Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48051) csibe1 válasza kissadam22 (#48048) üzenetére


csibe1
addikt

Ahogy mondani szokták: guggli a barátod.... :U

HDMI klónozás

Első találat:
HD hang és videó HDMI-n keresztül

A fogalmazáskészségedet meg fejleszd egy kicsit,olvass sokat,mert alig lehetett kihámozni mit is akarsz tulajdonképpen.Az meg nem igazán jó kifogás,hogy telefonról meg stb-ről írsz,mert nem kötelező.Nyugodtan megsértődhetsz,nem zavar.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#48052) creedszl


creedszl
aktív tag

elolvastam a changelog-ot a patchel kapcsolatban és már előre félek...annyi mindennél látom hogy "increase" és ahogy néztem gyakorlatilag kezdenek a fegyverek lebutulni.mármint annyit piszkálnak a visszarúgáson hogy lassan nem is lesz jó pár fegyvernek.mármost is van nem egy fegyver ahol nem kell pötyögtetni hanem rá lehet taposni a folyamatos tüzelésre mert kicsi a visszarúgása és szórása szóval simán betalálnak a lövedékek..igazi szarosoknak való és félek egyre több ilyen stuki lesz..

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#48053) Sabre válasza ZozzHUN (#48037) üzenetére


Sabre
őstag

egy gulf of oman vagy egy karkand átlagot is nyomhatnál, az új mapokon érezhetően kevesebb az fps :(

(#48054) #21346560


#21346560
törölt tag

Tegnap este véletlen felkeveredtem pár klántárssal Metróra.
Persze kivel hoz össze minket a sors?! Úgynevezett bugcheaterekkel...
(bementek padló alá/fölé és ott "játszottak")

Miután csináltam pár screenshotot, beírtam a csetbe hogy jelentve lesznek... persze rögtön leléptek... ennyire ostobák ráadásul, hogy gondolták bizonyíték nélkül jelentem őket?! :DDD
Amúgy semmi különös nincs a statjukon, akár még normális játékosok/emberek is lehetnek, csak hát nem nagyon tolerálom én az ilyesmit...

Ma kaptam is választ az EA-tól, amiben megköszönték a jelentést, mely rámutat arra, hogy az illető megszegte a felhasználási feltételeket. Bízhtok a kemény fellépésben, de sajnos nem tudnak értesíteni róla, hogy mi lesz a végeredmény és hogy továbbra is forduljak hozzájuk bizalommal.

Mindenesetre elmentettem a 2 illető (minő véletlen 1 klánban vannak) profilját, ahogy az összes jelentett ember profilját eddig is :DDD

Meg is néztem azt a 8 embert... mindegyik nullázva van... hát megéri?! :U

(#48055) RockHaRD válasza creedszl (#48052) üzenetére


RockHaRD
addikt

valamit nagyon félre olvastál, mert ha azt írják, hogy incrase a recoil, akkor pont hogy jobban fog rángatni...

nem butulnak a fegyók, kb minden második jobban fog rángatni, meg pontatlanabbul lőni...

más:

kiszedtem a számomra fontos változtatásokat, és lefordítottam magyarra. Bemásolom ide, hátha másnak is kell, és nem tud angolul. Biztos van benne hiba, mert nagyon gyorsan csináltam, és az angolom sem tökéletes.

-kisebb magasságoknál nem lesz sebződés.
-gyorsabban lehet hasalásból felállni, ezzel több esélyt adván a menekülésre, ha nyakon b*sznának vala gránáttal.
-elvileg a revive-t megcsinálják, és bokorban is mennie kell majd.
-spawnnál a fekete képernyő elvileg csak egy pillanatra lesz.
-spawn protection 2mp-re nőtt.
-spawn protectiont nem fogja megszakítani a nézelődés, csak a megmozdulás, vagy lövés.
-az ejtőernyőt könyebb lesz irányítani.
-fegyver váltás a primary és secondary között picivel gyorsabb lesz.
-Flak jobban fog védeni a robbanásoktól.
-a soflamozott járműveket gyorsabban be lehet majd mérni rakétával.
-Laser Guided rakétákat mostmár el lehet téríteni Flare-rel. (pl Javelin helik ellen)
-a flare mostmár jobban eltéríti a rakétákat, főleg a helikoptereknél. (ugye milyen szar volt, mikor dupla flare után telibe b*sz mindkét rakéta?)
-AA rakéták mostmár nem fogják megölni a járműben ülőket a jármű helyett.
-az IGLA, és a Stinger sokkal gyorsabban befogja a légi járműveket, és 1 lövésből disable lesz, viszont a hatótávuk lényegesen csökken... (ez sztem jó lesz)
-a helikopterek AA rakétája gyorsabban fogja befogni az ellenefelet, ezzel elkerülve a fél órás unalmas heli párharcokat, és növelve a heli esélyeit Jetek ellen.
-a Havoc elvileg könnyebben fog mozogni valamivel. (viper sokkal jobb volt eddig)
-a minigunok, és helikopter gunok gyorsabban felrobbantják a parkoló autókat... Nagyon fontos... ERRE A JAVÍTÁSRA VÁRTAM OKTÓBER ÓTA
-ha összeütközöl valakivel a levegőben, vagy beleb*szod a gépet valamibe, akkor nem lesz se suicide, se teamkill (maga a halál elég sz*patás).
-normálisan lehet majd hallani ha éppen lőnek rád miközben repülsz. (VÉGRE B*ZMEG -.-)
-a below radar mostmár nem engedi, hogy bemérjenek IGLA-val, vagy Stingerrel.
-Jeepeken lesz duda.
-Extended magazine-t megkapta az AS Val.
-Pecheneg célzott lövés pontosságát helyre rakták, hogy olyan legyen, mint a többi lmg-é.
-Bolt action snipereknél van rá esély, hogy egyből megölje az ellenfelet hogyha mellkas felső részénél találod el.
-M26 MASS-nál is a shotgun ribbonokat fogja osztogatni a gép az assault helyett.
-ha orosz fegyóval használsz M320-at + underslug railt, akkor nem m320-as killt fog írni, hanem GP30-at. (erről beszéltem, h az AEK-en nem M320-van, hanem GP30, meg az AK-n is)
-füst gránátot megcsinálták, hogy ne menjen át embereken, meg tárgyakon mielőtt felrobban.
-870 shoti: minden marad a régi. népszerü, és nagyon effektív fegyver.
-USAS-12: jobban fog rángatni ha tunkolsz, a sörétek száma 12-ről 9-re csökkent. Az USAS sokkal gyorsabban lő, mint a többi shoti, de így, hogy a recoilt megemelték, meg a sörétek számát lecsökkentették, kiegyensúlyozottabb lesz.
-AEK-971: jobban fog rángatni, célzott lövés pontossága csökken. az alacsony recoil lehetővé tette, hogy megöld az enemyt mielőtt a fegyver gyengeségei kimutatkoznának, de a mostani beállítások mellett közelre jobb lesz a fegyver.
-F2000: függőleges recoilt kicsit visszavették, célzott lövés pontosabb lesz.Az előző patchben kicsit eltúlozták a dolgot, ezért most visszarakják a kettő közé, mert most meg lóf*sz volt az f2000.
-Laser sight-nál a csipőből lövés pontosabb lesz, mint eddig.
-a supressor nem vesz le a fegyó erejéből, ehelyett a mininmum, és maximum távolságot csökkenti a sebzésnél, így használhatóbb lesz cqb-re, és lopakodásra.
-a supressor által nyújtott célzott lövés bónuszt visszaveszik 50-ről 25%-ra.
-a Radio Bacont, Mortart, MAV-ot, EOD bot-ot, T-UGS-ot, és SOFLAM-ot sokkal könnyebb lesz lerakni. (ez főleg a Bacon-t érinti szerintem)
-vége a liftezésnek MAV-val.
-lehet késsel equipmenteket gyilkolni (viva la CoD).
-Respawn után nem lehet már a régi c4-eket felrobbantani, ha halál után 5 secen belül újra élesztenek, akkor még lehet.
-a claymore-ok halál után 5 mp-vel eltűnnek
-a könnyű jeep-ek mostmár aktiválni fogják a claymore-t ha belemész, és lehet belőle disable, vagy az utast meg is ölhetik. Tankok is aktiválják majd, de semmit nem ér ellenük.
-az ammo dobozok gyorsabban töltik az ammo-t, de a robbanószereket, (nade, rakéta, claymore, c4) lassabban, GL-t a leglassabban. (ez sztem logikus, és hasznos)
-kisebb lesz a robbanási sugara az RPG-nek SMAW-nak, és GL-nek emberek ellen.
-Medic pack sokkal gyorsabban fog gyógyítani.

:R

(#48056) Xaels válasza RockHaRD (#48055) üzenetére


Xaels
félisten

Szép munka, de van benne pár pontatlanság. Azért köszönöm azok nevében akik nem tudnak angolul. :R

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48057) v!ct0y


v!ct0y
veterán

-kisebb lesz a robbanási sugara az RPG-nek SMAW-nak, és GL-nek emberek ellen.
Van robbanási sugara ezeknek ? ;]

(#48058) Cybertrone válasza v!ct0y (#48057) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ember ellen nem sebez annyira területre... :K Éljen...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#48059) oriic válasza Xaels (#48056) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bf témában tessék nézegetni a battlefield.hu-t is, ott le lett fordítva az egész patch notes.

http://www.battlefield.hu/content/2012/02/25/BF3_Friss_patch_fejlemenyek

Live-Die-Respawn

(#48060) boogie84 válasza Cybertrone (#48058) üzenetére


boogie84
veterán

Az lesz a vicc, ha telibetrafálod vele és lelő. :B

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#48061) Cybertrone válasza boogie84 (#48060) üzenetére


Cybertrone
veterán

:DDD Nem lepődök már meg semmi se... :U Ezektől ez is kitellik! :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#48062) Xaels válasza oriic (#48059) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem elég amit BattleLogon hireznek, értem. Amúgy BF.hu-t nem szeretem, magamtól nem szoktam olvasni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48063) kutkut


kutkut
addikt

[link] :)) Ő posztolta...

Meizu MX3 32GB

(#48064) kissadam22


kissadam22
tag

sziasztok köszi mindenkinek a segitségét

(#48065) janihunk


janihunk
senior tag

Van itt valakinek UPC-s nete? Laggos vele a játék? Esetleg valaki mondana valami tapasztalatot a UPC-ről?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#48066) Xaels válasza janihunk (#48065) üzenetére


Xaels
félisten

120-as UPC netem van. Nincs lag, nem szakadozik. Igaz I. kerület.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48067) janihunk válasza Xaels (#48066) üzenetére


janihunk
senior tag

Hát hozzánk még 1-2 hónap mire jön (Karácsond) mert ugye a UPC megvette a RubiComot. Viszont a T ből már elegem van 13megárt kérnek majdnem 11K-t a UPC meg 50 meg 6k, Ha valakinek van bármi véleménye róluk pls ossza meg velem. Akár privátban is ha nem akartok ide szemetelni.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#48068) RockHaRD


RockHaRD
addikt

új map mode-ok:

új conmo-rose:

(#48069) Lethal Gene


Lethal Gene
aktív tag

A Laser Guided vs Flare mekkora baromság már.... eleve elviekben is marhaság (lézer ellen hőcsali...) de így mégnehezebb lesz kiszedni a heliket/jeteket... :(

(#48070) oriic válasza RockHaRD (#48068) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ő, ez most mi? Hivatalos cucc, vagy csak fan made? Forrásoldalt linkelj pls.

Live-Die-Respawn

(#48071) xavix13 válasza oriic (#48070) üzenetére


xavix13
senior tag

Forrás

Amúgy én többet vártam... Minimum valami ilyesmit.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#48072) RockHaRD válasza oriic (#48070) üzenetére


RockHaRD
addikt

már a battlelogon is ott kellett volna lennie a képeknek, csak vmiért 2 napja nem veszik észre, h elb.szták... battlefield blogot kell nézni, azon kint vannak a képek is

(#48073) cellpeti válasza oriic (#48070) üzenetére


cellpeti
veterán

Parancsolj! Nem fake, habár ez a PS3 patchben lesz benne

Tigris, tigris, csóvafény...

(#48074) RockHaRD válasza cellpeti (#48073) üzenetére


RockHaRD
addikt

ps-en nincs is commo rose... ez pc-s update

IMPROVED COMMO-ROSE FOR PC :U

a map meg valszeg mind3 platformon elérhetől esz

[ Szerkesztve ]

(#48075) sith7 válasza oriic (#48059) üzenetére


sith7
nagyúr

Szép kis lista :Y

- ASVAL kapott Extended Mag-et, amit 200 ölés után lehet feloldani.
Ez finom :K :C

(#48076) xavix13


xavix13
senior tag

DICE konferencia :DDD

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#48077) oriic válasza sith7 (#48075) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, én is asval ext mag-ra várok, anélkül kicsit necces lődöznöm vele. :D

Köszi a forrást amúgy.

Live-Die-Respawn

(#48078) sith7 válasza oriic (#48077) üzenetére


sith7
nagyúr

Durva lesz :K

(#48079) sixpak válasza boogie84 (#48019) üzenetére


sixpak
nagyúr

Pontosan ez a volt a vágyam nekem is. 25-30-as karika, minimum 100 dolláros ár. Ha ez így lenne akkor talán lehetne játszani anélkül, hogy az ember idegrohamot kapjon néhány "játékos" miatt.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#48080) bundilolo


bundilolo
tag

"a minigunok, és helikopter gunok gyorsabban felrobbantják a parkoló autókat... Nagyon fontos... ERRE A JAVÍTÁSRA VÁRTAM OKTÓBER ÓTA"

:DDD :DDD

(#48081) H.Ezredes válasza xavix13 (#48076) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Beteg :DDD :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#48082) RockHaRD válasza bundilolo (#48080) üzenetére


RockHaRD
addikt

há' de nem? :D

ne mondd, hogy téged nem ez idegesített a legjobban

(#48083) ForexGuru válasza bundilolo (#48080) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

ideje volt!
khargon mec bázist scouttal kempelve veszélyes a kiskocsi ;] :DDD

(#48084) redhunter


redhunter
senior tag

Sziasztok tud abban v.ki segiteni hogy most feltelepitett játék állandóan kifagy.Kb 2-3 perc után.Már néztem pár dolgot a neten, meg is csináltam óket de semmi.Állandóan a bf3 exe müködése leállt hibát dobja.Ékezet meg ilyen dolgok nincs a mappában.Mondjuk azt nem tudom hogy hiba e, hogy a játékot nem az alapértelmezett helyre tettem, hanem a D meghajtómra . Game-Battlefield3 mappába

PSN - RedFoxHun

(#48085) Zolás válasza redhunter (#48084) üzenetére


Zolás
addikt

Nekem is a d meghajtón van, az nem lehet hiba.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#48086) SkyS1gn válasza tkesy (#48049) üzenetére


SkyS1gn
félisten

jól elbeszéltek egymás mellett :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#48087) maskimx válasza ForexGuru (#48083) üzenetére


maskimx
őstag

Mec? Jóreggelt, ez itt a BF3 topik ;]

www.tacticalgamer.com

(#48088) H.Ezredes válasza maskimx (#48087) üzenetére


H.Ezredes
őstag

;] :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#48089) ForexGuru válasza maskimx (#48087) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

azthittem bf2,5 :(

(#48090) maskimx válasza ForexGuru (#48089) üzenetére


maskimx
őstag

Battlefield Bad CODpany 3. Have fun :N

www.tacticalgamer.com

(#48091) ForexGuru válasza maskimx (#48090) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

:K :( :O

mindenesetre annyira nem szar ez a gém... járművek élvezhetőek.
nem de?

[ Szerkesztve ]

(#48092) maskimx válasza ForexGuru (#48091) üzenetére


maskimx
őstag

Ja, amíg nem nerfelik nagyon a guided rocket-et és a TV missile-t, addig biztos játszani fogok :)

"-Guided Rockets will now only track ground targets, as originally intended. "
nabaszki :(

www.tacticalgamer.com

(#48093) SkyS1gn válasza maskimx (#48092) üzenetére


SkyS1gn
félisten

ennél is jobban?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#48094) maskimx válasza SkyS1gn (#48093) üzenetére


maskimx
őstag

Hogy érted? Még egyiket sem nerfelték eddig. A TV-n javítottak, régen 10-ből kb 3 rakéta kinyírta a saját helit, most csak 10-ből 1. A guided rocket meg szerintem eddig semmit se változott, ez lesz az első.

www.tacticalgamer.com

(#48095) ForexGuru válasza maskimx (#48094) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

állítólag a patch után nem lesz tvtk :D

(#48096) - = Zk = - válasza oriic (#48059) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nabakker. nem semmi kis "peccs"...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48097) SkyS1gn válasza maskimx (#48094) üzenetére


SkyS1gn
félisten

TV-t már nerfelték sokkal nehezebb irányítani.. a guided meg végre használható mert anno 10ből 1 talált be akárhogyan közelítettél akármilyen gyorsan mentél jettel

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#48098) ForexGuru válasza SkyS1gn (#48097) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

sztem te nem tudsz ezzel játszani :( az irásaid alapján :DDD

(#48099) maskimx válasza SkyS1gn (#48097) üzenetére


maskimx
őstag

Akkor nem egyről beszélünk. A guided rocket heli pilótának van, te meg a guided missile-ra gondolsz, amit a jet használ.
Az utóbbit javítják azt hiszem, távolabbról és gyorsabban fogja majd be a célokat.

www.tacticalgamer.com

(#48100) SkyS1gn válasza maskimx (#48099) üzenetére


SkyS1gn
félisten

akkor elnézést!
igen a guided rocket elég durva cucc, bázis-bázis távban ki lehet szedni a helit, tankot, akármit...

ForexGuru nem? pff :F amúgy érdekelne hogy ezt miből következtetted ki?

+ nem azt mondtam hogy nemtudom csak hogy az alaphoz képest jelentősen nehezítették!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.