Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49351) Xaels válasza Zoli1222 (#49339) üzenetére


Xaels
félisten

Gond: nem kell paintbe beilleszteni. Playclaw külön mappába menti a képet automatikusan.

(#49344) Winne: [link] ilyen a felvett videó H264-be van konvertálva utána.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49352) pendre54 válasza maskimx (#49346) üzenetére


pendre54
addikt

Igazad van, mentségemre szolgáljon, hogy abban az időben az orosz volt a kötelező, az angol okítása még a fasorban sem volt.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#49353) RockHaRD válasza Xaels (#49351) üzenetére


RockHaRD
addikt

hogyan konvertálod H264-be?

(#49354) Xaels válasza RockHaRD (#49353) üzenetére


Xaels
félisten

Format Factory-val. 25fps-re korlátozva de a bitarány megtartásával.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49355) Winne válasza Xaels (#49351) üzenetére


Winne
nagyúr

"Ez az SME zenei tartalom sajnos nem érhető el Németországban, mivel a GEMA nem hagyta jóvá a megfelelő zenei közzétételi jogosultságokat."

Este megnézem, ha hazaértem, köszi. :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#49356) #21346560 válasza RockHaRD (#49336) üzenetére


#21346560
törölt tag

Akkor a tank is OP "fegyver" volt?

Egyébként érdekes módon nekem is fél (néha 1) tár kell, hogy megöljek valakit, de 20.4% az acc... akkor ez most hogy van szerinted?

(#49357) Xaels válasza Winne (#49355) üzenetére


Xaels
félisten

[link] ez alatt nincs zene és rövid.

(#49356) Runo: az accuracy nem mutatja meg, hogy mennyire tudsz pontosan lőni mivel az is 100% találat ha csak a lábát találod el az összes golyóval és az is ha a fejét. Illetve mivel tankozol többnyire az előző hszeidre alapozva azért egy tankot telibe lőni is könnyebb mint egy mozgó embert. Inkább csak arra jó, hogy megtudd mennyire pazarlod a lőszert.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49358) aAron_ válasza #21346560 (#49356) üzenetére


aAron_
őstag

Lehet h ez is a server lagnak köszönhető, nem? én mostanába sokat teleportálok pl. így elég nehéz normálisan célozni. Am ez okozza a hitbox elcsúszását is? engem komolyan nem érdekel már mit, hogy nerfelnek, de ez vmi k idegesítő már :W

What is your ikigai?

(#49359) Zoli1222 válasza Xaels (#49351) üzenetére


Zoli1222
őstag

Nekem ment el semmit oda, ahova kellene... :( a fraps viszont mükszik rendesen

(#49360) Xaels válasza Zoli1222 (#49359) üzenetére


Xaels
félisten

Gomb beállítás is megvolt? Működnie kell ha csak nem régi verziód van ami nem működik Dx11 alatt rendesen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49361) - = Zk = - válasza Xaels (#49338) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egyetértek ezzel a nézettel...

de ha már beleöltem 240órát a játékba, és a közel félezer fegyver közül kiválasztottam magamnak, melyiket szeretem, nem kéne elb.szni, mondván: "hajrá, kezd újra megszokni. jó móka.." nekem nem igazán.... :F

de ezt kiküszöbölve ott tartok, hoyg össze-vissza cserélgetem a fegyvereken a cuccokat. hátha kidob vmit, amit használhatok.

a másik poén, hogy PC/PS3-on már ugye patchelve nyomjuk. ellenben a box-osok még nem...pff :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49362) Zoli1222 válasza Xaels (#49360) üzenetére


Zoli1222
őstag

A legújabbat szedtem le és a gomb beállítás is megtörtént...

(#49363) Loha válasza nagybá (#49302) üzenetére


Loha
veterán

A 296.10 -es driver ismerten szar, tedd fel helyette az egyel korábbi 295.73 -ast, ez tapasztalatok szerint stabil.

(#49364) KingKress79 válasza - = Zk = - (#49361) üzenetére


KingKress79
aktív tag

én örülök neki, hogy még minket nem ért el a patch :DD

PS4: KingKress

(#49365) - = Zk = - válasza KingKress79 (#49364) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ó, hogy tessék megrohadni! ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49366) Xaels válasza Zoli1222 (#49362) üzenetére


Xaels
félisten

Na meglesem én is akkor. Egy ideje nem próbálkoztam állókép lövésével.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49367) #21346560 válasza Xaels (#49357) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én tudom! De nem én hoztam fel, hogy "meeebiittosazé mee kicsi az akkuraszid!".

(#49368) Winne válasza Xaels (#49357) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez nagyon korrekt, be kell szereznem egy működő verziót belőle. :K

Kevésbé fogja a gépet, mint a FRAPS? Méretben mekkorát vesz fel kb?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#49369) Xaels válasza Winne (#49368) üzenetére


Xaels
félisten

Nem fogja annyira meg a gépet mint a FRAPS(nekem 5-10fps csökkenés van i7-el maximum). Méretben 1080p@30fps maximális beállításokkal tömörített rögzítés esetén nagyjából 1-1,5GB percenként.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49370) Lethal Gene válasza - = Zk = - (#49361) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

jaja, sztem nem merik kiadni a X360 ra a patch-et, a sok kva anyázás után.. remélem, hogy csinálnak valamit, mert ez így játszhatatlan....

Srácok rájöttetek, hogy a szupi új fos comma rose-val hogy lehet megjelölni, hogy melyik zászlót foglalja a squad? a régi módon (zászló becéloz + q) nem megy... ??

(#49371) Stunts666 válasza Lethal Gene (#49370) üzenetére


Stunts666
őstag

Celkereszt a pont betujere, majd q hosszan es lehuzod az egeret.

(#49372) - = Zk = - válasza Lethal Gene (#49370) üzenetére


- = Zk = -
félisten

viccesek a DICE-osok. nyitottak egy topikot 2 napja, ahol ellehet mondani a véleményt az új patch-ről.
holott az előző topikot már "telesírtuk". (azt a topikot, ahol hírként közlik, mi várható a patch-ben)..
de jó, mert amit 2 napja nyitottak, előbb elérte az 5k-t, mint a másik topik xDD

hát remélem csinálnak vmit, mert ez így nem jó.... :(

#49371) Stunts666
komolyan?:Y... ehh. nagy ötlet .... :N

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49373) ProciVettel válasza Loha (#49363) üzenetére


ProciVettel
tag

Miért szar? én azt használom minden ok.

(#49374) Gyula84


Gyula84
veterán

squaddm be tank hát ez nagyon nem oké :W

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#49375) Xaels


Xaels
félisten

[link] ezt lőttem most AEK-el felvétel közben kár, hogy a kör közepén csatlakoztam csak be. Nincs semmi baj vele igaz sírt nekem egy srác, hogy chalok XD Majd feldobom a videót YT-re is :D

(#49362) Zoli1222: nekem simán mentett png-be Playclaw oda ahova akartam screenshotot.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49376) oriic válasza Gyula84 (#49374) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tank, lav. :)

Live-Die-Respawn

(#49377) Lethal Gene válasza Stunts666 (#49371) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

Köszi!

(#49378) - = Zk = - válasza Xaels (#49375) üzenetére


- = Zk = -
félisten

patch megvolt?...:Y

(#49379) Xaels
nah, arra kiv leszek... :B
francBE...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49379) Xaels válasza - = Zk = - (#49378) üzenetére


Xaels
félisten

Anélkül nem menne :D Épp konvertálom a videót, ha kész és megfelelő akkor tolom fel YT-re :D

Remélem jó lett, mert volt benne pár szép jelenet és nem örülnék ha kárba vesznének :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49380) H.Ezredes válasza Loha (#49363) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nekem a 296.10-el nincs bajom

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#49381) KingKress79 válasza - = Zk = - (#49365) üzenetére


KingKress79
aktív tag

egy kérdésem lenne: milyen lett a FAMAS? :)) (kedvenc fegyverem)

PS4: KingKress

(#49382) - = Zk = - válasza KingKress79 (#49381) üzenetére


- = Zk = -
félisten

őszintén akarod tudni?:U....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49383) KingKress79 válasza - = Zk = - (#49382) üzenetére


KingKress79
aktív tag

ne kímélj :O

PS4: KingKress

(#49384) Cybertrone válasza KingKress79 (#49383) üzenetére


Cybertrone
veterán

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#49385) KingKress79 válasza Cybertrone (#49384) üzenetére


KingKress79
aktív tag

neee :W :W :W de most mért kellett ezt? a sok n00b miatt aki nem tudta használni? vagy akik nem vették meg a B2K DLC-t? :F

PS4: KingKress

(#49386) - = Zk = - válasza KingKress79 (#49383) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lsd a mellékelt ábrát:U... -> (#49384)

eddig milyen volt a fegyvered, eltudod mondani? mit szerettél benne?

#49387) Cybertrone
dee, foregrip+suppressor-ral nagyon klafa kis fegyó volt. köpte a golyókat... közel s távol egyaránt jó volt. nem rángatott, célra tartott. guggolva simán 3-4 enemyt leszedtem vele egy tárral... hát, ennek most vége...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49387) Cybertrone válasza KingKress79 (#49385) üzenetére


Cybertrone
veterán

DLC előtt sem volt épp fasza... most legalább már szar konkrétan... jah és kicsit kevesebb benne a golyó ;]

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#49388) Loha válasza H.Ezredes (#49380) üzenetére


Loha
veterán

Pedig hajlamos csontra fagyasztani a gépet, mondjuk főleg a flash és youtube esetében. Én minden esetben elő tudtam idézni a szarráfagyást így: indíts el videót youtubeon, majd indítsd el a BF3-at. Másnál elég volt youtubeon a videónézés.

(#49389) KingKress79 válasza - = Zk = - (#49386) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Noshar Canals map-on nagyon jól tudtam vele rambózni a kontérek között. Egyszer Damavand peak-en nyomtam egy multi killt vele az egyik folyosóba. Én távolra is tudom használni. A hangtompító nem cseszte el annyira a pontosságát. A legfontosabb indok: csak mert :P :DD De mostanában a L85A2 is bejön. Az F2000, AEK-971 és a G53 nem változtak?

[ Szerkesztve ]

PS4: KingKress

(#49390) - = Zk = - válasza KingKress79 (#49389) üzenetére


- = Zk = -
félisten

L85A2 részben változott, de érezhetően sz.rabb lett.
AEK is sokat változott. F2000 úgyszintén....
de ha a fegyverhez nem is nyúltak, mert van pár db, akkor majd a ráheggesztett kieg elcseszi.. ugyanis azokon is mahináltak a jóképességűek :((

kiv leszek, majd mit fogsz mondani ptch után ezekről a fegyókról ;)
mikor "teszteled" ?

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49391) Zoli1222 válasza Xaels (#49375) üzenetére


Zoli1222
őstag

akkor user error

(#49392) H.Ezredes válasza Loha (#49388) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nálam nem 1X ment youtube-os video/zene és úgy ment a BF3.... Akkor lekopogom,hogy megy nálam

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#49393) ForexGuru válasza H.Ezredes (#49392) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

megnéznéd a configot tiéd jóval többe kerül,minimum elvárható tőle

(#49394) Qbász válasza H.Ezredes (#49392) üzenetére


Qbász
aktív tag

Velem az volt hogy meg volt nyitva egy youtube videó mellette a battlelog. Addig amíg nem zártam be a youtube-ot csak 30 fps-el volt hajlandó menni a játék. Bezártam és máris a duplájával ment.

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#49395) H.Ezredes válasza Qbász (#49394) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Neked AMD-karid van nem ?

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#49396) Cybertrone válasza H.Ezredes (#49395) üzenetére


Cybertrone
veterán

Adatlap szerint igen... de ez nem jelent semmit, mert nekem is az van , még sincs ilyen!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#49397) Qbász válasza Cybertrone (#49396) üzenetére


Qbász
aktív tag

Nem egyszer fordult elő hanem állandó jelenség. Fogalmam sincs mi okozza :N :))

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#49398) H.Ezredes válasza Qbász (#49397) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Akkor lehet gondolkodni,hogy mi okozza... :S:D

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#49399) Qbász válasza H.Ezredes (#49398) üzenetére


Qbász
aktív tag

Inkább bezárok mindent :D Battlelog marad persze.
:U

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#49400) H.Ezredes válasza Qbász (#49399) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Az is megy megoldás lehet... :DDD :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.