Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49451) csapee


csapee
senior tag

Ahogy nezem ebbol soron kivuli patch lesz:-)
Az a 6e Ft meghalalja magat.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#49452) oriic válasza csapee (#49451) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Biztos hogy nem. Hány EA játéknál láttad azt hogy napokkal a patch után kiadtak még egyet?

Más:

Hülyültünk:

http://www.youtube.com/watch?v=Hz2RhGBjJnw&feature=youtu.be

:DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#49453) - = Zk = - válasza oriic (#49452) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ha komolyan gondolják amit írtak 2 napja, akkor biza tényleg lesz patch....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49454) Norb3rto válasza oriic (#49452) üzenetére


Norb3rto
senior tag

:DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#49455) freeapro válasza F_Zolee (#49450) üzenetére


freeapro
senior tag

Köszi!

Fegyverekről van valamilyen összefoglaló mit érdemes használni, milyen kiegészítőkkel?
Eddig a SCAR-t használtam legtöbbet, de se a heavy barrel,se a 4x-es távcső, se a bipod nem jött be az újabb unlockok közül. Famas is jó, de közben az M416-hoz is hozzáfértem, melyiket érdemes inkább fejleszteni?
M249 is jónak tűnik gondolom érdemes fejleszteni, majd csak késöbb a Pecheng űbereli.
M320-ból is az elő változat jó, a többit nem is értem...
SV98 nagyon nem jön be, kicsit gyengének érzem a snipert.

Azt hiszem nem a közelharc az erősségem a lassabb gép miatt, valami olyan fegyvert keresek ami távolra pontos és nagy tárja van és alacsony a kezdőlag-ja.

(#49456) Bati0501 válasza - = Zk = - (#49453) üzenetére


Bati0501
őstag

Mit írtak?

És amúgy olyankor mi van,ha most nem játszok a játékkal,azért nem is "teszem" fel az új patchet,de pár hónap múlva majd játszanék vele?Akkor majd nem fogok tudni?Vagy addig "megvár" a patcheléssel?Kíváncsi vagyok a válaszra,de azért a biztonság kedvéért le fogom szedni. :B Ja,és tényleg újra le kell majd szedni a B2K-t?

Xaels: Értem,köszi.Bár valószínűleg megzavarná az akkori frissítést a mostani hiánya,nem? :F

[ Szerkesztve ]

(#49457) Xaels válasza Bati0501 (#49456) üzenetére


Xaels
félisten

Amint elindítod az Origint patcheli magát a játék. Ha nem patchelsz nem fogsz tudni Multizni. Bár pár hónap múlva valószínű már másik verzió lesz az aktuális.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49458) F_Zolee válasza freeapro (#49455) üzenetére


F_Zolee
veterán

Erre majd a többiek beírnak. Nem figyeltem melyik topik amikor válaszoltam neked. ;] Nekem nincs meg még a játék...

(#49459) H.Ezredes válasza freeapro (#49449) üzenetére


H.Ezredes
őstag

8 giga ramod legyen ne sajnáld rá azt a pár ezret ha már gépet fejlesztesz

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#49460) Xaels válasza Bati0501 (#49456) üzenetére


Xaels
félisten

Nem fogja megzavarni, mert az aktuális verzió fájljait fogja letölteni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49461) - = Zk = - válasza Bati0501 (#49456) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezzel indították a "topikot"
" Hello everyone!

We´ve been getting a lot of feedback, questions and suggestions on the latest patch and we are very thankful for your time and effort to play through and evaluate our work.

Of course your feedback is something we are looking at and right now we are reproing a lot of issues that have been reported to us. With your increasing suggestions and feedback we can evaluate what changes can go into the next update and also what fits best for a great Battlefield experience.

So in short, keep sending us your feedback, it´s very valuable :).

Happy Friday! "

kell fordítani, vagy menni fog? :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49462) Stunts666 válasza Norb3rto (#49443) üzenetére


Stunts666
őstag

(#49463) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Khm.......

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#49464) Def26 válasza H.Ezredes (#49463) üzenetére


Def26
félisten

Mit csinált?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#49465) Viper26 válasza - = Zk = - (#49461) üzenetére


Viper26
nagyúr

"...what fits best for a great Battlefield experience..."

Igen, ezt jobb is ha valaki megmondja nekik, mert maguktól annyira nem megy. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#49466) oriic válasza H.Ezredes (#49463) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

megkeni repült? Végre. :D :C

Live-Die-Respawn

(#49467) RockHaRD válasza H.Ezredes (#49463) üzenetére


RockHaRD
addikt

én írtam a modikhoz a délutáni off gyüjteménye után, h döntsék el ők, h ez sok-e, mert nekem már az volt, és pl neked is

(#49468) - = Zk = - válasza Viper26 (#49465) üzenetére


- = Zk = -
félisten

2 nap alatt 6,2k post. kérdés, mennyire veszik komolyan, ha már... :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49469) H.Ezredes válasza Def26 (#49464) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Most ne haragudj nem keresem elő.A lényeg röviden mindig mindenkit b@sztatott... Mindenki láma béna stb.... Nem állt le csak folytatta G^zC^mp€r írt innen a modiknak ( Szerintem abszolút jogosan és jól is tette )és kitiltották mivel már vagy 5X rászóltak / tiltották ki ideiglenesen de nem fogta föl,hogy nem kíváncsi erre senki. De ha érdekel akkor keress utána a miért moderálunk topic-ba:)

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#49470) Bati0501


Bati0501
őstag

Xaels és - = Zk = -: :R
megy,nem kell ;)

(#49471) Def26 válasza H.Ezredes (#49469) üzenetére


Def26
félisten

Ennyi elég volt. Csak kíváncsi voltam, mégis mi volt az ügy. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#49472) LLD


LLD
aktív tag

Láma fejű ki lett moderálva!! :DD :DD

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#49473) SVLaller válasza - = Zk = - (#49468) üzenetére


SVLaller
senior tag

hát a tankot remélem megcsinálják, mert most ketté lehetne hugyozni ha lenne ilyen bill. kombináció a játékban ;)

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#49474) sith7 válasza oriic (#49466) üzenetére


sith7
nagyúr

+1 :C

(#49475) oriic válasza sith7 (#49474) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekes egyéniség volt, de figyeljétek meg, hamar visszatér. :D

Más:

http://www.battlefield.hu/content/2012/03/31/Battlefield_3_Harcra_fel

Live-Die-Respawn

(#49476) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Ti mit gondoltok erről a házról? Jópofa lenne mert nekem nagyon tetszik

Cooler Master Ammo 533

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#49477) sith7 válasza oriic (#49475) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem nem kell bemutatnod .... volt egy időszak ... mikor volt szerencsém megismerni :W

(#49478) Xaels válasza H.Ezredes (#49476) üzenetére


Xaels
félisten

Baromi ronda és mivel már 6éves ház valószínűleg nem gyártják már. Kábelmenedzsment 0. Nem ajánlott. Ha LANparty ház kell akkor inkább NZXT Vulcan.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49479) Socket A


Socket A
aktív tag

valakinek nincs kedve kilencszer BTR-90 és háromszor DPV Jeep által meghalni hogy elősegítse a Scarred Veteran assignmentemet? :D

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#49480) #21346560


#21346560
törölt tag

Miután elvonási tüneteim lettek, és kicsit nekiálltam játszani, olyan reason-t kaptam egy kick után, hogy csak néztem :U

(#49481) Xaels válasza #21346560 (#49480) üzenetére


Xaels
félisten

Like XD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49482) Norb3rto válasza #21346560 (#49480) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Egyre hitványabb ez a játék vagy mi a xar :(((

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#49483) pohár válasza Norb3rto (#49482) üzenetére


pohár
félisten

látom neked is sok sütnivalód van :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49484) SipiBcs válasza pohár (#49483) üzenetére


SipiBcs
őstag

:DDD

De gonosz.

Patch ide vagy oda... nekem simábbnak tűnik a játék. Most kaptam meg az AEK-et. Hát ha most nerfelték ezt a fegyvert, akkor milyen volt előtte? Hihetetlen mennyire könnyű vele lőni.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#49485) Norb3rto válasza SipiBcs (#49484) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Aek sokkal jobb volt patch előtt ,most legyengítették :(

(#49483) pohár: véleményed meg tedd oda ahová gondolom ;)

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#49486) pohár válasza Norb3rto (#49485) üzenetére


pohár
félisten

azért mert az admin kidobta, azért a játék a szar, gratulálok :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49487) Norb3rto válasza pohár (#49486) üzenetére


Norb3rto
senior tag

A játék most már tényleg szar lett eddig legalább játszható volt.Adminnak meg tudok gratulálni, hogy ilyenért bárkit kidob :((( (biztos lelőtte azért ;] ).

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#49488) Qbász


Qbász
aktív tag

Én személy szerint most élvezem a játékot. Na ilyenkor mi van? Hibásan működök? :F
Végre van esélyem lekaparni a helikoptereket az égből. Most már nem az van hogy kismillió /2 -es stattal fejezik be a kört. Sírnak is nagyokat a chatbe. Fegyvereken meg nem érzek semmit. Eddig se volt közük a valósághoz ezután sem lesz. Tényleg a Javelin is végre elérte a használható szintet, 1 találat disabledre vágja a tankot :C Szupi :)

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#49489) KingKress79 válasza freeapro (#49455) üzenetére


KingKress79
aktív tag

SKS-t próbáltad? ha B2K megvan akkor QBU-88 nekem ezek snipernél bejöttek :C

PS4: KingKress

(#49490) Norb3rto válasza Qbász (#49488) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Legalább vkinek tetszik:DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#49491) Xaels válasza Norb3rto (#49490) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem sincs vele semmi bajom. Egyedül általában csak Infantry-zom max vadászom a páncélosokat minden eszközzel, kedvencem a C4 :D Tankozni meg legalább 2-en szoktunk és úgy nem vészes az sem csak nem szabad tiszta célpontot nyújtani a heliknek meg a jeteknek, néha be kell segíteni a javításba nem elég a segged mereszteni a volán mögött stb... Sokkal jobban igényli a csapatmunkát az eredményesség és a sok 1személyes hadsereg azért sír mert már nincs olyan könnyű dolguk.

(#49492) pohár: igen ez így volt. Elpusztíthatatlannak tartották a tankot egyesek. De ugyanez volt a fegyverekkel is. Mikor kijött a B2K mindenhol azt boncolgatták, hogy a FAMAS milyen OP fegyver, most meg az a baj, hogy már nem az.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49492) pohár válasza Qbász (#49488) üzenetére


pohár
félisten

pont most néztem egy GTX680 footage-et, srác beült Caspianon az A-nál a tankba, pííííííííí, bumm, 29% :D
felülről jött egy Javelin (soflam jelöléssel), és 70%-ot le is kapott tankból, emlékszem mennyien sírtak itt hogy ilyen az életbe nincs meg mennyi kell még bele, mert ott 1 javelin 1 tankot kivégez, most meg azért megy a sírás, mert élethűbb a játék a sírásoknak hála :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49493) - = Zk = - válasza Xaels (#49491) üzenetére


- = Zk = -
félisten

valóban, a FAMAS megdöglött... :(

viszont aminek örülök, egy apróság ebben az 1,8GB "fölöslegben", az a G3A3.... fainabb lett hosszútávra, rövidtávra. csak sajna lassú a lelkem... :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49494) Találtgyerek válasza H.Ezredes (#49476) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nekem ilyen házam van,nagyon bejön nekem!Csak nekem fekete az eleje is.
http://kepfeltoltes.hu/091213/DSC00152_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Ilyen lenne az enyém is.

06-3o/9759I39

(#49495) Xaels válasza - = Zk = - (#49493) üzenetére


Xaels
félisten

Majd rákukkantok(FAMAS) ha lesz időm és csinálok azzal is videót, már ha van rá igény.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49496) pohár válasza - = Zk = - (#49493) üzenetére


pohár
félisten

használd flash suppressorral és foregrippel, vagy F2000 suppressor + foregrip :K
eddig veszettül OP volt a FAMAS és az AEK is, ideje volt kicsit alakítani rajta

egy kis FAMAS és F2000 a patch után

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49497) - = Zk = - válasza pohár (#49496) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát nálam nem igazán így akar viselkedni a famas.... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49498) - = Zk = - válasza pohár (#49496) üzenetére


- = Zk = -
félisten

eddig veszettül OP volt a FAMAS és az AEK is, ideje volt kicsit alakítani rajta

részben ez tetszett benne... :U
ha már annyi gyökér van a játékban, legalább ennyi örömöm lehetett vna :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49499) pohár válasza - = Zk = - (#49498) üzenetére


pohár
félisten

tanulj meg más fegyverrel játszani ;]
pl az L85A5 vagymiazanyámkínja veszettül pontos fegyver lett

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49500) Lethal Gene válasza pohár (#49492) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

valami bug van vagy mi a tököm, mert a tankban ülve én is azt érzem, hogy paperwork...DE amikor pl tegnap OF en A-nál SOFLAM-oztam és az orrom előtt vágódott 4 Javelin a tankba és kellett egy RPG még, hogy kilőjje, azt nem nagyon tudtam hova tenni....meg Khargon találtam egy égő tankot és 4 RPG kellett, hogy kinyiffanjon...ezek mind a patch utáni dolgok....holnap megyünk leteszteljük egy üres szeróra, mert itt valami nagyon nem ok...

+ amit észrevettem, hogy a tankokat főleg oldalról gyengítették meg, azaz már nem kell hátra osonni, mert nincs meg az a különbség mint anno...azaz mostmár oldalról is annyit sebez, mint anno hátulról!

jaja az L85A2 mindig is nagyon pontos volt, de ugye lassabb tűzgyorsaság mellett, azaz inkább nagyobb távokra jobb...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.