Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31501) haly


haly
őstag

Júj ma mi volt..
Egy általam csíternek tartott alak volt fennt a szerón. Sokat lőtt engem is, meg úgy mindenkit, de csak a toronyból (valparaiso). Nézem statját, hát olyan 20-25/0 lehetett akkor. Kicsit később, mikor következő pontot kellet, hogy szedjék (rush) hátrafordultam, mondom kikapom a kis genyát. Elbújtam egy kőtömb mögé, kinéztem, durr egyből telljesen fejes. A vicc, az, hogy amint kinéztem azonnal kaptam a killt én is, és egyszerre öltük meg egymást. A statja a játék végére 36/1 lett. Szidtam is mint a bokrot, de kis rohadék lesz@rta. Tipikus csíter :(((

Ciry veled mi lett a végére? Egyszer csak eltűntél az éterbe :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31502) Winne válasza sith7 (#31494) üzenetére


Winne
nagyúr

Általános ez a magas ping?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#31503) F_Zolee válasza Winne (#31502) üzenetére


F_Zolee
veterán

110 körül normális még. Ha 100 alatt van akkor az már nagyon jónak számít.

(#31504) sith7 válasza Winne (#31502) üzenetére


sith7
nagyúr

nem, szokott kevesebb is lenni

(#31505) Winne


Winne
nagyúr

Gondolom ez is dedikált szerveres, magyar szerver van azért néhány?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#31506) Gergosz2 válasza Winne (#31505) üzenetére


Gergosz2
veterán

magyar szever alatt , arra gondolsz amit magyarok bérelnek?
Mert helyileg magyar szerver nincs :N

Amúgy 110 es ping az a megszokott , német szerveren németeknek is kb akkora , vagy egy kicsit kissebb.
Oroszoknál már más, mert a kereső a vlagyivosztoki szervereket is európainak mondja, igy enm ritka 250+-os ping.

Amúgy remélem bf3-ban lesznek magyar szerverek , úgy értve hogy magyarországról hosztolt.

Amúgy múltkor néztem ilyen magyar szerverszolgáltatók honlapját , azt látom , hogy bad company 2 szervereket is árulnak.
Valamiről lemeradtam :F :F

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#31507) Źşë' válasza Winne (#31505) üzenetére


Źşë'
addikt

messzi országokban vannak a szerverek, a legközelebbi talán dzsermany - német szerverekre megyek mert ott jó a ping és többnyire lagmentes

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#31508) Gonz0 válasza F_Zolee (#31503) üzenetére


Gonz0
tag

Warokon szoktunk 50-60-as pingüekkel összefutni, normál publicon 80-100 már jónak számít.. persze ha orosz ellen játszol, 200-al is tuti leszed.. :)

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#31509) F_Zolee válasza Gonz0 (#31508) üzenetére


F_Zolee
veterán

200nál még lehet, hogy működik a dolog csak ne legyen instabil a net. Nálam ha már 140et mutat akkor már régen rossz, mert tuti rossz a kapcsolat és össze vissza jönnek elő lagok.

(#31510) pschio válasza haly (#31501) üzenetére


pschio
őstag

nem feltétlenül az. nekem is volt mar 27/2-m :) ezenkívül tegnap is lecsítereztek multigémingen miután halomra lőttem mindenkit. főleg mikor oasisen végig tankban ültem :D

arról nincs screenshot.

[link]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#31511) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Szevasztok ismét!

Nemrég ismét feltettem a BC2-t, mivel a MoH-t, és a Crysis 2-t is meguntam.

A kérdésem, hogy van-e még az itteni közösségnek saját szervere, vagy olyan szeró amin össze lehet veletek futni?

Ja, még egy kérdés. A vietnamot is feltettem, -bár az annyira nem jön be egyelőre - azzal is nyomultok még?

üdv: mad

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#31512) eugabesz


eugabesz
őstag

NINCS Magyar ranked szerver....sajnos előre láthatóan nem is lesz.
A legközelebbi szerver a mi szolgáltatónké,ami Ausztria-ban van,de nekünk is inkább a Német szerverről fut,egy hónap után átálltunk,mert az Osztrák kicsit laggos volt,közelsége ellenére.
itt a link,ha valaki még rendelni szeretne...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#31513) Gonz0 válasza Madn!ght (#31511) üzenetére


Gonz0
tag

Saját szerver nincs, keress a HUN-ra szerverkeresőben, az kiadja a magyar érdekeltségű szervereket. Vietnamot szerintem a többség hanyagolja, mert iszonyat béna pályákat sikerült összehozni hozzá, kedvencem mikor a támadók kb 10 méterre spawnolnak az m-comtól.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#31514) Madn!ght válasza Gonz0 (#31513) üzenetére


Madn!ght
addikt

Jah, a spawnbugot én is tapasztaltam. :DDD

Azt viszont örömmel láttam, hogy a szervertallózóban végre normálisan megjelennek a ping értékek. (ez nem tudom, hogy patch, vagy csak az új win hatására sikerült elérni)

Kb fél éve voltam fent utoljára aktívan, úgyhogy kell majd pár meccs, mire újra átállok a megfontolt játékra az ész nélküli "rohanok-zúzok" játékstílusról. :))

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#31515) sith7 válasza pschio (#31510) üzenetére


sith7
nagyúr

Csíter !!! :Y

:C

(#31516) Neoteric válasza Madn!ght (#31511) üzenetére


Neoteric
addikt

www.multigaming.hu
Minden hasznos infot megtalálsz egy helyen.

PSN: ne0teric_sAN

(#31517) ciry válasza sith7 (#31494) üzenetére


ciry
őstag

Nekem most írtak
UAV-val lőttem le a helijüket(rakétával persze) :D
Másik amit felfedeztem, hogy: cBc-n Panama ruszki bázisról épp el akartam ellopni az enemi tankot, mire valaki a túloldalról beugrott,így nekem csak a kisebb jutott.Na, gondoltam ez tuti halál, így veszteni valóm nem lévén, neki ugrottam, el kezdtem tolni, az mellém lőtt, betojt és tolatni is kezdett így szépen aknamezőre futtattuk a tankot :D
Ilyet se láttam meg :))

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#31518) cellpeti


cellpeti
veterán

mi a csuda lehet? Este még nyomtam a játékkal, most akarom indítani és folyamatosan fehér képernyő és Nem válaszol... :Y Ötlet?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#31519) F_Zolee válasza cellpeti (#31518) üzenetére


F_Zolee
veterán

Win reinstall. :)

(#31520) Źşë'


Źşë'
addikt

:C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#31521) gergo0328 válasza Źşë' (#31520) üzenetére


gergo0328
senior tag

szép:D

(#31522) Akos96 válasza Źşë' (#31520) üzenetére


Akos96
senior tag

Ejj, de várom már a játékot. :))

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#31523) ciry


ciry
őstag

Voltam most egy 1000 ticketes szerveren, körönként 700 ticket répával ment el (ezúttal én rossz oldalt voltam) ráadásul összefutottam az eddigi legjobb helissel akit láttam, aki répában is ott volt :R
MeGicDude(HUEY Vietnamot kell nézni)
Operation Hastingsban nagyon adta az ívet, képtelen voltam tankkal vagy helivel kiszedni, pedi a masik tamodo heliket lecsipkedtem. Valahogy olyan kobra alakban repült, 2x is a nemesisem lett, ami meg eddig senkinek se jött össze azt hiszem.
Gyalog viszont 4-szer futottam össze vele, mindig elhasalt ;]
ime a kör
Alig tudtam megélni, azt a 300 négyzetmétert kajakra megrapelték, gyenge idegzetűek hamar feladták... :DDD

Meg még egy hülye volt ma.
Lassan elhiszem :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#31524) cellpeti


cellpeti
veterán

na lett mikim, esetleg valahova nincs TGF?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#31525) sith7 válasza ciry (#31517) üzenetére


sith7
nagyúr

Szép :C

(#31526) ciry válasza sith7 (#31525) üzenetére


ciry
őstag

Mi?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#31527) ciry válasza ciry (#31526) üzenetére


ciry
őstag

MeGicDude köréről írtam, ha nem jött volna le, én csak ott voltam, annyi.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#31528) sith7 válasza ciry (#31526) üzenetére


sith7
nagyúr

ez:

UAV-val lőttem le a helijüket

(#31529) Źşë' válasza gergo0328 (#31521) üzenetére


Źşë'
addikt

piszkos szépek benne a fény és árnyék effektek! :K

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#31530) nandor90 válasza ciry (#31523) üzenetére


nandor90
csendes tag

Vannak ilyen dogok, akik ra buzulnak, en HC vietnamot szerettem az 1000ticketest.

Nem regiben kb. 1.5honapja jatszottam utoljara ezzel a jatekkal tobb mint 2orat akkor is volt ilyen buzi fent, olyan szinten porgott a helivel hogy mindig mire rafordultam addigra leszedett kb. 40%-ot belolem, es persze ugyelt az arra hogy ne keruljon a cso ele. Csak azt nem ertettem meg hogy a csapat tarsak mert eszik a kor kezdettekor a szart a kezdon foleg fasz assaultal HC-n.

Meg pont ilyenkor mikor folotted koroz az ilyen helis miert nincs mas tankos aki pont olyan szogben van hogy kilojje. Ahogy hallottam a Vietnam is kb. jo laggos mint a sima most mar.

Na mindegy most APB a meno a BF3-ig.

na kep a vegere:

[ Szerkesztve ]

(#31531) cellpeti válasza nandor90 (#31530) üzenetére


cellpeti
veterán

APB? :F

Tigris, tigris, csóvafény...

(#31532) ciry válasza sith7 (#31528) üzenetére


ciry
őstag

Jaj, bocsesz, elnéztem, azt hittem a másik hszre írtad :R

nandor90: tényleg rohadt durván nyomta helivel, vagy 2-szer tudtam ellene felszállni, 30 pontost tudtam beletolni, annyi.HC Vietnamot én is meglesem majd.
APB-t majd én is felpakolom, ha lesz hely

cellpeti: [link] GTA-s környezetben játszódó ingyenes online játék(ha jól olvastam)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#31533) sith7 válasza ciry (#31532) üzenetére


sith7
nagyúr

semmi gond :))

(#31534) Lewzke válasza nandor90 (#31530) üzenetére


Lewzke
őstag

Mi a neve annak az FPS - óra mutatónak?

(#31535) Źşë' válasza Lewzke (#31534) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem az xfire írja ki neki

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#31536) Winne válasza ciry (#31532) üzenetére


Winne
nagyúr

"cellpeti: [link] GTA-s környezetben játszódó ingyenes online játék(ha jól olvastam)"

Lehet bennem van a hiba, de ez elég béna... :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#31537) Źşë' válasza Winne (#31536) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem is csak nem akartam írni :) am első nekifutásra ami képeket kiadtak a játékról meg a ami hype ment róla... ahhoz képest egy konzolokig butított grafikát és mozgás dinamikát csináltak a fejlesztők - gta4 hez még csak mérni sem lehet mert annyira egyszerű felépítésű a város nem is beszélve a fizikáról, euphoria motor azért magáért beszél :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#31538) ciry válasza Winne (#31536) üzenetére


ciry
őstag

Az lehet ;)
Szerintem nagyon ott van

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#31539) Winne válasza ciry (#31538) üzenetére


Winne
nagyúr

Na jó, de ez nem gameplay, hanem összevágott cucc, becsapós. :B

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#31540) ciry


ciry
őstag

1 órás kör végen képes volt kifagyni ez a rom... :W

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#31541) F_Zolee válasza ciry (#31540) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én meg most indítottam el a programot. Épp a loginolás ment, erre az asztalon találom magam. :DDD

(#31542) ciry válasza F_Zolee (#31541) üzenetére


ciry
őstag

Borzalmas :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#31543) sith7


sith7
nagyúr

Felmentem egy Knife only szerverre, az első halálom egy géppisztolysorozattól volt, a 2. egy CG - től ... :F

Most tényleg ennyi b@zi van, aki erre élvez, hogy az ürge fut feléje késsel, és ő az utolsó pillanatban lelövi ? :W

(#31544) Neoteric válasza sith7 (#31543) üzenetére


Neoteric
addikt

Knife only szervereknek nem az a lényege, hogy a késen kívül nincs is más fegyver?

PSN: ne0teric_sAN

(#31545) sith7 válasza Neoteric (#31544) üzenetére


sith7
nagyúr

Nálad van minden, csak elvileg nem kellene használnod ... legalábbis itt mindenkinél , minden volt

(#31546) ciry válasza sith7 (#31545) üzenetére


ciry
őstag

Olyanra menj, ahol van auto-admin.
Nem gyanús a koma

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#31547) Źşë' válasza Winne (#31539) üzenetére


Źşë'
addikt

inkább eze öregember hogy ledöbben a technika láttán :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#31548) sith7 válasza ciry (#31546) üzenetére


sith7
nagyúr

azt miből látom, hogy hol van ? :F

(#31549) Edem05


Edem05
őstag

Érdemes megnézni, jól játszik az ember. [link] :Y
Itt pedig a statja. Figyelemre méltó a 2.32-s K/D.

(#31550) ciry válasza sith7 (#31548) üzenetére


ciry
őstag

Onnan, hogy ha megölnek más fegyverrel, megöli/kibassza az elkövetőt, de anélkül, hogy bemennél nem látod.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.