Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30551) Zsozsooooo válasza F_Zolee (#30543) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Kösz az infót ! MultiGamingen már nem fognak játszani !

(#30552) Źşë' válasza sith7 (#30548) üzenetére


Źşë'
addikt

nem kötekedésből, de sokszor írhatnál tartalmasabb hszeket is, rengeteg 1-2 szavas válaszaid vannak ;)

(#30546) cellpeti én azzal még várnék, iponban szokott jó árazás lenni, de még ezt a játékot nem rakták ki - az amúgy is olcsó galaxistnál is jobb áraik vannak AAA kategóriás jétlkokra - és a házhoz szállítás is kb 250huf, nem 1000

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#30553) sith7 válasza Źşë' (#30552) üzenetére


sith7
nagyúr

Munka közben nincs mindig idő rá, hogy wall of text - et írjak, de jelzem neki a véleményemet ... ha nem gond Neked :U

(#30554) hibavissza


hibavissza
veterán

Hali!

Kipróbáltam a játék multiját, az után érdeklődöm, hogy miért van az, hogy olyan távolságból, ahonnan én nem látok az ellenből semmit, az leszed scope nélkül is?

Másik: nekem bele kell eresztenem egy tárat, hogy elpatkoljon, engem meg leszednek egy-két kóbor pisztolylövéssel.

Mi lehet a gond?

(#30555) haly válasza cellpeti (#30539) üzenetére


haly
őstag

A cdgalaxis.hu-n lehet előrendelni. Zolás, na pont erre a mondatra nem voltam kíváncsi, de nagyon számítottam rá, hogy ezzel vágsz vissza. Inkább haggyuk :K
Ciry te szerény pro. A végén még el is hiszem...

Nekem is van egy kis gondom. Minden bekapcsolásnál írja, hogy windows normál módú indítása (rendesen van kikapcsolva a gép), és egy jó 1centivel balra el van tolva az egész. 1sőre egyszer sem tudtam bekapcsolni, mert megfagyott a felhasználóválasztásnál.3adszorra eljutottam idáig, de a telítettséget ati control centerben maximumra tolja. Egyszer nem fejeztem be egy win frissítést, lehet ez a baja, most megcsinálom, és az utóbbi időben összegyűjtött szemetet ki is pakolom a gépből. Ha ez nem oldja meg, akkor kérnék pár ötletet :B

hibavissza Egyszerű. Még kezdő vagy. Az elején mindenki ilyen, majd később simán ki tudod te is venni olyan távolságból az embereket. A másik meg, hogy ők 1911-es kp-val mennek, és abból bizony 3 lövés elég. Pöttyözéssel lőjj... 2-3 golyó egy huzamba. Úgy biztos leszedsz pár embert.

[ Szerkesztve ]

(#30556) Cybertrone válasza haly (#30555) üzenetére


Cybertrone
veterán

Win reinstall... :R Előről mindent szépen! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30557) Illusion1010 válasza hibavissza (#30554) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Sokat kell játszanod, majd idővel ráérzel. Egyébként keress minél kisebb pinggel rendelkező szervereket.

:)

(#30558) haly válasza Cybertrone (#30556) üzenetére


haly
őstag

Nem tudom megtenni, mivel OEM gép, szóval semmi CD, és most nem is tudok beszerezni :U Most visszaállítottam, ahogy kérte a gép... meglátjuk.
A telítettséget kiderült, hogy az idegbeteg tesóm állítgatja el. :W :W

(#30559) gergo0328 válasza haly (#30558) üzenetére


gergo0328
senior tag

:C :C

(#30560) haly válasza gergo0328 (#30559) üzenetére


haly
őstag

Úgy néz ki most megjavult. Amúgy el tudom képzelni tesóm hogyan nyomja max kontrasztal a cod4-et. Úr Isten :U :W

(#30561) gergo0328 válasza haly (#30560) üzenetére


gergo0328
senior tag

nagy hiba hogy cod4-ezik inkább BC2-ne!

(#30562) haly válasza gergo0328 (#30561) üzenetére


haly
őstag

Én is mondtam neki, de ő ilyen hyperpro kockagyerek, és csak 1 játékkal játszik 2 éve.
Egyszer kipróbálta a train simulatort, az tetszett neki :DDD
Már mutattam neki bc2őt, de azt mondta sz@r az fps-em. Hát persze...cod4 250-höz képest, de mondjuk ezt már kitárgyaltuk, hogy 60nál több nem igazán látszik.

(#30563) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

A battlefield.hu archív tv adásait szeretném megnézni de csak ennyi látszik belőle:

Nálam van a hiba? Minden böngészővel ez a helyzet.

(#30564) v!ct0y válasza Illusion1010 (#30563) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem is tréé :D

(#30565) F_Zolee válasza Zsozsooooo (#30551) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nincs mit. Ilyeneket küldök máskor is ha összefutok velük. :)

(#30566) v!ct0y válasza Zsozsooooo (#30551) üzenetére


v!ct0y
veterán

Pedig ott még a csíter is minuszba lenne. ;]

(#30567) harry3 válasza hibavissza (#30554) üzenetére


harry3
őstag

Tényleg azért van, mert kezdő vagy. Én még most is van úgy, hogy olyan szerencsétlen vagyok, hogy ajaj.

(#30568) haly válasza harry3 (#30567) üzenetére


haly
őstag

Velem is van úgy, de csak ciry ellen, úgyhogy ha valaki játszani akar, az vele, és ne ellene tegye, mert elkeni a szátokat :DDD

(#30569) harry3


harry3
őstag

Másnak is azt írja ki, hogy unable to log in?

(#30570) F_Zolee válasza harry3 (#30569) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én nemrég jöttem le és nem volt gond. Max csak annyi, hogy ciry után akartam bemenni egy szerverre és rögtön kivágott bannal. ;]

(#30571) Źşë' válasza sith7 (#30553) üzenetére


Źşë'
addikt

értem a célzást... csak azért írtam amit, mert picit szúrta a szememet, nem tudok elsiklani az efféle hszek felett anélkül h ne jegyezzem meg... kb annyira tud bosszantani mint az olyan sorozatos hszek amelyek egymás után / percenként vannak elküldve, letojva a szerkesztési időt az adott illető.. (rövidség esetén meg kb olyan mintha gondolsz valamit, pl azt h jó b+, ennyi és beírod - sok értelme nincs, vagy h pl.. minden nap beköszönsz h jó reggelt..)
sztem egy hozzászólás ne legyen se túl rövid se túl hosszú, mert ha rövid akkor arra lehet következtetni belőle, hogy hsz vadász az illető (..stb), ha meg túl hosszú, eléggé erőromboló mire az ember végigolvassa

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#30572) WhiteWalker válasza Źşë' (#30571) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

a kedvedért egy kis kora reggeli bosszantás: jó reggelt! :-)

(#30573) madgie válasza Źşë' (#30571) üzenetére


madgie
titán

És ha lehet, akkor a júzer neve is csak normál, a magyar nyelvben használatos betűket tartalmazzon, mert fárasztó a Ź, ş, vagy ë-szerű betűfajta, gátolja a hozzászólás élvezeti értékét? ;] :DDD

(#30574) ciry válasza haly (#30568) üzenetére


ciry
őstag

Dicsérjél még, olyan mintha hájjal kenegetnének :D

F_Zolee: hát az remek :DD Hozzátenném nagy szükség lett volna rád, mert tiszta idiótákkal játszottam este, 1-1 értelmes ember akadt csak :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30575) sith7 válasza Źşë' (#30571) üzenetére


sith7
nagyúr

A világ legboldogabb embere lennék, ha ez lenne a legnagyobb gondom, hogy hsz vadász legyek. A profilomból, a hsz - ek számából, meg a regisztráció idejéből ez jön le Neked ? :U

Ha hsz vadász lennék, ennyi idő alatt már minimum PH! félistennek kellene lennem

Amúgy nagyon jó idő volt most reggel, öröm volt biciklivel jönni a melóba, sütött a nap, a madarak fütyültek, a kutyák reszeltek, én meg tekertem.

(#30576) Zsozsooooo válasza Źşë' (#30571) üzenetére


Zsozsooooo
tag

BöZsé

"ha meg túl hosszú, eléggé erőromboló mire az ember végigolvassa" így vagyok a te hozzászólásaiddal. :DDD ja és általában nem leszek okosabb tőlük, sőt.....

[ Szerkesztve ]

(#30577) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

žśê ,na kellett ez neked? most kapod az ívet :-):-)

(#30578) Źşë' válasza WhiteWalker (#30577) üzenetére


Źşë'
addikt

elején direkt írtam h nem kötekedés... a többit is kifejtettem... de ti kötekedtek az indokom ellenére :U -feldobtam a labdát ti meg beleütöttetek, tipikus magyar mentalitás :C

(#30575) sith7 1 szavas hsz nem hsz továbbra sem, nekem legalábbis (kb annyi a mondanivalója hogy: szép képek.... igen egyetértek.... na az, az igen!... hú de pró vagy.... - ha neked van rá időd h meló alatt betolj ilyen jelentéktelen hozzászólásokból párat, hajrá, örülök neki h azért van akinek lehet melóban ezzel foglalkozni ( amúgy csak úgy árnyaltan próbáltam rávilágítani a megfogalmazás, rend, lényegére)

(#30576) Zsozsooooo a te neved bc2ben nem 'bunkó' véletlenségből?! aztán ezért ilyen szar a statod mert mindenki pofán lő?! :W :R csak így tovább.. :U

(#30573) madgiea nevem azét ez, mivel jócimborám vadászta össze a karaktereket még akkor mikor ide beregeltem, tetszett tehát használom - am eddig te vagy a 2. aki belekötött

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#30579) sith7 válasza Źşë' (#30578) üzenetére


sith7
nagyúr

A 2 kék mellé vegyél be egy sárgát is, meglátod használni fog

Amúgy meg nincs olyan ember a világon , aki a napi 8 óra munkaidőt, tényleg 8 * 60 percen keresztül munkával tölti el, és megkérlek látatlanban, ismeretlenül ne minősíts olyan embereket, akiket nem is ismersz, mert ezzel magadat minősíted olyannak, amilyen jelzőt használsz rá.

Ha meg nem kötekedésből írtad amit írtál, akkor miért írtad ?
Miért nem tartottad meg magadnak ?

Utolsóként a topic címére hívnám fel a figyelmedet:
Battlefield: Bad Company 2 off is| nincs warez!

(#30580) v!ct0y válasza sith7 (#30579) üzenetére


v!ct0y
veterán

A topik címe nem is fog megváltozni az ilyen hsz ek miatt! És örülj neki, hogy ő szólt előbb nem egy moderátor. :U

(#30581) Źşë' válasza sith7 (#30579) üzenetére


Źşë'
addikt

Ha meg nem kötekedésből írtad amit írtál, akkor miért írtad ? ebben megleled a választ ha még nem olvastad volna el (talán a linkelt hszemhez hozzá lehetne még fűzni azt h felesleges off, ami teleszemetel egy topikot - ha erre céloztál a mondanivalód végén

ne minősíts olyan embereket, akiket nem is ismersz itt van, minősítette ő saját magát, csak kifejtettem bővebben hogy észrevegye - utálom ha hülyének néznek - és lekezelően bunkó választ kapok egy olyan hszemre ami senkit és semmit nem sért...

amúgy a hangnemen is sokat tud dobni egy smiely - milyen stílusban írod/fogalmazod meg - mindegyiknek megvan a saját szerepe > :U ez kiváltképp megadja a hangulatot

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#30582) madgie válasza Źşë' (#30578) üzenetére


madgie
titán

Ha megsértettelek, elnézésed kérném, csak ironikus válasznak szántam a hozzászólásodra :R

(#30583) Zsozsooooo válasza Źşë' (#30578) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Megírtam a bocsánatkérésem én is viszont mire a végére értem rájöttem, hogy nincs miért mivel tőled idéztem és abban leírtad azt, hogy te sem szereted a hosszú hszeket pedig a tied feleslegessen hosszú szokott lenni és néha semmit mondó.

Ha a BöZsé miatt zabosodttál be akkor bocsi érte |HUN|[VP Proof úr :D

(#30584) ciry


ciry
őstag

Mielőtt Gabesz betenné

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30585) Zsozsooooo válasza ciry (#30584) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Te kis hsz vadász :D

(#30586) Źşë' válasza madgie (#30582) üzenetére


Źşë'
addikt

tudom h nem gondoltad komolyan, nem olyan embernek ismerlek aki az említett módon ír - ill a megfogalmazásod és a végén a smilik is sejtették h csak hülyéskedsz

Zsozsooooo nem tudom de én úgy értelmeztem a te írásodat hogy amit írok az baromság, hosszú, nem érdemes végigolvasni, mert csak hülyébb leszel tőle.. attól amit írok - én nem szoktam így poénkodni, ne is haragudj

én meg úgy értettem a sajátomat, h ha hosszú akkor mire az ember végigolvassa addigra kivesz belőle minden energiát és már azt sem tudja mit olvas (Tapló hozzászólásai szoktak ilyenek lenni pl)

(#30585) Zsozsooooo meg ez is most úgy csinálsz h csak azért is felfűtöm az agyát, de ezzel csak magad mutatod be - mint egy 7 éves gyerek aki ebben leli meg a lelki békét vagy várjál, a munkatársam 2,5 éves unokája szokott így viselkedni - a hiszti hol marad :F

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#30587) cellpeti


cellpeti
veterán

Hát ez nagyon király. Mekkora baromság miatt osztjátok egymást. Te jó ég! :DD

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30588) Źşë' válasza cellpeti (#30587) üzenetére


Źşë'
addikt

én írtam h nem kötekedésnek szántam de látod... ahelyett h inkább mennének lövöldözni külföldieket! :C

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#30589) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Mééééé van az hogy a legjobb csapat is felhígul idővel? Eleinte k..va jók voltunk megvolt 2 zászló heavy metálon, az enemy ki sem tudta dugni az orrát a c ponttól. Erre ezek az idióták elkezdik lövöldözni a saját helikopterünket, befüstölik a tankokat, bázisunkon trészerik egymást......pedig simán nyerhettünk volna. 400 ticket előnyt dolgozott le az ellenfél. Hányingerem van a balf@szoktól. Ha meg nem akar játszani, minek jön föl.........

:((( :((

(#30590) WhiteWalker válasza cellpeti (#30587) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ááááá,hagyjad,én élvezem, jobb mint a fővárosi nagycirkusz :-),felpesdült a topic :-)

(#30591) Źşë' válasza Illusion1010 (#30589) üzenetére


Źşë'
addikt

lehet az ellenfél átszivárgott a végén :DD am nem tudom én sem miért jó hülyének lenni játék alatt, miért hülyéskedi el pár ember, ha hülyülni akarok ott vannak az üres szerverek, ott lehet dögivel

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#30592) ciry válasza Zsozsooooo (#30585) üzenetére


ciry
őstag

:D
nyertem még egy hsz-t :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30593) sith7 válasza v!ct0y (#30580) üzenetére


sith7
nagyúr

Ó, Istenem, nagyon boldog vagyok, köszi Neked is az észrevételt

(#30594) sith7


sith7
nagyúr

+ 1 hsz

Azért ez nagyon jó, ír a srác, hogy kifagyott a game, és milyen dühítő ez. Én aki heteket kínlódtam ezzel, hardvert cserélgettem, oprendszert telepítettem, drivereket cserélgetettem, küldföldi fórumokon érdeklődtem, mire egyik kolléga ajánlására leszedtem a monitorozó programokat, aminek hatására megszűnt a kifagyás.

Szóval, ha valaki , akkor én tudom ez milyen érzés, és erre reagáltam azzal, hogy igen, „az bizony” dühítő, tudom mert végigmentem rajta, erre jön a tanult kolléga, és elkezd kóstolgatni, hogy hsz vadász vagyok, meg tartalmas , nem tartalmas hsz – ek.

Ki vagy te , hogy megmondod valakinek, hogy mit , milyen minőségben, milyen mennyiségben reagáljon le ??? :W Ha nem tetszik ne olvasd el amit írtam, és nem rabolja a drága idődet.

Mégis milyen tartalmas hsz – et vársz egy olyan játékkal kapcsolatban , ami már olyan régi, hogy 2500 ft – ért árulják ???

És aki csak egy tapsoló smile – t ír be ?
Vagy annyit, hogy „+1” ?
Akkor az mekkora bűnt követett el ? Minimum tiltsuk a PH! – ról, nem ? :W

(#30595) ciry válasza sith7 (#30594) üzenetére


ciry
őstag

Nyugi.
Igyál meg valami meló után

Jó sok hülye van ebben a játékban: tegnap SDM-en beírta valaki, hogy "Stop raping!" :DDD
Topon volt :D

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30596) sith7 válasza ciry (#30595) üzenetére


sith7
nagyúr

Ok, úgyis nagyon meleg van :K

Kicsit meg lehetett zavarodva, lehet órák óta játszott már , aztán keveredtek benne a dolgok :))

(#30597) gergo0328 válasza sith7 (#30594) üzenetére


gergo0328
senior tag

Sith kikérem magamnak, hogy 2 azaz Kettő tapsoló arcocskát írtam be. A +1 hozzászólásomra sajnos nincs mentség :(

Ezúton kérlek hogy ne csapass ki innen a PH!-ról, mivel mától hosszadalmasabb hozzászólásokat írok melyek több betűt, szót, mondatot és helyesírási hibát fog tartalmazni ezzel is megerőltetve az olvasó szemmozgató izmait és agyi reakcióit. Igen tudom, hogy ez a hozzászólás is rövid pár embernek ezért azoktól külön még egyszer bocsánatot kérek és a következő hozzászólásomban egy 20 soros idézettel zárom így megvédve a topik normális használatát a rövid hozzászólásoktól! :R ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#30598) haly válasza ciry (#30595) üzenetére


haly
őstag

Nem csak játékban vannak gyökerek :DDD :DDD :DDD

Egyébként ez a vita elég hülyeség volt. EZT volt fárasztó végigolvasni, ráadásul nem is okosodtam :(

Gergő Szakadtam :DD :C

[ Szerkesztve ]

(#30599) sith7 válasza gergo0328 (#30597) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem rád gondoltam , Mester ;) , csak általánosságban írtam azt, amit írtam :R

Ezt a kicsapatás dolgot majd még meggondolom ... :D ;] ;) :P

(#30600) gergo0328 válasza sith7 (#30599) üzenetére


gergo0328
senior tag

remélem a NEM-re fogsz a végén jutni:D

Haly: viccnek is szántam meg egy befejező hsz-nek, hogy hagyjuk rá ezt a labdadobálást:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.