Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29551) Algotis válasza csongi (#29550) üzenetére


Algotis
addikt

Ráadásul egy fél élet, mire üzemképes lesz az a defi, szóval kb. le is lőnek, mire élesztenél :DDD

Androidos Outlookból küldve

(#29552) gali777 válasza Algotis (#29551) üzenetére


gali777
őstag

Hát ha 100 hp-val akarod felkelteni akkor hosszú idő, de fel lehet húzni 20 hp-val is. :U + így legalább nincs az a sok chainrevive.

(#29554) fogirobi


fogirobi
senior tag

(#29556) zack válasza emiki6 (#29543) üzenetére


zack
nagyúr

Jó az M320, talán kevésbé láma fegyver, ha az ember úton útfélen nem azt hajigálja. Stratégiailag kemp ellen ragyogó, ha valaki "befészkelte" magát valamelyik sarokba. 15 pontot ad élesztésre, lassú is, 5-ből 2x élesztés közben halok meg, persze hogy nem kockáztat senki, és inkább defib helyett M320-al megy.
Pedig TDM-et nyerni lehet, ha sokan élesztgetnek. De minimum 50-75 pontot kellene rá adni.
Tökéletesen igazad van. Én csak azt nem értem, és csak vakarom a fejem, hogy aki folyamatosan 3-4-5 k/d-t lő azt nem lövik minden irányból, annak mindig van fedezéke, és sosem lövik hátba? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#29557) Laraxior válasza gali777 (#29552) üzenetére


Laraxior
titán

Defivel elsőre lehet ölni? Vagy többször hozzá kell nyúlni a marhához? :F

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#29559) Sabre válasza Laraxior (#29557) üzenetére


Sabre
őstag

Nekem tegnap nem sikerült elsőre, marad 3x hp-ja :(

(#29560) gali777 válasza Laraxior (#29557) üzenetére


gali777
őstag

Az élesztésről volt szó, minél tovább töltöd annál több hp-val kelted fel.

De lehet vele ölni elsőre csak kell egy kicsit charge-olni és úgy rányomni a delikvensre :D

[ Szerkesztve ]

(#29561) LamaCube


LamaCube
addikt

Remélem nincs itt az az idióta, aki sír végig és átáll a másik csapatba olyan címszóval, hogy "mi a szarnak maradjak itt". És rohadtul nem érdekel, hogy ez demagóg szöveg, de ez jellemző a magyarokra nagy általánosságban. Nem hiába kickelik a hun előtaggal játszó emberkéket. Sajnos az ilyen vadbarmok miatt lesz ez a jelző jellemző ránk. A szemét semmit nem csináló sniperkemperbuzikról már szót se ejtek. 115 óra alatt még nem qrtak fel ennyire 'játékosok". :(((

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29562) zack válasza Laraxior (#29557) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem még 1x sem sikerült. Pedig tegnap is próbálkoztam. Semmi sem történik nálam. Gőzöm sincs mi lehet a hiba. :(((

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#29564) DeadMeat válasza LamaCube (#29561) üzenetére


DeadMeat
veterán

Én átálltam ámerikához :P

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29565) Gyula84 válasza bul07 (#29545) üzenetére


Gyula84
veterán

értjük hogy mérges vagy hogy elvették a játékszered :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#29566) Sabre válasza LamaCube (#29561) üzenetére


Sabre
őstag

Én átálltam, mert elég volt 3 mapot tövig szopni. Paracel stormon 30 secnél tovább nem éltem, mert vagy 2 hajó volt mellettem vagy fentről 2 heli már mért folyamatosan... A többit nem is ecsetelem...

Az adminnak lett volna a dolga a balance, de csak fenyegette zero-t hogy ne támadja a bázist...

Egyébként meg ha nem lett volna a csapat tele useless sniperekkel, lehetett volna valamit kezdeni... de egyenként spawnolgattak a 4 égtáj felé és ennyi.. :U

szerk.: halotthús meg hiába ment át egy assault nem csinál nyarat :D

[ Szerkesztve ]

(#29567) DeadMeat válasza Sabre (#29566) üzenetére


DeadMeat
veterán

Erős csapattal nem nagy cucc nyerni, minden nyomingernek megy..... És nem medic voltam. Hainanra minek? :P

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29568) emiki6 válasza fogirobi (#29554) üzenetére


emiki6
veterán

Nem hogy örülnének, hogy Battlefield nagyhatalom lettek... :P

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#29570) SkyS1gn válasza bul07 (#29545) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ne légy ennyire butus kérlek szépen az isten áldjon meg :U

[moderálva]

[ Módosította: radi8tor ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29571) LamaCube válasza Sabre (#29566) üzenetére


LamaCube
addikt

Paracelen nyertünk, meg előtte is. Relative nem volt baj a balanceal. 1x mi máskor az ellen nyert. Na az ostoba csipákkal annál több. :K
Vagy neked a stat számít?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29572) lotTóni


lotTóni
tag

Nem értem a campereket.Mi a pláne abban,hogy a map egy eldugott részében lesnek,várják,hogy arra tévedjen valaki....Egyrészt bukó stat oldalról is,meg a team is bukik,mert zászlót nem foglalnak.Remélem megérte nekik kiadni a gémért a lóvét. :F

....two beer or not to be....

(#29573) Nemt0m12


Nemt0m12
tag

Engem inkább az csesz fel mikor lövöm az enemyt benne van a reddotba és 2mpig nem történik semmi se se hit se dmg :((( majd megfordul és 1 hitből terít :((

(#29574) Snip3r_HUN válasza lotTóni (#29572) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Sanghai-t is megérte telerakni liftekkel, ritka az ha nem vár fent akármelyik épületen egy camper c4-el...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#29575) TechArtist


TechArtist
aktív tag

MP 412 REX-nél mi ez a dupla lövés? Bug?

(#29576) SkyS1gn válasza lotTóni (#29572) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ez az élet nagy kérdése, de azért elbeszélgetnék egy ilyennel face to face erőszak nélkül....

Tegnap Lancangon a nagyobbik házat mindenáron tartották a camperek, pedig 1 zászlójuk se volt de ők akkor is életcéljuknak érezték hogy azt tartsák..

Jó mondom felmegyek kipucolni, a lépcsőfurdulónál befordulva látom csóka a lépcső tetején fekszik, nem reagált elég gyorsan azt lekaptam de aztán ahogy mentem fel hátbalőttek, killcambe látom hogy 2 ember még +-ba ott figyelte a felfele érkezőket, biztos ami biztos... :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29577) beers válasza Ombre88 (#29540) üzenetére


beers
addikt

Sajnos nekem is meg-meg akad...!
Persze mindig akkor, amikor nem kellene!

i7 2600k
ASROCK Z68 EX3 Gen3
Gigabyte 7950 3G
A-data 2*4096/1600 DDR3
SSD
Win7 64bit

M&N

(#29578) DieHard válasza fogirobi (#29554) üzenetére


DieHard
senior tag

Akkor miért nem sirtak amikor BF2 volt teritéken? Jaaa mert a J10 OP volt :DD

[ Szerkesztve ]

(#29579) lotTóni válasza Snip3r_HUN (#29574) üzenetére


lotTóni
tag

Nem is kell c4.Elég,ha 2 baromarcú azon röhög,milyen képet vágunk felérve a lifttel és Ők karba tett kézzel várhatnak.Jó móka tényleg...

(#29576) Cris99

A kipucolást Én is próbálgatom,egyelőre kevés sikerrel,van aki beáll mögéjük segíteni.Mintha el akarnának tántorítani a gémtől.Ez azért nem lesz egyszerű.Eddig nem voltam túl aktív a játék problémái miatt,de most rámegyek ezekre és trollolo :DDD

[ Szerkesztve ]

....two beer or not to be....

(#29581) ZeroX92P válasza Sabre (#29566) üzenetére


ZeroX92P
tag

kikérem magamnak, soha de soha nem támadom a bázist direktbe bár vannak esetek amikor úgy tűnhet
- ha valaki visszamenekül utánamegyek
- ha valaki nem jön ki mert jól érzi ő magát ott bent aa ba vagy éppen rakétás autóba
ezen kívül a bázisról kiérkezőkre nem lövök egészen addig amíg le nem adják első lövésüket akár rám akár másra

ezen túlmenően pedig nem hiszem hogy nekem szólt a "ne támadd a bázist" mivel nem tettem

(#29583) SkyS1gn válasza lotTóni (#29579) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az ilyeneket legjobb letrollkodni :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29584) aizen92 válasza lotTóni (#29572) üzenetére


aizen92
addikt

van egy player aki mindig feljön a szerverünkre és csak campel.
mohikan2 a neve bf3 óta jár fel IRAM-ra és egyszerűen nem értjük. nem lehet felvenni vele a kapcsolatot semmire sem reagál.
Tök eldugott helyeken,CONQUEST LARGE-on!!!, ott ahol a madár se jár képes 15-20 percet egy helyben LMGvel feküdni, claymore-ral fedezi magát stb. :D ő még a camperek közt is hardcore. nagyon kemény amúgy imádjuk mert kis cuki és már megszoktuk hogy ááááh mohikán már megint. :D

ZeroX92P-t meg nem bántani!!! minden szabályt betartott eddig az IRAM-on.
az tényleg idegesítő, hogy rohadt pro jetben és nem lehet tőle nyugton megmozdulni néha, de az más kérdés :D

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#29585) Attix82


Attix82
őstag

Készítettem egy kis CPU tesztet: [link]

Meglepődtem hogy 1/2 milyen jól fut :D

2/4en már kb jó, még a 3 fizikai magnál is.

[ Szerkesztve ]

(#29586) urbi73 válasza Snip3r_HUN (#29574) üzenetére


urbi73
senior tag

Miért nem veszed észre ? Az életben se lenne több esélyed . Ettől függetlenül szerintem kurva jó játék . Kikapcsolódni jó . Engem baromira nem érdekel hogy ki nyer , vagy nem . SZÓRAKOZNI vettem , ez a lényeg .

-

(#29587) SkyS1gn válasza aizen92 (#29584) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Néha azért megöntözitek vagy adtok neki száraz kenyeret? :C

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29588) lotTóni válasza aizen92 (#29584) üzenetére


lotTóni
tag

Cuki?Öhm.. :DDD Persze,hogy nem reagál,fél,hogy kap egy levélbombát :DDD El is képzelem a kis irokéz jampit,ahogy ropit rágcsálva remeg a keze a balklikken :DDD

....two beer or not to be....

(#29589) aizen92 válasza lotTóni (#29588) üzenetére


aizen92
addikt

Kb így képzelem el én is. zabál közben letámasztott bipoddal lát valakit felhorkan nyomja a bal egeret izomból. ha meghal szépen elmászik egy másik pontra és ez újra és újra :D nem szívbajos az tuti

(#29587) Cris99: :C jaja :D

(#29590) Gippo: kb. :DDD

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#29591) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Nem rég történt:
Delikvens RAMBOat, kapott pofájába kör elején 0-3, aztán gondolt egyet, felszívta magát és kör végére csinált 24-3 -t.
chatbe csak annyit lehetett látni
RAMBOat 5 kill streak
RAMBOat 10 kill streak
RAMBOat 15 kill streak
RAMBOat 20 kill streak

not bad :DDD

most nézem, RGO IMPACT-al 33perc alatt csinált 468 killt, de járműveknél is vannak érdekes adatok :Y

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#29592) SFU


SFU
tag

Sziasztok!

Kérném a segítségeteket, megvettem a BF4 + Premiumot. A gépemben egy 120 GB Kingston SSD van, ezen Win7 64 bit és a BF! más nem. Az alaplap egy Asrock am2+ lap, egy 3 Ghz -s procival, ami két magos, nem egy erőmű, + 4 GB DDR2-s RAM. A videokártya egy VTX HD7770-s, 1 GB Vrammal. Már megőrülök, mert a játék, azon kívül, hogy ha fut akkor 30 fps-m van, nem akar elindulni döntő többségben, a hibaüzenetek változatosak, pl. culdn't join this server, kicked from the server, és a személyes kedvencem: something went wrong.:D Ha bejutok, akkor úgy laggol, hogy csak na, de általában a belépéskor a hang kezd el szaggatni, majd kidob.
Amit eddig csináltam: reinstall hang, alaplapi cuccok, majd újra feltéve. PB frissítése, majd reinstall és újra frissítése. DX11 legfrissebb nem engedi a webes telepítő frissíteni, mondván a legújabb.

Ha van valakinek ötlete, kérem ossza meg velem, mert már három napja ezzel szenvedek.

Mielőtt elmondaná mindenki, hogy dobjam ki az egészet és vegyek újat, mert gyenge, közlöm hogy a bétát végigjátszottam ugyanevvel a géppel, az SSD jött újként bele.

Köszönöm

"Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.” ― G. Michael Hopf, Those Who Remain

(#29593) Xaels válasza lotTóni (#29579) üzenetére


Xaels
félisten

Múltkor egy ilyen csapatot 1 tárból likvidáltam. Be volt Claymore-ozva meg ott álltak 5-en. Hasalva mentem fel és mire észbe kaptak feküdtek. Persze a szemközti oldalról ellőtt végül egy másik pakk... A BF4 a tetőkemperek játéka.

(#29592) SFU: 2mag kevés, 4GB RAM kevés.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29594) LamaCube válasza SFU (#29592) üzenetére


LamaCube
addikt

Akkor dobd ki az ssd-t :DDD
Na viccet félretéve, szerintem a 4 giga ram az kevés neki meg a 2 magos proci is. Bár a bétánál most jobban fut.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29595) Xaels


Xaels
félisten

[link] ez skilles kör volt. Érdekes mert mapváltás előtt kiléptem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29596) pilu85 válasza LamaCube (#29594) üzenetére


pilu85
őstag

anno nekem egy hd 7850 mellett egy athlon 2 x2 vel kis felbontáson is akadozott. 2 gyenge mag nagyon kevés neki...i3 minimum....

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29600) Gyula84 válasza pilu85 (#29596) üzenetére


Gyula84
veterán

hát nem sokat nyer vele ha 2 magosról i3 ra vált :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.