Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29351) Gyula84


Gyula84
veterán

az attack heli akkor is fos :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#29352) LamaCube válasza Mappa (#29350) üzenetére


LamaCube
addikt

Ja, azt én nem szoktam :N

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29353) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Battlefield 4 banned in China over national security

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29354) blaca83 válasza Gyula84 (#29351) üzenetére


blaca83
őstag

Tényleg sz@r abból a szempontból, hogy túl erős lett a többi járműhöz képest. :(((

Az Attack Heli lett a legjobban szétbarmolva, szinte semmire sem jó mert azt meg teljesen legyengítették. :W

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#29355) Ybron válasza SkyS1gn (#29353) üzenetére


Ybron
senior tag

Rájár a rúd EA-ra. Lassan egyre többen bátorodnak fel és perli be őket.

(#29356) Laraxior válasza blaca83 (#29354) üzenetére


Laraxior
titán

Addig örüljünk, amíg toldozgatják, foltozgatják a játékot, mert addig nincs idejük a nerfelésre, ha kész a game úgyis az következik... :DDD
A tank megkapja a BF3-as papírpáncélt, a hajóból gumicsónakot csinálnak, ésatöbbi.... :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29357) blaca83 válasza Laraxior (#29356) üzenetére


blaca83
őstag

Azt kihagytad, hogy közben elindul a "BF5 kampány" megígérnek mindent, hogy nem konzol-port lesz + játszható lesz stb...

Jönnek a frankó promo videók ,hogy az milyen jó lesz és vedd meg mert ez az év játéka! :DDD

Aztán meg a szokásos Pofára Esés a felhasználói oldalról. :C :((( :DDD

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#29358) SkyS1gn válasza Ybron (#29355) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mondjuk ez hülyeség... mint a 3-nál a patkányos rész.. hogy állatkínzás, itt meg hogy Kínát rossz színben tüntetik fel...

Ezek az emberek akik ezt állítják NEM ESIK LE?! hogy ez csak egy kupac pixel, meg bájt, GB, 1-esek és 0-ák egymásutánja? :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29366) Bazzzs válasza sixpak (#29363) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Tankra ez a Sabot Shell miért olyan jó? Én leírás alapján a HE Shellt raktam be, mert gondoltam, az sebez a legnagyobbat az ellenséges járműveken. Viszont azt látom, hogy rengetegen ezt a Sabot Shellt használják.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#29367) aizen92 válasza Bazzzs (#29366) üzenetére


aizen92
addikt

sebzés minden járműre ugyanakkora. viszont sokkal gyorsabban talál be, szinte "nyíl egyenes". egy hátránya van hogy amíg a HE ( pontos számra már nem emlékszem ) 2 méteres körben pusztít ez csak 1 méter. ( gyalogra gondolok itt )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#29368) sixpak válasza Bazzzs (#29366) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem tom...egyszer beállítottam és így maradt. Azt sem tudom mit csinál, pont jótól kérded. :B :D
De majd valaki biztos megmondja, hogy mi a különbség köztük.

(#29367) aizen92 : ja, azt én is észrevettem, hogy egyenesen megy. Amikor váltogatom a kettőt, akkor ezzel pont rá kell célozni, míg a fő löveggel fölé.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#29369) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Érdekes (és szánalmas) infó:

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29370) fasirTTT


fasirTTT
őstag

helosztok
biztos nem csak nekem szokta ezt kiírni:

ERROR
Game disconnected: could not join server.

erre tud valaki valami megoldást? PB-ket frissítettem, meg ez a smart port forwarding progit is leszedtem... 1x jó 1x nem.... kedvencek közt van a szeró, szal kezd már k*rvára felb*szni .....

(#29371) SkyS1gn válasza fasirTTT (#29370) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nézd meg a képet épp :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29372) Bazzzs válasza aizen92 (#29367) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ja, hogy a sebzés mértéke ugyanakkora? Azt hittem, hogy a HE Shell nagyobbat sebez, csak sokkal lassabb. Ha tényleg csak abban van különbség sebzést illetően, hogy mekkora körben pusztít, akkor valóban jobban megéri a Sabot Shell.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#29373) fasirTTT válasza SkyS1gn (#29371) üzenetére


fasirTTT
őstag

jah, mikor írtam, ez még nem volt itt :) bár nagyjából értem, de annyira nem D:

szerk: kitöröltem a dokumentumokba a bf4 mappát és most jó.

[ Szerkesztve ]

(#29374) aizen92 válasza Bazzzs (#29372) üzenetére


aizen92
addikt

én is váltottam mert így még egyszerűbb kiszedni a heliket, jeteket mivel gyorsabban becsapódik.
gyalogot meg az .50-es coaxial lmg-vel ölöm. 2 találat és meghal és kb 300-400 méterről is adja a fejest. az első lövése mindig pontos.

ezzel a taktikával jött össze múltkor ilyen 30-3 stat. csak áltam zavodon E és F közötti dombon és osztottam az áldást. + active protection.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#29375) SkyS1gn válasza fasirTTT (#29373) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Egy idő után a szerveren hibás slotok alakulnak ki, ha valaki csatlakozni akar erre a szabad slotra (helyre) akkor az az általad is vázolt could not join hibát kapja.

Ha valaki lelép a szerverről akkor a következő csatlakozót arra a (jó) helyre teszi, de a hibás slot megmarad.

Ha valaki ezt kapja akkor egy hely újra szabad marad (a hibás hely) és aki ide csatlakozik megint azt a hibát kapja tehát lehet hogy mindíg lesz egy üresnek látszó slot ahova senki se tud csatlakozni a hiba miatt. Ez launch óta van és az adminok csak a szerver ujraindításával tudják javítani.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29376) Csabroncka válasza SkyS1gn (#29375) üzenetére


Csabroncka
addikt

Pontosan emiatt írtam már többször, hogy sokszor több hiba van a kapcsolattal és a szerverekkel mint magán a user gépén. Mert azt senki ne mondja meg nekem, hogy 25-ös ping mellett mitől laggol egy szerver, aztán a másik és végül 10-ből 7 vagy éppen ledobál :(

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#29377) SkyS1gn válasza Csabroncka (#29376) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Persze ezek szerver gondok, a crash és a bug fixing meg többnyire kliens.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29378) DeadMeat válasza Bazzzs (#29372) üzenetére


DeadMeat
veterán

A sabot sebzi a legkisebbet, aztán a regular tank shell, majd a HE. A lövedék sebessege pedig pont fordítva.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29379) pilu85


pilu85
őstag

ja amugy nem úgy volt hogy lesz 128 fős pálya is?

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29380) Csabroncka válasza SkyS1gn (#29377) üzenetére


Csabroncka
addikt

Szerintem a legtöbben kiegyeznénk azzal, ha legalább a szerverekkel minden rendben lenne már akkor örömtáncot lehetne járni!

"in medias res"

(#29381) SkyS1gn válasza pilu85 (#29379) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:N

Viszont az úgy volt hogy akármelyik frakció játszhat akármelyikkel minden pályán, de ezt nem láttam még, mindíg ugyanaz a 2fél harcol ugyan onnan az oldalról.

(#29380) Csabroncka

De ezt megoldod azzal hogy máshova mész fel, a crash és a bug az megmarad.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29383) @rglaaf válasza blaca83 (#29354) üzenetére


@rglaaf
veterán

Meg mondom őszintén tegnap előtt lenyomtam 5-6 óra bf4-t csak tankoztam persze egyedűl mert mért ne.. és az kell hogy mondjam jobban elboldogulsz hogy nem nagyon kell törődni a légierővel maximum a c4, slam-s trollok miatt köpködtem de simán jobb a bf4 ilyen szempontból,

PSN:BiZzare_0 ️

(#29384) Gyula84 válasza blaca83 (#29354) üzenetére


Gyula84
veterán

még ha gyorsabb lenne akkor azt mondom egye fene, de így :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#29385) Ybron válasza SkyS1gn (#29358) üzenetére


Ybron
senior tag

Igen, kicsit ironikus egy álszent Kínától, de ahogy írtad is pár emberről lehet szó nagy valószínűséggel akiknek ez sértri a lelki világát.

(#29386) kisza25 válasza gali777 (#29330) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

akkor csak neked csak most:D
a gyenge jármüvekre:
t-90a
ZFB-05
LAV-25
t-90a
AMTRAC
LAV 25
ZBD-09
tovább is van mondjam még:D

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#29387) gali777 válasza kisza25 (#29386) üzenetére


gali777
őstag

:R :D

(#29388) Snip3r_HUN válasza kisza25 (#29386) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Van életed ? :DDD ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#29389) DeadMeat válasza kisza25 (#29386) üzenetére


DeadMeat
veterán

AZ M142 AkA: pótos ifa lemaradt:[link] Jött a rokonság nem tudtam befejezni a kört :B

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29390) Laraxior


Laraxior
titán

Azt tudjátok ugye, hogy az olajfoltokat a pályán meg lehet gyújtani? :D
Most láttam Hainan Resorton, hogy csórikám Repair Tollal begyújtotta az olajat :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29391) pilu85 válasza Laraxior (#29390) üzenetére


pilu85
őstag

:D :D

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29392) DeadMeat válasza Laraxior (#29390) üzenetére


DeadMeat
veterán

Persze :D Odalősz a csónakból a hajóroncs köré a gyalogosok meg lángolva szaladgálnak szana meg szét :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29393) Laraxior válasza DeadMeat (#29392) üzenetére


Laraxior
titán

Most miva'? :Y Irónia? Komolyan... :P

(#29394) DeadMeat: Na azé' :D Máj aszittem te isz baszakodol :DD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29394) DeadMeat válasza Laraxior (#29393) üzenetére


DeadMeat
veterán

Tényleg. Nem csak repair toolal lehet begyújtani. A lángolva szaladgálnak kicsit túlzás, de sebzi őket és menekülnek. D-nél a hajóroncs körül vannak szétfolyva.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29395) Xaels válasza Laraxior (#29393) üzenetére


Xaels
félisten

Ez a Levolution lényege. Egyes pályákon a fű gyullad meg például és terjed.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29396) yodamester10


yodamester10
őstag

Na de üres az iram szerver.

(#29397) eugabesz válasza yodamester10 (#29396) üzenetére


eugabesz
őstag

Hát...ha fórumoztok baszki...:)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#29398) SkyS1gn válasza Xaels (#29395) üzenetére


SkyS1gn
félisten

OP Metro 2014-en az egész első részt le lehet égetni!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29399) aizen92 válasza SkyS1gn (#29398) üzenetére


aizen92
addikt

mire rájöttem, hogy a lockerről beszélsz :DDD
Igen B-n néha belefutottam már párszor.Gyilkos cucc az biztos

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#29400) TechArtist válasza aizen92 (#29399) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Second assault? :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.