Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48701) janihunk válasza ProciVettel (#48696) üzenetére


janihunk
senior tag

Jaj dejó lehet ez a pálya, áj a fenébe meg kéne valahogy venni a B2K-t:S

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#48702) Erdei88 válasza ZozzHUN (#48697) üzenetére


Erdei88
veterán

Ha no limit akkor Ati oldálról 7970, NV-ről GTX680. Olcsóbban 7870/GTX580/GTX480

(#48703) ProciVettel válasza janihunk (#48701) üzenetére


ProciVettel
tag

Nekem is bejön nagyon csak a B2K mapok kissé fakultak.
Bár ez most jól hangzik: "Jobban szaturált a grafika, kevesebb a kék. Wake Islanden tényleg mintha nyomokban zöldebb lenne a fű. PC játékosoknak ajánlom csináljanak 1-1 előtte-utána képet hogy kiderüljön igaz-e."

Picit több szinnel még jobbak lennének meglátjuk változattnak-e ezen. :)

(#48704) ZozzHUN válasza Erdei88 (#48702) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Úgy értem melyik tesztoldalt ajánljátok BF3 mérésekhez?

[ Szerkesztve ]

(#48705) janihunk válasza ProciVettel (#48703) üzenetére


janihunk
senior tag

Grafika mod. Nem bannolnak miatta!! Legalábbis lassan 1 hónapja tolom vele.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#48706) TTomax


TTomax
nagyúr

Ennyi csitert.... a saját quadtársam a szemem elött nyomta... bannolták is... az egyik Cokamano, a másik 007Subzero... állt fennt a vagonok mögött (Noshahr Canals ) és lövöldözött vaktában...5percig figyeltem... :(

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#48707) mackosajt válasza ProciVettel (#48696) üzenetére


mackosajt
addikt

2:25-nél úgy látom, magyar áldozat is van :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#48708) Wasp_HUN válasza janihunk (#48705) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Dettó. Battlelogon is írták többen, hogy FXAA Injektor miatt nem bannolnak. Amúgy csak nekem tűnik úgy, hogy a színvak mód egy kicseszés a színvakokkal?? Én színtévesztő vagyok és bekapcsolt színvak módban alig tudom megkülönböztetni a squad társat az ellenféltől. :DDD

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#48709) Winne


Winne
nagyúr

Na toltam egy kicsit, egyelőre kb fogalmam nincs semmiről, de brutális hatása van, találó a Battlefield elnevezés. Gyengék még a fegyverek és rushon bejöttek úgy a tankokkal, hogy semmim sem volt még ellenük, a többiek meg kb lesz@rták, de voltak mókás pillanatok így is. Holnap folytatom. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#48710) gergo0328 válasza Winne (#48709) üzenetére


gergo0328
senior tag

Ha gondolod csatlakozz megint hozzánk TS-en mint Bétában ha van kedved. Többen publicolva megduplázódik a játékélmény. Aláírásomban megtalálod a ts címét

(#48711) Winne válasza gergo0328 (#48710) üzenetére


Winne
nagyúr

Köszönöm a meghívást, élni fogok vele. :R Fel is vettelek. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#48712) gergo0328 válasza Winne (#48711) üzenetére


gergo0328
senior tag

Sztem hozzáadott bár nem látlak az ismerősök között...lehet megint bebuggolt a 150 max ismerős miatt...szval ha tudsz vegyél fel még1X én meg kitörlök valakit :W

Na sikerült megoldani... :D

[ Szerkesztve ]

(#48713) Mukorka válasza gergo0328 (#48710) üzenetére


Mukorka
addikt

Kár hogy engem misztikus módon töröltél Battlelogon... :/

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48714) gergo0328 válasza Mukorka (#48713) üzenetére


gergo0328
senior tag

akikkel nem szoktam beszélni sajnos törlésre kerülnek. Általában MO klánjai közül 2-2 ember van az ismerőseim között +akikkel jóban vagyok és sokat játszom velük avagy régóta ismerek. Esetleg még azért veszek fel ismerősöket mert valamiben jók és próbálom beépíteni a csapatba. De folyamatosan 150 az ismerőseim száma így ha valaki bejelöl és nem tudom ki az de meg akarom tudni ki kell törölnöm valakit az ismerőseim közül... Nem tehetek arról, hogy 150 a max ismerős...én kb már 3-400-nál tartanék ha nem kellene kitörölnöm senkit se. :(

(#48715) Mukorka válasza gergo0328 (#48714) üzenetére


Mukorka
addikt

Pedig együtt bétáztunk :'( mióta töröltél többször is sírva kelek fel éjszaka. x(

(#48716) gergo0328: Köszönöm, jobban fog esni a meleg kakaó lefekvés előtt. :)

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48716) gergo0328 válasza Mukorka (#48715) üzenetére


gergo0328
senior tag

felvettelek, hogy nyugodtan tudj aludni :D

(#48717) Mukorka válasza gergo0328 (#48716) üzenetére


Mukorka
addikt

Még nem látlak :D

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48718) ProciVettel válasza janihunk (#48705) üzenetére


ProciVettel
tag

Köszi hnap megnézem mindenképpen.

(#48707) Télleg. :C

(#48719) scope2007 válasza ProciVettel (#48696) üzenetére


scope2007
addikt

szerintem ez Xboxos bf3

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#48720) Mukorka válasza scope2007 (#48719) üzenetére


Mukorka
addikt

ps3

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48721) oriic válasza Wasp_HUN (#48708) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Színvak nem egyenlő a színtévesztővel. :)

Live-Die-Respawn

(#48722) TTomax


TTomax
nagyúr

Jó lenne ha lenne a játékban unfavorit gomb is.... van néhány szerver ahová nem mennék szivesen többet.. a kedvencem amikor egy pályán megtiltják az rpg-t,de a mavos toronydaruba való utazást és onnan sniperkedést nem...Persze egyszerübb lenne ha a szerver cimébe beirnák mit nem lehet,és akkor véletlen sem lépnék fel... herotom van az olyan sniperostól aki elbujdokol egy ház tetejére fraget gyüjteni... persze hogy küldöm neki az rpg-t ahogy kiszurom... jöjjön csak le a "terepre" ha onnan kilö szavam nincs.Remélem kilövik végre a mavos utazást...Ezeket a szerveret szivesen gyüjteném egy 'unfavorit" mappába... még csak véletlen se lépjek be...
Ja és azt is imádom amikor éppen jól megyek eltalálok az ütemet és akkor kick... magyarázat nélkül persze... csak ugy... aki megnézi a statomat látja nem csitelek... akkor a K/D-m nem 0.8 lenne... :U

(#48723) maskimx
Ez az add-on legális? :)

(#48724) SVLaller
Általában ha rpg-t nem lehet mortart se... de.. próbáltál már 64 fös tdm-en mortal-al nyomulni???A birkák ugy se védenek meg, azonnal rámjönnek messziröl virit hol vagyok... :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#48723) maskimx válasza TTomax (#48722) üzenetére


maskimx
őstag

Van ilyen :)

www.tacticalgamer.com

(#48724) SVLaller válasza TTomax (#48722) üzenetére


SVLaller
senior tag

a háztetőn snipperkedőkre a legjobb a mortar, csak úgy potyognak lefelé :K

[ Szerkesztve ]

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#48725) TTomax


TTomax
nagyúr

Egyébként ha akartok normális FXAA injektort,akkor ezt tegyétek fel... nekem nem volt vele gondom eddig sehonnan sem vágtak ki,a ggc-nek is tetszik..és hát gyönyörü lesz a játék töle! :K (Felelösséget azért nem vállalok)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#48726) cellpeti


cellpeti
veterán

Azért egy téli pályát kidobhatnának hozzá...

Tigris, tigris, csóvafény...

(#48727) daneeeeee


daneeeeee
aktív tag

Urak !

Ezennel én is csatlakoznék a díszes társasághoz :))
Megvettem/még azorigines 50%-os akcióban/ a BF3-at és a B2K-ot is.Szívesen csatlakoznék a társasághoz, persze még újonc vagyok(BF3-ban ) de azért lelövök bárkit :)
A battlelog-on captaindaneeeeee vagyok.

(#48728) Socket A


Socket A
aktív tag

elvileg unlockoltam extended magot az AS-VAL hoz 200 killel de nem kaptam meg
ez vmi bug?

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#48729) cellpeti


cellpeti
veterán

miért kijött már a patch? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#48730) Honzi válasza cellpeti (#48729) üzenetére


Honzi
senior tag

Csak 11 körül jön nem?

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#48731) Neoteric válasza Honzi (#48730) üzenetére


Neoteric
addikt

De.

PSN: ne0teric_sAN

(#48732) Erdei88 válasza cellpeti (#48729) üzenetére


Erdei88
veterán

Nem 9 és 11 között lesz az update?

(#48733) mackosajt válasza Erdei88 (#48732) üzenetére


mackosajt
addikt

Nem.

The ~1.6 GB update will start rolling out at around 9AM UTC / 11 AM CET March 29.

Ne tévesszen meg a két időpont. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#48734) Erdei88 válasza mackosajt (#48733) üzenetére


Erdei88
veterán

Perjelet elnéztem :D

(#48735) mackosajt válasza Erdei88 (#48734) üzenetére


mackosajt
addikt

Még van egy kis idő játszani az új bugok megjelenése előtt :))

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#48736) Erdei88 válasza mackosajt (#48735) üzenetére


Erdei88
veterán

Lehet egy reggeli Metro-t beiktatok.

Jut eszembe csináltam egy user.cfg config file-t beírtam, hogy legyen 75 fps a limitem. De nem igazán érdekli ingame. Mit kell pontosan beírni/beállítani hogy meg is maradjon a limit?

(#48737) ZozzHUN válasza Socket A (#48728) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Attól függ mikor kaptad meg. Mert ha egy 20k ticket-es szerveren, akkor még nem ment el a battlelog-ra hogy te azt megkaptad :)

(#48738) TGaben


TGaben
tag

És akkor tényleg újra le kell szedni a B2K-t?? :Y Törli a patch vagy mi? Nincs is annyi helyem,h újra le tudjam szedni+patch. Eszem megáll, hihetetlen :(((

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#48739) sith7 válasza Socket A (#48728) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem sem, és munkatársamnak sem, talán majd a patch után, a duda mellett , működni fog ez is :W

(#48740) cellpeti válasza TGaben (#48738) üzenetére


cellpeti
veterán

miért is kéne újra leszedni?

AS VAL:

azt írták, hogy az csak a patchben lesz, én ezt olvastam :U

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#48741) TGaben válasza cellpeti (#48740) üzenetére


TGaben
tag

Lehet,h én olvastam félre, akkor elnézést. Remélem így van! Nincs "kedvem" (helyem) leszedni kb. 4-5 GB-t újra.

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#48742) creedszl


creedszl
aktív tag

most olvasom hogy originen lesz 3 "shourtcut" amit meg lehet venni és ezek megvételével minden cucc a játékban azonnal elérhető.magyarán unlockol mindent,ez miiiiii?

Today, we are also offering 10 different shortcut items for sale for Battlefield 3 on PC. If you’re new to the game, this is the perfect way to gain some ground on the veterans online. Or if you’d love to get your hands on those AA missiles for jets instantly, this is for you.

The 10 shortcut items are available now from Origin and include:

Kit Shortcut Bundle: Immediately unlocks all items unique to the four playable classes
Vehicle Shortcut Bundle: Immediately unlocks all items for all vehicles
The Ultimate Bundle: Immediately unlocks all items from all other available shortcut packs

Hulligaaan

(#48743) Mukorka válasza TGaben (#48741) üzenetére


Mukorka
addikt

Csak ps3-on kell leszedni újra.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48744) busman


busman
addikt

Az adataimnál szereplő géphez tudna valaki egy elfogadható mediumos beállítást ajánlani.
Tudom,hogy már eléggé kevés hozzá,de nem szeretnék low-on játszani.
Mediumon 30-35 fps tudott hozni,de úgy tudom eléggé kevéske játék közben..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#48745) cellpeti


cellpeti
veterán

most mindenki AS VAL-val futkozik, pedig sztem ritka szar fegyver. Gyors az igaz, de pontatlan is sztem :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#48746) boogie84 válasza cellpeti (#48745) üzenetére


boogie84
veterán

Selejtes darabokat fogsz ki! Nálam is nagyon jól működik. Nem tunkolni kell vele, bár itt semmivel sem jó tunkolni, ez nem az a játék. Rövid sorozatokat kell leadni mindennel! :K

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#48747) Mukorka válasza busman (#48744) üzenetére


Mukorka
addikt

Hát ha nem szaggat akkor már jó az is ezen a gépen. Az a baj 4870 csak Dx10-et tud ami ha jól tudom lényegesen lassabban fut mint hasonló kártya Dx11-el. A lényeg hogy a Mesh quality-t tartsd ultrán és ilyen msaa mehet offra, texture quality is mehet lejjebb mint a többi.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48748) dilipok válasza busman (#48744) üzenetére


dilipok
veterán

keves lesz sajna :( nem sok eselyt latok low-nal nagyobb reszletessegre

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48749) TGaben válasza Mukorka (#48743) üzenetére


TGaben
tag

Köszönöm! :R

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#48750) cellpeti válasza boogie84 (#48746) üzenetére


cellpeti
veterán

tudom, hogy nem tunkolni kell. Nekem marad az M4A1 az tökéletes fegyver

Tigris, tigris, csóvafény...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.