Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48501) gergo0328 válasza SVLaller (#48500) üzenetére


gergo0328
senior tag

nem az Damavand Peak és C-re nézünk ki az alagútból.

[ Szerkesztve ]

(#48502) TTomax


TTomax
nagyúr

Nahh én meg azt hiszem elköszönök ettől a játéktól...nem akarok senkit megbántani,de borzalmas vélemény alakult ki bennem,a játék maga jó ,vannak benne bugok,de elviselhető... viszont az emberi gusztustalanságnak határa nincs.Minden jót... :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#48503) Mukorka válasza Tauren45 (#48496) üzenetére


Mukorka
addikt

Az a hiba a vga memóriára utal így a 8 gb rendszer ram lényegtelen ennél a hibánál. Egyébként más játéknál nem szarozik? Singleplayer elindul?

(#48502) TTomax: Dafuq? Nehogymár emiatt hagyd abba... Retardok mindenhol vannak.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48504) - = Zk = - válasza SVLaller (#48500) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az elsp momentuma a vidinek ott játszódik.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48505) Cybertrone válasza TTomax (#48502) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem a game hibaja ha szemet mod toljak a gamerek... neked is adott minden olyan mint nekik...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#48506) ForexGuru válasza maskimx (#48462) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

nekem régen másik vinyóra mentette a videket mint amirtől játszottam\rendszer volt.
és volt fps csökkenés

(#48507) Tauren45 válasza Mukorka (#48503) üzenetére


Tauren45
aktív tag

Csak BF3 meg WoW-nál szokott hülyülni utóbbinál szokott de ritka, inkább csak a BF3, GTA 4 lazán elftu Crysis 1-2 minden hiba nélkül. :(

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#48508) maskimx válasza ForexGuru (#48506) üzenetére


maskimx
őstag

És az a másik vinyó SSD volt? Naugye :P

www.tacticalgamer.com

(#48509) Neoteric válasza maskimx (#48508) üzenetére


Neoteric
addikt

Fraps fos, használj Dxtory-t. Azzal is be tudod állítani, hogy mennyi fpssel rögzítsen, de ugyanakkor szinte ugyanannyi fpssel játszol, mint amennyivel szoktál.
Sőt, Dxtoryval külön hangsávra tudod venni amit tsen pofáztok, meg külön hangsávra a játékot.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#48510) Mukorka válasza Tauren45 (#48507) üzenetére


Mukorka
addikt

Egyébként mi történik pontosan? elindul és egyből írja hogy bf3.exe működése leáll? ez a gyakoribb? Biztos nincs semmi baja a gépnek ha a többi gép simán megy főleg úgy hogy ha kb el se indul a game.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48511) bul07


bul07
nagyúr

Új Battlefield 3 patch, szerverbérlés
Ipon

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#48512) boogie84 válasza Mukorka (#48393) üzenetére


boogie84
veterán

Nem hirdetek semmit! Ezek a tapasztalataim!
Cáfoljon meg valaki hogy vele nem fordult elő ilyesmi!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#48513) pohár válasza bul07 (#48511) üzenetére


pohár
félisten

tyű, ez a szerverbérlés jó dolog :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48514) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, nekem újdonság, de ki lehet lőni a telepített légvédelmet is. :Y

Live-Die-Respawn

(#48515) maskimx válasza pohár (#48513) üzenetére


maskimx
őstag

Csak konzolra vonatkozik, PC-n edig is lehetett szervert bérelni.

www.tacticalgamer.com

(#48516) pohár válasza maskimx (#48515) üzenetére


pohár
félisten

tudom tudom, de milyen egyszerű lenne PC-re is egy ilyenféle szerverbérlés...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48517) boogie84 válasza oriic (#48514) üzenetére


boogie84
veterán

Újraéled.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#48518) H.Ezredes válasza pohár (#48513) üzenetére


H.Ezredes
őstag

És még nem is olyan drága 90-napra ha többen vagytok... mai árfolyamon ( 360) 17280 Ft

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#48519) janihunk


janihunk
senior tag

Nekem is orosz van.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#48520) Xaels válasza H.Ezredes (#48518) üzenetére


Xaels
félisten

Ahhoz számold hozzá, hogy konzolon max 24 fős szerverek vannak/lesznek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48521) H.Ezredes válasza Xaels (#48520) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Persze de ha azt nézed,h összeálltok 4-en akkor havi 1500 Ft-ba se kerül.... Valakinek biztos jó lesz:)

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#48522) haly válasza janihunk (#48519) üzenetére


haly
őstag

Földi légvédelemmel én nagyon sokat szívok... Mikor helivel rárepülünk, aztán kinyírjuk, de ugye a fast respawn miatt, abban a pillanatban visszaéled, és a nyugisan tovarepülő viper-t gyönyörűen hátbalövi :K
Fantasztikusan nagy fáziskéséssel, de megvan a 4. orosz verziós játékosunk is :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#48523) oriic válasza boogie84 (#48517) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ja azt vágom, csak nem tudtam hogy azt is ki lehet szedni. :D

Live-Die-Respawn

(#48524) - = Zk = - válasza haly (#48522) üzenetére


- = Zk = -
félisten

engem is felírhatsz! ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48525) Mukorka válasza haly (#48522) üzenetére


Mukorka
addikt

Úgy tudom ma bővült a létszám 2 játékossal itt a ph-n :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48526) janihunk válasza haly (#48522) üzenetére


janihunk
senior tag

Ebben csak az a hiba hogy a B2K még nincs meg.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#48527) H.Ezredes válasza haly (#48522) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Sok embernek orosz.... Nekem is...

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#48528) haly válasza janihunk (#48526) üzenetére


haly
őstag

Az nekem sincs meg... ellentétben a tömeg 90%-val :B Majd nyáron lesz még pénz, akkor jönnek a dlc-k is ;] Akkor már kb 8-9en lehetünk. :K

(#48529) scope2007 válasza janihunk (#48519) üzenetére


scope2007
addikt

nekem is orosz van.. azóta már a B2K-t is hozzávettem...
mikor megvettem ki volt írva, hogy BF3 russian edition origin.. de B2K hozzáadása után eltűnt.. Sima original BF3nak írja.

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#48530) janihunk válasza scope2007 (#48529) üzenetére


janihunk
senior tag

Mindenkinek sima BF3 mat ír. Aszem azért mert kérték az oroszok hogy ezzel ne bélyegezzék meg őket. Én meg szerintem a B2K-t majd a CQ-val (Close Quarters) veszem meg a CDG-ből. Így nem kell 2x postát fizetni.

[ Szerkesztve ]

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#48531) pohár válasza janihunk (#48530) üzenetére


pohár
félisten

ha lesz digitális verziójuk (mint a BF3 Limitedből), akkor nem kell postát fizetned :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48532) janihunk válasza pohár (#48531) üzenetére


janihunk
senior tag

De a B2K sincs úgy meg nekik. Am tényleg nem érem miért nem egyszerűbb mailban elküldeni, na mind1.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#48533) csibe1 válasza pohár (#48531) üzenetére


csibe1
addikt

Én a CDG-ből vettem meg a Back to Karkand-ot,és rendes tokban jött,
benne a kód,hiába volt digitális verzió.Beírtam az Originbe a kódot,és egy frissítés(Batllelogból ki-belépés) után már lehetett játszani az új pályákon(akkor nem kellet letölteni semmit ).

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#48534) Stunts666


Stunts666
őstag

Aki használ Dxtory-t, legyenszives leirni, hogy miért nem akar felvenni... THX

(#48535) szebev


szebev
senior tag

Sziasztok !

Csak nekem uj az, ha beallitom a boxot, h TDM-et akarok jatszani, aztan jon a Conq, a Rush, a Sdm stb. ? Vagy csak nincs aki jatszon TDM-et es azert rak mas jatekmpdba ?

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#48536) Neoteric válasza Stunts666 (#48534) üzenetére


Neoteric
addikt

Fut a háttérben más monitorozó progi, MSI Afterburner pl?

PSN: ne0teric_sAN

(#48537) mackosajt


mackosajt
addikt

Valaki találkozott már olyan hibával, hogy kiíratja az FPS-t a gyári megoldást használva (igaz a Realmware BF3 Settings editorral kapcsoltam be), Elkezd játszani, és az első kör után megdöbbenve tapasztalja, hogy a második kör betöltésekor 30-on megáll, mint a cövek az FPS kijelzés. Érzetre többnek tűnik, de olyan fura, mintha tényleg annyi lenne.
Aztán bogarászva rájöttem, hogy belépve a beállításokba (játékon belül), ha változtatok valamin, egyből helyreáll a rend, és felmegy a megszokott értékekre. Természetesen el sem kell mentsem a változást, csak úgymond, kizökkenti a rendszert a 30-ról.
sem vsync, sem más korlátozó tudtommal nincs beállítva. Szóval nem értem, miért csinálja, és minden kör után hülyülni kell vele.

ui: másik editort ismer valaki? Ami megbízható? Próbára.
Ja, és közben rá kellett jönnöm, hogy néha azért lassult be idáig a játék, mert a mocsok Gigabyte 5750-emnek csak bugos a hűtési profilja, és tegnap 70 fokon még csak 44%-on pörgette a ventit. Gyorsan be is lőttem Sapphire Trixx-el úgy, hogy ilyen hőfokon, már 100% legyen.
Ja, azért ezzel, mert az MSI utánégető nem akar elindulni.

szerk. Sikerült rávenni, hogy elinduljon.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#48538) hajsza


hajsza
aktív tag

Halihó!

Pár hete nekem is megvan ez a jó kis játék (szintén orosz verzió), az egyik kollégám ajánlotta nagyon lelkesen; élvezem is, főleg a csaták hangulata az, ami megfog - és a sok barom játékos az, aki miatt meg néha megútálom. Azóta itt benn még néhányan megvették a játékot, ezért kibéreltem egy 24 fős szervert saját zsebből (van hozzá 20 fős ventrilo szerver is). Ha esetleg szeretnétek egy PH-s találkozót, akkor ezt a szervert arra az időpontra szívesen a rendelkezésetekre bocsátom és beállítom azokra a pályákra + játékmódokra, amiket szeretnétek. Egyelőre fegyver korlátozó modot nem találtam, ezért olyasmit nem tudok még rajta beállítani.

(#48539) Doki-HUN1978 válasza hajsza (#48538) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Nagylelkű kezdeményezés.... :R :C

(A fegyverek korlátozása noob-oknak való :)) )

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#48540) SipiBcs válasza hajsza (#48538) üzenetére


SipiBcs
őstag

Dobj be egy linket és szerintem sokan felugranánk pár mappra ha normális játékosok járnak és karban van tartva a szerver (anyázás és csalásmentességre gondolok) :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#48541) Stunts666 válasza Neoteric (#48536) üzenetére


Stunts666
őstag

Semmi.

Ezek futnak csak: NOD, Dropbox, Realtek HD Audio Manager, Logitech Setpoint.

(#48542) Mukorka válasza szebev (#48535) üzenetére


Mukorka
addikt

van egy box: game mode rotation, arra kattints 2x hogy x legyen és akkor olyan szerókat talál majd amik csak tdm.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48543) NFL#13 válasza Doki-HUN1978 (#48539) üzenetére


NFL#13
tag

Pont ,hogy a fegyverek korlátozásának hiánya való a noob-oknak! Tiszta mw3 feeling 5x5-ös épületekben 16-16 vagy 32-32 agyhalott GL-ezni egymást + 5000 rakéta 10000 claymore, ez mind megfűszerezve milliónyi gránát és C4 kombójával. Nem beszélve a sok sniperes hősről...És ebből áll a nagy csapatmunka :D
Ez nem Battlefield szerintem, ez a 12 évesek szintje ,akik két gombnál többet nem tudnak nyomni egyszerre.
Szerencsére van sok olyan szerver, ahol az ilyen szintű "játékosokat" kirakják örökre ,a csalókkal és a nyomorékokkal egyetemben... Érdekes módon az ilyen szervereken Battlefield-re emlékeztető csapatmunka folyik. Nem is értem ,miért lehet ez. :D

(#48544) Mukorka válasza NFL#13 (#48543) üzenetére


Mukorka
addikt

Állíts be autoadmint. Olyat amit mondjuk egyből vagy másodszorra bannol 1 órára ha olyat használsz amit nem szabad.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48545) bul07 válasza NFL#13 (#48543) üzenetére


bul07
nagyúr

Hú de frusztrált vagy
Ha te agyonkorlátozott játékot szereted ez van, de azért másokat ne néz már noob-nak a miatt hogy szeretnék a játékba meglévő fegyvereket használni
Akkor te azt is elfogadnád hogy esetleg az általad vásárol több 10milliós autóba le lenne korlátozva a sebesség 130-ra mert annyi a megengedett legnagyobb sebesség

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#48546) hajsza válasza SipiBcs (#48540) üzenetére


hajsza
aktív tag

Ez lenne az a szerver. Remélem sikerült jól bemásolnom a linket. BF szerver területén még teljesen tapaszalatlan vagyok, ezért minden jótanácsot szívesen fogadok - legfeljebb nem fogadom meg :). Egyelőre annyit sikerült beállítanom, hogy hardcore paraméterekkel fusson, a pályákat meg az a bizonyos kollégám javasolta, akinek a hatására megvettem a játékot.

Szeretném például azt is tudni, hogy hogyan lehet valakit figyelmeztetni észrevehetően arra, hogy szembement a szabályoknak, mivel szerintem az üzenet ablakot gyakran nem is nézik a játékosok (ott csak noob-ozás szokott beírva lenni a tapasztalataim szerint). Meg persze, hogyan lehet többszöri szabály megsértés esetén büntetni (kill, kick, ban sorrendben).

[ Szerkesztve ]

(#48547) NFL#13 válasza Mukorka (#48544) üzenetére


NFL#13
tag

Én a Miért-jét fejtettem ki, nem a hogyan-jára voltam kíváncsi.(szerintem ez egyértelmű :) ) Inkább a hajsza kollégának hasznos lehet az infód.

(#48548) bul07 válasza hajsza (#48546) üzenetére


bul07
nagyúr

Spot hiánya meg a miatt hogy hamar meg lehet halni(HC mód + nem töltődik vissza az élet) az itt jelenlévők 85-90% nem fog felmenni a szerveretekre ez van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#48549) Mukorka válasza hajsza (#48546) üzenetére


Mukorka
addikt

Van ez az autoadmin dolog , arra keress rá. Pl ha tiltott dolgot csinál akkor megöli a játékost és kiírja a konzol hogy HÉ! ha mégegyszer megöli akkor meg ban.

(#48547) NFL#13 : Bezony, ez kőkeményen félrement :)

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48550) Doki-HUN1978 válasza NFL#13 (#48543) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Nos "barátom", ajánlanék neked nagyszerű pisztoly-kés szervereket, amennyiben a szellemi kapacitásodat meghaladja egy olyan játékkal játszani, melyben 2-nél több fegyvert kell kezelni!

Szerk: Most látom milyen régi motoros vagy itt. (meg gondolom a BF-ben is)
Bizonyára igen hasznos információkkal tudnál minket gazdagítani "csapatmunka" terén?!

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.