Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30051) EczkE


EczkE
addikt

Na én is beállok a sorba, ma hozta a futár a játékot. :)

Nyomtam is gyors egy MP-t reconnal, mert szeretek sniperozni, de semmi sikerélmény, bár a map is egy fos volt.

Sok idő kell mire kiismerem a játékot. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#30052) r-chee válasza EczkE (#30051) üzenetére


r-chee
őstag

Üdv a sorainkban :).
Idő az valóban kell. Meg pár doboz nyugtató, hogy jópár esetben ne húzd fel magad :).

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#30053) gergo0328 válasza kapeti07 (#30038) üzenetére


gergo0328
senior tag

Egér+bill páros nagyon jó manőverezést hozhat létre.

Döme: a B.B klán is mindig egy csapatba sorakozik fel szval itt nincs min vitatkozni:D

r-chee (ricsi :P): leszarom tabletta kell nem más :D

[ Szerkesztve ]

(#30054) EczkE válasza r-chee (#30052) üzenetére


EczkE
addikt

A gond annyi, hogy most meg nem tud bejelentkezni. :F :W

Amúgy jelentkeztem a névsorba is. ;)

Def26: Hozzá szoktam, hogy nem szeretnek. :DDD EczkE [HuN]

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#30055) Def26 válasza EczkE (#30051) üzenetére


Def26
félisten

Azért arra készülj fel, hogy a sniperos kasztot nem nagyon szeretik. Főleg akkor, ha sok van belőlük. :DDD

Mi a neved bc2 -ben?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30056) sith7 válasza cellpeti (#30050) üzenetére


sith7
nagyúr

Jó lesz ez ! :C

(#30057) sirdenis


sirdenis
tag

Emberek a konzolt nem lehet letiltani , mert nálam ha írnak röccen egyet a game úgy látom ? :F

(#30058) kmisi99


kmisi99
addikt

Ezt a játékot amúgy hogy kellene játszani mert kb 1 éve codozok és szokatlan! Menjek oda a csapatomhoz vagy mit.
Az eddigi véleményem az hogy nem rossz de kegyetlenül idegesít amikor csak annyit látok hogy vörösödik a képernyő de még véletlenül se láthatom hogy honnan lőnek :(((

(#30059) Akos96 válasza EczkE (#30051) üzenetére


Akos96
senior tag

Recon nagyon hasznos kis kaszt tud lenni, ha Rushban védekezésnél használod a mozgásdetektorokat. :K

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#30060) EczkE válasza Akos96 (#30059) üzenetére


EczkE
addikt

Előbb jó lenne ha betudna jelentkezni... :((( :W

Asszem mindenféleképpen!

(#30061) r-chee válasza EczkE (#30060) üzenetére


r-chee
őstag

Milyen hibát ír? BFBC2Updater.exe-vel a frissítést letöltötted hozzá (kb 2-2.5GB össz.), Punkbuster frissítve van-é?

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#30062) EczkE válasza r-chee (#30061) üzenetére


EczkE
addikt

Játékon belül írja, hogy nem tud csatlakozni mikor a ligonra rámegyek.

Asszem mindenféleképpen!

(#30063) the_nemesis válasza kmisi99 (#30058) üzenetére


the_nemesis
csendes tag

Ez egy tutorial videó a játékról: [link]

És egy magyar leírás: [link]

Remélem segít :)

[ Szerkesztve ]

(#30064) r-chee válasza kmisi99 (#30058) üzenetére


r-chee
őstag

Hát, az sosem árt, ha együtt vagy a csapattal, vagy annak pár tagjával, szal nem szakadsz le nagyon, meg nem kezdesz magánakciókba :) . A CoD-ok inkább ugra-bugra, nagyrészt egyéni akciózást igényelnek, BC2 viszont csapatmunkát és sok taktikát.
Killcam is más itt (sajnos), mert nem az enemy szemszögéből látod az eseményeket, sőt, nem is látod, csak a halál beállt után azt, hogy ő szemből/profilból mit csinál, kb hol van, milyen fegyvere és kiegészítők vannak használatban nála.

Hogy ne halj meg, használj sok fedezéket. Mondjuk.

EczkE: Lehet, hogy vírusírtód/tűzfalad blokkolja a játékot. Engedélyezd állandó kapcsolódását. Amúgy játék frissítve van?

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#30065) EczkE válasza r-chee (#30064) üzenetére


EczkE
addikt

Tűzfalnak jónak kell lenni mert már játszottam.

A játék meg szerintem frissítve van, mert mikor feltettem írta, hogy régi verzió aztán töltött le újat. :F

Asszem mindenféleképpen!

(#30066) sith7


sith7
nagyúr

Kezdőknek [link]

(#30067) kmisi99


kmisi99
addikt

Köszönöm mindenki válaszát

(#30068) r-chee válasza EczkE (#30065) üzenetére


r-chee
őstag

Punkbuster frissítve? Ha nincs, innen leszeded a tömörített fájlt, pbsetup.exe-t kicsomagolod mondjuk a játék főkönyvtárába, elindítod, kiválasztod BC2-t, majd Check for Updates, s letölt/frissít. Aztán kilép.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#30069) EczkE válasza r-chee (#30068) üzenetére


EczkE
addikt

Sajna nem jó, nem indul a letöltés. :F

Amúgy szedtem le PB-t elindítottam, feltette, beraktam a BC2-t frissített is valamit.

De mondom, ma már játszottam egyszer. :F

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#30070) r-chee válasza EczkE (#30069) üzenetére


r-chee
őstag

Amit tudok még javasolni:

- Ha van router, állítsd be a következő portokat:
18390 - TCP
18395 - TCP
18395 - UDP
13505 - TCP
80 -TCP

- Kapcsolj ki minden monitorozó programot a háttérben (Fraps, Everest stb.)

Több ötletem nincs sajnos.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#30071) madgie


madgie
titán

Édes Istenem, egyszer, csak egyszer akarok felmenni a Multigamingre, erre kivág, mert RPG like játszom. Aha, mégis mi az anyámkínjával szedjem ki Engineer-rel a tetőn GL kempelő assaultokat? Uzival? Nekik lehet RPG like-ozni GL-lel, nem?

Na húzok vissza a külföldi szerverekre, ott legalább hagyják játszani az embert...

szerk: és nem is CG-ről van szó, vagy RPG-ről van szó, M136-tal megyek... nem kibújok a fedezékből majd visszasunnyogok cucc...

[ Szerkesztve ]

(#30072) ciry válasza madgie (#30071) üzenetére


ciry
őstag

Javaslom a cBc-t.
Igaz, ott meg lehet a répa izgatna fel :D
Csúnya volt ma, bocsi fiúk

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30073) haly válasza ciry (#30072) üzenetére


haly
őstag

Ciry ma rohadt kegyetlen voltál. Tankal bekempelted a kezdőt, és csak úgy dübörgött az egész :DDD .... Állat. Gergő, te meg majd holnap kapsz, a mai lövéseidért ;]

[ Szerkesztve ]

(#30074) cellpeti válasza ciry (#30072) üzenetére


cellpeti
veterán

piszok voltál ma. Ki se engedtél minket a kezdőről :O :DD

amúgy mivel nyitom ki az ejtőernyőt?

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30075) kmisi99 válasza EczkE (#30069) üzenetére


kmisi99
addikt

Egyszerű a problem akkor. Gondolom ma játszottál kiléptél és gondoltad újra játszol egyet? Elindítod login és kiírja hogy nem tud csatlakozni hiába püfölöd a retry-t? Nos egyszerű a megoldás írj be jelszót. Legalábbis én is így jártam játszottam egyet kiléptem újra lépnék be nem tud csatlakozni mi a szar van. Aztán rájöttem hogy a jelszónál azok a csillagok csak dísz és újra be kellett írnom a jelszómat és jó volt!

(#30076) sith7 válasza cellpeti (#30074) üzenetére


sith7
nagyúr

2x space

(#30077) NiTRoV6 válasza EczkE (#30069) üzenetére


NiTRoV6
tag

Töröld ki a jelszót és írd be újra!
Sajnos ezt játsza valamiért. Minden loginolásnál újra meg újra be kell írni!!

(#30078) kmisi99


kmisi99
addikt

Olvastam a PC gurus cikket hogy pl assasult tud lőszert adni meg lehet is kérni meg ilyenek de ezt hogy lehet? Pl hiába nyomom a Q-t semmi se történik! Vagy csak az ilyen akkor lehetséges ha odamegyek assasulthoz és ott nyomom meg a Q-t hogy adjon lőszert? És csak akkor adhatok ha kérnek?

(#30079) v!ct0y válasza kmisi99 (#30078) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor adsz lőszert amikor akarsz. 4 es gomb és eldobod a ládát :) Kérni akkor tudsz ha rácélzol a csókára és ha látsz ilyen villogó lőszereket akkor nyomod a Q-t és mondja.
Na de erre csak néha figyelnek fel sajnos.

(#30080) gergo0328 válasza v!ct0y (#30079) üzenetére


gergo0328
senior tag

nem is valami nagyon feltűnő az hogy valaki kéri az ammot főleg ha arra figyelsz hogy honnan lőnek és azt tervezed merre menny és hova búj el.

Haly: Várom szeretettel a skulokat:D :R

(#30081) madgie válasza v!ct0y (#30079) üzenetére


madgie
titán

Ha ma kezdte a játékot, lehet nincs még lőszeresládája, nem? :)

(#30082) gergo0328


gergo0328
senior tag

[link] ebben az at-4-es videóban feltűnik egy magyar PH!-s csávóka 5:40-nél! név szerint:Habibi HUN :DD

[ Szerkesztve ]

(#30083) EczkE válasza kmisi99 (#30075) üzenetére


EczkE
addikt

:W :W :DDD :DDD

Ezt nem hiszem el... :DDD

Köszi a segítséget! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#30084) v!ct0y válasza madgie (#30081) üzenetére


v!ct0y
veterán

Há honnan tudjam én azt már? :)

(#30085) kmisi99 válasza v!ct0y (#30079) üzenetére


kmisi99
addikt

Csak megnyomom a 4. est és máris kipottyan belőlem a lőszer? Mert nálam ez nem működött

(#30086) r-chee válasza kmisi99 (#30075) üzenetére


r-chee
őstag

Én ha arra megyek játékban, hogy jegyezze meg a jelszavamat, nem enged belépni, s Retry után eltűnnek a csillagok, újra be kell gépelni. Sz*r, hogy nem jegyzi meg, de legalább az ember nem felejti el a jelszót, ha mindig be kell írni.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#30087) gergo0328 válasza kmisi99 (#30085) üzenetére


gergo0328
senior tag

Nem. Az "ammo box"-ot egy bizonyos assault kaszttal elért pontszám után kapod meg. Játékban assault kasztot választasz majd megnyomod a 4-est így fegyver helyett a kezedben egy láda lesz amit eldobsz és ha valaki lőszerhiányban szenved odamegy és automatikusan bepakolja magának így te +pontokhoz jutsz!

(#30088) kmisi99 válasza gergo0328 (#30087) üzenetére


kmisi99
addikt

Ja ok kösz! Sejtettem hogy valami hasonló lehet. Beletelik jónéhány hétre mire kiölöm magamból a Codos reflexeket :D

(#30089) v!ct0y válasza kmisi99 (#30085) üzenetére


v!ct0y
veterán

Jai gen alapból nincs is meg meg kell szerezni valahogy :DDD Rég volt már :)

(#30090) gergo0328 válasza kmisi99 (#30088) üzenetére


gergo0328
senior tag

jók azok de majd ha belejössz a játékba a bunnyhopp jól jön. Engem mindig anyáznak érte hogy ne ugráljak mert "csalás" :W

(#30091) kmisi99 válasza gergo0328 (#30090) üzenetére


kmisi99
addikt

Ja meg a reflexből késelés is jól jön. Egy csomóan csak lőni próbálnak BC ben én meg már reflexből késeltem :DDD

Kezdek fejlődni már akár 1-2-3 mat is tudok ölni egy menet alatt :DDD

(#30092) gergo0328 válasza kmisi99 (#30091) üzenetére


gergo0328
senior tag

akkor egyre jobb vagy :D :C

[ Szerkesztve ]

(#30093) creedszl válasza sith7 (#30049) üzenetére


creedszl
aktív tag

igen mindenki látta de ha egyszer a pb nem nyomta ki a srácot kickelni kellett volna de csak szavazással lehetett volna...admin nem volt jelen.

Hulligaaan

(#30094) ciry válasza haly (#30073) üzenetére


ciry
őstag

Ráadásul a ti tankotokkal :DD
Kijutott valamelyik csapattársatok, oldalba lőtték, beszart, kiugrott én meg lelőttem+elloptam a bradleyt :D
Igyekezzetek zászlót foglalni, mert ha elfogy, akkor mindig ez a vége. Párszor én is megszívtam :DDD

cellpeti:space

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30095) sith7 válasza creedszl (#30093) üzenetére


sith7
nagyúr

az gond ... ilyenkor én lépni szoktam, vagy ha HC, és egy csapatban vagyunk, akkor csak őrá vadászok, meg a többiek is, és ha 15 ember lővi, akkor általában pár perc után megunja, és lelép

(#30096) EczkE


EczkE
addikt

Látom itt már komoly szinten űzitek a sportot. :K

Alig várom, hogy vége legyen a melónak aztán zúzhassak. :C

Asszem mindenféleképpen!

(#30097) creedszl válasza sith7 (#30095) üzenetére


creedszl
aktív tag

sajna nem hc volt...gyilkoltam volna szorgosan.én már nem tudom hányadik körömet nyomtam aznap szóval gondoltam szarok rá ellövöldöznek ők.engem nem zavart mert velem egy csapatban volt( :DDD ).végül rohadtul lagos kezdett lenni a szerver ezért léptem...

Hulligaaan

(#30098) sith7 válasza creedszl (#30097) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, ok

(#30099) pschio válasza madgie (#30071) üzenetére


pschio
őstag

iszonyat pörgős volt tegnap. élveztem. tankal szétlőttem mindenkit. volt vagy 18-4 -em elsőként. aztán az admin átrakott a másik csabatba. rettenet bénák voltak. húztam is másik szeróra. ebben a játékban a csapatjáték a fontos. de ezeknél még az ammo-ért is könyörögni kell. aki hülye haljon meg.

viszont ump45-re megvan a platina :)

[ Szerkesztve ]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#30100) madgie válasza pschio (#30099) üzenetére


madgie
titán

Jaja, pont az a kör volt az, az elején anti tank mine-oztam, te gyűrted lefelé a támadókat, aztán átraktak, mikor volt vagy húsz ticketük, le is léptél (nem csodálom...), lezúzták messziről tankkal a B-t, és az azutáni résznél dobtak ki engem. Mindegy, e' van.

Nekem a sima UMP-re csak arany van, de a Specact-ra megvan a platina :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.