt

Megejelenés után 3 héttel, 4500ft volt, házhoz szállítva. Akcióban megvettem a specactot, és a Vietnámot is, 6000ft körüli összegnél járok.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#30327) cellpeti válasza Cybertrone (#30325) üzenetére


cellpeti
veterán

mennyi pénzért vettél OS-t?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30328) Cybertrone válasza cellpeti (#30327) üzenetére


Cybertrone
veterán

Még nem vettem, de holnap ellátogatok kedvenc kis üzletembe, és egy szégyen nem szégyen Home premium win7-et levetetek a polcról... :B Az a legolcsóbb, és hát nekem oly mind1 hogy ultimate vagy home... csak mennyen a game normálisan...
Míg be nem lövöm a loadert annyit gamelek amennyit akarok mihelyt aktiválom vele a wint azután megfagy a game :U

Az OEM 26k-ból kijön... az OEM prof version 30k... az ultimate 80k... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30329) gergo0328 válasza Cybertrone (#30325) üzenetére


gergo0328
senior tag

Örülünk neki hogy véégre tudsz játszani.

Ciry:Most nézem hogy nekem is megvan a platina Mine-ra. 537 kill :B

(#30330) cellpeti válasza Cybertrone (#30328) üzenetére


cellpeti
veterán

pü ment

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30331) Cybertrone válasza gergo0328 (#30329) üzenetére


Cybertrone
veterán

Kis tulzás mára ennyi volt a game, mert gondoltam beaktiválom a wint, és kifagy megint... 4 külömböző loaderrel egyaránt... :U

cellpeti: Válasz is!

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30332) Cybertrone válasza Cybertrone (#30331) üzenetére


Cybertrone
veterán

De mondjuk 2 napja tudok aktívan gamelni, azóta megszereztem a GOL snipert, és már a 2. aranycsillag is megvan rá ;] ;] ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30333) Target78hu


Target78hu
aktív tag

UAV-al elüldöztem egy csitert :D
Itt a delikvens
A multi szerón volt most ,sajna leürült már a szeró Joe-tval maradtunk csak :S
Az aimja uavra nem működött és sorra szedtem le távcsöves cumóval , sikerült felidegesítenem ,mert kilépett :P

hkv.hu

(#30334) gergo0328 válasza Target78hu (#30333) üzenetére


gergo0328
senior tag

:C :C

(#30335) WhiteWalker válasza Cybertrone (#30325) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

és ezt hogy a lótúrósba?? nálam nem akad a loaderrel...persze ha egy loaderről beszélünk :U

(#30336) }{3@Đ$}{0ot válasza Target78hu (#30333) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

milyen komoly neve van xD xD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#30337) Cybertrone válasza WhiteWalker (#30335) üzenetére


Cybertrone
veterán

4fele loadert probaltam... ujrahuztam a wint nemtettem fel csak a vga drivert ment szepen a game... Feltettem par progit ment szepen megint... Mondom akkor aktivalom... aktivaltam loaderrel kifagy ranked szerveren... Meguntam a g*cizest... A oprendszer ara toredeke a rendszernek igy. eredetiben tolom tovabb mast nemtok kitalalni!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30338) Joe-T válasza Target78hu (#30333) üzenetére


Joe-T
tag

Tegnap írtam a multis szerveren az adminnak, remélem kiteszi a csávót végleg! Miután kiléptél meglett a kör! Megtartottam a maradék két tickettet és élesítettem az A-t! Meglett az egész kör és végig lett víve a pálya! Győztünk!! :D
Köszi a boszorkányüldözést, örülök, hogy elüldözted a gyereket, remélem ezek után messze elkerüli a szervert! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#30339) ciry válasza gergo0328 (#30329) üzenetére


ciry
őstag

:R

Target78hu: legrondább az, hogy még flegmásodik is a majom.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30340) WhiteWalker válasza Cybertrone (#30337) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

én két féle loadert is használtam de egyikkel sem volt bajom... és ha esetleg a chipset drivert rakod fel a vga driver előtt...hm...? ,mert azt úgy szokás... :-)
de aszem a win7 az én lapomom mindent felismert a chipseten,(kb két éves alaplap,asrock p45r2000)az újabbaknál lehet szükséges a chipset driver...

(#30341) Cybertrone válasza WhiteWalker (#30340) üzenetére


Cybertrone
veterán

Fel volt rakva... sot ezt is felismeri... lehet ma meg kiserletezek.. majd kiderul!!!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30342) ciry válasza Cybertrone (#30341) üzenetére


ciry
őstag

Próbálj meg más verziójú oprendszert felrakni+okosítani.
Nekem fagyásom már alig-alig van, a netem is stabil amióta kicseréltem a hálókábelt :B
1-1 connection lost van csak.
Sz@r filléres dolog miatt vesződtem ennyit :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30343) NiTRoV6 válasza Cybertrone (#30341) üzenetére


NiTRoV6
tag

Hali!
Én a helyedben először a loadert tenném fel és csak utána a játékot!
Op rendszer driverek loader és aztán a játék! (de ez csak az én véleményem)

(#30344) madgie válasza NiTRoV6 (#30343) üzenetére


madgie
titán

Egyszer akar az ember legális oprendszert venni, akkor is lebeszélitek róla? :))

(loader előtt amúgy semmit sem szabad csinálni, és a semmi alatt tényleg azt értem, hogy semmit)

(#30345) NiTRoV6 válasza madgie (#30344) üzenetére


NiTRoV6
tag

:D :DD

(#30346) WhiteWalker válasza madgie (#30344) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

mi csak pénzt próbálunk spórolni neki ;] ,jah és nehogy mán az MS még gazdagodjon...főleg hogy elkúrják majd a skype-t..... :((

(#30347) lala42


lala42
őstag

Cybertrone ment privi. :K :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#30348) sith7 válasza Target78hu (#30333) üzenetére


sith7
nagyúr

Szép :C

(#30349) Target78hu válasza Joe-T (#30338) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Gratu ;)
Eléggé bosszantó volt a srác és élvezte ahogy elcseszi a játékát a többieknek ,ráadásul még a csapatában lévők is núboztak minket ... hogy nem "támadunk"
De miután láttam ,hogy képtelen kilőni az uav-ot sorra kapta a raksikat ,sőt a legjobban ,akkor röhögtem rajta mikor elkezdett futni a főbéz felé ,hogy jól leabáljon ,de kapott egy égi áldást :DD
A PB meg jó hogy van ,de minek :S

hkv.hu

(#30350) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Gyanús :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.