Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30001) Cybertrone válasza pohár (#29999) üzenetére


Cybertrone
veterán

Szállj ki bátran a rocket pod közepébe ami a heli zúdít, úgy hogy a másik 2 tank gunnere csak arra vár hogy egy bátor önkéntes kiszálljon :D Sajnos a patt helyzetben még a páncélzat sem véd meg attól hogy kipukkanj :N

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30002) Stunts666 válasza Cybertrone (#29992) üzenetére


Stunts666
őstag

Egyébként pont te nyomod az e-penis-t az egekbe.... Nálad minden jó, te vagy a legjobb, a te squadod a legjobb, te vagy a tökéletes BF-es... Erről szól az utolsó pár napban a topic...

Nem kell megsértődni de ez az igazság...

De persze ha ö pro meghajtom a fejemet, hisz ő lehet hogy életben maradt volna, még akkor is ha lő a heli, és még 2 tank osztja az álldást szemből, hisz ő pro... mi hobbyjátékosok vagyunk, és ennek is örülünk

Eddig ti voltatok az überf*sza clán... Most már hobby???

szerk.: felnéznék PH szerverre de ha délelött vagyok akkor üres, ha délután akkor is, ha este akkor is. De legalább jó meccseket játszatok ott is....

[ Szerkesztve ]

(#30003) ADAM1337 válasza Stunts666 (#30002) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én is ForRedGlory-nak adok igazat de túlléphetnénk ezen. :D
Én spec nem vagyok elégedett a patch óta a játékkal, bár lehet ráuntam már az az igazság..
Szarok lettek a balance-ok az aknázás eddig is trükkös volt a thermal miatt, most az egészet elkurták úgy ahogy van, pont azért bírtam mert jó spot helyre ledobtam behúztam a pontot míg bevédtem vele járművek ellen aztán leszartam h meghalok így meg hogy vigyáznom kéne az életemre (elég vicc meg ez a 20mp kb vicc kategória) majd mentem tovább és passzívan védtem azt a pontot úgy hogy nem voltam ott.. Így elég trágya lett..

[ Szerkesztve ]

(#30004) zack válasza Stunts666 (#30002) üzenetére


zack
nagyúr

Teljesen jogos.
Én már szóltam neki többször is, vegyen vissza az arcából egy csöppet, de ezek szerint mit sem ért. Nem zsigerből jön neki, mert pár éve még nem volt ilyen.
Megint leírhatnám mitől lett ilyen, de egyből rohanna a modker-be, hogy vegyék ki, mert szerinte ez a magánügye... Szerintem meg nem, főleg azért, mert elidult egy úton lefelé ami a stílusát illeti, amivel természetesen állandóan generálja a feszültséget. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30005) v!ct0y válasza Stunts666 (#30002) üzenetére


v!ct0y
veterán

Épp ezért nem jár szinte senki a ph szeróra ;]

(#30006) scope2007


scope2007
addikt

a második updét után valahogy könnyebben halok.. nem értem :D
eddig ha előbb lőttem egy ellent 95%ba tuti hogy meg is öltem.. de most valamiért fordult.. hiába lövök meg előbb bárkit.. kb 40%ba meghalok. A játékstílus pedig nem változott.
kéééész :D :))

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#30007) redingitell


redingitell
senior tag

A patch jól jött. Előtte csak az első játék indításakor állt le a game, de utána már a játék közben is kifagy minden. Most végre már én is panaszkodhatok :O

(#30008) bul07


bul07
nagyúr

Nem tudom hogy miért de nálam mintha nem találna szervert a battlelog
Most is akartam kicsit repkedni de nem hozott sok szervert , pontosabban 3db-ot
[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#30009) Szajo válasza Cybertrone (#29990) üzenetére


Szajo
őstag

Na ennek örülök, ez jó és tök jól lehet LOGO-t vagy címert vagy mit csinálni, mint valami photoshop, hogy Layerek vannak meg minden :)

(#30010) Chabe89 válasza bul07 (#30008) üzenetére


Chabe89
addikt

Ha csak egyedül mennél fel akkor elég ha az 1-5 kipipálod a free slots résznél. Szerintem úgy többet fog találni. Jah és persze HC se kötelező, de te érzed.

(#30011) edgR válasza Edem05 (#29977) üzenetére


edgR
őstag

en tegnap egyedul szedtem ki ket ilyen citv+shell tankot. van eselye a helinek, hidd el.. :) ugy hivjak: spot + jammer ofc.

[ Szerkesztve ]

(#30012) medvezsolt válasza bul07 (#30008) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Én a helyedben nem szűrnék a Játékmódokra, mert sokszor inkább conquest large fut a szervereken.

Be is raktam ezeket a szűrőket. Vedd ki a CQ és Rush szűrést. A 80% CQ large.

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#30013) bul07 válasza Chabe89 (#30010) üzenetére


bul07
nagyúr

Beépített WH nem szeretem így csak HC szervere járok
Azért van 1-5 , 6-10, meg a 10+ bejelölve hogy jöhet bármennyi játékossal csak az üreseket hagyja ki
De még is nehézkesen talál szervert, mintha csökkenne a játékos létszám mert üres szerver az millió egy van

(#30012) medvezsolt
És tényleg a conquest large engedem akkor többet talál
De tényleg mintha kevesebb játékos lenne

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#30014) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Én még csak pár napja kezdtem el játszani a gémet.
Áruljátok már el lécci hogy hogy kell a repülőt ill a helit használni mert állandóan a földbe fúródok :DD

(#30015) ProEvoFan válasza Cybertrone (#29974) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

tankkal mi is szoktuk irtani a heliekt
viszont a vadászgépek ellen nem ér semmit!
túl gyorsak, nehéz bemérni őket, de ha sikerül is, akkor meg elhúznak a levegőben
de a földi járművek + helik ellen kiváló a CITV+Guided Shell :K

(#30016) Erdei88


Erdei88
veterán

Vót má?
" Play hard, go pro" or "Be smart" :D

(#30017) Cybertrone válasza ProEvoFan (#30015) üzenetére


Cybertrone
veterán

Gyorsan megy a jet persze, mindent nem lehet, bár tennap egy arc lassan repült, le is esett! :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30018) Lethal Gene válasza Edem05 (#29989) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

Köszi szépen!

Még egy kérdés a CITV-ről:

a tank vezetőnek kell meglennie ennek a speckónak, és akkor akárki beülhet oda, vagy annak kell lenni ennek a speckónak aki a CITV-t kezeli?

(#30019) edgR válasza Gulyopapa (#30014) üzenetére


edgR
őstag

na, ezeket a kerdeseket szeretem.. :) akkor erre az ultimate valasz: a ket picike kezeddel ;]
gyakorolj. ennyi.

(#30020) Chabe89 válasza Lethal Gene (#30018) üzenetére


Chabe89
addikt

Aki kezeli.

(#30021) Cybertrone válasza Lethal Gene (#30018) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ha mar egy embernek megvan akkor a többinek nem kell, az az egy tud jelölni !

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30022) edgR válasza Lethal Gene (#30018) üzenetére


edgR
őstag

akinek megvan a citv, az ulhet bele. ennyi a lenyeg. ha neked nincs meg, de a masik 2nek megvan, de megis te akarnal a 3. poziba ulni, akkor te azt latod a tank felett, hogy x/2. ok meg azt, hogy x/3, azaz csak ok tudjak hasznalni a 3. helyet a tankban.

(#30023) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Gyors fegyverváltást bf3 ban be lehet állítani?

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#30024) L4mie válasza Norb3rto (#30023) üzenetére


L4mie
veterán

jaa tényleg ilyen CS-s Q betüs engem is érdekelne ^_^

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30025) #21346560 válasza L4mie (#30024) üzenetére


#21346560
törölt tag

Megnyomod az egéren a 4-es gombot és amit beállítottál rá fegyver, azt veszi elő....

(#30026) Norb3rto válasza #21346560 (#30025) üzenetére


Norb3rto
senior tag

:R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#30027) Lolek


Lolek
aktív tag

Sziasztok,

ezen eldöcögne a játék (nem kell fullba, ha 1024*768-ba megy már jó):

Dual Core G620 (2600MHz 3MBL3
4gb ddr3
ATI HD 6670 1GB DDR5

Köszi!

(#30028) ( V )


( V )
veterán

lehet hogy így kéne csinálni? Viper in action O_o

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#30029) Lethal Gene válasza edgR (#30022) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

ertem, koszi! és a CITV csákó "csak" jelölget és a commander lövi a guided cuccot?

Vagy azt CITV csávó lövi?

Köszi szépen!

(csak azért kérdezősködök, mert nemsokára meglesz a CITV és elég fronyó eszköznek tűnik...)

[ Szerkesztve ]

(#30030) ProEvoFan válasza ( V ) (#30028) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

atya ég, ez az ember vérprofi O_o

(#30031) Cybertrone válasza ( V ) (#30028) üzenetére


Cybertrone
veterán

Szép... de relative köbnnyű dolguk volt, se jet, se semmi nem volt a légtérben, és az ellen helije is csak egyszer ment rájuk! :K :R

Lethal Gene
TV jelöl, sofőr pukkant! :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30032) L4mie


L4mie
veterán

6870-el köbö milyen beállítással lesz stabil 50-60 fps-em? 1680x1050
4850-ről váltok low-med vegyesben ment eddig, inkább low :)
kíváncsi leszek a különbségre :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30033) polonic válasza L4mie (#30032) üzenetére


polonic
félisten

Megpróbálhatod a high beállítást. Aztán, ha nem menne úgy, akkor egyesével állítgasd vissza mediumra a beállításokat. Talán az árnyékok és a füst emészti fel a legtöbb erőforrást.

(#30034) Malachi válasza Lethal Gene (#30029) üzenetére


Malachi
addikt

ő csak jelöl, minden killt a sofőr kap, a CITV-s csak 20-as bonusokat. mit gondolsz, miért cybertrone kezelte a tankot és nem a CITV-t? ;]

(#30035) cavman válasza ( V ) (#30028) üzenetére


cavman
tag

Akivel én szoktam repülni,ö is így nyomja. ;-)

(#30036) Cybertrone válasza Malachi (#30034) üzenetére


Cybertrone
veterán

30 pontokat kap a jelölő, és azért nem én kezeltem, mert nekem még nem fullos a tank, csak a TV hiányzik, tegnap meglett az armor! ;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30037) polonic válasza ( V ) (#30028) üzenetére


polonic
félisten

Gyakorolj akkor! :D
Aztán mi is így aprítjuk majd a járműveket. :D

(#30038) kutkut válasza ForRedGlory (#29984) üzenetére


kutkut
addikt

Szereltem én, ehh! :DDD Általában 40%-nál szoktam kiszállni, de ha te már kiszálltál javítani, akkor én inkább bent maradok lövöldözni. :D Nameg', bent biztonságosabb... ;]

Meizu MX3 32GB

(#30039) RichieTri válasza ( V ) (#30028) üzenetére


RichieTri
senior tag

ez hibátlan...

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#30040) Malachi válasza ( V ) (#30028) üzenetére


Malachi
addikt

ügyes tényleg, ász. de csak addig tudott igazán vagizni, míg nem jött egy rendes AA-s. ha lett volna egy másik félprofi arc helivel az oroszoknál, folyton menekülhetett volna.

(#30041) Cybertrone válasza Malachi (#30040) üzenetére


Cybertrone
veterán

Pontosan... és még jetek sem voltak az ellenél... így könnyű :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30042) Találtgyerek válasza Cybertrone (#30041) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Azért ügyesen repked. :))

06-3o/9759I39

(#30043) ForRedGlory válasza kutkut (#30038) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Fosik a segged mi? ;]
Ja értem, 40%-nál? Kipattanhatnál előbb is, mivel 1 engi nem tud annyit szerelni két lövés között, mint amekkora sebzést okoz az ellenfél tankja, így gyorsan kampó... azért az jó volt, amikor néha egyszerre hegesztettünk a füstben :DDD
Azt hiszem beaktiválom a lézert a tankon, mert a 3. löveg eddig dísz volt, hiába unlockoltam ki ezer éve :P

(#30044) barack1997 válasza Találtgyerek (#30042) üzenetére


barack1997
senior tag

Én pl se Jet-et se Heli-t nem tok vezetni egyáltalán :S

(#30045) edgR válasza ( V ) (#30028) üzenetére


edgR
őstag

hat valahogy igy, igen (de maradjunk annyiban, hogy szepen ossze van vagva.. :) ). egyebkent a guided rocket nerf ota sajnos nehezebb sokkal pilotakent fragelni.

(#30046) rankesz válasza ForRedGlory (#30043) üzenetére


rankesz
veterán

Asszem kiköltözetem a gépet az előszobába, de most már muszáj nyomnom veletek!

Tegnap épp helyezkedtem a székben "imádkozósáska pózba", amikor asszony mellettem bekucorodott az ágyba... ;]

Azért a mélemre valamit reagálhatnál.

(#30047) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

gyerekek mien vgat vegyek ehez a játékhoz hogy meglegyen minimum mindenhol a 125 fps fixen

ful hdban minden bekapcsolva????

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#30048) madgie válasza Baloghjanos (#30047) üzenetére


madgie
titán

Mient? Oant.

(#30049) Gulyopapa válasza madgie (#30048) üzenetére


Gulyopapa
addikt

:DD

(#30050) barack1997 válasza madgie (#30048) üzenetére


barack1997
senior tag

aztat a otttan ghétéixet a ottana páócon xD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.