Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31401) Winne válasza Źşë' (#31398) üzenetére


Winne
nagyúr

A 10 az 100 persze. :) Én semmiben nem használom a vsyncet, mert a több fps talán jobb, de nem is láttam hibákat. :N Azt inkább driverre fognám így látatlanban. :K Anti aliasingot én is csak azért tettem fullra, mert miért ne, ha bírja. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#31402) Zolás válasza lala42 (#31399) üzenetére


Zolás
addikt

Punkbuster tolja a fotókat, és megakad. Ez nem bug, ez ficsör. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#31403) Def26 válasza lala42 (#31399) üzenetére


Def26
félisten

Nálam addig csinálta amíg a HD5870 -em volt. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#31404) lala42 válasza madgie (#31400) üzenetére


lala42
őstag

:P

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#31405) Winne


Winne
nagyúr

Na Urak letoltam a single-t és nagyon tetszett, főleg a hangok, a fegyverek, nincs agyoncsicsázva, a ronbolható környezet is nagyon jó, nem tudom mi lesz az áv végén... BF3 vs. MW3...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#31406) F e Z o válasza madgie (#31400) üzenetére


F e Z o
veterán

Nálam olyan szokott előfordulni néha, hogy a játékból egyszerűen minden hibaüzenet nélkül kilép asztalra.

(#31405) Winne : Én személy szerint már letettem a voksom a BF3 mellett. Ha belejön az ember sokkal jobban élvezhető, mint a cod.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#31407) Winne válasza F e Z o (#31406) üzenetére


Winne
nagyúr

Ahogy ismerlek neked meglesz mindkettő előbb-utóbb. :D

Most elkezdtem a BO single-t is, de az foscsi ehhez képest. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#31408) Gergosz2 válasza F e Z o (#31406) üzenetére


Gergosz2
veterán

Ilyen nekem is szokott lenni.

Havonta egyszer-kétszer velem is megcsinálja.

(#31405) Winne

Én régen nagy codos voltam(eddig az összes ott van a polcon eredetiben) de aszzem az mw3-t már nem veszem meg.
Codban már eszetlen hent megy, ilyen-olyan varázsperkekkel .
Bfbc2 eleinte nem tetszett , de aztán kezdetem megszeretni a multiját , mivel tényleg csapatmunka folyik.
Mondjuk ha lenne konzolom (lehet nyáron újítok egy xboxot ;] ) akkor kipróbálnám , mégis milyennek szánták a cod7 , mert ez pc átirat egy szar.

De bf3 ban mindenképp ott leszek , pc-n.

Várom újra a vadászrepcsiket , meg a 64 fős total destroy t:D:D:D:D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#31409) gergo0328 válasza Winne (#31407) üzenetére


gergo0328
senior tag

a codok sinle player része sztem jobb és élvezetesebb mint a BC2-é. Már egy régi történet van(igaz ez az mw-knél jellemző) és az folytatódik sok jó elemmel.

(#31410) Neoteric válasza Winne (#31405) üzenetére


Neoteric
addikt

Ahelyett, hogy jönnél multizni.. ejnye ;]

Nem nehéz kitalálni mi lesz, konzoloknál valszeg továbbra is MW3 viszi majd a pálmát, mert a sok sügér a Call of Duty hallatára már elélvez. Akinek meg van esze az kipróbálja BF3-at is és sztem annál is marad. PS3-on már megmutatták mit tud a játék és sztem konzolhoz képest még az is eszméletlen.
PC-n meg egyértelmű, hogy Battlefield a nyerő. Activi$on már elkezdte fikázni a BF3-at előre, ahelyett, hogy mutattak volna ők is valami kedvcsinálót.. de hát ami nincs, az nem van, vagyis nem tudnak mutatni. :D Szvsz aki CoD mellett teszi le a voksát, az vagy mazochista vagy szimplán elmentek otthonról neki..
Lehet most kapok pár fikázást, de nekem egy 2011-es, 10rongyos játékkal szemben azért had legyenek már elvárásaim..

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#31411) Winne válasza Gergosz2 (#31408) üzenetére


Winne
nagyúr

Én meg sosem voltam codos, csak az MW2-vel játszottam, abba majdnem 1000 órát beleöltem és nem is ment rosszul szvsz. BC2-vel már régóta szemezgettem, de most kaptam rá olyan ajánlatot, amit már nem lehetett nem elfogadni. :D A BF3-tól nekem is elállt kicsit a lélegzetem, amikor először láttam, de akkor nem volt még semilyen Battlefieldes tapasztalatom, de most már azt is látom, hogy az irány már a BC2-n is nagyon rendben van. :K Kíváncsian várom a fejleményeket, na meg hogy a multija nálam hogyan teljesít. :B

@(#31409) gergo0328: még nem mondok le a BO single-jéről, de a BC2-ről váltottam rá egyből és elég lapos így elsőre. Grafika, HANGOK, fegyverek, meglátjuk mi lesz később...

@(#31410) Neoteric: jövök majd mindenképpen, bár az ennyire sok játékost nem komálom egyszerre, de nem tudom még mi fán terem a BC2 multi. :)

A Cod sokkal inkább arcade, könnyebb benne érvényesülni, ezért is választják majd sokan azt és a neve miatt is ugyanígy. Messze még a megjelenés, sokminden történhet még addig. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#31412) sith7 válasza Winne (#31411) üzenetére


sith7
nagyúr

de nem tudom még mi fán terem a BC2 multi.

Lűűűűniiii kölll ! :DDD

Szia Földi :R :))

[ Szerkesztve ]

(#31413) Winne válasza sith7 (#31412) üzenetére


Winne
nagyúr

Akkor csak nem lehet rossz... :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#31414) sith7 válasza Winne (#31413) üzenetére


sith7
nagyúr

De nem ám :N

(#31415) izomhod


izomhod
senior tag

hali!

csak nekem tűnik úgy, hogy a bc2-ben nincsenek jól eltalálva a színek, vagy a monitorommal van a baj? olyan fakó minden

(#31416) Gergosz2


Gergosz2
veterán

a teszkóban 2490 ft a Medal Of Honor 2010

Szerintetek megér annyit?

(#31415) izomhod

A probléma az ön készülékében van.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#31417) izomhod válasza Gergosz2 (#31416) üzenetére


izomhod
senior tag

shit! :(((

a single-t összehasonlítva a moha airborne-nal melyik ad több élményt?
kíváncsi vagyok, hogy itt a gamerek mit monDanak.
ismétlem, single! :)

(#31418) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hála az új szolgáltatómnak most már hét közben esélytelen, hogy játsszak(legalábbis esténként. Állandóan lagban úszok. :W

(#31419) ADAM1337 válasza F_Zolee (#31418) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

T-nél is van vmi gebanc már 2 hete kb 2 naponta a megszokott 80as pingem van bf.hu meg az összes serveren amúgy meg 120-140 és akadozgat le is dobál az ea online. :((

(#31420) F_Zolee válasza ADAM1337 (#31419) üzenetére


F_Zolee
veterán

A 120 még jó is lenne nekem, mert régebben simán játszottam azzal is még. De mostanában a stabilitással van gond, mert most már össze vissza ugrál a pingem is. Van amikor 200 fölé is megy vagy állandóan akadok meg visszahúz...áh. Jobb volt a régebbi lassabb 6megás net. Sosem volt ilyen gondom vele. Most mindenkit átdobtak 15megásra minimum, azt egy rakat szar lett az egész. :(

Lemértem egy sebességmérő oldalon aztán átlag 60as pinget mutat meg 66%os stabilitást mér. Azelőtt 90% fölött volt meg átlag 20-30as ping.[link]

[ Szerkesztve ]

(#31421) Winne válasza Gergosz2 (#31416) üzenetére


Winne
nagyúr

Én nemrég játszottam ki a single-jét és elég fos, a multit meg le is húzzák a single-höz képest is. Sztem inkább tedd félre azt a lóvét, vagy ha mindenképpen el akarod költeni, akkor küldöm a számlaszámom priviben. :))

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#31422) gergo0328 válasza F_Zolee (#31420) üzenetére


gergo0328
senior tag

1.5 megás net és semmi lagg. csak ha a másik gépen videónézés van akkor van szívás...

(#31423) Gergosz2 válasza Winne (#31421) üzenetére


Gergosz2
veterán

Igazad van.

Asszem kihagyom , a pénz meg marad nálam ;]

Amúgy az ea online elég furcsa néha:
valamikor egy másodpec alatt kidobja a szervereket a keresőben , van amikor meg 1 percet is kell rá várni.
Meg ugye néha a bejelentkezéssel is szarakodik.

Lehet az ea-nél már a bf3 multi tesztjeire csoportosítják át a szervereket :U

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#31424) Winne válasza gergo0328 (#31422) üzenetére


Winne
nagyúr

Egy játék nem használ sok sávszélt, egy dolog fontos, hogy mennyire vagy "messze" a szervertől. :K

@(#31423) Gergosz2: ha meggondolnád magad tudod hol találsz. :P :U

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#31425) gergo0328 válasza Winne (#31424) üzenetére


gergo0328
senior tag

1,5 km-re van a nagy antenna meg a szomszédban 100 méterre egy erősítő.

(#31426) Winne válasza gergo0328 (#31425) üzenetére


Winne
nagyúr

Természetesen ez is számít, de nagyban gondolkodj. A te géped és a szerver közti idő, amíg egy adatcsomag odaér. Ezt megteheti úgy is, hogy tőled kimegy és felmegy Pestre, majd onnan direktbe a szerverre, ami ha Magyarországon van, akkor értelemszerűen kicsi idő, ezért reálisabban adja a játék, de megtehet még 15 kitérőt más csomópontokon keresztül, amíg odaér a Kukutyinban lévő szerverhez. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#31427) Gergosz2 válasza Winne (#31426) üzenetére


Gergosz2
veterán

Mondjuk a német szerverek meg az angol szerverek nem gázosak,

A ruszki szerverekn nekem mindíg mgasabb a pingem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#31428) Winne válasza Gergosz2 (#31427) üzenetére


Winne
nagyúr

A német szerverek fizikailag azon a fő vonalon vannak, ahonnan nekünk is jön a netünk. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#31429) Źşë' válasza gergo0328 (#31422) üzenetére


Źşë'
addikt

a letöltésed ha jól tudom fél megabit?! régebben boncolgattuk a témát már, csak arra akarok kilyukadni h nem csak a letöltési sebesség a fontos hanem a feltöltési is, mivel nem csak fogadsz adatot hanem küldesz is

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#31430) Gergosz2 válasza Źşë' (#31429) üzenetére


Gergosz2
veterán

128/30 kb/sec-es nettel vígan elmegy a multi 110-130-as pinggel.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#31431) Winne válasza Gergosz2 (#31430) üzenetére


Winne
nagyúr

:K :K

Anno futtattam CS:S szervert, 10 kb-os forgalma volt maximálisan másodpercenként... :Y

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#31432) Źşë' válasza Winne (#31431) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem mikor anno 1megabit/128 kbit volt a netem 4 embernél többet nem tudtam kezelni szerverként q3ban, ez ugye 16 kilo ami ha azt vesszük azért nem túl sok, és 4 felett már beállt

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#31433) Winne válasza Źşë' (#31432) üzenetére


Winne
nagyúr

Játéka válogatja, hogy milyen gyakran és mekkora csomagokat küldözget. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#31434) WhiteWalker válasza ADAM1337 (#31419) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

nálam is ez a helyzet...aszem megy feléjük egy telefon... ;]

[ Szerkesztve ]

(#31435) haly válasza F_Zolee (#31420) üzenetére


haly
őstag

Játékra jó a kicsi atomstabil net. Nekem is T-phos-om van és (nemtom megabit-be átszámolni, hülye vagyok, sajnálom) 70kb/s a letöltési sebesség átlagba. Régen kértük, hogy javítsanak, mert 512 a beígért minimum. Tették 200kb-ra, de ha valaki feljött routeren, akkor összephosta magát a net, és azonnal 900as ping lett. Most egy fél éve megint visszaállt és semmi sincs, még ha routereznek, akkor sem. Tesóm cod4-be laggolgat, de bc2 beéri gyengébb nettel is, szóval azzal én sosem laggolok. (max, ha szerólagg van :((( )

(#31436) Winne válasza haly (#31435) üzenetére


Winne
nagyúr

Nagyon egyszerű a dolog, amit látsz a böngészőben, ha töltessz valamit, azt szorozd meg 8-al és megkapod megabitben, amit a szolgáltatód hirdet. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#31437) haly válasza Winne (#31436) üzenetére


haly
őstag

Nem osztani kell? Mert ez elvileg 1 és 2ő között van valahol. Csak azért tudom mert egyszer már átváltottam és megnéztem. Na mind1.

Más: Valaki tud viszonylag modern, jó grafikájú repülős játékot? Bújom a netet, de csak régi játékok vannak, vagy ha valami jót találok abban nincsenek vadászgépek, csak öreg motorosok.

(#31438) Winne válasza haly (#31437) üzenetére


Winne
nagyúr

8 megaites nettel 1 MB-os másodpercenkénti sebességet érsz el.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#31439) v!ct0y válasza haly (#31437) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ott van Flight simulator X Bár az megfekteti keményen a gépet is. Ott annyi csak a gond, hogy lőni a vadászgépekkel nem lehet. Vagy a Lock on bár az elég régi de jó.
Vagy a legújabb a DCS A-10 jó graf. Csak simulator 10 perc mire el indul a hajtómű.

(#31440) gabipaci válasza haly (#31437) üzenetére


gabipaci
addikt

h.a.w.x 2

Logitech hardware tester

(#31441) F_Zolee válasza haly (#31435) üzenetére


F_Zolee
veterán

Hiába lenne 2megás a netem ha körülöttem mindenki magasabb csomagban van, baxhatom, mert túlterhelt tőlük a sávszél. :(

(#31442) F e Z o válasza F_Zolee (#31441) üzenetére


F e Z o
veterán

Sztem egy szervernél biztos megoldják, hogy mindenkinek ugyanolyan sávszélesség jusson egy slotra, s ebből előnyt senki se kovácsolhasson. Nekem volt az idők során elég sok netem 56kb/sec-től kezdve. Igaz játékot csak 1M/128k-s matavos nettel. Nekem már ott se volt laggom, pedig full vidéken nyomtam.

(#31438) Winne : Ma szédszedtem a vízhűtésem, mert megjött a házi lefogatóm, amit elszabtak. Felraktam egy gyári hűtőt a procra, de 5 perc játék után kinyomtam a gépen, mert 75 fok volt a procim. Úgy látszik egy-két napot még várni kell, míg újra együtt tolhatjuk.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#31443) sith7 válasza F e Z o (#31442) üzenetére


sith7
nagyúr

75 fok ??? :Y

Nem 62 a max. AMD processzor esetén ? :F
Az enyémre legalábbis ennyit ír a hivatalos oldal

(#31444) F_Zolee válasza F e Z o (#31442) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem a játékkal van itt gond hanem a net szolgáltatómmal, mert az túlterhelt. Így a kapcsolatom szar a külvilág felé. Netezésnél nem jön ki ez a gixer de játéknál meg annál jobban. Amíg 10megabites volt a max a környéken addig nem volt semmi bajom, éjjel-nappal multizhattam de most 15megás a minimum mindenkinek és innentől kezdve szívhatom...

(#31445) Winne válasza F e Z o (#31442) üzenetére


Winne
nagyúr

Le kell venni a tuningot és bírni fogja a gyári is. :K Ha meg nem tuningoltad, akkor nem pattant be valszeg rendesen a helyére. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#31446) F e Z o


F e Z o
veterán

Gyári hűtő volt nem gyári ventivel, hanem egy 12-es ventivel megtoldva, s habár házszellőzés se kutya, ennyit bír, hozzáteszem alulfeszelve alapórajelen. Sebaj, holnap elméletileg módosítanak a lefogatón.

(#31443) sith7 : CPU volt ennyi a magok 86-7 körül mutattak igaz magfeloldott procinál, nem 100-as a magok hőfokvisszajelzése. Ezért is nem játszom.

(#31444) F_Zolee : Mi lenne, ha mindenki ugyanolyan gépen és nettel tolná. Sokan így is kiemelkednek a mezőnyből, sokkal rosszabb teljesítméníű gépekkel, mint mondjuk az enyém.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#31447) F_Zolee válasza F e Z o (#31446) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na de ezzel a nettel esélytelen játszani így. Állandó laggolás van. Mellesleg rosszabb teljesítményű gépem van ami a vga-t illeti hozzád képest. ;]

(#31448) haly válasza v!ct0y (#31439) üzenetére


haly
őstag

Köszi, utánanézek. Hawx2 az nagyon árkád lövöldözős. Nem olyant szeretnék.

Más: <<noob-retard-cheater-camper>>

(#31449) Winne válasza F e Z o (#31446) üzenetére


Winne
nagyúr

Egyszerűen túl meleg a procid, ennyire nem szabadna melegednie.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#31450) Gergosz2


Gergosz2
veterán

nekem az i7 920 nem megy 38 fok fölé sosem.
NOCTUA NHD14 adja neki rendesen , meg a háznak is jó kialakított szellőzése van

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.