Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48951) - = Zk = - válasza cellpeti (#48946) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:C

(#48943) H.Ezredes
várom a te észrevételedet is :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48952) ProEvoFan válasza Def26 (#48947) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Volt h 4 kellett a seggébe.

(#48953) Def26
Pontosítok.Volt h 1 disabledre vágta, de többször volt az h négytől robbant fel.Én sem értettem.

[ Szerkesztve ]

(#48953) Def26 válasza ProEvoFan (#48952) üzenetére


Def26
félisten

Hát srácok akkor én vagyok istenkirály, mert ha jól eltaláltam akkor egyből disabledre vágta a tankot. Most nem tudok bemenni megnézni, mert intel hd3000 -el kicsit darabos a kép. :D

Olyan is volt, hogy pl. caspianon, base -ről haladt lefelé a dombon a tank (itt valószínűleg még 100% -on volt) és telibe lőttem a seggét ami megint csak disabledre nyomta. (igen elbújtam a sziklák mögött) :D

Egyébként amit cyber írt, hogy most 2db kell az oldalába és elszáll, az elég gáz. :(

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48954) janihunk


janihunk
senior tag

Mint ha stabilabban futna a játék. Vagy csak nekem?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#48955) Mukorka válasza janihunk (#48954) üzenetére


Mukorka
addikt

Nekem is jobban fut.
A squad rendszer is tetszik

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48956) fulton válasza ( V ) (#48942) üzenetére


fulton
addikt

Ó baker, el is vetted a kedvem a patch -től.. most töli lefele, de én is (csak) jet miatt játszottam. Ha ezt elk* akkor..**** na kiváncsi leszek ha lejött...

[ Szerkesztve ]

(#48957) ProEvoFan válasza janihunk (#48954) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Haverokkal is így gondoljuk!Nemrég pont ezt beszéltük.Mintha folyamatosabb lenne a játék.

(#48958) Cseri0058 válasza cellpeti (#48946) üzenetére


Cseri0058
őstag

Tökjól megcsinálták :D

(#48959) aAron_ válasza Cybertrone (#48940) üzenetére


aAron_
őstag

Én eddig úgy vettem észre, hogy ez nem igaz. Persze az is lehet, hogy vmi bug volt...

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#48960) boogie84 válasza cellpeti (#48946) üzenetére


boogie84
veterán

Nosztalgia! Tök jó videó! :K

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#48961) oriic válasza cellpeti (#48946) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez nagyon komoly: :) :C

Live-Die-Respawn

(#48962) believil válasza KingKress79 (#48950) üzenetére


believil
tag

:(

(#48963) TXT


TXT
őstag

Egy kérdés.
Van valaki, aki 3D monitoron nyomja a BF3-at?

[ Szerkesztve ]

(#48964) Qbász


Qbász
aktív tag

Sok fun videóban hallom hogy zene megy a heliben, járművekben mint a BF Vietnamban. Duda után ezt is belerakhatnák. Régen is jó poén volt :DD

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#48965) - = Zk = - válasza Qbász (#48964) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én a régi Bf3-at kérem vissza... :U

(#48966) Norb3rto
annyira idegesít, el sem hiszed... :W

(#48968) Qbász
én a Béta végett döntöttem a Bf3 mellett.. szal.. nekem igen

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48966) Norb3rto válasza - = Zk = - (#48965) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Üdv a csapatban :D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#48967) Cybertrone válasza - = Zk = - (#48965) üzenetére


Cybertrone
veterán

:D Én ha tehetném a BETA állapotot akkor azt kérném... ott még lehetett a PDW fegyókat használni, ott még nem egy tár volt egy ember, ott még lehetett sorozatot lőni, nem csak pötyögni... ottt még tank volt a tank, heli a heli, és jet a jet... :O

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#48968) Qbász válasza - = Zk = - (#48965) üzenetére


Qbász
aktív tag

Már az első verzió sem volt nagy durr.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#48969) laceeeboy


laceeeboy
tag

Kövezzetek meg, de nem találom azt a hsz-t amiben leírják mi a teendő, ha update után fekete kép és hang van. Visszaolvastam elég sokat, dehát este van már :B :U
Valaki belinkelné?

(#48970) - = Zk = - válasza laceeeboy (#48969) üzenetére


- = Zk = -
félisten

első hszben keresd!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48971) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Semmi, kösz.

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#48972) Xaels válasza cellpeti (#48946) üzenetére


Xaels
félisten

[link] Az új C&C alatt FrostBite lesz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48973) haly válasza laceeeboy (#48969) üzenetére


haly
őstag

Nagyon szívesen!
Gondolom orosz verziód van... Le van írva minden lépésről lépésre. A reg file-t töltsd le, ne az activatort, és ne is kézzel csináld. Így működni fog...

(#48974) balcsy


balcsy
aktív tag

Nem lehet jelezni hogy amit csináltak, az SZ*R?:) Bár gondolom kicsi az esély hogy vissza állítanák :d hogy nézne már az ki hogy dolgoztak raja 1 hónapot :D (nem hiszem hogy többet dolgoztak vna rajta) és így visszasírják az emberek a patch előtti időszakot:D

Lehet hogyha megszokja az ember nem olyan rossz.

[ Szerkesztve ]

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#48975) oriic válasza laceeeboy (#48969) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A topic első hozzászólásába már hónapokkal ezelőtt beleírattam, de ahogy látom már írták is.

Live-Die-Respawn

(#48976) - = Zk = - válasza balcsy (#48974) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezen szokni mit lehet?:U...
újra kell tanulni a fegyvereket bakker ... közben meg simán lelőnek. mintha a másiknak nem is lenne path...

valamilyen szinten, ha sokat "sírunk" a dice-nak. lehet visszarakják... láttak már karón varjút :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48977) SipiBcs válasza balcsy (#48974) üzenetére


SipiBcs
őstag

Az Originen megjelentek a megvásárolható bundle-ek. :U Nem tudsz játszani... megveszed a kiegészítőket! :DDD

Like: HE ULTIMATE SHORTCUT BUNDLE 30 ájróért minden fegyver, minden kiegészítő. ;]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#48978) TXT


TXT
őstag

Van, aki feltette már a legújabb, márciusi WHQL Catalystot? Ha igen, mit tapasztalt általa?

Én 3 napig szenvedtem a februári frissítése után, majdnem hazab.szta a gépem, kb 15x kellett letörölnöm, újratennem, registryből stb... mire végre sikerült visszatennem a 11.11-es verziót! Azt hittem szétb.sz az ideg!

[ Szerkesztve ]

(#48979) TTomax


TTomax
nagyúr

Az AN-94 miért áll vissza mindeg születéskor rövid sorozatra?????????Miért van elállitva az összes fegyverem tartozéka???Miért kellet ehhez a játékoz hozzányulni?Bughalmaz..... :((( :((( :(((
Ja,és mi történt az AS-VAL-al???

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#48980) - = Zk = - válasza SipiBcs (#48977) üzenetére


- = Zk = -
félisten

majd ha találsz olyat, amivel lelehet törölni a mostani path-et, szólj azonnal! ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48981) dilipok válasza - = Zk = - (#48980) üzenetére


dilipok
veterán

bocs, nem bantasbol, de mar sokadjara irod. az patCh, es nem path ;) (elso 1-2 alkalommal azt hittem csak kifelejtetted)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48982) ( V ) válasza TXT (#48978) üzenetére


( V )
veterán

semmi extra - működik minden!

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#48983) - = Zk = - válasza dilipok (#48981) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor én voltam a buta, bocsánat.... :B
de akkor mit jelent csak H-val?:U... ennek utánnajárok... :R
szerk. angolul Ösvény.. pff.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48984) szebev válasza H.Ezredes (#48943) üzenetére


szebev
senior tag

Remelem xboxra jobb lesz a patch ? Tudja vki mikor jon ra ?

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#48985) balcsy válasza - = Zk = - (#48983) üzenetére


balcsy
aktív tag

igen egyébként én is akartam ínri :D de nem akartam bele szólni a dolgokba :d azt hittem csak szokás hatalma, vagy csak én vagyok tudatlan , lehet hogy így is mondják. Egyébként a path angolul ősvény-t jelent. Szóval nem sok köze lehet a jelentéséhez. PATCH-nek pontos jelentését nem tudom. Valamiféle ragasztás-ra emlékszem :D de lehet hogy oltári nagy baromságot mondtam :D

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#48986) laceeeboy


laceeeboy
tag

Köszöntem srajcok! :)
Ma kb 40 percet beszéltem a supporttal live chaten, és minden létező hülyeséget megcsináltunk, de mégsem lett jó. Kipróbálom, és írok, hogy mi van :R

(#48987) Zoli1222 válasza balcsy (#48985) üzenetére


Zoli1222
őstag

~foltozás

(#48988) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Patchet patchelő patch mikor jön? :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#48989) SVLaller válasza balcsy (#48985) üzenetére


SVLaller
senior tag

a google tudja ;)

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#48990) H.Ezredes válasza - = Zk = - (#48951) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Elég érdekes.... pörgősebb lett a jetezés de vicc,h olyan lett mint valami 0.2-es lemezből tákolt repülővel mennék amit egy kósza golyó is szétszakít... Sokkal könnyebb irányítani gyorsabban fogom be az ellent / engem is de azt kell,hogy mondjam pörgősebb lett sokkal csak nagyon sebződik a jet :S

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#48991) laceeeboy


laceeeboy
tag

ÁÁÁ minden okés, műkszik. :R

(#48992) - = Zk = - válasza H.Ezredes (#48990) üzenetére


- = Zk = -
félisten

infantry-t néztél?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48993) H.Ezredes válasza H.Ezredes (#48990) üzenetére


H.Ezredes
őstag

+ az nagyon idegesítő ,hogy MINDIG a gép mögött robban a rakéta nem lövi ki...........................

(#48992) - = Zk = -
Odáig még nem jutottam el... Mit csináltak velük is ?

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#48994) - = Zk = - válasza H.Ezredes (#48993) üzenetére


- = Zk = -
félisten

teszteld. harcolj, ahogy szoktál... kiv vagyok a véleményedre..

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48995) balcsy válasza Zoli1222 (#48987) üzenetére


balcsy
aktív tag

akkor közel voltam a megoldáshoz.:)

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#48996) Viper26 válasza Cybertrone (#48967) üzenetére


Viper26
nagyúr

Kérni azt lehet. ;] :DDD
Egy véleményen vagyunk, a BETA t szerettem, ezzel a "javítással" löktek rajta egyet a szakadék felé. :(

iPhone 14 | FR955

(#48997) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

FAMAS rate of fire?... 1000... loll :C
egy épet nem lehet vele lőni.
supressor+foregrip eddig kiváló kombó volt. mostmár olyan, mintha egyik se lenne a fegyveren. guggolva/állva már nem olyan jó a sebzés. ha leköpném jobban sebződne, lefogadom :W...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48998) ( V ) válasza H.Ezredes (#48990) üzenetére


( V )
veterán

pörgős? rákönyökölhetek izomból az afterre akkor se moccan meg, a "fék" meg bk olyan mintha kocsiban rántanám be a kézit, derékszögben lehet a géppel kanyarodni hogy utána kb falevélként hulljak alá átesés nélkül - tisztára mintha a bömbölő után trabiba ültem volna át... a sebződésről meg csak annyit hogy kb amig az AA meg mobil AA a holdról is leszed 1 sec alatt addig pl jet vs jet vagy heli háromszor annyit kell lőni hogy vmi történjen... a rocketpodnál meg guvadhat ki a szemed hogy mégis hova csapódik be ténylegesen :(((

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#48999) H.Ezredes válasza ( V ) (#48998) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Biztosan igazad van. Ahol én játszottam most sokkal pörgősebb volt..... Ez tény... Ezen nincs mit vitatkozni... Szerintem könnyebb lett irányítani a jet-et sokkal könnyebben fordul le lehet lassítani nagyon a levegőbe de szétszedik seperc alatt..

(#48994) - = Zk = -

Érzésre sokkal könnyebben kilőttem a tankot de jobban sérül és a tank is mikor kap egy találatot ráadásul a reactive armor így nem sokat ér.... kb ennyi így most egy ~1órás BF-ezés után. ja meg ha megyek helivel jet-el és közel repülnek el vagy összeérünk irányíthatatlan lesz a jármű ami rohadtul idegesítő

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#49000) TGaben


TGaben
tag

Lehet,h azért csinálták ezt a járművekkel,h megvegyük a következő dlc-t ahol úgyse ezen lesz a hansúly :DDD Így ösztönöznek, lehet gyakorolni az épületharcot.

[ Szerkesztve ]

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.