Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48901) izsob válasza oriic (#48892) üzenetére


izsob
tag

a patch letöltését nem akarja elindítani az origin. Hiába lépek rá, hogy letöltés indítása, kiírja, hogy számítás, 2mp múlva szünetel, és ezt csinállja akárhányszor rálépek a folytatásra. ADSl netem van, és sehogy sem indul a frissítés.

(#48902) maskimx válasza #21346560 (#48900) üzenetére


maskimx
őstag

Mázlid van. Én 20 jetből kb egyet tudtam leszedni.

Így e

www.tacticalgamer.com

(#48903) Laraxior válasza maskimx (#48902) üzenetére


Laraxior
titán

:Y :W

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#48904) oriic válasza izsob (#48901) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Töröld le origint és tedd újra azt is. Viszont így a játékot is le kell újra töltened ha nem lemeze változatod van.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#48905) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

baszki, fel sem merek menni játszani ennyi negatívum után :U
szerk: CQ assault és CQ sima? wtf? :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48906) Mukorka


Mukorka
addikt

Örülök hogy a claymoret így szabályozták, aki ingyen fraget gyűjt hát rakja le mindig újra.
A spawn tényleg gyorsabb, a védelem is hatásosabb. Most igazából inkább balancegondok lehetnek.

(#48905) - = Zk = -: sokan csak azért panaszkodnak mert az épp aktuális kedvenc fegyverük/járművük már nem jó arra hogy 50-0 statot csináljon vele...

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48907) SLC09


SLC09
tag

Sziasztok! 20 perce frissített és azóta nem indul a játék, pontosabban fekete képernyővel tölt be, de hang van. Mondjuk amúgy is újra kell raknom, mert véletlen 32 bites windows-t raktam fel.

(#48908) dilipok válasza SLC09 (#48907) üzenetére


dilipok
veterán

gondolom orosz verziod van, es gondolom vissza se olvastal/keresot sem hasznaltal :U (hogy a 3.14csaba lehet "veletlen" 32 bites windowst felrakni 64es helyett??? :Y )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48909) aAron_


aAron_
őstag

Ahogy kezdem megszokni egyre jobban tetszenek az újítások, az tény, hogy a tankot el...ták, de szvsz a többivel nincs baj. Ha helizel akkor sokkal jobban a föld, ill fák között kell menni, vmint bízni kell benne, hogy nincsenek túl jó jetesek az ellennél. Utána lehet aprítani. A fegyverek meg szerintem sokkal jobbak így, annyi, hogy kisebb sorozatokat kell lőni, nekem bejött. :D

Igla-val meg egyből leszedtem valakit, régebben alig sikerült.

csak ne lett volna már 3 "Game disconnected: your connection to the server timed out." :W

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#48910) TTomax


TTomax
nagyúr

Tankból ki lehet löni sniperral?????

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#48911) SLC09 válasza dilipok (#48908) üzenetére


SLC09
tag

Pedig törekedtem vissza olvasni, csak elég zsúfolt a fórum. Köszönöm válaszod.

Úgy lehet véletlen 32 bitest telepíteni, hogy next-next-next telepít, na b@zdmeg rosszat telepítek. :DD

(#48912) ProciVettel


ProciVettel
tag

Jó a patch csak télleg a tankok kicsit erősebb lenne már nem sírnánk ennyien. Másik meg a havoc végre nem lomha viszont a rakéták füstje? Olyan mintha füstölő cigarettákat lönének helik. :C

[ Szerkesztve ]

(#48913) gergo0328 válasza aAron_ (#48909) üzenetére


gergo0328
senior tag

Zseniális, hogy emgint a kib@szott első dogfight dönti el a warok eredményét.... :W :W

(#48914) boogie84 válasza ingalls (#48896) üzenetére


boogie84
veterán

Tankoknak nulla az életük, javítani alig lehet őket. Ill nagyon lassan. Egy javelin és vége. Javelin célzási ideje rendesen meg van növelve, közelről használhatatlan.

Lézerrel megfestett helikre küldött rakéták simán elháríthatóak.

Sztem rosszabb lett mint volt!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#48915) aAron_ válasza gergo0328 (#48913) üzenetére


aAron_
őstag

Heli dogfight? Szerintem max a jeteké. De ezt már nem látom át, nem jetezek.

What is your ikigai?

(#48916) balcsy válasza boogie84 (#48914) üzenetére


balcsy
aktív tag

pontosan ugyan ezt akartam írni. Helivel 3 tárat belelőttem AA-ba és tényleg nagyon sok találatom volt de b*szott felrobbanni Utána ki írta hogy Vehicles Destroyed . Bele löttem még párat és még mindig bírta.
Nem tudom mért kellet ennyi mindig "javítani". Egyszer lehetne hogy a játékosokra bíznák miket kéne kijavítani. Miért nem csak a bugokat javították ki?

szerk. Jetnek a gépágyúja olyan gyorsan kikap heliből hogy reagálni nem lehet rá.

[ Szerkesztve ]

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#48917) TTomax


TTomax
nagyúr

Ahhhhh.... a mav milyen béna lett....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#48918) Zoli1222 válasza oriic (#48904) üzenetére


Zoli1222
őstag

miért kellene? :N

(#48919) ProciVettel válasza maskimx (#48902) üzenetére


ProciVettel
tag

lol kipróbáltam tényleg ilyen csodás..

(#48920) pohár válasza boogie84 (#48914) üzenetére


pohár
félisten

lehet menni BL/DICE fórumra, és ott panaszkodni, ott legalább tudnak is tenni ellene :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48921) - = Zk = - válasza Mukorka (#48906) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez nem BC2, ahol az a "cél" hogy minden fegyóra szerezz csillagot. nekem ez a meglátásom. ez a Bf3. itt van egy kaszthoz egy raklap fegyó, nesze p.raszt, válaszd ki melyik tetszik, és írtsd az enemyt. de ez csak az én véleményem. :R

amúgy nekem sem tetszik pár fegyver "reagálása". és nem a stat miatt, hanem a használhatóság miatt. nálam nem fegyver kérdése a stat. :B pl a G3A3-at sokan szidják. mégis a legjobb fegyverek közé sorolható nálam.. ;)

mindegy. ez van, ezt kaptuk. szeressük, vagy tovább állunk. ennyit tudok mondani :))...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48922) izsob


izsob
tag

Megoldódott a patch letöltésének a hibája. Töröltem az origin games mappát, és egy régebbi játék letöltést másoltam a helyére. Lényegében olyan mintha letöltöttem volna ujjra a játékot. Az origint újraraktam és voalá letölti a patchet:D

(#48923) Bati0501 válasza TTomax (#48910) üzenetére


Bati0501
őstag

:Y :U :N

(#48924) gergo0328 válasza aAron_ (#48915) üzenetére


gergo0328
senior tag

dogfight=jet harc. Eddig a heli be tudott segíteni a jeteseknek, hogy könnyebb legyen a jeteknek, de így hogy nem is lehet kilőni a heli hőkövetővel a jeteket sok értelme nincs.

(#48925) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát ez a path eléggé idegesítő lett.... :W
AEK-971 használhatatlan. FAMAS úgyszintén.. a többit meg sem merem nézni.... -.-

(#48926) dilipok
jaja. BC2-t is abbahagytam... ;]
valahogy nincs kedvem újra tanúlni a fegyvereket Bf3-ban.. végre eljutottam oda, hogy többet ölök, mintsem meghalok, erre tessék... -.-

kiv vagyok, csak nálunk ilyen sz.r a helyzet?:U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48926) dilipok válasza - = Zk = - (#48925) üzenetére


dilipok
veterán

abba kell hagyni, nincs itt mar mas megoldas ;]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48927) Laraxior


Laraxior
titán

Már csak az a kérdés, hogy miért lettek elállítva a fegyvereim a kasztoknál :W

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#48928) Cybertrone válasza - = Zk = - (#48925) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az AS-val jo lett, csak kicsit jobban szór... ennyit vettem észre eddig... meg a csipa bugos mellbe lövöd, és fejesnek könyveli :DD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#48929) - = Zk = - válasza Laraxior (#48927) üzenetére


- = Zk = -
félisten

abba én is beleszaladtam :U..

Lara, neked hogy megy így path után? gyalogos harcra gondolok....

(#48928) Cybertrone
as val supportnak jó. fossa a golyókat :DDD
csípa problem annyira nem is gáááz! ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48930) pohár válasza Cybertrone (#48928) üzenetére


pohár
félisten

de csak az L96-nál: [link]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48931) Cybertrone válasza pohár (#48930) üzenetére


Cybertrone
veterán

Épp elég... minden csipát azzal láttam, :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#48932) apollo12


apollo12
veterán

Heló frissítés óta az MG36 fegyónál az extended mag-ot nem lehet állítani, most null/300kills et ír, pedig már lőttem vele 375 kills-et

[ Szerkesztve ]

(#48933) Laraxior válasza - = Zk = - (#48929) üzenetére


Laraxior
titán

Nem tudom, még csak Gulfon voltam.. 0/5-nél kiléptem :DDD Nem sok jövőt jósolok így neki... :(

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#48934) - = Zk = - válasza Laraxior (#48933) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pont így vagyok vele....pedig most jönne a CQ dlc-m, erre tessék :W...

TDM szerók is nagyobbak lettek, de minek? :W...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48935) Cybertrone válasza Laraxior (#48933) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem rossz az... a tank papírból van, de azzal most már nem kell menni ennyi... a többi ugyan az :DDD Úgy érzem jókor jön a Diablo... a sok dilettáns barom nagyon elvitte a gamet valami mássá... köze nincs a betához! :W (az az állapot ideális volt, és jó szerintem)

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#48936) Laraxior válasza - = Zk = - (#48934) üzenetére


Laraxior
titán

234 Nemesis ribbonom van...és 7 medálom... most is adott egyet, mondjuk nem tudom mire :W holott 50enként jár egy medál :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#48937) - = Zk = - válasza Laraxior (#48936) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kiváltságos vagyol.... ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48938) oriic válasza Laraxior (#48936) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bug, 1 nemezis ribbonért random ad egy medált is.

Live-Die-Respawn

(#48939) #21346560 válasza dilipok (#48926) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hiába a ;] smile... valóban ezen gondolkodom!!!

Végül is párom örülni fog, nem 3-kor fogok ezután lefeküdni... :U

(#48940) Cybertrone válasza #21346560 (#48939) üzenetére


Cybertrone
veterán

Jogos... azok után hogy a lézer irányította rakétákat holmi fler eltéríti... :W

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#48941) becsitibi


becsitibi
senior tag

Nekem úgy tűnik mintha belassult volna az egész játék,lassabban táraz,lassabban kelek fel a padlóról,lasabban fut...összevissza állitotta statomat,ezeket leszámitva sikerült szarabbá tenniük...

(#48942) ( V )


( V )
veterán

hát gyerekek... ez az új pecs egy nagy rakás f*s!

a jet miatt játszottam a játékkal elsősorban - szvsz jól is ment (service star 41 [link]) és most húzhatom le a WC-n az egészet... egy papírsárkányt csináltak a jetekből, 0 aerodinamikai realitás: (eddig se sok volt de most aztán tényleg semmi) 90 fokos (on the spot) fordulás, √2-vel lebeghetsz gyakorlatilag... rocketpod nerfelve, vulkán nerfelve de heatseeker meg azonnal fog... egyszerűen SZÁ-NAL-MAS!

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#48943) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Ahogy látom jó szar a patch.... De ezt előre sejtettük és beszéltük is...Én most értem haza nekem most jön le. Én majd most fogok anyázni.... :S:D

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#48944) Def26 válasza ( V ) (#48942) üzenetére


Def26
félisten

Ennek mondjuk én kifejezetten örülök. Legalább nem lesznek tele a bázisok, jetet egymás orra elöl elvadászó emberekkel. Amúgy sem szerettem a jetlovagokat. Főleg akkor nem ha az ellenség csapatában van. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48945) Cybertrone válasza Def26 (#48944) üzenetére


Cybertrone
veterán

+1... bár ennyire nem kéne elrontani... kb annyit ér mint ha egy kavicsot elhajítassz... a tank meg 2 rocket után felrobban :DDD Azt se kell használni... kb annyi páncélzata van egy 70t-ás tanknak mint egy humwee-nak :W

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#48946) cellpeti


cellpeti
veterán

Nem tudom, hogy volt-e már, de ha nem, akkor nézzétek.

BF3: Operation Red Alert

Tigris, tigris, csóvafény...

(#48947) Def26 válasza Cybertrone (#48945) üzenetére


Def26
félisten

tank eddig is 2 rakéta volt. 1 a seggébe az disabledre dobta, majd még egy akárhova és bumm.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48948) v!ct0y válasza Def26 (#48947) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát én nem vettem észre...:)

(#48949) Cybertrone válasza Def26 (#48947) üzenetére


Cybertrone
veterán

Seggbe 2 kellet neki... és disable... viszont egy után volt lehetőséged visszavágni... most kapsz 2 rocketet oldalról és pukk... reaktivval kell 3... na bumm... :(

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#48950) KingKress79


KingKress79
aktív tag

véletlenül nem tudjátok konzolon mi a helyzet a patch-el?

PS4: KingKress

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.