Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29651) raggg válasza isizakhi03 (#29648) üzenetére


raggg
senior tag

Kevés. Tapasztalatból mondom.

ragklaatPS

(#29652) Atla válasza Foxmulder89 (#29647) üzenetére


Atla
senior tag

Nekem rivatuner játék közben 4100MB RAM-al indit,és fél óra játék után már 4600MB környékén jár.Szóval sztem kevés a 4GB. Win864bit,grafika low,kivéve mesh quality ultra. felbontás full HD.

(#29653) Foxmulder89 válasza Atla (#29652) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Nem mindegy, mit futtatsz még a háttérben. Ha semmi feleslegeset, akkor elég. Példának a mozilla 80mb-ot eszik minden egyes megnyitott +lapra. A windows nem lesz 4gb-vel olyan fürge mint 8-al, mivel kevesebbet foglal le magának de így a bfnek elég ennyi is. Ha nem éri el az össz 4gb-t játék közben nála, akkor lehet neki 32 is, nem lesz jobb semmivel. Próbálja ki ő és írja le a véleményét :)

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#29654) Gippo válasza fornettisuti (#29610) üzenetére


Gippo
senior tag

Szoktam ezt a tagot látni fórumon... amúgy nem véletlen ilyen a nevük. Nyilván lehet őket reportolni szerveren is, aztán ott be kell írni a nevet, ami aztán így nem olyan könnyű.

(#29655) eugabesz válasza Pfred (#29643) üzenetére


eugabesz
őstag

Semmi ilyesmi nincs benne,no para,érthető.Engem sem zavar,ha lelőnek,akkor már rég letöröltem volna.Meg a hibái sem tulságosan,(igaz ki ne szeretett volna egy normális játékkal játszani a kezdetektől,de ezt kaptuk.)
Értettem,további jó helyezkedős játékot! :K :U

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#29656) Gyula84 válasza Frozzy (#29650) üzenetére


Gyula84
veterán

(haverom enyiért vette 1012 decemberében) most ugyan ez 21ezer
rég volt lehet igaz se volt :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#29657) Lavidaloka


Lavidaloka
aktív tag

Gondoltam így LVL40 felé már illene megcsinálnom egy mission-t... ;]

Nagy nehezen sikrült is kreálnom egy helikopterest...csak nem értek semmit mert nem ad hozzá semmi score-t hiába aprítom a népet a kis Scout helivel.

Most én vagyok ilyen láma vagy valamit rosszul csináltam?

Ui:Hozáadtam egy barátot a missióba mert másképp nem engedte létrehozni.

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#29658) RichieTri


RichieTri
senior tag

a mostani netcoderól...egy kis érdekesség.
azért az durva, hogy 100ms-nél gyakorlatilag 3 tized másodpercet csúszik az egész.
a fegyverek zöme kissebb TTK-val rendelkezik mint az előbb említett idő.

szerencsére ez már sokkal jobb mint a release-nél volt.

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#29659) LamaCube válasza gyenge47 (#29646) üzenetére


LamaCube
addikt

4 gigánál többet eszik. :K Att+hwinfoval monitorozom és 4,7 alá sose megy eddig a legtöbb 5.9 volt. Full hd-medium-high beállításon.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29660) zack


zack
nagyúr

Noob Cheater ez is. M40A5-tel csinál 32-es Operation Locker-en 5,5 k/d-t iron sight-tal? Ezek tényleg ennyire idióták? :(((
Ha már csal legalább rafináltan csinálja. Persze a Battle feed, game activity tiltva van. Mily meglepő. :U
Dobtam egy reportot a miheztartás végett.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#29661) Ybron válasza zack (#29660) üzenetére


Ybron
senior tag

50%-os pontosság P226-al, ott van.

(#29662) csongi


csongi
veterán

Az mitől van, hogy egyes embereknél nincs killcam? Persze fergeteges stat illetve lelőhetlen állapottal társul ez a dolog :)

(#29663) eszakas válasza csongi (#29662) üzenetére


eszakas
senior tag

Azt ne feledd hozzátenni, hogy shotival :)

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#29664) RichieTri válasza zack (#29660) üzenetére


RichieTri
senior tag

ez az ironsightal való rohangálás...ezt amolyan cheater feature-nak érzem, tisztelet a kivételnek.
DE általában az ironsight a legtöbb fegyveren igen korlátozottan használható, mégis sok PRO van aki minden helyzetben és bármilyen távolságról képes megfelelően használni.
múltkor shanghaion a már romos C-nél foglaltam erre egy arc B legmagasabb háztetőről M40A5-l ironsightal rámrakott egy HS-t.
írtam neki, hogy ki kéne kapcsolni egy-két dolgot...a válasz :HAHAHA

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#29665) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Azért a Faze klán is jeleskedik a "Fair Play" fogalmából , sanghai cq large 225 / 400-nál jártak a ticketet, majd sikerült a csapatnak hála fordítani és a kedves úriember úgy 70 ticket körül mikor már látszott hogy veszítenek nemes egyszerűséggel átállt hozzánk... :((( Battlereport

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#29666) lofagi válasza Snip3r_HUN (#29665) üzenetére


lofagi
addikt

Hány van ilyen! :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#29667) gali777 válasza Snip3r_HUN (#29665) üzenetére


gali777
őstag

A 3-ban meg volt csinálva, hogy a kör vége felé már nem tudsz csapatot váltani, ebből meg akkor kivették volna? A 3-ban rendszeresen átb@sz az autobalance a vesztes csapatba ilyen ~50 tickettel a vége előtt és visszállni már nem szokott engedni a játék maga (és nem a plugin, tudom, hogy olyan is van :D ), mert hogy már mindjárt vége a körnek. Itt szerencsére még nem nézett ki magának az autobalance, nem szokott cseszegetni :DDD, csapatot se szoktam váltani, nem nagyon érdekel ilyen szinten, hogy nyer-e a csapat, mármint teszek a győzelemért, de ha vesztésre állunk, nem állok át :D

Meg azért is nem érdekel annyira, mert nincs akkora befolyásom felette, mint a többi statomon, most ha szar a csapat akkor szar a csapat és ha megfeszülök se nyerünk :D

[ Szerkesztve ]

(#29668) Enton válasza gali777 (#29667) üzenetére


Enton
addikt

Van itt is ilyen funkció, de adminokra ez gondolom nem érvényes.
A legjobb, mikor átmennék másik csapatba mikor felmegyek a serverre, de egy pillanat alatt vissza is rakott, utána meg írja hogy nemrég váltottam csapatot. :DDD
Legalábis én ahol járok servereken ott szokott működni ez a csapatváltás korlátozás.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#29669) lofagi válasza zack (#29660) üzenetére


lofagi
addikt

Nem tudom, szerintem ez a csávó nem csaló, ha csak a statokat nézem. Nyilván ez alapján nem lehet valakiről megállapítani szerintem.

1. 1.69 a K/D-e, ez nem egy eldobom az agyam stat. Valószínű mondjuk, hogy nem járművezik, mint ahogy ez látszik is a top vehicleből, hogy a mortart az első neki.

2. Shootgun az első fegyvere, azzal aztán nehéz eltalálni bárkit is és növelni a accuracyt.

3. M40A5 iron sighttal az egyik legdurvább páros szvsz. ha sniperezek én is inkább ezt a variációt használom. Ez megint csak nem bizonyít semmit.

4. Csávó 253 órát tolt a játékba és csak lvl97es úgy, hogy PREMIUMOS. Nekem 232 óra alatt lett meg a 110 és biztos vannak itt még olyanok akiknek még hamarabb meg lett.

Szóval szerintem csak azért mert valaki belő, egyből lecsalózni...

Megmondom őszintén Bf4ben még nem találkoztam olyannal akire 100%ban rá tudtam volna mondani, hogy csal. Érdekes lövések már voltak, de lőttem én is már érdekeseket, amit magam se hittem el, hogy beadta.

zack túl gyorsan mondod rá valakire, hogy csaló.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#29670) senzaj


senzaj
senior tag

Azt szeretném kérdezni, hogy fullhdbe, high graf mellett mennyi ramot zabál a játék? 6gb elég neki?

(#29671) TechArtist válasza senzaj (#29670) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Elég.

(#29672) kisza25 válasza senzaj (#29670) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

változó 3,5GB mikor betöltődött a pálya, pár perc múlva már 4GB
amúgy melyik RAM-ra gondolsz? rendszer, vagy videó :P
amúgy mindkettő esetén elég lesz:)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#29673) DokiBaxxi válasza kisza25 (#29672) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

6GB VRAM szép is lenne ;]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#29678) kisza25 válasza DokiBaxxi (#29673) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

miért is ;]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#29680) Enton válasza kisza25 (#29678) üzenetére


Enton
addikt

Mindkét oldal rendelkezik 6GB Vram kártyával. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#29681) DokiBaxxi válasza kisza25 (#29678) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Ja bocs :DDD Hát nem az én árkategóriám :DDD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#29682) Frozzy


Frozzy
őstag

imádom ezt a skill pontot.. kb anyit ér mintha nem is lenne.. tegnap este még 247 ma meg már 183 :W

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#29683) radi8tor válasza Enton (#29680) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hanyagoljuk az offokat, köszi!

⭐ Stella

(#29684) Lavidaloka


Lavidaloka
aktív tag

Best Scout Chopper Pilot...felvettem havernak.

Hátha ad pár jó ötletet.......:hogy a pics@ba csinálja... :DDD

ホンダシビッククーペ

(#29685) Xaels válasza Frozzy (#29682) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt mutattam tegnap. Dobott a BLOG egy olyan reportot ahol gyakorlatilag 1mp-et sem játszottam pedig még mapváltás előtt kiléptem, de +5-öt adott a Skillemre csak mert a csapat nyert...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29686) Ybron válasza Lavidaloka (#29684) üzenetére


Ybron
senior tag

Hogyan csinálja? 466 óra játék szerintem mindent elárul :U
Hasonló kategória: [link]
Bár ő scout helin kívül nem megy mással.

[ Szerkesztve ]

(#29687) Olympos


Olympos
aktív tag

[Mantle]

Nem néztem végig, de végigpörgetve ezt vettem ki belőle:
Mantle bemutatás: 2014 Q1
Alkalmazott játék: nem a BF4.

Köszi AMD! :W

Anno tettem egy elhamarkodott ígéretet, miszerint ha a Mantle nem fog megjelenni vagy javulást hozni és a BF4 nem lesz jobb gyorsabb Tőle, akkor nyilvánosan elégetem az erre a célra vett R9 kártyámat...
...tudtok vmi TV jó kis stream programot? :)

[ Szerkesztve ]

(#29688) Laraxior válasza Olympos (#29687) üzenetére


Laraxior
titán

Mirillis Action! tud streamelni is :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29689) Gyula84 válasza Lavidaloka (#29684) üzenetére


Gyula84
veterán

remélem nem magadból indulsz ki ;)

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#29690) Nemt0m12


Nemt0m12
tag

Azért még ne hamarkodd el, ha el akarnád égetni inkább add nekem :DDD
Bár, hogy is igérték a Mantlet decemberbe lesz a bf4hez?

(#29691) Frozzy válasza Olympos (#29687) üzenetére


Frozzy
őstag

még jó, hogy mindenki AMD kártyákat vásárol a mantle támogatás miatt.. meg kb ezt várja mindenki, hogy na tényleg mit tudnak fel mutatni.. erre meg nem is ezzel kezdik.. sőt ki is nézem belőlük, hogy a bf4 nem is lesz támogatva mantle szinten.. gratulálok megint be húztak mindenkit :C

aztán, hogy is reklámozták?? BF4-hez jön a Mantle API decemberben! pff.. lehugyozott sós kifli :Y

úgy ahogy a befektetőket átbaszta a dice úgy minket baszott át az AMD és a DICE :C (csak mi nagyobbat szívunk) :C

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#29692) Asbee válasza Frozzy (#29691) üzenetére


Asbee
veterán

Bf4 lesz az első támogatott játék, nem kell azonnal siránkozni. Késni késik ez tény, de nem kell hülyeséget terjeszteni...

(#29687) Olympos: Nézd végig kérlek a videót és utána nyilatkozz. Sehol nem hangzik el amit írtál.

[ Szerkesztve ]

(#29693) Xirtam válasza Olympos (#29687) üzenetére


Xirtam
veterán

Ezzel a prezentációval könnyebb volt szemléltetni a mantle-t mint azt te gondolod. ;)

(#29694) zack válasza lofagi (#29669) üzenetére


zack
nagyúr

17121 kill és 305 óra játékidő után engedtessék már meg, hogy lássam, ki csaló és ki nem. Nem az első fura szitu után csalózok le valakit. Legalább kell 6-7 fura szitu, hogy bizonyosan állítsam, valami hack van a dologban.
Lehet azért megy ez nekem ennyire mert igen sok pro-val játszom úgy egyébként (TDM), nem gondolod? :U Vannak tök jó körök, és olyan kiegyenlített mezőny, hogy 1-es k/d-nál alíg van magasabb a mezőnyben és nem azért mert bénák, hanem mert körbe lőjük egymást. Azt is látom, mikor van szerver oldali késés, és azért nem megy esetleg. De az, hogy 20m lefekszem Lockeren Pechenggel és aim egy ajtóra, mert tudom onnan fognak kijönni az alaksorban, majd kifordul és fektembe kis pisztollyal headshot, ez minden csak nem próság. Ez láma csíterség, amivel azonnal deríti magát. Ahogy az is, hogy a mágneskapu mögötti részről kilő a hóra és 2 lövéssel leterít, úgy hogy pechenggel sanszom sincs. A "no recoil" dolgot szerintem 30-40%-ban érzékelem. Valószínű ezt is azért, mert ismerem a fegyókat, és tudom melyik mekkorát rúg vissza. Van igazad pár dologban, de túl naív vagy. De ezt már kismilliószor leírtam, amit most. Nem tartom magam pro-nak, de a jó játékosok közé sorolom magam. Ha tolsz egy szerveren 10-15 kör TDM-et, pontosan látod ki a reálisan ügyes és ki a Superman. Aki minden körben jó, minden kört egyfolytában olyan stat-tal kezd, és játékosoktól és csapattól függetlenül hozza az olyan k/d-t ami elérhető de nem minden körben, az gyanússá kezd válni. Gyenge csapattal egy pro is szenved TDM-en, és jó esetben ha kempel és szerencséje van, akkor is 1,5-2. k/d-t tud összelőni. CQ-n ezeket nehezebb megállapítani, és bizonyos fegyvereknél is ez a helyzet (assault és shotgun fegyók, mert ezekkel néha bead olyat nekem is néha, ami hihetetlen lehet), de a láma csíterek nem bírják ki, hogy ne váltsanak olyan fegyverekre, amikkel derítik saját magukat. Ilyenek például azok is akiknek az elsődleges fegyverük a gránát, amit néha kifliként kanyarintanak...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#29695) Frozzy válasza Asbee (#29692) üzenetére


Frozzy
őstag

próféta szóljon belőled..

2014 Q1 az nagyoooon bő fogalom.. ahogyan ismerem őket majd 2. hó utolsó pár napja lesz a szegmens.. :C :C

vagy még jobban késik és akkor 2014 Q2 4. hó utolsó napjai.. (remélhetőleg már nyáron a játék is játszható lesz ) :Y :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#29696) Xaels válasza Olympos (#29687) üzenetére


Xaels
félisten

Gratulálok. A hangulatkeltés az megy, de előbb nézd végig a videót mielőtt ilyen marhaságokat hordasz össze.

(#29694) zack: megjött az Orákulum is...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29698) Olympos válasza Xaels (#29696) üzenetére


Olympos
aktív tag

ok, akkor mikor lesz aktiválva BF4 alatt?

tényleg úgy reklámozták, hogy a BF4 lesz az első, de most semmi nem vetítettek róla.

[ Szerkesztve ]

(#29699) Asbee válasza Olympos (#29698) üzenetére


Asbee
veterán

Majd ha megjelenik... Részemről ez a téma itt be is fejezve.

(#29700) zack válasza Xaels (#29696) üzenetére


zack
nagyúr

:DDD Honnan tudod, hogy én voltam négerré maszkírozva? ;]

Nem kell orákulumság ehhez, csak nyitott szemmel kell játszani. Úgy látom ez az itteni topiktagok közül keveseknek megy. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.