Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26582) Taplo válasza Źşë' (#26579) üzenetére


Taplo
tag

JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉZUSOM

"gyerek tudása nem annyira rossz, de a taktikája viszont lehetne jobb is sztem, sokszor belemegy rambo mod a csatába"

ZSÉ ezek waron készült felvételek történetesen az egyiken én is játszottam ellene....
(jobb sarokban TEAM HUNGARY) és ha nézitek a pontokat és ticketeket ott a magyar csapattól ki is kaptak az egyik körben...

rossz a taktikája???? újra JÉÉÉÉÉZUS ilyen egy war bemész flagbe és ott probálasz életben maradni és irtani az ellent felhuzni a társaidat amit látok az egy proplayer éles helyzetekben... ezt pont igy kell csinálni söt nem lehet máshogy...

http://www.esl.eu/eu/player/4220658/

nyilván ő azokat a részeket rakja be mikor neki megy jó.... ha az ellenfél vágna őssze egy ilyen videót akkor azon ő lenne akit állandóan lelőnek....

zsé: ne legyél már ilyen fogalmatlan....

eugabesz: nem csal semmit mg36ot nyomkodni kell és alapból nem nagyon van vissza rugássa ugyan úgy mint az xm8lmgnek.......

ebben a videóban annyi a különleges,hogy nem publikon felvete ahogy lelővöldöz kezdő játékosokat,hanem waron a világ legjobbjait....

pl a TEAM FINLANDben aki bejön az ajton assault az RULLAH akitől multhéten linkelt ide ciry ugyanilyen videókat....

[ Szerkesztve ]

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.