Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49301) H.Ezredes válasza RockHaRD (#49293) üzenetére


H.Ezredes
őstag

;]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#49302) nagybá


nagybá
senior tag

Helló mindenki,

ezer bocsánat, ha valaki írta már, igyekszem visszaolvasni, de nem emlékszem, hogy láttam volna ilyet (vagy csak azért mert reggel van :D )
Szóval a gondom az lenne, hogy sokszor kidob direct X hibával, valami vga driver crash-el.
Nos: a legfrissebb driver van fent (gtx 460-ra) és a direct X-et is újraraktam már.
A hiba nem jelentkezik állandóan, de azt sem mondhatnám, hogy túl ritkán, épp ezért eléggé zavar.
Ha van ötletetek, akkor szívesen hallom. :)

Előre is köszi a segítséget!

(#49303) tkesy válasza RockHaRD (#49300) üzenetére


tkesy
őstag

az enyémben se... :U

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#49304) csibe1 válasza RockHaRD (#49300) üzenetére


csibe1
addikt

Másnak is előfordult most a patch után,hogy loading és annyi,a pálya nem tölt be?
Eddig nem volt ilyen gondom.
A másik a something went wrong,külföldi fórumon azt írták rá,hogy az eaonline-al megszakadt a kapcsolat.
A kedvencem a connection timed out.Javasolták itt az upnp kikapcsolást routerben,sajna nem segített.Elő szokott fordulni,de a patch óta elég sűrűn.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#49305) busman


busman
addikt

Amúgy ezek a rush-tdm módok teljesen cod szerűek..fegyverhangok itt sokkal jobbak.Elégedett vagyok, hogy megvettem.. :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#49306) nagybá válasza nagybá (#49302) üzenetére


nagybá
senior tag

Közben feltettem egy képet a hibáról, ha esetleg ez segíthet: kép

[ Szerkesztve ]

(#49307) - = Zk = - válasza busman (#49305) üzenetére


- = Zk = -
félisten

fegyverek reagálását hogy viseled?...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49308) ProciVettel válasza nagybá (#49306) üzenetére


ProciVettel
tag

Instabil gép/kártya is okozhatja húzva van valami?

(#49309) busman válasza - = Zk = - (#49307) üzenetére


busman
addikt

Az elején eléggé nyögvenyelős,meg kell szokni.De teljesen élet életszerű a fegyverek viselkedéáse,hangja,már amennyire meg tudom ítélni.
Most már viszonylag jól megy.Pisztolyok nagyon bejönnek... :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#49310) boogie84 válasza csibe1 (#49304) üzenetére


boogie84
veterán

Neked is aTi kártyád van. Itt 1 fórumtársnak, és haveromnak is ilyen vga-ja van. Pályaváltásnál megáll a játék, fekete képernyő. Most már gyanús, h vga driver gond lesz...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#49311) pendre54


pendre54
addikt

Üdv !
Számomra is elég visszatetsző amikor egyesek itt a fórumon, és sokszor a játékban is "noobozzák" meg "lámázák'" a másikat. Ilyeneket olvasva mindig mindig megszólal bennem a kisördög, amit itt most ki is hangosítok, hogy akik ilyen tökös gyereknek képzelik magukat, vajon volt-e a kezükbe valaha éles fegyver, és használták-e azt, magyarán szolgáltak-e a seregben?
Kiváncsi lennék, hogy miként boldogulnának, egy 120 mm-es aknavetővel (lánykori nevén mortal) ami kb. három mázsát nyomott, az RPG-7 nagytestvérével az SZPG-9 állványos gránátvetővel, vagy milyen erdményeket lőnének az AMD-65 -ös géppisztollyal, vagy az RPD golyószóróval? Nekem volt alkalmam lassan negyven éve ezekkel elszórakoznom majd 27 hónapig,nem is rossz eredménnyel, ennek ellenére mégiscsak láma vagyok a 0,66 -os a K/D statisztikámmal.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#49312) Xaels válasza pendre54 (#49311) üzenetére


Xaels
félisten

Ne vedd magadra a lámázást. Egyesek el vannak telve maguktól és mindenki az aki nem úgy játszik ahogy ők vagy ahogy ők fütyülnek. Ebben a játékban közel sem a K/D ami megmutatja ki mennyire hasznos a "csatatéren".

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49313) Mappa válasza busman (#49309) üzenetére


Mappa
addikt

:C ugyehogyugye

nem kötelező megadni

(#49314) RockHaRD válasza pendre54 (#49311) üzenetére


RockHaRD
addikt

most ne haragudj már meg, de ez kit érdekel? Hős vagy, meg minden, de konkrétan SEMMI köze nincs az igazi katonáskodásnak akármelyik játékhoz... senki nem tehet róla, h mikor született, és ebből adódóan volt-e katona...

haverom most jött haza 7 hónap utána Afganisztánból (csak 22 éves), és 0,3-as kd-t csinál a játékban, mégse noobozzuk, meg lámázzuk... itt nem a skillen múlik a noobozás, hanem a viselkedésen... (nálunk legalábbis)

(#49312) Xaels: pontosan... a KD számít a legvésbé ebben a játékban. Mondhatnánk, h a Socre/min számít, de még az sem, mert egy nagyobb cq alatt nem lesz 500-as spm-e az embernek. Talán az accuracy mutathat egy pici skillt, de azt meg ugye nem nagyon jutalmazza a játék. (kivéve persze az accuracy ribbon, meg medál, de az meg csak HS-ra van, és attól ,h vki nem lő fejest, még lőhet jól)

[ Szerkesztve ]

(#49315) TTomax válasza pendre54 (#49311) üzenetére


TTomax
nagyúr

:R :R :R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#49316) ForexGuru válasza pendre54 (#49311) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

sokat tkztál real lájfba :F ;]

(#49317) Xaels válasza RockHaRD (#49314) üzenetére


Xaels
félisten

Azért 600 körüli SPM-et össze lehet szedni nagyobb CQ-n is, de ahhoz mindenképpen olyan menet kell, hogy oda-vissza lehessen rohangálni(inkább tankozni/jeepezni) a pontok között. Ha az egyik fél nagyon lenyomja a másikat akkor nem szoktak pörögni a pontok, na meg egy olyan kör sokkal izzasztóbb és hosszabb is.

A játékos "értékét" meg egy statisztikai elemből nem lehet kimutatni. Át kell nézni rendesen a profilját BattleLog-on, mert sok mindent ki lehet belőle hámozni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49318) nagybá válasza ProciVettel (#49308) üzenetére


nagybá
senior tag

Nincs semmi se húzva, legalábbis manuálisan...a VGA OC, de nem hiszem, hogy egy gyárilag tunningolt kártya instabil lenne.

(#49319) Zoli1222 válasza ForexGuru (#49316) üzenetére


Zoli1222
őstag

Miért is kellett volna? Szted kivel voltunk harcba az elmúlt 40 évben? Áruld már el légyszi, h hány éves vagy? Tudom és látom, h hogy ott van az a zöld fej, de mégis....

(#49320) Xaels : nálam minden alapon van és volt ilyen... csak azt nem tudom, h win7-nél vagy win8-nál :B

[ Szerkesztve ]

(#49320) Xaels válasza nagybá (#49318) üzenetére


Xaels
félisten

BF3 érzékeny rá. Próbáld meg visszavenni referencia órajelekre.

(#49319) Zoli1222: havernak is sűrűn volt driver miatt GTX580-al sokáig, de mostanában nem dobja már ki emiatt.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49321) - = Zk = - válasza busman (#49309) üzenetére


- = Zk = -
félisten

most viszont a G3A3 halál jó fegyver lett....
ellenben a FAMAS-t kinyírták. messzire már nem olyan hatásos. lsd AEK-971.
(pedig az volt a tervem, hogy pár fegyót assaulton belül elkezdek kimaxolni. ezresével váltom őket. hát ez kimaradni látszik... )

úgyhogy el kell kezdenem "szanálni" a meglevő fegyvereimet :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49322) ForexGuru válasza Zoli1222 (#49319) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

nem igaz hogy minden trollkodásomat komolyan veszed :(

(#49323) Zoli1222 válasza Xaels (#49320) üzenetére


Zoli1222
őstag

Biztos is a driver a sza... nem jó. :) De akkor 1 másik hibára kérdeznék rá, hátha mással is volt ilyen...
Tehát a hiba: Megyek megyek mendegélek, egyszer csak az kis katonám megáll 1 helyben és nem mozdul, és lőni se tudok. Ilyenkor szerencsére halhatatlan is vagyokl. A jobb felső sarokban 1 nagarancsárga szélű 3szög jelenik meg, benne egy jellel konnektor szerű vmi. Általában ha a játékot átváltom window nézetbe, akkor helyrejön, de qrva idegesítő. Sajna a jelet nem sikerült még megörökíteni, mert az erre hivatott progik egyike se tudott a fekete képernyőn kívül más prtscr-t készíteni.

(#49322) ForexGuru biztos bennem van a hiba, de nekem ez jön le... és/vagy nem értem a tréfát...

[ Szerkesztve ]

(#49324) RockHaRD válasza Zoli1222 (#49323) üzenetére


RockHaRD
addikt

nem benned van a hiba... ;)

(#49322) ForexGuru : trollkodni ott van az SG, ott hozzád hasonlóak vannak dögivel... csupa skilles, bf2-es pro, akik mind ilyen felnőttek....

(#49325) H.Ezredes válasza ForexGuru (#49322) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nem veszed észre,hogy mindenkit idegesít a stílusod és erre vagy senki nem kíváncsi vagy nagyon kevesek.... Hozzád se szól senki de te mindenkit leugatsz... Ki vagy te....

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#49326) csapee


csapee
senior tag

A jetnél csak nekem nem jó a heatseeker, vagy alap hogy 10 találatra sem robban a másik jet. Már eluntam magam követés közben.

Csapee

(#49327) H.Ezredes válasza csapee (#49326) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ez az új módi a pach után............... Ne csodálkozz...

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#49328) RockHaRD válasza csapee (#49326) üzenetére


RockHaRD
addikt

lődd le a gépágyúval, sokkal effektívebb

(#49329) ForexGuru válasza H.Ezredes (#49325) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

(#49330) csapee válasza RockHaRD (#49328) üzenetére


csapee
senior tag

De az ellenek meg beadja okos dolog

Csapee

(#49331) - = Zk = - válasza H.Ezredes (#49327) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bf3 patch feedback. PC/PS3 only...
ide járok "okosodni", hátha csak én nem tudok játszani 250ó BF3 után :DDD
de nem. mások is kivannak rendesen....
nem mondom, hogy nem, de azt sem, hogy igen. meglátom mi lesz....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49332) Gyula84 válasza RockHaRD (#49270) üzenetére


Gyula84
veterán

melyik volt overpowered? :U inkább az összes kicsit erősíteni kellett volna vicc hogy fél tár egy ember

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#49333) klambi


klambi
addikt

a fegyvereimhez kapott cuccokat hol tudom a fegyverre rakni vagy váltogatni őket?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#49334) zsolti995


zsolti995
csendes tag

H.Ezredes köszöntem szépen a linket most már működik normálisan angolul :)

(#49335) Winne válasza klambi (#49333) üzenetére


Winne
nagyúr

Halál után pl. customize fül és ott a fegyvernél az accesories.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#49336) RockHaRD válasza Gyula84 (#49332) üzenetére


RockHaRD
addikt

MG36, pecheneg, USAS, F2000 (régebben), ezek mind overpowered fegyók voltak, bétában pl ilyen volt az UMP45...

azért kell fél tár, mert 10 %-os accuracytok van, ha nem tetszik, mész hc-zni, nagyon élvezetes lesz...

(#49337) Gyula84 válasza klambi (#49333) üzenetére


Gyula84
veterán

mikor meghaltál fent costumize valamelyik fegyver és loadout

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#49338) Xaels válasza RockHaRD (#49336) üzenetére


Xaels
félisten

Na igen most szórnak rendesen a fegyverek, sok a végtag találat és máris a fegyver gyenge.

Amúgy mindenki megszokta, hogy feldobta a Foregrip-et és teljes sorozatokat lehetett lőni ugyanoda sok fegyverrel. Most, hogy mindennel kihívás lőni már is a játék a rossz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49339) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Miért is kellene meghalnia? A betöltés után is tudja állítani...

Most akartam playclaw-val prtscr-t csinálni, de a paint-ben csak 1 nagy büdös fehér kép jelent meg bemásolás után. Mi a búbánatért nem működik?

(#49340) pendre54 olyan szerveren vagy a tippem szerint, ahol van teamkill és ő reflexből legyalul téged

[ Szerkesztve ]

(#49340) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Ezt a korábbi lámás témát hanyagolva, egy másik dolog után érdeklődnék..Nem egyszer előfodult velem, hogy futkosok zászlót huzigálni, és eközben meglátok valakit. A feje felett ott a kék háromszög, sőt ha közelebb megyek még a neve is látszik szintén kéken, tehát elvileg egy oldalon küzdünk. Miután észrevesz azonnak kinyír. A visszajátszáskor viszont azt látom, hogy a neve már narancssárgával van írva, tehát az ellentábort gyarapítja.
Akkor most hogy is van ez, vénségemre színvak lettem, vagy mi a fene ez?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#49341) RockHaRD válasza Zoli1222 (#49339) üzenetére


RockHaRD
addikt

sajnos mostanában nem működik a printscreen egy csomó játékban... használj frapsot

(#49342) Zoli1222 válasza RockHaRD (#49341) üzenetére


Zoli1222
őstag

Na majd teszek azzal is 1 próbát...

(#49343) RockHaRD válasza Zoli1222 (#49342) üzenetére


RockHaRD
addikt

elvileg mennie kell.. nekem működött

(#49344) Winne válasza Zoli1222 (#49339) üzenetére


Winne
nagyúr

Playclaw minőségben és hogy mennyire fogja a gépet milyen egy frapshoz képest?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#49345) Zoli1222 válasza Winne (#49344) üzenetére


Zoli1222
őstag

egyelőre passz, mert a playclaw nem müxik, fraps-ot meg nem nagyon használtam élesben...

(#49346) maskimx válasza pendre54 (#49311) üzenetére


maskimx
őstag

Ha 27 hónapig ezzel szórakoztál, akkor igazán tudhatnád, hogy az aknavető "leánykori" neve mortaR. A mortal halandót jelent. :P

www.tacticalgamer.com

(#49347) ForexGuru válasza maskimx (#49346) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

" ennek ellenére mégiscsak láma vagyok a 0,66 -os a K/D statisztikámmal."
már tudom ki miatt vesztettük el a real lifeos háborút :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49348) Gyula84 válasza RockHaRD (#49336) üzenetére


Gyula84
veterán

engem itt nem terelgess sehova :W ja és nem 10%-os accuracym van... ez van de akkor se tetszik

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#49349) RockHaRD válasza Gyula84 (#49348) üzenetére


RockHaRD
addikt

nem terelgettelek, te írtad, h fél tár kell egy emberbe, akkor ha nem tetszik, ott a hc...

:F

(#49350) kutkut válasza pendre54 (#49340) üzenetére


kutkut
addikt

Ilyen nekem is volt... Az egyik tippem, hogy a csapattárs messzebb van, csak ugye a kék háromszög ilyenkor is látszik, és pont az ellenfél felett van, a másik, hogy bug, a harmadik, hogy cheat. :U Egyszer egy cheaternél volt ilyen... Eleinte a mi csapatunkban volt, aztán valahogy átment a másik oldalra. :F

A patch-hez: Az M16A3 továbbra is nagyon jó fegyver, csak most már nem lehet ráfeküdni a bal gombra. Hiába van pár méterre, akkor is gyorsabban lehet lelőni kis sorozatokból. :)

Meizu MX3 32GB

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.